Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Komitet sądowniczy ... PIOTR PAWLOS ... Wałbrzych-Sobięcin z 22 grudnia 2019r.  (Przeczytany 8051 razy)

Offline Estera

Ten komitet mam z poprawioną głośnością ,  tak że wszystkie dialogi są dobrze słyszalne ale nie umiem tego wrzucić .
Estera prześlij to komuś kto by chciał wrzucić . Wysyłam tobie na Wacapie.
   Niestety, mimo szczerych chęci ...
   Tego poprawionego nagrania nie da się w obecnej formie wstawić.
   Może ktoś to wrzuci na You Tube  :))
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5142
  • Najbardziej boję się fanatyków.
   Niestety, mimo szczerych chęci ...
   Tego poprawionego nagrania nie da się w obecnej formie wstawić.
   Może ktoś to wrzuci na You Tube  :))
[/b][/size]
Wielka szkoda!! Ja słuchałem na telewizorze podgłoszonym na 100% i były fragmenty, których nie można było w pełni zrozumieć.
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Gostek

A może to poprawione nagranie po prostu odtworzyć i drugim urządzeniem jeszcze raz nagrać...


Offline TakaKowalska

Ja sluchalam przez słuchawki i wszystko ok


Offline Martin

To już widać koniec orga ,strzelają do swoich najwierniejszych.Ten komitet nie powinien się zdarzyć,wysłuchałem 24 minuty i nie poznałem zarzutów stawianych temu bratu,wyglądało to tak jakby w trakcie komitetu mieli znaleźć powód do wykluczenia.Bo rok 75 nie mógł być takim powodem.To się musiał narazić.
NO ich spuścił ze smyczy i kazał "załatwić sprawę". Co jak co, ale obwodowy nie zdzierży, że ktoś śmie podważać jego zdanie. No bo to, że ŚJ zapowiadali koniec świata na 1975 r. jest oczywistością, którą można udowodnić w 5 minut choćby za pomocą literatury z jw.org.
"Religia to głupie odpowiedzi na głupie pytania."


Offline Takajaja

Gdyby starsi słuchali ze zrozumieniem ileż mniej byłoby złamanych życiorysów. :'(

Gdyby "Starsi" byli ludzmi o wrażliwych sercach i przejawiali empatie i chęć pomocy i milosci do swoich braci w wierze to nie bylo by wykluczeń!!

Gdyby ta religia kierowała się miloscia, nie byloby OSTRACYZMU!!!

Ewidentnie widac że to Sekto-korporacja.
A starsi to hien piastujący stanowiska.

Tą Organizacją rządzą WŁADZA I PIENIĄDZE..
Władza w dolnej czesci piramidy
Pieniadze na szczycie..


Offline HARNAŚ

 Wykluczenia nie zawsze świadczą o tym , ze starsi nie mają empatii , wrażliwych serc czy nie chcą nieść pomocy . Nie każdy facet z widłami to Posejdon.


Offline Takajaja

Wykluczenia nie zawsze świadczą o tym , ze starsi nie mają empatii , wrażliwych serc czy nie chcą nieść pomocy . Nie każdy facet z widłami to Posejdon.

Harnasiu....wiem że byleś starszym i ty moze okazywales empatie i chec pomocy owieczce. Ale takich starszych jak ty jest nie wielu. Miedzy innymi dlatego że czesto są stłamszani przez wilki, ktore się panoszą w gronach starszych.
A wiekszosci to im władza odbija
« Ostatnia zmiana: 26 Luty, 2020, 17:58 wysłana przez Takajaja »


Offline HARNAŚ

Nie pisałem o sobie . Byłem częścią systemu .
Zgadzam się z Tobą , że gdyby ta religia kierowałaby się miłością nie byłoby ostracyzmu . Ale wykluczenie nie jest z gruntu czymś złym . Traktowanie wykluczonego przez zbór jest podłe ale samo wykluczenie może być pożyteczne dla reszty zboru jak i dla grzesznika. Czasami  starsi bardzo przeżywają , ze muszą kogoś wykluczyć i nie każdy z nich to karierowicz bez serca . Uogólniłaś i wrzuciłaś wszystkich starszych do jednego worka .
 Na podstawie wywiadu poznałaś Psa Berneńskiego , uważasz , że był bez serca , bez empatii , wyzuty z miłości jako dwukrotny starszy? ja odbieram go jako ciepłego człowieka . Podobnie myślę o Piotrze


Offline Takajaja

Przeciez napisałam że sa tez ci dobrzy.... (nie bede sie cytowac :)) )


Offline HARNAŚ


A starsi to hien piastujący stanowiska.


Gdyby "Starsi" byli ludzmi o wrażliwych sercach i przejawiali empatie i chęć pomocy i milosci do swoich braci w wierze to nie bylo by wykluczeń!!

Napisałaś też , że nie byłoby wykluczeń gdyby starsi byli itp, itd, Wykluczenie czasami jest konieczne , czasami pozwany nie daje szans starszym aby go pozostawili . Więc nie chodzi tylko o to , że starsi nie mają serca i wykluczają .

Nie napisałaś , że tylko niektórzy tacy są tylko ogólnie , że starsi to hieny . Więc czuję potrzebę stanąć po stronie chociażby  Piotra  czy Grzegorza bo nie widzę w nich hien
« Ostatnia zmiana: 26 Luty, 2020, 18:42 wysłana przez HARNAŚ »


Offline Takajaja

Nasuwa mi się pytanie... Czemu maja sluzyc wykluczenia???

Przeciez gdy ktos w zborze postepuje zle,niemoralnie, jest złodziejem, kłamcą itp. To na tyle ludzie czy tez JA mam rozum zeby sie z taka osobą np. Nie przyjaznic,nie spotykac. Jak w świecie....Ktos mi nie pasuje, to kumplami nie bedziemy.

To czemu maja skuzyc wykluczenia w zborze?? Zeby mi ktos mowił ze brat X jest zly?? Przeciez to widze, mam oczy, uszy itp


Offline HARNAŚ

Uwazasz że pedofila nie wykluczać , bo przeciez masz swój rozum ?


Offline Takajaja

Uwazasz że pedofila nie wykluczać , bo przeciez masz swój rozum ?

Za jaja i do pierdla z takim


DeepPinkTool

  • Gość
Moim zdaniem używanie pojęć w stylu "dobro" i "zło" jest idealizowaniem rzeczywistości.  Jeśli zatem idealizujemy to wykluczanie jest z gruntu "złem". Jest jednocześnie największym "dobrem" jakie może spotkać Świadka Jehowy gdyż pozwala mu opuścić "zło" jakim  jest jotwuorganizacja.  >:D