Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Małżeństwo- to przygoda w życiu?  (Przeczytany 11277 razy)

Marzena

  • Gość
Odp: Małżeństwo- to przygoda w życiu?
« Odpowiedź #30 dnia: 15 Luty, 2020, 22:39 »
No nie wiem.Mi wszystko w domu wolno. Jak chcę to mogę robić co mi się podoba. Mogę np, śmieci wynieść, wyprasować, naczynia do zmywarki włożyć, mogę być operatorem odkurzacza, a nawet bez cienia strachu idę i ładuję pralkę, wsypuję proszek i na bogatości wlewam płyn do płukania, a potem pełen dumy z mojej męskiej pozycji w moim domu, naciskam przycisk START. Normalnie wszystko mi wolno, robię co chcę.
Taki jestem macho.  ;D

😁 gratulacje dla wybranki życia. Umiała się kobieta ustawić w życiu, no a jak napiszesz, że ciasta pieczesz to Ci medal wręcze😉


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Małżeństwo- to przygoda w życiu?
« Odpowiedź #31 dnia: 15 Luty, 2020, 22:41 »
No nie wiem.Mi wszystko w domu wolno. Jak chcę to mogę robić co mi się podoba. Mogę np, śmieci wynieść, wyprasować, naczynia do zmywarki włożyć, mogę być operatorem odkurzacza, a nawet bez cienia strachu idę i ładuję pralkę, wsypuję proszek i na bogatości wlewam płyn do płukania, a potem pełen dumy z mojej męskiej pozycji w moim domu, naciskam przycisk START. Normalnie wszystko mi wolno, robię co chcę.
Taki jestem macho.  ;D
[/b][/size]
A wolno suszarkę Ci obsługiwać i żelazko. Słyszałem, że niektóre żony uważają to za nietakt jak facet przejmuje rzeczone urządzenia. >:D 
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Małżeństwo- to przygoda w życiu?
« Odpowiedź #32 dnia: 15 Luty, 2020, 22:42 »
a jak napiszesz, że ciasta pieczesz to Ci medal wręcze😉
Żona na kolanach mnie błagała, żebym chociaż to jej pozwolił robić.
Uległem. Miękkie serce mam.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Małżeństwo- to przygoda w życiu?
« Odpowiedź #33 dnia: 15 Luty, 2020, 22:46 »

A wolno suszarkę Ci obsługiwać i żelazko.
Mogę np, śmieci wynieść, wyprasować,
Suszarki do włosów nie używam, bo czeszę się gąbką, suszarka do naczyń jest w zmywarce, do ktorej mam nieograniczony dostęp. Pranie suszę ekologicznie na lince.  ;D
Tak jak napisałem. Wszystko mi wolno!!! ;D
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Małżeństwo- to przygoda w życiu?
« Odpowiedź #34 dnia: 15 Luty, 2020, 23:12 »
Mi też wolno wszystko. Poza wyżej wspomnianymi czynnościami, mogę ustawić obroty i temperaturę w pralce. Mogę się nie myć, ale wtedy śpię w stajni. Sprośnej muzyki mogę słuchać, ale tylko na słuchawkach. Mogę otwierać butelkę od piwa telefonem komórkowym. Jak wychodzę z opakowania, to ciuchy mogę rzucać gdzie popadnie. Mogę bluzgać na wszystkich. Żydów, cyganów, czarnych, tęczowych, arabów, żydów (a, oni już byli), ale po cichutku i bez przekleństw. W sumie, jakby nie patrzeć, jestem kimś. 
Mam zakaz na robienie ogniska w domu, dotykanie obcych kobiet, otwieranie okien w samolocie, rzucania butelkami przez okno. Nie mogę całować świętego obrazka z Wujkiem Adolfem. No i najważniejsze, żeby nie pomylić kuwety z wanną.
Ogólnie panuje szacunek, przyjaźń, pozytywne emocje. Nie wchodzę już do szafy.
Naprawdę można skonstruować coś dobrego w życiu.

Teraz Wam powiem coś o seksie. Bo jak już o małżeństwie, to wypada wejść w te klimaty.
Siedzimy w kilku samców. Jeden zaintonował taki minor, że myślałem, iż mu małżeństwo legło w gruzach albo ktoś umarł. Na szczęście, nic z tych rzeczy. W czym jest problem? Znam jego koleżankę z pracy. Taka śliczna trzydziestka. Więc on mówi, że jakby Zuzanna (imię zmienione) mu się wypięła, a on by miał olejkiem ją nasmarować, i ona by się tak błyszczała, to wybiera wersje przechadzki do lodówki w celu spożycia piwa. Przytaknąłem, bo rozumiem; bo my się znaliśmy jeszcze przed ponownym narodzeniem. Trzeci samiec mówi: 'panowie! opanujcie się! tak nie można! kobiety są smaczne!' Teraz mu wytłumacz, że nas myślenie rozporkowe nie interesuje, bo jesteśmy na innym poziomie rozwoju ludzkości. Można w kobiecie odkrywać wiele innych walorów, niż tylko te czysto fizyczne.


Offline Takajaja

Odp: Małżeństwo- to przygoda w życiu?
« Odpowiedź #35 dnia: 16 Luty, 2020, 10:50 »
Taki jestem macho.  ;D

No nic...tylko BRAĆ hihi.....


Offline HARNAŚ

Odp: Małżeństwo- to przygoda w życiu?
« Odpowiedź #36 dnia: 16 Luty, 2020, 10:59 »
Ja w domu jestem król lew . Siedzę w koncie i ryczę  :)


Offline Takajaja

Odp: Małżeństwo- to przygoda w życiu?
« Odpowiedź #37 dnia: 16 Luty, 2020, 11:30 »
Ja w domu jestem król lew . Siedzę w koncie i ryczę  :)

A ja myślałam że tylko blondynki siedzą w kącie, bo tam jest 90 stopni..hihi... :))
« Ostatnia zmiana: 16 Luty, 2020, 11:33 wysłana przez Takajaja »


Marzena

  • Gość
Odp: Małżeństwo- to przygoda w życiu?
« Odpowiedź #38 dnia: 16 Luty, 2020, 11:54 »
A ja myślałam że tylko blondynki siedzą w kącie, bo tam jest 90 stopni..hihi... :))

🤣🤣🤣 tak to prawda w ogóle z niego nie wychodzimy😉


Offline Takajaja

Odp: Małżeństwo- to przygoda w życiu?
« Odpowiedź #39 dnia: 16 Luty, 2020, 14:38 »
🤣🤣🤣 tak to prawda w ogóle z niego nie wychodzimy😉

Śmiem jeszcze dodać, że nie dosc że z niego nie wychodzimy to potrafiłysmy się wybudzic  :)) :)) :))
Czyli nie takie blondynki glupie, jak by faceci chcieli  :P hihi.....


Marzena

  • Gość
Odp: Małżeństwo- to przygoda w życiu?
« Odpowiedź #40 dnia: 16 Luty, 2020, 16:03 »
Śmiem jeszcze dodać, że nie dosc że z niego nie wychodzimy to potrafiłysmy się wybudzic  :)) :)) :))
Czyli nie takie blondynki glupie, jak by faceci chcieli  :P hihi.....

Tak na poważnie to nie wiadomo co faceci by chcieli, i oni chyba też nie za bardzo to wiedzą 😁😁😁


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Małżeństwo- to przygoda w życiu?
« Odpowiedź #41 dnia: 16 Luty, 2020, 16:45 »
Tak na poważnie to nie wiadomo co faceci by chcieli, i oni chyba też nie za bardzo to wiedzą 😁😁😁
(mtg): Oj wiedzą, wiedzą - kochane motylki


Offline Takajaja

Odp: Małżeństwo- to przygoda w życiu?
« Odpowiedź #42 dnia: 16 Luty, 2020, 17:09 »
(mtg): Oj wiedzą, wiedzą - kochane motylki

Nadaszyniak:
Z tej jakże niesamowitej sceny przedstawionej na tej pieknej kolorowej ilustracji wynika, że to kobieta wie czego chce!!!!... :)) :)) :)) hihi....


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Małżeństwo- to przygoda w życiu?
« Odpowiedź #43 dnia: 16 Luty, 2020, 17:16 »
Nadaszyniak:
Z tej jakże niesamowitej sceny przedstawionej na tej pieknej kolorowej ilustracji wynika, że to kobieta wie czego chce!!!!... :)) :)) :)) hihi....
(mtg):
Właśnie samo sedno klimatu małżeńskiego, świetnie to ujęłaś, lecz ja osobiście nie lubię 'dzikiego zachodu'- western lubię w kinie  >:D


Marzena

  • Gość
Odp: Małżeństwo- to przygoda w życiu?
« Odpowiedź #44 dnia: 16 Luty, 2020, 17:24 »
😱😱😱 o czym wy mi tutaj piszecie 😂😂😂