Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Komitet Sądowniczy Kleryka  (Przeczytany 10403 razy)

Offline Martin

Odp: Komitet Sądowniczy Kleryka
« Odpowiedź #15 dnia: 02 Luty, 2020, 12:29 »
Witaj Kleryk:
Szczegółowo opisałeś ten ks(Ww), argumentacja prawidłowa i konkretna, również jasno przedstawione następstwa w sprawie jakie zostaną poczynione przez poszkodowanego , sytuacja patowa z ich strony , że nie dokonano szybkiego skreślenia .
W związku z takim obrotem sprawy, myślę, że skontaktują się z NO, jak również z działem prawnym BO-Nadarzyn, dlatego podali taką wymijającą odpowiedź, kiedy ponownie poprosili przesłuchiwanego do sali.
Bracia na dźwięk słowa "pozew" momentalnie stracili pewność siebie. Obs*ali garniturki i postanowili poskarżyć się mamie. :P
"Religia to głupie odpowiedzi na głupie pytania."


Offline Roszada

Odp: Komitet Sądowniczy Kleryka
« Odpowiedź #16 dnia: 02 Luty, 2020, 12:46 »
A pisaliśmy, że na złodzieju czapka gore. ;D
Teraz boją się już prokuratorów.
W 2010 po raz pierwszy o tym pisali, by się wykręcać sianem, jak ktoś grozi policją, sądem, prokuratorem. Wspominaliście, że na Zachodzie ludzie się nie certolą i przynajmniej ich postraszą.

2010 - Strach Ciała Kierowniczego przed sądami


https://sjwp.pl/nowe-swiatla/2010-strach-ciala-kierowniczego-przed-sadami/msg201811/#msg201811

Dajcie TU ten skan z najnowszego podręcznika, by nieświadomi wiedzieli, jak być świadomym. ;)


Offline Estera

Odp: Komitet Sądowniczy Kleryka
« Odpowiedź #17 dnia: 02 Luty, 2020, 12:59 »
PPRZEWODNICZĄCY – Ja do brata Kleryka nie mam więcej pytań. Wszystko sobie wyjaśniliśmy, bo nam jasno i precyzyjnie odpowiadałeś na te pytania.
Czy możemy Ciebie poprosić abyś na chwilkę opuścił pomieszczenie?
KLERYK –Tylko chciałem jeszcze jedną rzecz powiedzieć zanim Was opuszczę. ... W przypadku gdyby się pojawił komunikat na sali królestwa, że już nie jestem Świadkiem Jehowy to będę zmuszony, ...mimo, że bym bardzo nie chciał  założyć pozew cywilny każdej osobie o naruszenie dóbr osobistych. Poza złożeniem tego, będę się zastanawiał ale to razem z radą prawnym na złożeniu zawiadomienia do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Chciałem tylko wam o tym powiedzieć przed podjęciem decyzji.

(Kleryk  wychodzi z pokoju i czeka na korytarzu, po kilku minutach brat Piotr woła go aby przyszedł.)

POMOCNIK – Chcieliśmy ci powiedzieć, że postępowanie zostało zawieszone i skontaktujemy się z Tobą w możliwie najbliższym terminie.
KLERYK – Ok, rozumiem, czekam w takim razie na informację.

(Kleryk podaje na pożegnanie każdemu z członków komitetu rękę i wychodzi z pokoju.)
   Kleryku :D
   Nagroda Nobla, za mistrzowskie rozwiązanie komitetu.
   Tyle się natrudzili, napodglądali, naśledzili, żeby Cię udupić, a tu kicha.
   Jedno Twoje zdanie ... taka przysłowiowa kropka nad "i" w tym komitecie ... postawiła ich pod ścianą :-* :-*
   Po prostu majstersztyk.
   Brawo.
« Ostatnia zmiana: 02 Luty, 2020, 13:09 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Komitet Sądowniczy Kleryka
« Odpowiedź #18 dnia: 02 Luty, 2020, 13:06 »
Przebrnąłem przez ścianę tekstu. ;)
Jak nic chcą Kleryka wywalić. Wiadomo, że jak 2 lata nigdzie człowieka nie ma, a nie jest obłożnie chory, to wiadomo o co chodzi. Kleryk żony nie zdradza, pijany po ulicy nie biega z fajka w gębie, to trzeba znaleźć na niego haka.
Innym tematem jest inwigilacja daleko posunięta. Niektórzy potrafią znaleźć fotki u tzw świeckiej rodziny lub znajomych, tylko po to, by kogoś 'usadzić'.
Ale żeby podstawą osądzania jakimś komitetem było grawerowanie imion na tortach? Normalne jełopy. Zwłaszcza, że siedzą u tych światków latami. Czytają Biblię i inne gazety. Jeżdżą na szkolenia. Nic nie dociera.
Niedługo podstawą do powołania komitetu sądowniczego będzie samo posiadanie FB. Co ja się dziwię? Kiedyś telewizory do szafy chowali.
Książką się zgorszyli? A skąd wiedzą, co to za książka?
Cóż, jak Kleryka nie 'udupią' teraz, to zrobią to za rok lub dwa. Coś znajdą.


Offline Nikt

Odp: Komitet Sądowniczy Kleryka
« Odpowiedź #19 dnia: 02 Luty, 2020, 13:28 »
Kleryku jesteś wielki bardzo Ci dziękuję za to co napisałeś. Bardzo ale to bardzo trafne argumenty i szacunek za spokój i oczywiście za truskawkę na torcie . 🏆
Pozytywne myślenie na siłę może prowadzić do  specjalisty :(


Offline Vog

Odp: Komitet Sądowniczy Kleryka
« Odpowiedź #20 dnia: 02 Luty, 2020, 14:33 »
Miło by było posłuchać nagrania jeśli istnieje  :)
Mam nadzieję, że praktyka obietnicy kroków prawnych wejdzie do szerszego użytku podczas komitetów. Ci specjaliści od oceny skruchy będą mieli nie lada zgryz chcąc kogoś wykluczyć. Organizacja jak ognia boi się potencjalnych pozwów i odszkodowań.


Offline Cielec Kierowniczy

Odp: Komitet Sądowniczy Kleryka
« Odpowiedź #21 dnia: 02 Luty, 2020, 14:41 »
Well done Kleryku.
Zima jeszcze trwa, a widzę, że ktoś wsiadł na traktor i wyjechał w pole orać.
Cytując z Biblii-gnój leżał na polu, a Ty go zaorałeś >:D
Krawaciarzom zmiękła rura, gdy usłyszeli słowo prawnik.
Nie ma nic piękniejszego, niż zobaczyć jak korposzczurom ktoś miesza w systemie.
Następuje zawiecha i konsternacja.
Dzięki Tobie mam piękną niedzielę.


Offline Takajaja

Odp: Komitet Sądowniczy Kleryka
« Odpowiedź #22 dnia: 02 Luty, 2020, 15:01 »

KLERYK –Tylko chciałem jeszcze jedną rzecz powiedzieć zanim Was opuszczę. ... W przypadku gdyby się pojawił komunikat na sali królestwa, że już nie jestem Świadkiem Jehowy to będę zmuszony, ...mimo, że bym bardzo nie chciał  założyć pozew cywilny każdej osobie o naruszenie dóbr osobistych. Poza złożeniem tego, będę się zastanawiał ale to razem z radą prawnym na złożeniu zawiadomienia do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Chciałem tylko wam o tym powiedzieć przed podjęciem decyzji.

(Kleryk  wychodzi z pokoju i czeka na korytarzu, po kilku minutach brat Piotr woła go aby przyszedł.)

POMOCNIK – Chcieliśmy ci powiedzieć, że postępowanie zostało zawieszone i skontaktujemy się z Tobą w możliwie najbliższym terminie.
KLERYK – Ok, rozumiem, czekam w takim razie na informację.

(Kleryk podaje na pożegnanie każdemu z członków komitetu rękę i wychodzi z pokoju.)

Przepraszam, nie jestem w temacie i proszę o wykladnię...

Teraz jest tak, że jesli ktos jest wykluczany a wczesniej nie podpisał im tej glupiej kartki z Rodo to oni nie mają prawa go oglosic z imienia i nazwiska na zebraniu?? Tak mam to rozumiec?


Offline Stanisław Klocek

Odp: Komitet Sądowniczy Kleryka
« Odpowiedź #23 dnia: 02 Luty, 2020, 15:39 »
Podejrzewam, że kolejnym zarzutem do Ciebie 'Kleryku', będzie to, iż sfałszowałeś ten protokół z komitetu sądowniczego, oraz upubliczniłeś niejawny sąd nad tobą. Wiadomym jest, że w ten sposób drogą "pantoflową" będą ratować dobre imię Jehowy (czyt. "swój autorytet).


Offline sajmon

Odp: Komitet Sądowniczy Kleryka
« Odpowiedź #24 dnia: 02 Luty, 2020, 16:03 »
Dla mnie komitety sądownicze mają tyle wspólnego z chrześcijaństwem, co procesy inkwizycyjne (co do zasady, a nie metod). Jeśli ci sędziowie z KS uważają  obwinionego za brata, to z takimi  bracmi nie chciałbym mieć nic wspólnego.


Offline Proctor

Odp: Komitet Sądowniczy Kleryka
« Odpowiedź #25 dnia: 02 Luty, 2020, 16:38 »
W pierwszej momencie myslałem że to opowiadanie Kleryka które napisał w wolnej chwili..a tu masz. Powołali komitet przeciwko niemu. Szkoda że nie ma nagrania.


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4061
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Komitet Sądowniczy Kleryka
« Odpowiedź #26 dnia: 02 Luty, 2020, 17:04 »
A co stoi w Paście? Co należy zrobić z osobnikiem, który odgraża się postępowaniem sądowym?


Offline Proctor

Odp: Komitet Sądowniczy Kleryka
« Odpowiedź #27 dnia: 02 Luty, 2020, 17:15 »
A co stoi w Paście? Co należy zrobić z osobnikiem, który odgraża się postępowaniem sądowym?
Gdy obwiniony grozi wszczęciem kroków w prawnych przeciwko starszym, komitet zawiesi postępowanie i bezzwłocznie zadzwoni do Działu Prawnego.
Rozdział 15 ak 18


Offline Roszada

Odp: Komitet Sądowniczy Kleryka
« Odpowiedź #28 dnia: 02 Luty, 2020, 17:53 »
W pierwszej momencie myslałem że to opowiadanie Kleryka które napisał w wolnej chwili..a tu masz. Powołali komitet przeciwko niemu. Szkoda że nie ma nagrania.
Jak znam Kleryka, to i z czasem nagranie się znajdzie. 8-)
Pewnie musi poczekać, aż się procedury organizacyjne skończą. ;)


Offline Profesor Tutka

Odp: Komitet Sądowniczy Kleryka
« Odpowiedź #29 dnia: 02 Luty, 2020, 18:50 »
Tyle zrozumiałem że Kleryka wykluczą, tylko się boją.Dostaną wsparcie z B.O. i wtedy poinformują o wykluczeniu, bo decyzja już zapadła.Pozostaje Komitet Odwoławczy, może trafią się inni starsi,  lepsi.