Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Wystawione SK do sprzedaży w Polsce ... NADARZYN ... ul. WARSZAWSKA 14  (Przeczytany 32517 razy)

Offline Cielec Kierowniczy

Odp: Wystawione SK do sprzedaży w Polsce ... NADARZYN ... ul. WARSZAWSKA 14
« Odpowiedź #15 dnia: 24 Styczeń, 2020, 08:43 »
Jak widać oprócz sal wystawionych na sprzedaż, są również działki budowlane.
Zapewne były przekazane zborowi przez miejscowego braciszka pod budowę przyszłej sali królestwa.
No ale cóż, czasy się zmieniły, wewnętrzne przepisy też, i nastąpił zabór mienia przez korporację "religijną"
Jak musi się czuć teraz były właściciel działki widząc co zrobiono z jego darowizną?
Proponuję aby w ramach kolejnego broadcastingu puszczono film "Wilk z wall street".
Jak już się śmiać w twarz swoim poddanym, to na całego.


Offline Storczyk

Odp: Wystawione SK do sprzedaży w Polsce ... NADARZYN ... ul. WARSZAWSKA 14
« Odpowiedź #16 dnia: 24 Styczeń, 2020, 08:48 »
To jest wyznanie wzbogacajace się na ludzkiej krzywdzie...
My Cię wyciągniemy z patologi i "pokażemy jak żyć".Ty sobie zbudujesz dom wielbienia dla Jehowy, My go sprzedamy .Ty zbudujesz Nowy ulepszony(ergonomiczny ) my go znowu sprzedamy, ale interes ...Nie ma nic za darmo :) Taki biznes religijny zakamuflowany z Ameryki...
Gdyby jeszcze ta kasa ze sprzedaży, szła na pomoc dla dzieci, starszych itd .A tu gdy potrzebują pomocy proszą o nią innowierców po netach  ... brak słów.
To powinno być karalne bo to podchodzi pod  wyludzanie?
« Ostatnia zmiana: 24 Styczeń, 2020, 08:52 wysłana przez Storczyk »


Offline Martin

Odp: Wystawione SK do sprzedaży w Polsce ... NADARZYN ... ul. WARSZAWSKA 14
« Odpowiedź #17 dnia: 24 Styczeń, 2020, 08:59 »
Wy nic nie rozumiecie. Ta sprzedaż to dowód błogosławieństwa Jehowy. Chodzi o to, żeby jeszcze efektywniej alokować środki, co pozwoli na dotarcie z dobrą nowiną do większej liczby ludzi.  :P
« Ostatnia zmiana: 24 Styczeń, 2020, 09:02 wysłana przez Martin »
"Religia to głupie odpowiedzi na głupie pytania."


Marzena

  • Gość
Odp: Wystawione SK do sprzedaży w Polsce ... NADARZYN ... ul. WARSZAWSKA 14
« Odpowiedź #18 dnia: 24 Styczeń, 2020, 09:03 »
To jest wyznanie wzbogacajace się na ludzkiej krzywdzie...
My Cię wyciągniemy z patologi i "pokażemy jak żyć".Ty sobie zbudujesz dom wielbienia dla Jehowy, My go sprzedamy .Ty zbudujesz Nowy ulepszony(ergonomiczny ) my go znowu sprzedamy, ale interes ...Nie ma nic za darmo :) Taki biznes religijny zakamuflowany z Ameryki...
Gdyby jeszcze ta kasa ze sprzedaży, szła na pomoc dla dzieci, starszych itd .A tu gdy potrzebują pomocy proszą o nią innowierców po netach  ... brak słów.
To powinno być karalne bo to podchodzi pod  wyludzanie?

Możemy mieć pretensje, a zarazem nie powinniśmy jej mieć. Przed poznaniem śj mogliśmy wszystko sprawdzić co kryje się w zakamarkach tej sekty. Gorzej mają Ci którzy tam się urodzili i tego wyboru nie mieli.
Sprzedaż kwitnie sama jestem zdziwiona, że aż na taką skalę. Widocznie potrzeba im sporej gotówki pytanie, czy tylko na odszkodowania i imprezy, czy jeszcze coś się za tym kryje.


Offline Storczyk

Odp: Wystawione SK do sprzedaży w Polsce ... NADARZYN ... ul. WARSZAWSKA 14
« Odpowiedź #19 dnia: 24 Styczeń, 2020, 09:08 »
Sprawdzić?Ja mialam 12lat. Lata 80.
Kraj Rad. 2 kanały w TV?




« Ostatnia zmiana: 24 Styczeń, 2020, 09:15 wysłana przez Storczyk »


Marzena

  • Gość
Odp: Wystawione SK do sprzedaży w Polsce ... NADARZYN ... ul. WARSZAWSKA 14
« Odpowiedź #20 dnia: 24 Styczeń, 2020, 09:14 »
Sprawdzić?Ja mialam 12lat. Lata 80, komuna .

Napisałam, że nie każdy miał możliwość sprawdzenia ja miałam 11lat i również żadnych możliwości na tamte czasy.


Offline Storczyk

Odp: Wystawione SK do sprzedaży w Polsce ... NADARZYN ... ul. WARSZAWSKA 14
« Odpowiedź #21 dnia: 24 Styczeń, 2020, 09:16 »
Napisałam, że nie każdy miał możliwość sprawdzenia ja miałam 11lat i również żadnych możliwości na tamte czasy.

Gdzie sprawdzić?


Marzena

  • Gość
Odp: Wystawione SK do sprzedaży w Polsce ... NADARZYN ... ul. WARSZAWSKA 14
« Odpowiedź #22 dnia: 24 Styczeń, 2020, 09:22 »

Gdzie sprawdzić?

W latach 80 też ludzie odchodzili więc jakieś możliwości musieli mieć nie uważasz. Obiecnie wiedza jest ogólnie dostępna dobre czasy.


Offline Storczyk

Odp: Wystawione SK do sprzedaży w Polsce ... NADARZYN ... ul. WARSZAWSKA 14
« Odpowiedź #23 dnia: 24 Styczeń, 2020, 09:30 »
W latach 80 też ludzie odchodzili więc jakieś możliwości musieli mieć nie uważasz. Obiecnie wiedza jest ogólnie dostępna dobre czasy.



Marzena.Nie bylam łatwym kąskiem ogromną cierpliwość wykazala pionierka do mnie ;).Nie chce już tego tematu ciągnąć.bo nie jest o nas.




Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Wystawione SK do sprzedaży w Polsce ... NADARZYN ... ul. WARSZAWSKA 14
« Odpowiedź #24 dnia: 24 Styczeń, 2020, 09:33 »
To ciężki temat, ja też miałem około 10 lat jak zostałem tam wciągnięty. Człowiek jest wtedy bardzo ufny, a tym bardziej, jeśli wciągają Cię tam osoby, które już znasz i im ufasz. To przyszło bardzo naturalnie, nawet przez myśl mi wtedy nie przeszło, że coś tu należałoby sprawdzić.

Co do listy sal na sprzedaż to... nieźle. Sporo tego jest. Naliczyłem 23 różne sale na sprzedaż i do tego kilka działek. W sumie ładnych kilka, jeśli nie kilkanaście milionów złotych z tego będzie, jak to wszystko popchną.


Offline HARNAŚ



Offline Tokaji

Odp: Wystawione SK do sprzedaży w Polsce ... NADARZYN ... ul. WARSZAWSKA 14
« Odpowiedź #26 dnia: 24 Styczeń, 2020, 09:48 »
Ciekawe ile z tych olbrzymich kwot pieniędzy dostaną miejscowe zbory?? Taki żart na poprawę nastroju ;)
"Ci, którzy marzą w nocy, budzą się i stwierdzają, że to był sen.
Ci, którzy marzą w dzień, są niebezpieczni, bo robią wszystko, żeby te marzenia spełnić."


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Wystawione SK do sprzedaży w Polsce ... NADARZYN ... ul. WARSZAWSKA 14
« Odpowiedź #27 dnia: 24 Styczeń, 2020, 10:19 »
Ciekawe ile z tych olbrzymich kwot pieniędzy dostaną miejscowe zbory?? Taki żart na poprawę nastroju ;)

Dostaną na pewno poczucie, że Jehowa bardzo ceni włożony przez nich trud :).


Offline Trinity

Odp: Wystawione SK do sprzedaży w Polsce ... NADARZYN ... ul. WARSZAWSKA 14
« Odpowiedź #28 dnia: 24 Styczeń, 2020, 10:22 »
właśnie zbieram szczenkę z podłogi
bo zobaczyłam działkę którą parę lat temu jedna babcinka (czasem miałam dyżur do opieki bo już leżała)
zapisała na dzieło Królestwa a teraz jest do sprzedania!
😯😳


Offline Tokaji

Odp: Wystawione SK do sprzedaży w Polsce ... NADARZYN ... ul. WARSZAWSKA 14
« Odpowiedź #29 dnia: 24 Styczeń, 2020, 10:31 »
Starsza pani miała poczucie spełnionego obowiązku przed Jehową, a brat Anthony Morris już jedzie zadowolony do sklepu po whisky  ;)
« Ostatnia zmiana: 24 Styczeń, 2020, 10:37 wysłana przez Tokaji »
"Ci, którzy marzą w nocy, budzą się i stwierdzają, że to był sen.
Ci, którzy marzą w dzień, są niebezpieczni, bo robią wszystko, żeby te marzenia spełnić."