Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Taka sytuacja  (Przeczytany 4504 razy)

Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Taka sytuacja
« Odpowiedź #15 dnia: 19 Styczeń, 2020, 12:08 »
A tego to ja już nie wiem no bym spytała swego byłego kumpla koordynatora ale niestety nie mogę 😂😂😂
[/b]
Podpytam byłego starszego jak go tylko spotkam. Może będzie wiedział ;)
A tak na marginesie jak czyta się wszystkie wytyczne organizacyjne jak postępować i jak się zachować to wydaje się to takie proste. Panaceum na całe zło świata. Ale życie nie jest proste i przynosi różne sytuacje czyli diabeł tkwi w szczegółach. >:D
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline hiacynta

Odp: Taka sytuacja
« Odpowiedź #16 dnia: 19 Styczeń, 2020, 12:14 »
Pewnie mogą wyjątkowa sytuacja zwłaszcza że biorą ślub 🙂🙂


Offline HARNAŚ

Odp: Taka sytuacja
« Odpowiedź #17 dnia: 19 Styczeń, 2020, 12:31 »
I ten chociażby przykład pokazuje jak bardzo to ludzka organizacja a nie żadna Boża , czego chcieliby tak bardzo świadki.
Jeśli coś jest nieuregulowane formalnie , artykułem w Strażnicy lub listem dla starszych to liczy się charyzma i silna osobowość starszego  >:( Jesli mówi , ze nie wolno , to nie wolno  :( wszak to On ocenia czy ktoś przejawia skruchę i pokorę , więc jak przyłączyć kogoś , kto wbrew Jego wskazówkom nadal gada z drugim wykluczonym .  ;D


Offline hiacynta

Odp: Taka sytuacja
« Odpowiedź #18 dnia: 19 Styczeń, 2020, 13:20 »
Tak jak HARNAŚ napisałeś ludzka organizacja w tym zborze jest pewna siostra która jest wykluczona wiele lat za oszczerstwa względem jednego starszego pisała na niego do Nadarzyna od wielu lat kobicina się ubiega o przyłączenie to ja zwodzą a jeden ze starszaków powiedział że im jest na rączkę jej nie przyłączać, biedna samotna starsza i się płaszczy a tu nic z tego ALE MIŁOŚĆ JAK CHOLERA 😥


Offline HARNAŚ

Odp: Taka sytuacja
« Odpowiedź #19 dnia: 19 Styczeń, 2020, 14:12 »
Pogadaj z nią  :)


Offline hiacynta

Odp: Taka sytuacja
« Odpowiedź #20 dnia: 19 Styczeń, 2020, 14:34 »
HARNAŚ gadałam ona kocha CK nie dociera do niej, jeszcze mnie naginała żebym wróciła
« Ostatnia zmiana: 19 Styczeń, 2020, 14:47 wysłana przez hiacynta »


Offline Cytryna

Odp: Taka sytuacja
« Odpowiedź #21 dnia: 19 Styczeń, 2020, 17:29 »
Cieszą mnie takie sytuacje  :D Dają nadzieję ,że część ludzi to nie roboty,że nie boją się działać według własnego myślenia.Mnie również spotkała miła sytuacja. Pewien brat(nadal tak nazywam ) życzliwie się do mnie uśmiechnął i skinął głową na powitanie.W innym dniu naprawdę gorliwa  siostra z uśmiechem powiedziała mi dzień dobry.Nie wiem  czy będzie następny raz po analizie akapitu  o odstępcach w dzisiejszym artykule...I wiecie co ? Jestem zła ,ale i po prostu przykro mi bardzo,że w tak haniebny sposób oczerniają ludzi,wrzucając ich do wora z szatanem, mnie wrzucając do tego wora... :( :( :( :(


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Taka sytuacja
« Odpowiedź #22 dnia: 19 Styczeń, 2020, 18:29 »
Tak jak HARNAŚ napisałeś ludzka organizacja w tym zborze jest pewna siostra która jest wykluczona wiele lat za oszczerstwa względem jednego starszego pisała na niego do Nadarzyna od wielu lat kobicina się ubiega o przyłączenie to ja zwodzą a jeden ze starszaków powiedział że im jest na rączkę jej nie przyłączać, biedna samotna starsza i się płaszczy a tu nic z tego ALE MIŁOŚĆ JAK CHOLERA 😥

Znam także taki przypadek. Parę lat temu przybył młody pionier stały do naszego zboru. Głosił, pracował zawodowo, a wieczorami jak się okazało był królem karaoke. W naszym mieście właśnie takowy klub był i w każdy piątkowy wieczór nasz pionier, jak wieść zborowa niosła bardzo się tam udzielał. Nie wiem co się stało, ale pewnego dnia jeden ze starszych nosił limo pod okiem, a w tym samym czasie nasz pionier przestał być ŚJ ;) Później gruchnęła wieść, że nasz pionier miał ADHD po alkoholu i przywitał się z rzeczonym starszym pięścią, która trafiła prosto w oko. Jak bonie dydy limo widziałem na własne oczy. Piękna śliwa. >:D Pionier za ten wyczyn siedział całe dwa lata w oślej ławce i nie mógł się doczekać powrotu do arki. Starszy z limem także był z mojego zboru. Tak więc biedak czekał i czekał siedząc w tej ławce na końcu sali, aż pięknego dnia znikną wszystkim z pola widzenia, może na jego szczęście.
« Ostatnia zmiana: 19 Styczeń, 2020, 18:30 wysłana przez Gandalf Szary »
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Taka sytuacja
« Odpowiedź #23 dnia: 19 Styczeń, 2020, 19:57 »
W mojej wsi jest małżeństwo śJ. On ni to gorliwy, ni olewus. Taki średnio aktywny śJ. Ona herszt baba, wredna maksymalnie i do tego takie ego co to nie ona, jakie opowieści na kongresach,jak to ona dwoje dzieci na pionierów wyprowadziła i pionierują cały czas ile to godzin w służbie ona spędza itd, itd. 
Do czego dążę. Ją to znam z widzenia, jego chyba od zawsze. Kiedy on jedzie samochodem sam, skinie do mnie głową i rękę podniesie w geście pozdrowienia. Jak jedzie z nią, to mnie nie zna.  ;D
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline hiacynta

Odp: Taka sytuacja
« Odpowiedź #24 dnia: 19 Styczeń, 2020, 20:03 »
A Ty chcesz żeby ta jego herszt baba mu wpi.... ol spuściła 😂


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 964
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Taka sytuacja
« Odpowiedź #25 dnia: 19 Styczeń, 2020, 21:01 »
(mtg): Oj umiała kobitka glinianego kogutka dla publiki na szklanym pudle ustawić, nie jedna ''baba piaskowa'' chciałaby mieć taką figurkę w swojej chatce.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Taka sytuacja
« Odpowiedź #26 dnia: 19 Styczeń, 2020, 21:33 »
A Ty chcesz żeby ta jego herszt baba mu wpi.... ol spuściła 😂
A wiesz, że ona chyba byłaby do tego zdolna? Może nie od razu z pięściami, ale zakrakałaby biedaka na śmierć.  ;D
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline hiacynta

Odp: Taka sytuacja
« Odpowiedź #27 dnia: 20 Styczeń, 2020, 08:21 »
U mnie w byłym zborze jest taka starsza pionierka nikt jej nie daje rady trzęsie całym zborem nawet starszaki mają respekt cholera niewiem o co chodzi z tym? Co ona w sobie ma albo co ona na nich ma 😂😂😂


Marzena

  • Gość
Odp: Taka sytuacja
« Odpowiedź #28 dnia: 20 Styczeń, 2020, 08:46 »
U mnie w byłym zborze jest taka starsza pionierka nikt jej nie daje rady trzęsie całym zborem nawet starszaki mają respekt cholera niewiem o co chodzi z tym? Co ona w sobie ma albo co ona na nich ma 😂😂😂

Może ma wiedzę, której brakuje im i potrafi ich zagiąć. Skoro jej słuchają czegoś muszą się bać.
 


Offline HARNAŚ

Odp: Taka sytuacja
« Odpowiedź #29 dnia: 20 Styczeń, 2020, 10:06 »
U mnie w byłym zborze jest taka starsza pionierka nikt jej nie daje rady trzęsie całym zborem nawet starszaki mają respekt cholera niewiem o co chodzi z tym? Co ona w sobie ma albo co ona na nich ma 😂😂😂
To już chyba wiem gdzie siostra Barbara wyjechała . Jak my wszyscy w gronie wtedy odetchnęliśmy  ;D Wtedy na krótko poczułem co to raj duchowy ;D