Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Powitanie  (Przeczytany 10230 razy)

Offline Liberal

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #15 dnia: 13 Czerwiec, 2015, 16:00 »
Mój dział to "catrering i rozrywka"  :P 

O! To coś dla mnie :)
Jako klasyczny przykład obrzydliwego odstępcy uwielbiam jeść, pić i się bawić :P
Marek Boczkowski

Viva la Apostasía!


Offline Estrella Despierta

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #16 dnia: 13 Czerwiec, 2015, 16:36 »
O! To coś dla mnie :)
Jako klasyczny przykład obrzydliwego odstępcy uwielbiam jeść, pić i się bawić :P


Nie zapominaj też, że jesteś "chory umysłowo" ;)

If you know what I mean ;)


Offline Liberal

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #17 dnia: 13 Czerwiec, 2015, 16:55 »
Wziąłem na siebie wszelkie konsekwencje bycia odstępcą :)
I nie narzekam :P
Marek Boczkowski

Viva la Apostasía!


Offline Roszada

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #18 dnia: 13 Czerwiec, 2015, 17:50 »
To ide obiad robić....  :'(

Ci małżonkowie są przewrotni.

Jedno zrobiło najkrótszy nick jak się da: M (można dać było krócej np. I  :) )
A ta płeć piękniejsza najdłuższy jaki tu jest:  Estrella Despierta, którego nigdy nie zapamiętam.

Nawiasem mówiąc jak pisałem do płci brzydszej na PM to nie wiedziałem czy doszło, bo jedna litera to nie wskakuje nick z automatu. :-\


Offline matus

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #19 dnia: 13 Czerwiec, 2015, 23:22 »
Ahoj!
Bogowie są gorsi od Pokemonów, bo nie da się złapać ich wszystkich, tylko jednego (albo małą grupkę), bo się obrażają.


Offline siostra2007

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #20 dnia: 15 Czerwiec, 2015, 09:30 »
Hej moja Gwiazdo Przebudzona :-*

Musimy teraz uważać, żeby "przejawiać zrównoważony stosunek do korzystania z tego forum", bo inaczej chata nam zarośnie, a konto w banku wyschnie do reszty ;D.

Witaj. Domyślam się że Wy również, podobnie jak ja i mąż (którego tutaj nie ma) poświęcacie wiele czasu na zagłębianie się w "odstępczą" tematykę. My szybko zorientowaliśmy się, że niektóre informacje są dla nas ciężkie i trudne do "strawienia" wymagają przemyślenia i przegadania. Ale zrównoważone podejście jest naprawdę ważne, w końcu pokarm trzeba sobie dozować ;)


Offline Estrella Despierta

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #21 dnia: 15 Czerwiec, 2015, 10:56 »
Witaj. Domyślam się że Wy również, podobnie jak ja i mąż (którego tutaj nie ma) poświęcacie wiele czasu na zagłębianie się w "odstępczą" tematykę. My szybko zorientowaliśmy się, że niektóre informacje są dla nas ciężkie i trudne do "strawienia" wymagają przemyślenia i przegadania. Ale zrównoważone podejście jest naprawdę ważne, w końcu pokarm trzeba sobie dozować ;)

My już wszystko trawimy normalnie, już wszystko co możliwe zobaczyliśmy (czasem na własne oczy na żywo...), obgadaliśmy, a teraz tylko jakieś nowości na bieżąco czytamy. Nic dla nas nie jest już "ciężkie".

O jakie zrównoważone podejście Ci chodzi?


Offline siostra2007

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #22 dnia: 15 Czerwiec, 2015, 12:06 »
O stosunek do korzystania z forum -  jak w cytacie, z wypowiedzi M powyżej  ;)

No widzisz, nas cały czas ta sekta czymś zaskakuje.
Dzieje się tak, chyba dlatego, że techniki manipulacji są coraz umiejętniej stosowane, co też najlepiej widać "na własne oczy" we własnym zborze, na wszelkich zgromadzeniach bądź czytając strażnicę.
A "ciężkie" chyba jeszcze długo będzie dla nas to, że nasi bliscy są poddawani coraz to bardziej wyrafinowanym działaniom organizacji.
« Ostatnia zmiana: 15 Czerwiec, 2015, 12:09 wysłana przez siostra2007 »


Offline Estrella Despierta

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #23 dnia: 15 Czerwiec, 2015, 12:52 »
O stosunek do korzystania z forum -  jak w cytacie, z wypowiedzi M powyżej  ;)

Korzystam z forum żeby zdobywać potrzebną mi wiedzę, a jej nigdy za wiele  :). Śledzę właśnie dział o krwi bo mnie to bardzo interesuje. Chciałabym przygotować coś od siebie (jakiś referat, wykresy, itp) do czytania dla mojej umiłowanej cielesnej siostry, która jest mentalnym i aktywnym ŚJ żeby jej udowodnić ile było zmian w tym temacie, ile osób przez to zmarło niepotrzebnie, itp. bo ostatnio mi powiedziała, że zmiany są dobre i potrzebne. Chciałabym zrobić coś takiego ekstra, żeby z wrażenia się wykopyrtła i zakryła nogami  8). Ale nie wiem jak sie za to zabrać. Oprócz pomysłu muszę mieć wiedzę w tym temacie.


Offline siostra2007

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #24 dnia: 15 Czerwiec, 2015, 13:54 »
Czasem mam wrażenie, że pewne niepodważalne argumenty trafiają do świadków, ale oni chcą być po prostu konsekwentni w tym, co sobie postanowili i nawet jeśli z czymś się nie zgadzają, idą w zaparte, bo tak jest łatwiej, nie trzeba mierzyć się z prawdą. A takie odpowiedzi, że to "wszystko ma tak być", "to jest potrzebne" itp. tylko uciszają ich sumienie.
Znasz pewnie dobrze swoją siostrę i wiesz co mogłoby spowodować opisaną przez Ciebie oczekiwana reakcję  ;D, więc uważam, że to świetny pomysł, że napiszesz coś swojego, w oparciu o różne treści.
A czy mogłabyś coś więcej powiedzieć o tym, czy Twoja siostra wie, jaki jest Twój stosunek do organizacji? Dobrze rozumiem, że nie będzie wiedziała, że to Ty jesteś autorką artykułu, czy wykładasz karty na stół?
 


Offline M

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #25 dnia: 15 Czerwiec, 2015, 14:00 »
Przeprowadzaliśmy już delikatne rozmowy z rodziną. Wygląda to tak jak mówisz - nawet jeśli jakiś argument jest logiczny albo widzą, że coś jest nie tak, to zawsze kończy się tak samo - "trzeba czekać na Jehowę", "nie jesteśmy mądrzejsi od niewolnika", itp.


Offline Roszada

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #26 dnia: 15 Czerwiec, 2015, 14:23 »
"trzeba czekać na Jehowę"
To jakiś absurdalny zwrot.
Jehowa jest by i działa.
Co tu czekać?
Na co? Że się zastanowi i coś objawi nagle w tym czy innym roku w zależności od widzimisię?


Offline Safari

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #27 dnia: 15 Czerwiec, 2015, 14:44 »
Cześć Estrella ;-)

Hih, można skracać Twoją nazwę na Esti? ;-)
« Ostatnia zmiana: 15 Czerwiec, 2015, 15:00 wysłana przez Safari »
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Offline Estrella Despierta

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #28 dnia: 15 Czerwiec, 2015, 15:09 »
Cześć Estrella ;-)

Hih, można skracać Twoją nazwę na Esti? ;-)

Żadnej Esti!! Mów mi Gwiazda :)


Offline Estrella Despierta

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #29 dnia: 15 Czerwiec, 2015, 15:13 »
Znasz pewnie dobrze swoją siostrę i wiesz co mogłoby spowodować opisaną przez Ciebie oczekiwana reakcję  ;D, więc uważam, że to świetny pomysł, że napiszesz coś swojego, w oparciu o różne treści.
A czy mogłabyś coś więcej powiedzieć o tym, czy Twoja siostra wie, jaki jest Twój stosunek do organizacji? Dobrze rozumiem, że nie będzie wiedziała, że to Ty jesteś autorką artykułu, czy wykładasz karty na stół?

Moja siostra nie wie że mam wywalone na Strażnice  :P. Ale pare razy słyszała jak krytykuje niewolnika i od razu zaciekle go broniła. I właśnie ma wiedzieć że to ja to napisałam - ma wpaść na to że z poziomu zwykłego głosiciela można się dowiedzieć rewelacji dyskredytujące niewolnika i cały ten WTS, a trudność polega na tym że nie moge użyć materiałów "odstępczych" chyba że jako moje własne wnioski.