Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Powitanie  (Przeczytany 10221 razy)

Offline Estrella Despierta

Powitanie
« dnia: 13 Czerwiec, 2015, 12:05 »
Bardzo serdecznie się wszystkim kłaniam. Jestem Estrella, czyli Gwiazda ;). Despierta czyli przebudzona... Jestem żoną M :)
Zapraszam do rozmów, pytań i do odwiedzenia mojego świeżego facebooka, bo jeszcze nikt mnie tam nie odwiedził ;( https://www.facebook.com/profile.php?id=100010010970452

Pozdrawiam i całuję  :-* :-*
« Ostatnia zmiana: 13 Czerwiec, 2015, 12:07 wysłana przez Estrella Despierta »


Offline M

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Czerwiec, 2015, 12:10 »
Hej moja Gwiazdo Przebudzona :-*

Musimy teraz uważać, żeby "przejawiać zrównoważony stosunek do korzystania z tego forum", bo inaczej chata nam zarośnie, a konto w banku wyschnie do reszty ;D.


Offline Estrella Despierta

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Czerwiec, 2015, 12:12 »
To ide obiad robić....  :'(


Offline Roszada

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Czerwiec, 2015, 12:28 »
Bardzo serdecznie się wszystkim kłaniam. Jestem Estrella, czyli Gwiazda ;). Despierta czyli przebudzona... Jestem żoną M :)
Zapraszam do rozmów, pytań i do odwiedzenia mojego świeżego facebooka, bo jeszcze nikt mnie tam nie odwiedził ;( https://www.facebook.com/profile.php?id=100010010970452

Pozdrawiam i całuję  :-* :-*

Witom i o zdrowie pytom. :)
A ja myślałem że jakąś Gwiazdę zobaczę na face a tam ptaki. ;)
I tak se wpierw pomyślałem, już chcą się ujawniać i pokazać, a komitet tylko czeka. :-\


Offline Estrella Despierta

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Czerwiec, 2015, 12:32 »
Witam :)
Nie jestem aż tak tępa żeby się wykładać na fejsie :). Chociaż mam fejsa "z twarzą" i nazwiskiem, to ten z ptakiem jest dla nowych przyjaciół i do gromadzenia nowych informacji. A ptaszek dlatego że symbolizuje wolność :). I skrzydła, które mają mi odrosnąć....


Offline gedeon

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Czerwiec, 2015, 12:39 »
Bardzo serdecznie się wszystkim kłaniam. Jestem Estrella, czyli Gwiazda ;). Despierta czyli przebudzona... Jestem żoną M :)
Zapraszam do rozmów, pytań i do odwiedzenia mojego świeżego facebooka, bo jeszcze nikt mnie tam nie odwiedził ;( https://www.facebook.com/profile.php?id=100010010970452

Pozdrawiam i całuję  :-* :-*

Witaj Gwiazdo, rozbawiłaś mnie do łez, fajnie że Jesteś z nami, tylko nie wiem co na to całowanie Twoje Kochanie ślubne...... ;D ;D ;D, ale całuj.

Byłem na Twoim FB i już chciałem kliknąć ale moja gęba  i nazwisko jest wszystkim znane i nie wiem czy z tego powodu nie będziesz miała kłopotu, jeżeli nie to wyślij mi zaproszenie na Stanisław Chłościński.


szczebiotka

  • Gość
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Czerwiec, 2015, 13:14 »
Witaj Gwiazdo, milo ze jesteś tu z nami. Ja juz cie dodaje do fb, dane zgodne z prawdą ;) pozdrawiam Magda


Offline Estrella Despierta

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Czerwiec, 2015, 13:36 »
Witaj Gwiazdo, rozbawiłaś mnie do łez, fajnie że Jesteś z nami, tylko nie wiem co na to całowanie Twoje Kochanie ślubne...... ;D ;D ;D, ale całuj.

Byłem na Twoim FB i już chciałem kliknąć ale moja gęba  i nazwisko jest wszystkim znane i nie wiem czy z tego powodu nie będziesz miała kłopotu, jeżeli nie to wyślij mi zaproszenie na Stanisław Chłościński.

Podobno mam takie zdolności, że nagle rozbawiam do łez. Jestem raczej spokojna i cicha, ale jak walnę torpedę, to albo uciekają albo kładą się na podłodze ze śmiechu. (Dotyczy to także starszych zboru, ale tylko w pierwszym wypadku ekhem...  ::))
To dla mnie zaszczyt gościć Cię Stanisławie na moim nowym facebooku. Tam niczego nie będę ukrywać - to moja nowa tożsamość internetowa. Przy okazji - dlatego, że śledzę twoje poczynania - gratuluję wyjścia z Organajzajszion, podziwiam za trud jaki wkładasz by nam żyło się lepiej, życzę dalszych sukcesów i stawiam się do dyspozycji, chociaż nie umiem zbyt wiele. Mój dział to "catrering i rozrywka"  :P  Aż dziwne że po tym wszystkim jeszcze potrafię się śmiać......

Mój mąż mnie tu śledzi (pewnie żeby się za mnie nie wstydził  :P ), więc nawet jakbym chciała to o żadnych całusach na boku nie może być mowy  ;D
Ale przyjmij ode mnie wyrazy szczerej i czystej sympatii.


Offline gedeon

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Czerwiec, 2015, 14:09 »
Podobno mam takie zdolności, że nagle rozbawiam do łez. Jestem raczej spokojna i cicha, ale jak walnę torpedę, to albo uciekają albo kładą się na podłodze ze śmiechu. (Dotyczy to także starszych zboru, ale tylko w pierwszym wypadku ekhem...  ::))
To dla mnie zaszczyt gościć Cię Stanisławie na moim nowym facebooku. Tam niczego nie będę ukrywać - to moja nowa tożsamość internetowa. Przy okazji - dlatego, że śledzę twoje poczynania - gratuluję wyjścia z Organajzajszion, podziwiam za trud jaki wkładasz by nam żyło się lepiej, życzę dalszych sukcesów i stawiam się do dyspozycji, chociaż nie umiem zbyt wiele. Mój dział to "catrering i rozrywka"  :P  Aż dziwne że po tym wszystkim jeszcze potrafię się śmiać......

Mój mąż mnie tu śledzi (pewnie żeby się za mnie nie wstydził  :P ), więc nawet jakbym chciała to o żadnych całusach na boku nie może być mowy  ;D
Ale przyjmij ode mnie wyrazy szczerej i czystej sympatii.

No i powiedz Sama jak tu Ciebie  ;D nie kochać. To jest forum również towarzyskie, dla nas, abyśmy czuli się tu swobodnie, oczywiście jak jest taka potrzeba to podyskutujemy merytorycznie. Jest nam ogromnie miło że stworzyliśmy razem taką platformę.

Powiem Wam w zaufaniu, że zgromadzony jest  tu tak potężny zasób osobowo-intelektualny że aż strach się bać.
Większość z Was znam osobiście albo z rozmów telefonicznych i powiem Wam, każdy z Was to Perła z narodów......dokładnie tak.
Są tu osoby które zajmują prestiżowe stanowiska, osoby które maja znaczący dorobek naukowy, mamy też w śród nas profesora zamianowanego przez Belweder, tak, tak.

I wiecie co w tym wszystkim jest najcudowniejsze, to że jesteśmy tu razem, że pracujemy dla siebie, że sobie pomagamy.
Dzieje się tak dlatego że się rozumiemy.

Taką klasę pokazaliśmy przy tworzeniu ulotki, przeszło to moje oczekiwania, dziękuje Wam za to.
« Ostatnia zmiana: 13 Czerwiec, 2015, 14:12 wysłana przez gedeon »


Offline R2D2

  • Pionier
  • Wiadomości: 700
  • Polubień: 114
  • "Umiesz mówić prawdę? Naucz się też jej słuchać. "
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #9 dnia: 13 Czerwiec, 2015, 14:10 »
Witaj Estrella :)
Bardzo bardzo miło :)
Miłość nigdy nie ustaje..., [nie jest] jak proroctwa, które się skończą 1 Kor 13:8


Offline Estrella Despierta

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #10 dnia: 13 Czerwiec, 2015, 14:21 »
Gedeon: zgadzam się z każdym słowem!
Szacuek i szczerość i wolność wypowiedzi - tego potrzebuję teraz najbardziej.


Offline Estrella Despierta

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #11 dnia: 13 Czerwiec, 2015, 14:23 »
Witaj Estrella :)
Bardzo bardzo miło :)

:)


Offline Estrella Despierta

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #12 dnia: 13 Czerwiec, 2015, 14:24 »
Witaj Estrella :)
Bardzo bardzo miło :)

Witaj artuditu  :)
Kłaniam się  :-*


Offline Noc_spokojna

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #13 dnia: 13 Czerwiec, 2015, 14:32 »
Hej moja Gwiazdo Przebudzona :-*

Musimy teraz uważać, żeby "przejawiać zrównoważony stosunek do korzystania z tego forum", bo inaczej chata nam zarośnie, a konto w banku wyschnie do reszty ;D.
Witaj serdecznie :)

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

PS. Odwiedziłam :)
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D


Offline Estrella Despierta

Odp: Powitanie
« Odpowiedź #14 dnia: 13 Czerwiec, 2015, 15:06 »
Witaj serdecznie :)

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

PS. Odwiedziłam :)

Cześć!
Witam, całuję  :-* i dziękuje za odwiedziny :)