Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Jak mi się tu regulamin podoba... :)  (Przeczytany 26046 razy)

Eilea

  • Gość
Odp: Jak mi się tu regulamin podoba... :)
« Odpowiedź #60 dnia: 13 Lipiec, 2015, 00:08 »
M nie usunąłeś moich postów jeszcze . To znak że zrozumiałeś że żartuję . Ale co zrobisz jak Gedeon rozkaże ci usunąć te posty? 
« Ostatnia zmiana: 13 Lipiec, 2015, 00:20 wysłana przez Eilea »


Eilea

  • Gość
Odp: Jak mi się tu regulamin podoba... :)
« Odpowiedź #61 dnia: 13 Lipiec, 2015, 00:10 »
A Ty z Borów jesteś?


Nie no żartowałam , kiedyś taką audycję śmieszną słuchałam o gejówce


https://www.youtube.com/watch?v=IWg91kukdOQ


Offline M

Odp: Jak mi się tu regulamin podoba... :)
« Odpowiedź #62 dnia: 13 Lipiec, 2015, 00:10 »
M nie usunąłeś/aś moich postów jeszcze . To znak że zrozumiałeś/aś że żartuję . Ale co zrobisz jak Gedeon rozkaże ci usunąć te posty?

Oczywiście że widzę że żartujesz :). O Gedeona się nie martw, nie sądzę że będzie się sam bawił w moderowanie.


szczebiotka

  • Gość
Odp: Jak mi się tu regulamin podoba... :)
« Odpowiedź #63 dnia: 13 Lipiec, 2015, 00:10 »
M nie usunąłeś/aś moich postów jeszcze . To znak że zrozumiałeś/aś że żartuję . Ale co zrobisz jak Gedeon rozkaże ci usunąć te posty?

Zapewne zostaną usunięte od samej góry ;)

Robert to wiesz co podam Ci adres na fb to zrobimy zjazd :D zresztą Ty już kiedyś ze sto lat temu i w tych rejonach głosiłeś to trafisz ;)


szczebiotka

  • Gość
Odp: Jak mi się tu regulamin podoba... :)
« Odpowiedź #64 dnia: 13 Lipiec, 2015, 00:12 »

Nie no żartowałam , kiedyś taką audycję śmieszną słuchałam o gejówce


https://www.youtube.com/watch?v=IWg91kukdOQ

A już myślałam, bo sama jakaś w tych Borach siedzę :P no dobra Nemo mieszka obok


Eilea

  • Gość
Odp: Jak mi się tu regulamin podoba... :)
« Odpowiedź #65 dnia: 13 Lipiec, 2015, 00:12 »

Nie no żartowałam , kiedyś taką audycję śmieszną słuchałam o gejówce


https://www.youtube.com/watch?v=IWg91kukdOQ


Posłuchajcie tego na YT   rewelka


Offline Robert1975

Odp: Jak mi się tu regulamin podoba... :)
« Odpowiedź #66 dnia: 13 Lipiec, 2015, 00:12 »
Zrobimy orgie w kamiennych kregach :)


Eilea

  • Gość
Odp: Jak mi się tu regulamin podoba... :)
« Odpowiedź #67 dnia: 13 Lipiec, 2015, 00:15 »
Oczywiście że widzę że żartujesz :) . O Gedeona się nie martw, nie sądzę że będzie się sam bawił w moderowanie.


Słowami z Sędziów 7:7 powie : " ... Wszyscy inni mężowie niech wracają do siebie..." mając na myśli gejów...





No dobra , kończe już bo mnie usuniecie a jeszcze chcę jutro ze Szczebiotką kawę wypić


szczebiotka

  • Gość
Odp: Jak mi się tu regulamin podoba... :)
« Odpowiedź #68 dnia: 13 Lipiec, 2015, 00:18 »
Zrobimy orgie w kamiennych kregach :)

Kurcze nie byłam jeszcze w tych kregach, a to w sumie nie tak daleko ode mnie.


szczebiotka

  • Gość
Odp: Jak mi się tu regulamin podoba... :)
« Odpowiedź #69 dnia: 13 Lipiec, 2015, 00:20 »

Słowami z Sędziów 7:7 powie : " ... Wszyscy inni mężowie niech wracają do siebie..." mając na myśli gejów...





No dobra , kończe już bo mnie usuniecie a jeszcze chcę jutro ze Szczebiotką kawę wypić

M nas będzie pilnował całą noc, byśmy nie broili na forum ;) nie wiem czy się nie fochnę i na kawę tutaj przyjdę czy też nie. Pewnie ciekawość mnie przyciągnie z rana czy forum jeszcze jest czy juz nie ma :p


Offline Delilah

Odp: Jak mi się tu regulamin podoba... :)
« Odpowiedź #70 dnia: 13 Lipiec, 2015, 08:56 »
   O matko znowu to samo.To mi przypomina historię mojego kolegi sprzed wielu lat który twierdził że jak wyjedzie do Anglii to przestanie pić i sie zmieni.Miejsce niczego nie zmienia.To my wewnątrz musimy sie zmienić.Niemożliwe jest założenie forum na którym nie bedzie żadnych zadym itp.Ludzie są różni i zawsze będą.Każdy z nas ma inne poglady.Albo bedziemy sie tolerować - każdego z jego odmiennoscią albo bedzie zawsze to samo - nietolerancja,walka i wojna.Ja uważam że dopóki ktos nikogo nie krzywdzi swoim zachowaniem to jest ok.Pozdrawiam wszystkich :)Nie mam czasu na fora ale czasem wpadam zobaczyć co się dzieje :)


Offline sabekk

Odp: Jak mi się tu regulamin podoba... :)
« Odpowiedź #71 dnia: 13 Lipiec, 2015, 15:43 »
Czy ktoś, w wersji dla totalnie niezorientowanego, mógłby mi wytłumaczyć o co tu chodzi? Ludzie pakują manatki jeden po drugim i odchodzą. Czy to miejsce okazało się jakąś pomyłką a ja jeszcze o tym nie wiem? Może też powinienem przygotowywać manatki?  ???
Każdy głupi ma swój rozum... samo życie.
---
Ignorowani: NiepokornaHadra


Offline Roszada

Odp: Jak mi się tu regulamin podoba... :)
« Odpowiedź #72 dnia: 13 Lipiec, 2015, 15:50 »
Czy ktoś, w wersji dla totalnie niezorientowanego, mógłby mi wytłumaczyć o co tu chodzi? Ludzie pakują manatki jeden po drugim i odchodzą. Czy to miejsce okazało się jakąś pomyłką a ja jeszcze o tym nie wiem? Może też powinienem przygotowywać manatki?  ???
Póki ja jestem to spoko. ;)
Jak ogłoszę, to wiedz, że czas bliski, we drzwiach. ;D
Ale i wtedy jeszcze 'pokolenie'.  :-\


Offline sabekk

Odp: Jak mi się tu regulamin podoba... :)
« Odpowiedź #73 dnia: 14 Lipiec, 2015, 00:49 »
Czy "pokolenie", czy też "czas bliski", dla ciebie i tak będzie najważniejsze "ja jestem". A to oznacza, że te wszystkie posty, które traktujesz jak swoje skarby, mogłyby sprawić, że gdyby z tego miejsca trzeba było zrobić exodus... oglądał byś się niczym żona Lota... aż do osłupienia.

No dobra, poczytałem i kumam o co kaman. Ktoś w panice nie przewidział konsekwencji i ciszą w eterze najwyraźniej chce przetrzymać powstałe szkody. No cóż... każdy głupi ma swój rozum. Póki co myślę, że sobie tu jeszcze pogadam.
« Ostatnia zmiana: 14 Lipiec, 2015, 01:00 wysłana przez sabekk »
Każdy głupi ma swój rozum... samo życie.
---
Ignorowani: NiepokornaHadra


Offline agnesss

Odp: Jak mi się tu regulamin podoba... :)
« Odpowiedź #74 dnia: 17 Lipiec, 2015, 21:16 »
Czy ktoś, w wersji dla totalnie niezorientowanego, mógłby mi wytłumaczyć o co tu chodzi? Ludzie pakują manatki jeden po drugim i odchodzą. Czy to miejsce okazało się jakąś pomyłką a ja jeszcze o tym nie wiem? Może też powinienem przygotowywać manatki?  ???

nie tylko, niektorzy przychodza tak wiec odwracam zly urok!