Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Jak mi się tu regulamin podoba... :)  (Przeczytany 26019 razy)

Roberta1

  • Gość
Odp: Jak mi się tu regulamin podoba... :)
« Odpowiedź #30 dnia: 14 Czerwiec, 2015, 19:35 »
O cholerka, to ze mną już licho. :-\
Spoko miałam jeszcze dopisać:
albo zajętości umysłu. :D
Bowiem im więcej spraw masz na głowie, tym więcej nam umyka. Na szczęście to przejściowe, jak wyrównujemy tempo życia to i pamięć powraca. :D


Offline sabekk

Odp: Jak mi się tu regulamin podoba... :)
« Odpowiedź #31 dnia: 20 Czerwiec, 2015, 02:25 »
Przed chwilą pożegnałem się z forum, które z uwagi na sposób moderowania, mino regulaminowych deklaracji, zapomniało owych. Powtórzę może to, co na owym napisałem...

Osobiście uważam, że moderator na coś pozwalając, z uwagi na swą funkcję... to tak, jakby osobiście komuś przywalił.

...i tak jak w temacie. Bardzo mi się podoba tutejszy regulamin.






Każdy głupi ma swój rozum... samo życie.
---
Ignorowani: NiepokornaHadra


szczebiotka

  • Gość
Odp: Jak mi się tu regulamin podoba... :)
« Odpowiedź #32 dnia: 20 Czerwiec, 2015, 10:38 »
Hej Sabeek, fajnie ze tu jesteś. Ale muszę Cię też zmartwić, nie zawsze tu cicho będzie a ze ja z natury złośnica jestem to i czasami z kimś się będę spierać ;)
Witaj na forum


Offline sabekk

Odp: Jak mi się tu regulamin podoba... :)
« Odpowiedź #33 dnia: 21 Czerwiec, 2015, 21:41 »
Spierajmy się jak najbardziej, jeśli tylko normalnie jak ludzie to robić będziemy. Jestem już tak zmęczony chamstwem, że aż widzę jak nim "odwetowo" na starym forum do pewnego stopnia przesiąkłem. No niemniej miło będzie "złościć się" argumentami.
Witaj.
Każdy głupi ma swój rozum... samo życie.
---
Ignorowani: NiepokornaHadra


Offline Liberal

Odp: Jak mi się tu regulamin podoba... :)
« Odpowiedź #34 dnia: 21 Czerwiec, 2015, 22:32 »
a ze ja z natury złośnica jestem to i czasami z kimś się będę spierać ;)

Złośnica, którą jednak czasami udaje się poskromić ;)
Marek Boczkowski

Viva la Apostasía!


szczebiotka

  • Gość
Odp: Jak mi się tu regulamin podoba... :)
« Odpowiedź #35 dnia: 21 Czerwiec, 2015, 22:38 »
Spierajmy się jak najbardziej, jeśli tylko normalnie jak ludzie to robić będziemy. Jestem już tak zmęczony chamstwem, że aż widzę jak nim "odwetowo" na starym forum do pewnego stopnia przesiąkłem. No niemniej miło będzie "złościć się" argumentami.
Witaj.
Nie bój się, damy rade. ;)

Złośnica, którą jednak czasami udaje się poskromić ;)
Czasami tak :)


Offline sabekk

Odp: Jak mi się tu regulamin podoba... :)
« Odpowiedź #36 dnia: 02 Lipiec, 2015, 22:37 »
A co to się stało, że mój nik jest wyświetlany teraz na czerwono?
Każdy głupi ma swój rozum... samo życie.
---
Ignorowani: NiepokornaHadra


Offline matus

Odp: Jak mi się tu regulamin podoba... :)
« Odpowiedź #37 dnia: 02 Lipiec, 2015, 23:20 »
Bo to kolor krwi.
A trzeba się powstrzymywać.
;)
Bogowie są gorsi od Pokemonów, bo nie da się złapać ich wszystkich, tylko jednego (albo małą grupkę), bo się obrażają.


Offline sabekk

Odp: Jak mi się tu regulamin podoba... :)
« Odpowiedź #38 dnia: 03 Lipiec, 2015, 20:43 »
Czyżbym już został zaszufladkowany?

Czerwony... pewnie dla tego, że napisałem już przeszło 100 postów. Na starym aby napisać 900 z hakiem zajęło mi prawie cztery lata, a tu 100 w niecały miesiąc. Chyba to forum mi się bardziej podoba.
Każdy głupi ma swój rozum... samo życie.
---
Ignorowani: NiepokornaHadra


Duch

  • Gość
Odp: Jak mi się tu regulamin podoba... :)
« Odpowiedź #39 dnia: 03 Lipiec, 2015, 21:06 »
Czyżbym już został zaszufladkowany?

Czerwony... pewnie dla tego, że napisałem już przeszło 100 postów. Na starym aby napisać 900 z hakiem zajęło mi prawie cztery lata, a tu 100 w niecały miesiąc. Chyba to forum mi się bardziej podoba.
http://swiadkowiejehowywpolsce.org/index.php?topic=512.0


Offline sabekk

Odp: Jak mi się tu regulamin podoba... :)
« Odpowiedź #40 dnia: 03 Lipiec, 2015, 21:17 »
I wszystko jasne. Dzk 'Duszku' :)
Każdy głupi ma swój rozum... samo życie.
---
Ignorowani: NiepokornaHadra


Offline mila

Odp: Jak mi się tu regulamin podoba... :)
« Odpowiedź #41 dnia: 04 Lipiec, 2015, 19:13 »
Witaj Duchu☺!Dziękuje za pomoc.Jesteś kochanym braciszkiem.☺☺☺Pozdrawiam serdecznie.Udało mi się???


Offline gedeon

Odp: Jak mi się tu regulamin podoba... :)
« Odpowiedź #42 dnia: 04 Lipiec, 2015, 19:29 »
Czyżbym już został zaszufladkowany?

Czerwony... pewnie dla tego, że napisałem już przeszło 100 postów. Na starym aby napisać 900 z hakiem zajęło mi prawie cztery lata, a tu 100 w niecały miesiąc. Chyba to forum mi się bardziej podoba.

Sabekk i TY się też coraz bardziej podobasz, więc korzyści są obopólne.  ;D ;D ;D


Offline sabekk

Odp: Jak mi się tu regulamin podoba... :)
« Odpowiedź #43 dnia: 12 Lipiec, 2015, 23:27 »
Nie mogę tego napisać w temacie, którym Mario pożegnał się z tym forum, gdyż został zamknięty, ale osobiście bardzo żałuję tego, że z tego miejsca odchodzą osoby, które gotowe są do rozmowy ot tak od po prostu, bez jadu, bez uczucia, że ktoś chce się zniszczyć. Osoby traktujące innych normalnie, którym nie przeszkadza pryzmat własnych poglądów. Szkoda mi, że dzieje się tu coś, co może to miejsce sprowadzić na równię pochyłą, jaką jest "stare" forum. Nie wiem co się dzieje, ale zaobserwowane przeze mnie symptomy nie wróżą temu forum jakości, jaka u podstaw w założeniu zakładania tego forum przyświecała. Jak tak dalej pójdzie, to poza kolejnym numerem Strażnicy... nie będę miał już czego czytać.

Chwilowo odebrało mi ochotę na pisywanie...
Każdy głupi ma swój rozum... samo życie.
---
Ignorowani: NiepokornaHadra


Offline Robert1975

Odp: Jak mi się tu regulamin podoba... :)
« Odpowiedź #44 dnia: 12 Lipiec, 2015, 23:33 »
Nie mogę tego napisać w temacie, którym Mario pożegnał się z tym forum, gdyż został zamknięty, ale osobiście bardzo żałuję tego, że z tego miejsca odchodzą osoby, które gotowe są do rozmowy ot tak od po prostu, bez jadu, bez uczucia, że ktoś chce się zniszczyć. Osoby traktujące innych normalnie, którym nie przeszkadza pryzmat własnych poglądów. Szkoda mi, że dzieje się tu coś, co może to miejsce sprowadzić na równię pochyłą, jaką jest "stare" forum. Nie wiem co się dzieje, ale zaobserwowane przeze mnie symptomy nie wróżą temu forum jakości, jaka u podstaw w założeniu zakładania tego forum przyświecała. Jak tak dalej pójdzie, to poza kolejnym numerem Strażnicy... nie będę miał już czego czytać.

Chwilowo odebrało mi ochotę na pisywanie...
Jehowa poddal to Forum ciezkiej gejowsko- hakerskiej probie. Z tej proby przejecia forum przez gejowskie Lobby Forum wyszlo zwyciesko. Niestety niektorzy prominentni userzy wola zejsc Do swiadkowsko-gejowskiego podziemia lub skonczyc z hipokryzmem i w pokucie z pokora wrocic Do czytania strasznicy