Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Jak mi się tu regulamin podoba... :)  (Przeczytany 26022 razy)

Offline gedeon

Odp: Jak mi się tu regulamin podoba... :)
« Odpowiedź #15 dnia: 13 Czerwiec, 2015, 20:55 »
Kto był tym geniuszem, aby stworzyć to forum?

Witaj Sabekk! Od dzisiaj też do tych geniuszy będziesz należał i wiem że się cieszysz. ;D ;D ;D


Offline Noc_spokojna

Odp: Jak mi się tu regulamin podoba... :)
« Odpowiedź #16 dnia: 13 Czerwiec, 2015, 23:16 »
Ja z jajkami zawsze ostrożnie, bom jeszcze w kwiecie wieku, to i jajka potrzebne :D
A moja przyjaciółka Grażynka, niezmiennie powtarza, że każdy facet po trzydziestce, to już stary pierdziel ;)  ;D
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D


Offline Noc_spokojna

Odp: Jak mi się tu regulamin podoba... :)
« Odpowiedź #17 dnia: 13 Czerwiec, 2015, 23:17 »
Hejka, ten sam. Dawno cie nie "widziałem" :)
Sabekk, no ja Ciebie też! Fajnie, że tu jesteś :).
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D


Offline Noc_spokojna

Odp: Jak mi się tu regulamin podoba... :)
« Odpowiedź #18 dnia: 13 Czerwiec, 2015, 23:19 »


Ale kto wie, może przyjdzie czas, że osoby pokroju Zbiga zawitają. :-\
Matko kochana! Nie wywołuj wilka, znaczy Zbiga, z lasu!
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D


Offline sabekk

Odp: Jak mi się tu regulamin podoba... :)
« Odpowiedź #19 dnia: 13 Czerwiec, 2015, 23:30 »
Witaj Sabekk! Od dzisiaj też do tych geniuszy będziesz należał i wiem że się cieszysz. ;D ;D ;D

A ty wiesz że tak...? Ciesze się. Jestem już tak zmęczony zmaganiem się ze zwykłym chamstwem, które ktoś za krytyke uważa, że sam tym juz zacząłem przesiąkać. A tu wchodze i ... nawet mi sie coś napisać chce. Mam dostać do myślenia? Świetnie... ale niech będzie to tak, że mi się to czytać będzie chciało.

Normalnie czuję, jak do tej pory, że czytając posty tutaj pisane normalnie oddech biorę. I życzyłbym sobie, aby tak pozostało.

Każdy głupi ma swój rozum... samo życie.
---
Ignorowani: NiepokornaHadra


Offline Fantom

Odp: Jak mi się tu regulamin podoba... :)
« Odpowiedź #20 dnia: 14 Czerwiec, 2015, 01:25 »
Witaj Sabekk!Czytalem zes szachista i rzekomo postawiles szach mat Lewandowskiemu.Na forum jak widzisz jest w miare cicho.Moze to cisza przed burzą?Czas pokarze.
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Roszada

Odp: Jak mi się tu regulamin podoba... :)
« Odpowiedź #21 dnia: 14 Czerwiec, 2015, 08:25 »
rzekomo postawiles szach mat Lewandowskiemu
Jeśli piłkarzowi to zapewne. :)
Jeśli Jankowi to pewnie z jakiejś jednej z dziesiątków dziedzin. :-\
Ale chyba mata nie dostał, bo nadal pisze i to coraz mądrzej. ;)


Offline sabekk

Odp: Jak mi się tu regulamin podoba... :)
« Odpowiedź #22 dnia: 14 Czerwiec, 2015, 10:18 »
Witaj Sabekk!Czytalem zes szachista i rzekomo postawiles szach mat Lewandowskiemu.Na forum jak widzisz jest w miare cicho.Moze to cisza przed burzą?Czas pokarze.

A któż ci takie rzeczy naopowiadał :)
Każdy głupi ma swój rozum... samo życie.
---
Ignorowani: NiepokornaHadra


Offline sabekk

Odp: Jak mi się tu regulamin podoba... :)
« Odpowiedź #23 dnia: 14 Czerwiec, 2015, 10:33 »
Jeśli piłkarzowi to zapewne. :)
Jeśli Jankowi to pewnie z jakiejś jednej z dziesiątków dziedzin. :-\

No... nie było mi dane pogadać z nim o kilku innych również sprawach, gdyż mnie zbanował wywalając kilkadziesiąt moich postów, na koniec tuszując sprawę kilkoma nieprzemyślanymi komentarzami. Stare dzieje, nie mam żalu.




Ale chyba mata nie dostał, bo nadal pisze i to coraz mądrzej. ;)

Ależ Włodku. Przecież i ciebie zagoniłem w kozi róg i to w oparciu o twoją własną twórczość. Czy przestałeś w związku z tym pisać na ten temat, a co więcej, popełniać te same błędy? Nie. Taka jest cecha katolickich apologetów, w tym i Janka. CK widząc, że coś jest nie halo, przynajmniej potrafi zmieniać poglądy.
No ale dobra, stare dzieje. Mamy nowe forum i nie ma co wracać do tego, z czego i tak nie wyciągnęliście z Jankiem wniosków.
« Ostatnia zmiana: 14 Czerwiec, 2015, 10:35 wysłana przez sabekk »
Każdy głupi ma swój rozum... samo życie.
---
Ignorowani: NiepokornaHadra


Mario

  • Gość
Odp: Jak mi się tu regulamin podoba... :)
« Odpowiedź #24 dnia: 14 Czerwiec, 2015, 10:42 »
No... nie było mi dane pogadać z nim o kilku innych również sprawach, gdyż mnie zbanował wywalając kilkadziesiąt moich postów, na koniec tuszując sprawę kilkoma nieprzemyślanymi komentarzami. Stare dzieje, nie mam żalu.




Ależ Włodku. Przecież i ciebie zagoniłem w kozi róg i to w oparciu o twoją własną twórczość. Czy przestałeś w związku z tym pisać na ten temat, a co więcej, popełniać te same błędy? Nie. Taka jest cecha katolickich apologetów, w tym i Janka. CK widząc, że coś jest nie halo, przynajmniej potrafi zmieniać poglądy.
No ale dobra, stare dzieje. Mamy nowe forum i nie ma co wracać do tego, z czego i tak nie wyciągnęliście z Jankiem wniosków.

Oj chyba prowokujesz Roszadę do gorącej dyskusji ::) ::) .
Z jednym nie zgadzam się. CK nie wyciąga wniosków,raczej widzę to tak: ktoś ma z tego grona ma jakiś nowy pomysł albo dowie się czegoś ciekawego co uzna za istotne, to trzeba stworzyć wtedy nowa doktrynę. Ale tworzy się ją na bazie tego co już istnieje więc te "nowe światła" to takie ciągłe nadbudowywanie fundamentalnych założeń nawet jak któreś wydaje się nowe.
« Ostatnia zmiana: 14 Czerwiec, 2015, 18:02 wysłana przez Mario »


Offline sabekk

Odp: Jak mi się tu regulamin podoba... :)
« Odpowiedź #25 dnia: 14 Czerwiec, 2015, 13:54 »
Oj chyba prowokujesz Roszadę do gorące dyskusji ::) ::) .

Oj, raczej nie. Chciałbym spokojnie sobie pogadać. Poza tym...

Cytat
http://swiadkowiejehowywpolsce.org/index.php?topic=654.msg5808#msg5808
Roszada
"Jak się tu zacznie nawalanka na wersety to szukajcie mnie w polu. :)"


...Włodek jest deklarował, że niczego bronic nie będzie. A ja przecież nie jestem tu dla niego, mimo, że nawet go lubię. Jestem tu dla siebie.




Z jednym nie zgadzam się. CK nie wyciąga wniosków,raczej widzę to tak: ktoś ma z tego grona ma jakiś nowy pomysł albo dowie się czegoś ciekawe co uzna za istotne, to trzeba stworzyć wtedy nowa doktrynę. Ale tworzy się ją na bazie tego co już istnieje więc te "nowe światła" to takie ciągłe nadbudowywanie fundamentalnych założeń nawet jak któreś wydaje się nowe.

Każdy będzie to widział inaczej. I niech tak pozostanie.
Każdy głupi ma swój rozum... samo życie.
---
Ignorowani: NiepokornaHadra


Offline Roszada

Odp: Jak mi się tu regulamin podoba... :)
« Odpowiedź #26 dnia: 14 Czerwiec, 2015, 17:14 »
Ależ Włodku. Przecież i ciebie zagoniłem w kozi róg i to w oparciu o twoją własną twórczość. Czy przestałeś w związku z tym pisać na ten temat, a co więcej, popełniać te same błędy? Nie. Taka jest cecha katolickich apologetów, w tym i Janka. CK widząc, że coś jest nie halo, przynajmniej potrafi zmieniać poglądy.
No ale dobra, stare dzieje. Mamy nowe forum i nie ma co wracać do tego, z czego i tak nie wyciągnęliście z Jankiem wniosków.

Nie przypominam sobie.
Ale jak poruszałem 1000 tematów, to może w jednym czegoś nie wiedziałem w danej chwili.
Ty jesteś specjalistą łapania za słówka, a ja nad tym przebiegam dalej.
Ale jak czujesz się jakimś zwycięzcą no to gratuluję. Spada mój prestiż. A niech no się katolicy dowiedzą, to będzie klęska całego KK. ;)


Offline sabekk

Odp: Jak mi się tu regulamin podoba... :)
« Odpowiedź #27 dnia: 14 Czerwiec, 2015, 17:34 »
Nie przypominam sobie.

Zupełnie sie tym nie przejmuj. W twoim wieku to może się już zdarzać :)
Każdy głupi ma swój rozum... samo życie.
---
Ignorowani: NiepokornaHadra


Roberta1

  • Gość
Odp: Jak mi się tu regulamin podoba... :)
« Odpowiedź #28 dnia: 14 Czerwiec, 2015, 18:36 »
Zupełnie sie tym nie przejmuj. W twoim wieku to może się już zdarzać :)
Wiek nie ma tu nic do rzeczy, to raczej kwestia degeneracji komórek nerwowych :P


Offline Roszada

Odp: Jak mi się tu regulamin podoba... :)
« Odpowiedź #29 dnia: 14 Czerwiec, 2015, 18:40 »
Wiek nie ma tu nic do rzeczy, to raczej kwestia degeneracji komórek nerwowych :P

O cholerka, to ze mną już licho. :-\