Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Jak mi się tu regulamin podoba... :)  (Przeczytany 26098 razy)

Eilea

  • Gość
Odp: Jak mi się tu regulamin podoba... :)
« Odpowiedź #45 dnia: 12 Lipiec, 2015, 23:37 »
Nie mogę tego napisać w temacie, którym Mario pożegnał się z tym forum, gdyż został zamknięty, ale osobiście bardzo żałuję tego, że z tego miejsca odchodzą osoby, które gotowe są do rozmowy ot tak od po prostu, bez jadu, bez uczucia, że ktoś chce się zniszczyć. Osoby traktujące innych normalnie, którym nie przeszkadza pryzmat własnych poglądów. Szkoda mi, że dzieje się tu coś, co może to miejsce sprowadzić na równię pochyłą, jaką jest "stare" forum. Nie wiem co się dzieje, ale zaobserwowane przeze mnie symptomy nie wróżą temu forum jakości, jaka u podstaw w założeniu zakładania tego forum przyświecała. Jak tak dalej pójdzie, to poza kolejnym numerem Strażnicy... nie będę miał już czego czytać.

Chwilowo odebrało mi ochotę na pisywanie...


tak masz rację a dopiero weszłam na forum odpisuję bo widzę jak córka weterana i roszada atakują szczebiotkę no i ciach admin M już wywala moje posty do kosza a ich zostawia  - masakra jakaś . Jeżeli M usuniesz teraz mojego posta , usuń od razu moje konto , Ładna mi wolność Słowa


szczebiotka

  • Gość
Odp: Jak mi się tu regulamin podoba... :)
« Odpowiedź #46 dnia: 12 Lipiec, 2015, 23:42 »
Taka mala adoracja pewnych osób. No cóż, niech usuwają dalej. Coraz więcej odchodzi z forum osób wiec nie długo nie będą mieli co usuwać. Została pokazana klasa pewnych osób, oraz adoracja. Wiec po co być w takim miejscu gdzie jest jak jest. Przykro się zrobiło no cóż.


Offline M

Odp: Jak mi się tu regulamin podoba... :)
« Odpowiedź #47 dnia: 12 Lipiec, 2015, 23:49 »

tak masz rację a dopiero weszłam na forum odpisuję bo widzę jak córka weterana i roszada atakują szczebiotkę no i ciach admin M już wywala moje posty do kosza a ich zostawia  - masakra jakaś . Jeżeli M usuniesz teraz mojego posta , usuń od razu moje konto , Ładna mi wolność Słowa

Eilea proszę nie bierz tego personalnie, napisałem wyraźnie w wątku, że będę kasował każdy kolejny post prowokujący kłotnię. Usunąłem post zarówno Twój, jak i 2 dwa posty Roszady w konsekwencji tego. Nie mogę jako admin mówić "A" a potem nie dotrzymywać słowa.


Eilea

  • Gość
Odp: Jak mi się tu regulamin podoba... :)
« Odpowiedź #48 dnia: 12 Lipiec, 2015, 23:49 »
Taka mala adoracja pewnych osób. No cóż, niech usuwają dalej. Coraz więcej odchodzi z forum osób wiec nie długo nie będą mieli co usuwać. Została pokazana klasa pewnych osób, oraz adoracja. Wiec po co być w takim miejscu gdzie jest jak jest. Przykro się zrobiło no cóż.


Zostań tutaj. Nie warto odchodzić. Są jeszcze tutaj wartościowe osoby.  A na Roszadę i spółkę  - ignoruj ich :) .


Eilea

  • Gość
Odp: Jak mi się tu regulamin podoba... :)
« Odpowiedź #49 dnia: 12 Lipiec, 2015, 23:52 »
Eilea proszę nie bierz tego personalnie, napisałem wyraźnie w wątku, że będę kasował każdy kolejny post prowokujący kłotnię. Usunąłem post zarówno Twój, jak i 2 dwa posty Roszady w konsekwencji tego. Nie mogę jako admin mówić "A" a potem nie dotrzymywać słowa.


A zostały posty córki Weterana o tym , że jej wisi itd....
Szczebiotka zdążyła już przeczytać co myśli o niej Grupa Wsparcia, może trzeba było szybciej reagować zamiast pozwolić , żeby tamci sobie na niej pojeździli...


Offline M

Odp: Jak mi się tu regulamin podoba... :)
« Odpowiedź #50 dnia: 12 Lipiec, 2015, 23:54 »
A zostały posty córki Weterana o tym , że jej wisi itd....
Szczebiotka zdążyła już przeczytać co myśli o niej Grupa Wsparcia, może trzeba było szybciej reagować zamiast pozwolić , żeby tamci sobie na niej pojeździli...

Zostawiłem te posty, bo szkody już zostały wyrządzone zanim zdążyliśmy zareagować, a największą karą dla tych osób będzie jak inni zobaczą ich teksty.


Offline Robert1975

Odp: Jak mi się tu regulamin podoba... :)
« Odpowiedź #51 dnia: 12 Lipiec, 2015, 23:55 »
Szczebiotka tez jestes gejem? :)


szczebiotka

  • Gość
Odp: Jak mi się tu regulamin podoba... :)
« Odpowiedź #52 dnia: 12 Lipiec, 2015, 23:56 »
Szczebiotka tez jestes gejem? :)

Oczywiście od zawsze ;) 


szczebiotka

  • Gość
Odp: Jak mi się tu regulamin podoba... :)
« Odpowiedź #53 dnia: 12 Lipiec, 2015, 23:58 »

A zostały posty córki Weterana o tym , że jej wisi itd....
Szczebiotka zdążyła już przeczytać co myśli o niej Grupa Wsparcia, może trzeba było szybciej reagować zamiast pozwolić , żeby tamci sobie na niej pojeździli...

Taak przeczytałam, ale to nie ja będę się wstydzić tych słów. Fakt boli za każdym razem, ale nauczyłam się z tym żyć.


Eilea

  • Gość
Odp: Jak mi się tu regulamin podoba... :)
« Odpowiedź #54 dnia: 13 Lipiec, 2015, 00:00 »
Zostawiłem te posty, bo szkody już zostały wyrządzone zanim zdążyliśmy zareagować, a największą karą dla tych osób będzie jak inni zobaczą ich teksty.


to w takim razie brakuje konsekwencji w działaniu . czuję się fatalnie ponieważ moje posty usunąłeś chociaż też mogły być dla mnie karą
a tak na dodatek usunąłeś nic nie znaczące posty Roszady , który wtedy nic złego już nie pisał...
« Ostatnia zmiana: 13 Lipiec, 2015, 00:19 wysłana przez Eilea »


Eilea

  • Gość
Odp: Jak mi się tu regulamin podoba... :)
« Odpowiedź #55 dnia: 13 Lipiec, 2015, 00:01 »
Szczebiotka tez jestes gejem? :)


to ja też gejówka jestem a właściwie żona gejowego :) tego leśniczego z borów tucholskich


Eilea

  • Gość
Odp: Jak mi się tu regulamin podoba... :)
« Odpowiedź #56 dnia: 13 Lipiec, 2015, 00:02 »
poszukuję podziemia gejowskiego :)   
teraz to już na pewno mnie usuną  :-[ :-[ :-[ :-[ :-[


chociaż kto wie ,, Gedeona nie widać w pobliżu , to pewnie jutro   





Offline Robert1975

Odp: Jak mi się tu regulamin podoba... :)
« Odpowiedź #57 dnia: 13 Lipiec, 2015, 00:05 »
A podobno najwieksi homofobowie to ukryci geje...... :)


Eilea

  • Gość


szczebiotka

  • Gość
Odp: Jak mi się tu regulamin podoba... :)
« Odpowiedź #59 dnia: 13 Lipiec, 2015, 00:07 »

to ja też gejówka jestem a właściwie żona gejowego :) tego leśniczego z borów tucholskich

A Ty z Borów jesteś?