Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Betel organizuje zwiedzanie świątyń pogańskich?  (Przeczytany 8333 razy)

Offline Storczyk

Odp: Betel organizuje zwiedzanie świątyń pogańskich?
« Odpowiedź #105 dnia: 27 Czerwiec, 2019, 18:15 »
Nadaremno czyli b.czesto,bez szacunku jak do kolegi.Tak jak to robia swiadki .Z kilkoma osobami o tym rozmawialam i nie podoba im sie ze nadużywa sie tego imienia do blachych spraw. Podczas zebrania pada kilkadziesiat razy .Czy to jest uswiecanie Tego imienia ?


Offline Klepsydra

Odp: Betel organizuje zwiedzanie świątyń pogańskich?
« Odpowiedź #106 dnia: 27 Czerwiec, 2019, 18:19 »
Nadaremno czyli b.czesto,bez szacunku jak do kolegi.Tak jak to robia swiadki .Z kilkoma osobami o tym rozmawialam i nie podoba im sie ze nadużywa sie tego imienia do blachych spraw. Podczas zebrania pada kilkadziesiat razy .Czy to jest uswiecanie Tego imienia ?
Czy to twoim zdaniem jest nadaremne używanie imienia Boga?
« Ostatnia zmiana: 27 Czerwiec, 2019, 18:23 wysłana przez Klepsydra »


Offline Storczyk

Odp: Betel organizuje zwiedzanie świątyń pogańskich?
« Odpowiedź #107 dnia: 27 Czerwiec, 2019, 18:44 »
Tak ,uważam ze tak to jest ogromne nadużywanie.Nie moge sie nadziwić Co wy swiadkowie robicie tu u odstepcow  ?Chcecie nas nawracać?.Ja ta organizacje sprawdzilam wzdłuż i wszerz .Prawdy tam nie ma!.Rozumiem Cie ,ze bronisz swojej wiary .Jednak jest zbudowna  na piasku...Niestety albo stety.


Offline Cytryna

Odp: Betel organizuje zwiedzanie świątyń pogańskich?
« Odpowiedź #108 dnia: 27 Czerwiec, 2019, 19:00 »
Klepsydro,a w sprawozdaniu ujęte już godzinki  nabite tu na forum   ;D ;D ;D :-\ ?


Offline Klepsydra

Odp: Betel organizuje zwiedzanie świątyń pogańskich?
« Odpowiedź #109 dnia: 27 Czerwiec, 2019, 19:01 »
Tak ,uważam ze tak to jest ogromne nadużywanie.Nie moge sie nadziwić Co wy swiadkowie robicie tu u odstepcow  ?Chcecie nas nawracać?.Ja ta organizacje sprawdzilam wzdłuż i wszerz .Prawdy tam nie ma!.Rozumiem Cie ,ze bronisz swojej wiary .Jednak jest zbudowna  na piasku...Niestety albo stety.
Ale ja pytam gdzie w Biblii Bóg zabrania używania Jego imienia, ja czytam że sam Bóg mówi, że wszystkie narody mają poznać Jego imię. 
Klepsydro,a w sprawozdaniu ujęte już godzinki  nabite tu na forum   ;D ;D ;D :-\ ?

Coś cię boli?
« Ostatnia zmiana: 27 Czerwiec, 2019, 19:02 wysłana przez Klepsydra »


Offline Światus

Odp: Betel organizuje zwiedzanie świątyń pogańskich?
« Odpowiedź #110 dnia: 27 Czerwiec, 2019, 19:03 »
Twierdzę, że Jezus jest synem Boga o imieniu Jehowa. Wyjaśnij mi kto to jest bóg ? Biblia nazywa bogiem diabła, ludzi. Jezus też jest Bogiem. Szatan w/g Biblii też jest Bogiem i to też na pewno prawdziwym. Więc pytam, kto to jest Bóg?

Napisałeś, że jedynym, prawdziwym Bogiem jest Jehowa.
Jeśli Biblia twierdzi, że szatan jest prawdziwym Bogiem, to dlaczego twierdzisz, ze Jehowa jest jedynym, prawdziwym Bogiem?
************

Masz czas na zadawanie pytań, znajdź czas na szukanie odpowiedzi. Ja nie będę tego robił za ciebie.
Prawda jest niezmienna i dla wszystkich taka sama. Inaczej nie jest prawdą.


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Betel organizuje zwiedzanie świątyń pogańskich?
« Odpowiedź #111 dnia: 27 Czerwiec, 2019, 19:06 »
Biblia mówi o wielu innych prawdziwych Bogach.


Offline Klepsydra

Odp: Betel organizuje zwiedzanie świątyń pogańskich?
« Odpowiedź #112 dnia: 27 Czerwiec, 2019, 19:14 »
Napisałeś, że jedynym, prawdziwym Bogiem jest Jehowa.
Jeśli Biblia twierdzi, że szatan jest prawdziwym Bogiem, to dlaczego twierdzisz, ze Jehowa jest jedynym, prawdziwym Bogiem?
************

Masz czas na zadawanie pytań, znajdź czas na szukanie odpowiedzi. Ja nie będę tego robił za ciebie.
Kto to jest Bóg? Wyjaśnisz mi?


Offline Światus

Odp: Betel organizuje zwiedzanie świątyń pogańskich?
« Odpowiedź #113 dnia: 27 Czerwiec, 2019, 20:13 »
Kto to jest Bóg? Wyjaśnisz mi?

Przecież napisałem, że nie.
Prawda jest niezmienna i dla wszystkich taka sama. Inaczej nie jest prawdą.


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Betel organizuje zwiedzanie świątyń pogańskich?
« Odpowiedź #114 dnia: 14 Lipiec, 2019, 02:46 »
Niektórzy ludzie naprawdę bardzo się starają aby znaleźć jakąkolwiek sensacyjkę. Ile można? Mam wrażenie, że jeśli Świadkowie mieli by zakaz chodzenia w miejsca zabytkowe byłaby sensacja. Robią to - też jest sensacja. Polecam zająć się bardziej swoim życiem, a nie śledzić świadków "próbując ich na czymś złapać" , cytując Biblię.
Ja rozumiem że są kwestie kontrowersyjne w tej organizacji, okej, piszmy o tym, ale bez przesady.
Tytuł tematu rodem z Faktu.

Żadne sensacje, tak po prost"pokręcone flaki", natomiast rady zatrzymaj dla siebie, wystarczy że sami na wzajem się śledzicie i wzajemnie kapujecie jeden drugiego.

Że zapytam, do strażnicy o pedofilii przygotowany?

To jest u was czy nie ma?

Pajac LET STEVEN zresztą, łgał jak pies w waszej demonicznej telewizji, bo przecież co z internetu to same demony, że ten problem was nie dotyczy, to wymysł, jak mówił odstępców.

Myślę że jest Ci znana sytuacja związana z Australią, o Kanadzie, Anglii, Danii, ostatnio Holandii, o Polsce nie piszę.

Skoro wyszła taka strasz-nica, by straszyć, to jest coś na rzeczy, "pokrętne flaki z olejem".

Sensacje?

Ta sekta jest wielką sensacją, jakich demonicznych sił używają, że są w stanie otumanić tyłu ludzi i uchodzi im to bezkarnie.

Jedno cieszy, że kończy SIĘ, TA SEKTA W POLSCE, a temat o pedofilii w strasz-nicy, jest tego dowodem.
Natomiast informowanie społeczeństwa przez nas, o BRUDACH DELIKATNIE UJMUJĄC, BRUDACH TEJ SEKTY, otwiera ludziom oczy, a strasz-nicę z tym tematem podali oszuści z Warwick, BY ZAMYDLIĆ OCZY SWYM SŁUGUSOM PRACUJĄCYM NA UDZIAŁY CZŁONKÓW KORPORACJI W AMERYCE, bo tam to nie jest "związek Wyznaniowy Świadków Jehowy", jak w Polsce, tylko Inter National Corporation, tak KORPORACJA.

GRUPA WYŁUDZAJĄCA Pieniądze, od kogo się da, włącznie z dziećmi i starcami w zborze.
GRTPA CWANIAKÓW Z WARWICK, a przejęcie przez nich, OSZUSTÓW Z Warwick SAL KRÓLESTWA NA CAŁYM ŚWIECIE, jest tego nie zbitym dowodem.
« Ostatnia zmiana: 14 Lipiec, 2019, 03:05 wysłana przez WIDZĘ MROKI »