Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Przywitanie!!  (Przeczytany 16752 razy)

Marzena

  • Gość
Odp: Przywitanie!!
« Odpowiedź #120 dnia: 16 Maj, 2021, 20:24 »
Po 3 miesiacach dostałam odp.z Nadarzyna.

Dlaczego po 3? Bo DZIADY, pomylili moj adres i list przesiedział 2 miesiace u "nieobecnego" sąsiada w skrzynce.🙄

I jak odbierasz te napisane słowa z ich strony? Prawda, czy fałsz?


Offline Takajaja

Odp: Przywitanie!!
« Odpowiedź #121 dnia: 16 Maj, 2021, 20:59 »
To "Szanowna Pani" troche mnie zmroziło ☹
Po tylu latach..... Jestem juz obca dla nich!!!

Co do treści.... w NIC im juz nie wierze. Bo zawsze znajdą sobie wytlumaczenie na wszystko.

Ale jedno jest pewne... Jestem juz od nich wolna i nie żyje już org.,wiec czy moje dane mają, czy nie, to na moje zycie nie ma to wpływu. Ta organizacja i tak sie zaczyna rozpadać z zew.i wew.to widać. I bardzo sie z tego ciesze 😉


Offline Trinity

Odp: Przywitanie!!
« Odpowiedź #122 dnia: 17 Maj, 2021, 05:21 »
efekt mrożący wywołany
pewnie specjalna marketingowa strategia 🙄

ciesz się majem i luzowaniami
buźka


Offline Sebastian

Odp: Przywitanie!!
« Odpowiedź #123 dnia: 22 Maj, 2021, 22:02 »
To "Szanowna Pani" troche mnie zmroziło ☹
do mnie też kilkanaście lat temu napisali list zaczynający się od słów: Szanowny Panie! :)

kłamcy i obłudnicy... po co piszą Szanowny/Szanowna skoro nie okazują szacunku odstępcom?
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline sawaszi

Odp: Przywitanie!!
« Odpowiedź #124 dnia: 23 Maj, 2021, 00:55 »
Do mnie (jak odszedłem ze zboru) pisali z BO Nadarzyna ; "Bacie" z podpisem (ksero) -
- Miłujący Cię bracia Strażnica-Towarzystwo B.i Tr. W POLSCE
- "Bóg zapłać" im za dobre 'towarzystwo'  :)


Offline Takajaja

Odp: Przywitanie!!
« Odpowiedź #125 dnia: 16 Czerwiec, 2021, 21:58 »
W ramach ciekawostki...zrobiłam " wywiad srodowiskowy" na temat, czy zostałam ogloszona w jakimś zborze że "nie jestem juz SJ".🤔

Mija juz 4 miesiac od napisania listu i.....NIC!
W zborze zagranicznym w kt.byłam cisza. A w zborze macierzystym z kt.pochodze w polsce...też cisza.

Oczywiscie nie oddzywają sie do mnie te osoby,ktorym wprost powiedzialam ze napisalam list i ktore przeokropnie wierzą w kult jw.org.

Ale ogolnie powiem wam,że chyba nastąpiła dziwna sytuacja, bo jedni o moim odłaczeniu milczą, bo oficjalnego powiadomienia nie dostali (z mównicy), chociaz juz do mnie sie nie oddzywają, a inni ktorzy o niczym nie wiedzą....to sie do mnie oddzywają.....
No jest śmiesznie...🤪
Jeden wielki "burdel" w tej organizacji

P.S są też tacy co wiedzą, ze odeszłam i pokryjomu jakis kontakt utrzymują, ale pokryjomu  hihi.... no bo jak?😂 (ale przeciez ogloszona nie zostałam)
« Ostatnia zmiana: 16 Czerwiec, 2021, 22:02 wysłana przez Takajaja »


Offline Sebastian

Odp: Przywitanie!!
« Odpowiedź #126 dnia: 16 Czerwiec, 2021, 22:20 »
rozwaliłaś system, moje gratulacje!
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline sawaszi

Odp: Przywitanie!!
« Odpowiedź #127 dnia: 16 Czerwiec, 2021, 23:26 »
W ramach ciekawostki...zrobiłam " wywiad srodowiskowy" na temat, czy zostałam ogloszona w jakimś zborze że "nie jestem juz SJ".🤔

Mija juz 4 miesiac od napisania listu i.....NIC!
W zborze zagranicznym w kt.byłam cisza. A w zborze macierzystym z kt.pochodze w polsce...też cisza.

Oczywiscie nie oddzywają sie do mnie te osoby,ktorym wprost powiedzialam ze napisalam list i ktore przeokropnie wierzą w kult jw.org.

Ale ogolnie powiem wam,że chyba nastąpiła dziwna sytuacja, bo jedni o moim odłaczeniu milczą, bo oficjalnego powiadomienia nie dostali (z mównicy), chociaz juz do mnie sie nie oddzywają, a inni ktorzy o niczym nie wiedzą....to sie do mnie oddzywają.....
No jest śmiesznie...🤪
Jeden wielki "burdel" w tej organizacji

P.S są też tacy co wiedzą, ze odeszłam i pokryjomu jakis kontakt utrzymują, ale pokryjomu  hihi.... no bo jak?😂 (ale przeciez ogloszona nie zostałam)


A ja czekam aż wszyscy starsi co mnie ogłosili za "wykluczonego" - doszli w końcu do rozumu i się opamiętali - bo człowiek to nie robot i (ponoć) tylko jedno życie ma na tej planecie  :o
Pozdrawiam Cię jako odłączony (zaocznie) przez fajnych budowlańców (zwanych starszymi w zborach) -
- 'miłości wzajemnej' ( :P :P) ..
Daj im BOŻE rozum  :)