Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Tylko nie mów nikomu  (Przeczytany 11163 razy)

WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Tylko nie mów nikomu
« Odpowiedź #45 dnia: 13 Maj, 2019, 05:54 »
Tak jak napisała PoProstuJa, na tych co faktycznie potrzebują pieniędzy na leczenie, kasy brak, kolejki, czas oczekiwania rok i więcej, oczywiście do specjalisty, ale tu, BY POKAZAĆ, robi się wszystko, my Polska taki kraj ludzi wierzących.

Pedofile :-\, już się za to bierzemy, pieniędzmi podatnika.

Taki typ, powinien na siebie zapracować, pod twardą ręką, żadnej ulgi, gdy molestował(ła), ulgi nie było.

Po tym skrzywienie na całe życie.

Kuzynka mego Ojca, robiła to ze mną od mego szóstego do dziewiątego roku życia. Wiem i rozumiem, co takie osoby czują.
Ale co ona miała w głowie, zboczona kobieta, co ja, w wieku sześciu czy dziewięciu lat miałem w kroku, ktoś próbuje to tłumaczyć, usprawiedliwiać?

Nie, to taki kaliber przestępstwa, że tu nie ma o czym dyskutować, jedynie, to kwestia co z tymi rozpasanymi ludźmi zrobić, bez owijania w bawełnę.


Offline Niezapominajka

Odp: Tylko nie mów nikomu
« Odpowiedź #46 dnia: 13 Maj, 2019, 17:17 »
Trzeba wracać do zboru (tam pedofilów mniej)  :D
O Boże co mi przyszło na stare lata ..
Kurcze blade nie ma żadnej "świętej" organizacji - płakać mi się chce  :'( :'(

Ja też dłuuugo płakałam, nie potrafiłam się uporać z dysonansem
to znaczy różnicą pomiędzy tym w co wierzyłam, o czym nas zapewniano,
a tym co widziałam i przeżywałam w organizacji...:(
Nie wszystkie burze w Twoim życiu są po to by komplikować ci plany, niektóre mają oczyścić Twoją ścieżkę z tego co zbędne.


Offline sawaszi

Odp: Tylko nie mów nikomu
« Odpowiedź #47 dnia: 13 Maj, 2019, 19:54 »
Oglądam teraz dyskusje różnych polityków i duchownych na ten temat (pedofili) o i mam takie pytanie ;
- czy nagle wszyscy obudzili się  przed wyborami do parlamentu UE ? - a wcześniej to nie pomyśleli o tym problemie  :( ,( :o ) ..


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Tylko nie mów nikomu
« Odpowiedź #48 dnia: 13 Maj, 2019, 21:40 »
Obejrzałem film. Wiele analogii do ŚJ. Porażający jest fakt (pod koniec filmu), że JPII o wszystkim wiedział, a mimo to funkcjonował dokument, tajna instrukcja mówiąca o tuszowaniu pedofilii. Dokument ten obowiązywał do 2001 r. tj jakieś 20 lat pontyfikatu Papieża Polaka. Hierarchowie kościelni nawet nie wiedzieli jaki odsetek zgłoszeń o pedofili został przekazany przez Diecezję do organów ścigania. Podejrzewam, że tak jak u ŚJ żaden. Film pokazał, że część księży i urzędników tuszują, ukrywają po innych plebaniach pedofilów, próbują usprawiedliwiają księży pedofili. Nawet politycy tacy jak L. Wałęsa nie daje wiary oskarżeniom o wykorzystywaniu dzieci przez księży.
Generalnie mocny film, zwłaszcza konfrontacja księży pedofili ze swymi ofiarami. Zapewne nie było to łatwe dla ofiar spotkanie ze swymi oprawcami.
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Tylko nie mów nikomu
« Odpowiedź #49 dnia: 14 Maj, 2019, 12:59 »
W niecałe trzy dni film zebrał 11,5 miliona wyświetleń i jest cały czas na miejscu 1 w zakładce "Trending" na Youtube, jest od trzech dni najczęściej oglądanym filmem na polskim Youtubie. To pokazuje jak bardzo poważnie Polacy traktują ten temat i jak bardzo ten film był potrzebny. Brawo pan Sekielski.
« Ostatnia zmiana: 14 Maj, 2019, 13:01 wysłana przez mav »


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Tylko nie mów nikomu
« Odpowiedź #50 dnia: 14 Maj, 2019, 20:27 »
  To jak z baśnią '' Nowe szaty króla/cesarza'', wszyscy widzieli, szemrali, ale nikt się nie odważył powiedzieć głośno...król jest nagi.
 
U nas zrobili to bracia Sekielscy i chwała im za to.
Czy to przypadek, że premiera filmu nastąpiła po polskim wydaniu książki ''Sodoma. Hipokryzja i władza w Watykanie''? Może to zamierzony fortel, nieważne. Ważne, że siła rażenia jest podwójna.

Książkę musiałam przeczytać, ponieważ dostałam od wydawnictwa do  recenzji. Jak zawsze, konszachty, kliki, zakłamanie i hipokryzja. Ci co najwięcej krzyczą o moralności, najwięcej mają za uszami.

Mam nadzieję, że ruszy machina i innym też się dobiorą do....także naszym ''ulubieńcom''.
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Terebint

Odp: Tylko nie mów nikomu
« Odpowiedź #51 dnia: 15 Maj, 2019, 13:06 »
Al;e ja nie jestem Eliaszem tylko prostym człowiekiem o imieniu Zbyszek  :(
- cóż mnie do Proroków (zaiste)  :o
Być może świat "Eliaszy" należy właśnie do zwykłych Zbyszków, Tomków, Marcinów, Magd czy Bożenek?
"Dusza jest całym światłem... Ciemność jest spowodowana martwym sercem, które ożywić może ból". Hazrat Inayat Khan



WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Tylko nie mów nikomu
« Odpowiedź #53 dnia: 16 Maj, 2019, 13:48 »
Taa...    Reakcje na ten film  moga byc rozne .

http://wyborcza.pl/7,75398,24789938,wyborcza-ujawnia-pomorska-policja-dostala-rozkaz-tropienia.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta_Wyborcza&fbclid=IwAR0UCosz2GE3CT9ahjwclIwnsTiZR6SDsSfL9q-dyLdBSlaEWnwdiKEC9Tc

I osiągnąłeś swój cel.

Popsułeś mi resztę dnia. >:( ;D

Cudowne Państwo, czyż nie, Walcowej za te wałki w sprawie KAMIENIC, nie umieli doprowadzić, bo immunitet, a dziś cicho sza w sprawie, a teraz będą tropić, publicznie pokazujących filmy o"Czarnych pedofilach", i ktoś w innym wątku napisał komentując mój wpis, że my "nie żyjemy w średniowieczu", to jest jeszcze gorsze od średniowiecza.

Podobno jesteśmy społeczeństwem bardziej świadomym, podobno. ???

Zależy gdzie ucho przystawisz.
« Ostatnia zmiana: 16 Maj, 2019, 13:55 wysłana przez WIDZĘ MROKI »


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Tylko nie mów nikomu
« Odpowiedź #54 dnia: 16 Maj, 2019, 13:52 »
Nie spisywałbym tutaj od razu całego państwa na straty. Gdyby takie wytyczne poszły z samej góry to co innego, ale tu dotyczą tylko województwa pomorskiego i najwyraźniej wyszły od komendanta KWP w Gdańsku nadinsp. Jarosława Rzymkowskiego, który wg artykułu jest kumplem arcybiskupa Swawoja "nie oglądam byle czego" Głodzia. Mam nadzieję, że ta sprawa zostanie nagłośniona i pan komendant za to beknie.


Offline Terebint

Odp: Tylko nie mów nikomu
« Odpowiedź #55 dnia: 16 Maj, 2019, 17:17 »
Niedługo pewnie dojdzie do sprostowania, że ludzie źle to zrozumieli. Głódź już swoją "niefortunną" wypowiedź sprostował... ten sam scenariusz od lat. Najpierw jakieś bezczelne głupoty a później, he he, źle państwo to zrozumieli...  :-[
"Dusza jest całym światłem... Ciemność jest spowodowana martwym sercem, które ożywić może ból". Hazrat Inayat Khan


Offline Estera

Odp: Tylko nie mów nikomu
« Odpowiedź #56 dnia: 21 Maj, 2019, 12:06 »
   Ciekawa videorecenzja Tomasza Raczka w temacie.
      Całkowicie się z nią zgadzam.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Tylko nie mów nikomu
« Odpowiedź #57 dnia: 22 Maj, 2019, 03:55 »
Kościół Katolicki to również sekta.

Film nie ma za zadanie podjęcie tematu pedofilii, jako o przestępstwie W OGÓLE, dlaczego Sekielski nie zrobi takiego dokumętu o politykach, ZASADNICZE pytanie
Wyleciał by z hukiem, z wilczy listem.

Rzecz dotyczy walki z Kościołem Katolickim, który jest solą w oku dla Parlamentu Europejskiego, proste jak drut.

TV, TVN jest w rękach masonów, a ich celem nie jest pedofilia, a Kościół Katolicki, co za tym idzie zamieszanie.

W Polsce ma być jak we Francji czy Holandii.

Zaraz pojawią się wpisy, teoria spiskowa, kolejna i takie tam........

Nie, zimne fakty.


Offline Redemptor

Odp: Tylko nie mów nikomu
« Odpowiedź #58 dnia: 22 Maj, 2019, 11:08 »
Umiłowani Siostry i Bracia!
Na świecie jest tylko jedna organizacja, która pedofilów i innych seks-dewiantów sama rekrutuje, potem tychże dewiantów wspiera a w razie wpadki chroni przed wymiarem sprawiedliwości. To Kościół rzymsko-katolicki zwany „pedofilskim”.
Dlatego atrakcją dla mediów jest nie sam wielebny pedofil, ale skuteczne wyłuskanie go spod papieskiej czyli kurialnej kurateli. Kościoła nie da się naprawić. Zbyt wiele uczynił krzywdy, zbyt długo kłamał, cała logika tej instytucji oparta na hierarchii i pogmatwanej mistyce czyni ją przestarzałą, zbędną i szkodliwą społecznie. Miejmy nadzieję, że Franciszkowi przypadnie rola Gorbaczowa i jego "pierestrojka" oraz "głasnost" przyśpieszą upadek tej Stajni Augiasza pomiotu Antychrysta i wyzwolenie ludzkości z jego pazernych macek.
Nie wierzcie tej usakralnionej obłudzie i hipokryzji!


Nemo: To że KRK taki jest to pewnie i prawda, tak w końcu donoszą media. Ale tu jest forum zajmujące się głównie problematyką śJ. A KRK niewiele nas obchodzi, chyba że przy okazji jakiegoś wydarzenia użytkownicy forum zabiorą głos.
« Ostatnia zmiana: 22 Maj, 2019, 22:41 wysłana przez Nemo »
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Tylko nie mów nikomu
« Odpowiedź #59 dnia: 22 Maj, 2019, 13:38 »
Warto posłuchać, ciekawe spostrzeżenia.