Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Pamiątka 2019 w USA - Film z reakcją porządkowych  (Przeczytany 17750 razy)

Offline matowa

Odp: Pamiątka 2019 w USA - Film z reakcją porządkowych
« Odpowiedź #165 dnia: 30 Kwiecień, 2019, 13:58 »
Matowa nie rozumie, zależy mi bardzo, by rozumiała i zaczęła widzieć nie zero - jedynkowo.
Bo mi zależy, by też Jej było lżej, po przeczytaniu Jej dylematów na Forum.

Matowa rozumie więcej niż myślisz tylko już zlewa ten temat :)
Napis z butelki wina mówi:
"Koty nie chodzą na spacery, żeby gdzieś dojść, a żeby odkrywać."
Nie jestem niczyim krytykiem, ale do nikogo nie należę.


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Pamiątka 2019 w USA - Film z reakcją porządkowych
« Odpowiedź #166 dnia: 30 Kwiecień, 2019, 14:21 »
Klenczon ponawiam pytanie. Bardzo chciałbym dowiedzieć się czegoś czego nie wiedziałem a zadeklarowałeś swoją wiedzę w temacie. Kto 40 lat temu w Polsce dostawał takie zaświadczenia do WKU?


Offline abece

Odp: Pamiątka 2019 w USA - Film z reakcją porządkowych
« Odpowiedź #167 dnia: 30 Kwiecień, 2019, 15:29 »
Matowa rozumie więcej niż myślisz tylko już zlewa ten temat :)
Sama pisałaś, że nie rozumiesz, Matowa.
Temat zlewalas, "po lebkach" się w temat zaglebilas,  tylko przelotnie, bo liczyło się tylko Twoje zdanie, Twoje prawo, nie musisz już dziękować 😊👍.


Jestem po sesji z psychologiem.
Warto zrzucac ten ciężar Korporacji z "plecow".
Czuje się dobrze, dużo lepiej niż rano, pisząc w tym temacie, którego nie zlewam, bo jest bardzo istotny, dla czytających tu osób pogubionych, POKRZYWDZONYCH, w tej Korporacji.

Teraz wolne😊👍.



« Ostatnia zmiana: 30 Kwiecień, 2019, 15:49 wysłana przez abece »


Offline klenczon

Odp: Pamiątka 2019 w USA - Film z reakcją porządkowych
« Odpowiedź #168 dnia: 30 Kwiecień, 2019, 15:44 »
Klenczon ponawiam pytanie. Bardzo chciałbym dowiedzieć się czegoś czego nie wiedziałem a zadeklarowałeś swoją wiedzę w temacie. Kto 40 lat temu w Polsce dostawał takie zaświadczenia do WKU?

Polecam napisać do SB (lub ich spadkobierców), oni mają nazwiska imiona daty urodzenia , kto z kim, co i jak , kto miał jakie zaświadczenia itp. Na pewno zaspokoją twoją ciekawość.
Łatwiej jest oszukać człowieka, niż przekonać go, że został oszukany.
Mark Twain


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Pamiątka 2019 w USA - Film z reakcją porządkowych
« Odpowiedź #169 dnia: 30 Kwiecień, 2019, 16:01 »
Polecam napisać do SB (lub ich spadkobierców), oni mają nazwiska imiona daty urodzenia , kto z kim, co i jak , kto miał jakie zaświadczenia itp. Na pewno zaspokoją twoją ciekawość.

Nie mam takiej potrzeby kto z kim, co i jak. Po prostu wg mojej wiedzy historycznej 40 lat temu w Polsce nikt ze ŚJ rzeczonych zaświadczeń nie dostawał.


Offline abece

Odp: Pamiątka 2019 w USA - Film z reakcją porządkowych
« Odpowiedź #170 dnia: 30 Kwiecień, 2019, 17:08 »
Nie jestem skłonny szczerych Świadków wtrącać do więzień lub narażać na inne zagrożenia towarzyszące zakazom i delegalizacjom.
Kto wtrąca, wtrącał szczerych Świadków Jehowy do więzień?


Kto ponosi realna odpowiedzialność za wtrącanie  do więzień szczerych Świadków Jehowy?


Odpowiedzi brak.

PS.
Haniebne podwójne mierniki  Korporacji Strażnica = Malawi vide Mexyk.

Tyle cierpienia, narażenie na zagrożenia,
więzienie, pobicia  szczerych Świadków Jehowy i ich rodzin.
Tak bardzo żal szczerych, oszukanych ludzi.

Asolutnie, nie ma też i we mnie skłonności do więzienia kogokolwiek niewinnego, ani
narażania na inne zagrożenia.


Więc, kto ponosi odpowiedzialność?!

KTO?!
« Ostatnia zmiana: 30 Kwiecień, 2019, 17:23 wysłana przez abece »


Offline Storczyk

Odp: Pamiątka 2019 w USA - Film z reakcją porządkowych
« Odpowiedź #171 dnia: 30 Kwiecień, 2019, 17:27 »
abce,DPT,odpowiadał na moj post nie mial nic zlego na myśli.Duzo juz w tym temacie zostalo powiedziane.Szkoda zdrowia ...mamy tylko jedno..Sekta nam wszystkim w kość dala ,życie tez....


Offline abece

Odp: Pamiątka 2019 w USA - Film z reakcją porządkowych
« Odpowiedź #172 dnia: 30 Kwiecień, 2019, 17:33 »
abce,DPT,odpowiadał na moj post nie mial nic zlego na myśli.Duzo juz w tym temacie zostalo powiedziane.Szkoda zdrowia ...mamy tylko jedno..Sekta nam wszystkim w kość dala ,życie tez....
Racja. Dzięki.

Bezsilność na dziejaca się krzywdę  dobrych ludzi mocno boli.
« Ostatnia zmiana: 30 Kwiecień, 2019, 18:02 wysłana przez abece »


Offline Johnny

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 69
  • Polubień: 204
  • „Religion is a snare and a racket.”
Odp: Pamiątka 2019 w USA - Film z reakcją porządkowych
« Odpowiedź #173 dnia: 30 Kwiecień, 2019, 20:06 »
Matowa,ten czlowiek chcial spożyć wieczerze zgodnie z tym co powiedział Jezus kto nie je i nie pije nie ma żywota w sobie.J 6:53,54.To ,Pasterze mu wyrwali kielich.Nikogo nie obrazal nie bil nie wyzywal nie szarpal sie wyszedl spokojnie.Oni mu kielich wyrwali i zaczął w nerwach mówić .Jesli mówił nieprawde nie ma czego sie obawiać.

Gdyby ten człowiek chciał spożyć wieczerzę to by ją po prostu spożył, na filmie ewidentne widać, że jego celem jest wygłoszenie swoistego „manifestu”.
Dlatego w swoim wcześniejszym poście napisałem, że facet porusza ważne sprawy (pedofilia ostracyzm etc.) ale robi to w sposób mówiąc delikatnie niefortunny, nikogo takim zachowaniem nie zachęci do przemyślenia trudnych tematów, tylko zabetonuje słuchaczy jeszcze bardziej.


Offline Reskator

Odp: Pamiątka 2019 w USA - Film z reakcją porządkowych
« Odpowiedź #174 dnia: 30 Kwiecień, 2019, 20:39 »
Gdyby ten człowiek chciał spożyć wieczerzę to by ją po prostu spożył, na filmie ewidentne widać, że jego celem jest wygłoszenie swoistego „manifestu”.
Dlatego w swoim wcześniejszym poście napisałem, że facet porusza ważne sprawy (pedofilia ostracyzm etc.) ale robi to w sposób mówiąc delikatnie niefortunny, nikogo takim zachowaniem nie zachęci do przemyślenia trudnych tematów, tylko zabetonuje słuchaczy jeszcze bardziej.
ŚJ są już tak wyalienowani że odbiór tego faceta na Pamiątce jest jeden:to wariat!
Zadajmy sobie pytanie:Jak w czasie Pamiątki moglibyśmy obudzić te śpiące towarzystwo.?


« Ostatnia zmiana: 30 Kwiecień, 2019, 20:46 wysłana przez Reskator »


Offline abece

Odp: Pamiątka 2019 w USA - Film z reakcją porządkowych
« Odpowiedź #175 dnia: 30 Kwiecień, 2019, 20:46 »
Zadajmy sobie pytanie:Jak w czasie Pamiątki moglibyśmy obudzić te śpiące towarzystwo.?
"W czasie" uroczystości Pamiątki? Obudzić?

Z naciskiem na "w czasie".

Oj, w skali całego świata, to jedynie ktoś, kto już nie śpi, a siedzi tam, by nie stracić rodziny, lub pracy.


Offline Storczyk

Odp: Pamiątka 2019 w USA - Film z reakcją porządkowych
« Odpowiedź #176 dnia: 30 Kwiecień, 2019, 20:56 »
Johnny,A może wśród tych uczestnikow jednak sa osoby z watpliwosciami i jakieś ziarenko wykielkuje☺.Większość zabetonuje to prawda .Wydaje się ,ze jednak intencje mial na zasianie ziarna u uczestnikow ,terapia szokowa(Jak co dopiero sie wybudził to moze sam w szoku i stąd takie niefortunne dzialanie.Niektórzy sa wyjatkowo porywczy ).Reskator zadał super pytanie


Offline Reskator

Odp: Pamiątka 2019 w USA - Film z reakcją porządkowych
« Odpowiedź #177 dnia: 30 Kwiecień, 2019, 20:58 »
"W czasie" uroczystości Pamiątki? Obudzić?

Z naciskiem na "w czasie".

Oj, w skali całego świata, to jedynie ktoś, kto już nie śpi, a siedzi tam, by nie stracić rodziny, lub pracy.
Czyli wystąpienie naszego bohatera w tak spektakularnym wydarzeniu jakim jest Pamiątka nie ma co liczyć na sukces.


Offline Johnny

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 69
  • Polubień: 204
  • „Religion is a snare and a racket.”
Odp: Pamiątka 2019 w USA - Film z reakcją porządkowych
« Odpowiedź #178 dnia: 30 Kwiecień, 2019, 21:18 »
Storczyku być może znajdą się osoby na które terapia szokowa zadziała ;)
Ale prędzej na taki pokaz i jego przesłanie zwróci uwagę ktoś, kto już ma wątpliwości niż ktoś kto jest przekonany o racji wts
« Ostatnia zmiana: 30 Kwiecień, 2019, 21:19 wysłana przez Johnny »


Offline abece

Odp: Pamiątka 2019 w USA - Film z reakcją porządkowych
« Odpowiedź #179 dnia: 30 Kwiecień, 2019, 21:28 »
Czyli wystąpienie naszego bohatera w tak spektakularnym wydarzeniu jakim jest Pamiątka nie ma co liczyć na sukces.
Nie, że nie ma co liczyć na sukces.

Sukces, jest możliwy, nawet bardzo, gdy ktoś już nie śpi, a jedynie tam siedzi, bo by stracił rodzinę, lub pracę.

Już się zdarzyło, że wygłaszający chyba wykład, zostawił na sali swoją teczkę, wyszedł i nie wrócił.
Możliwe, że ktoś już nie śpiący, zostawiłby nawet tam i swój krawat.
A nie śpiąca kobieta, siostra to apaszke, lub bucik, ten z Kopciuszka.

Obudzić całego towarzystwa na uroczystości Pamiątki, to się nie uda, (z takim zamiarem ten Pan tam chyba się nie udal🤔) chyba, że cały zbór, siedzi i czyta to Forum, nawet tu pisze posty, lub  cały zbór czyta "Kryzys sumienia" itd. 😀

PS.
Tak mi przeszło teraz przez myśl, że w niedzielę na zebraniu, zamiast Strażnicy bracia i siostry, "studiują" "Kryzys". 🤣
Przygotowani, podkreślone odpowiedzi na trzy kolory... Pomarzyć można....

PS. 2.
Reskator, Ty myślisz, że daloby się tak, o co pytałeś z tym obudzeniem?
Czy jak to widzisz?
« Ostatnia zmiana: 30 Kwiecień, 2019, 21:53 wysłana przez abece »