Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Pamiątka 2019 w USA - Film z reakcją porządkowych  (Przeczytany 17764 razy)

Offline matowa

Odp: Pamiątka 2019 w USA - Film z reakcją porządkowych
« Odpowiedź #105 dnia: 29 Kwiecień, 2019, 13:02 »
Przeczytałam tylko wyrywkowo Wasze wypowiedzi i chciałabym ogólnie doprecyzować:

Wasza wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka. A obraza uczuć religijnych też jest niezgodna z prawem. Proszę się wzajemnie szanować.
Napis z butelki wina mówi:
"Koty nie chodzą na spacery, żeby gdzieś dojść, a żeby odkrywać."
Nie jestem niczyim krytykiem, ale do nikogo nie należę.


Offline abece

Odp: Pamiątka 2019 w USA - Film z reakcją porządkowych
« Odpowiedź #106 dnia: 29 Kwiecień, 2019, 13:22 »
Przeczytałam tylko wyrywkowo Wasze wypowiedzi i chciałabym ogólnie doprecyzować:

Wasza wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka. A obraza uczuć religijnych też jest niezgodna z prawem. Proszę się wzajemnie szanować.
Jak wyrywkowo przeczytane, to brak całokształtu.

Nie "Wasza wolność", a Nasza wolność, Twoja wolność, moja wolność itd.

Tak to zabrzmiało jakbyś nam palcem pogrozila.

Ale mniejsza z tym.

Starajmy się siebie wzajemnie szanować, starajmy się szanować uczucia religijne, starajmy się szanować odstepcow, którzy ponieśli, ponoszą dramatyczne skutki bycia świadomym, że  WTS to korporacja oszukująca ludzi, ludzi którzy stracili rodziny przez ostracyzm, dzieci, które były wykorzystywane seksualnie w tej korporacji religijnej itd. starajmy się szanować niewierzących, starajmy się szanować zwierzęta, przyrodę, pożywienie itd. itp.

Celowo pisze "starajmy się szanować", gdyż to wymaga ogromnej siły psychicznej, zachowania nad wyraz spokojnego nastawienia i opanowania emocjonalnego.

Starajmy się szanować, starajmy się być wrażliwymi na krzywdy poniesione w WTS i starajmy się szanować uczucia religijne.
W tym też tych, którzy krzywdzili i krzywdza nadal
!?
Starajmy się jakoś pogodzić te uczucia?!

Uważam, że grzeczniej jest użyć zwrotu "starajmy się szanować" od nakazywania, by szanować.


Na pewno pedofilów w zborach ŚJ nie dam rady szanować, nie dam rady szanować ciała kierowniczego itd.

Starajmy się, szanujmy tych, którzy na szacunek zasługują.

Trochę doprecyzowane w moim rozumieniu.
Matowa, bez urazy.
Pozdrawiam.

PS.
A ukrywanie pedofilów w zborach ŚJ jest też niezgodne z prawem.
« Ostatnia zmiana: 29 Kwiecień, 2019, 13:41 wysłana przez abece »


Offline matowa

Odp: Pamiątka 2019 w USA - Film z reakcją porządkowych
« Odpowiedź #107 dnia: 29 Kwiecień, 2019, 13:40 »
Jak wyrywkowo przeczytane, to brak całokształtu.

Nie "Wasza wolność", a Nasza wolność, Twoja wolność, moja wolność itd.

Tak to zabrzmiało jakbyś nam palcem pogrozila.

Ale mniejsza z tym.

Starajmy się siebie wzajemnie szanować, starajmy się szanować uczucia religijne, starajmy się szanować odstepcow, którzy ponieśli, ponoszą dramatyczne skutki bycia świadomym, że  WTS to korporacja oszukująca ludzi, ludzi którzy stracili rodziny przez ostracyzm, dzieci, które były wykorzystywane seksualnie w tej korporacji religijnej itd. starajmy się szanować niewierzących, starajmy się szanować zwierzęta, przyrodę, pożywienie itd. itp.

Celowo pisze "starajmy się szanować", gdyż to wymaga ogromnej siły psychicznej, zachowania nad wyraz spokojnego nastawienia i opanowania emocjonalnego.

Starajmy się szanować, starajmy się być wrażliwymi na krzywdy poniesione w WTS i starajmy się szanować uczucia religijne.
W tym też tych, którzy krzywdzili i krzywdza nadal
!?
Starajmy się jakoś pogodzić te uczucia?!

Uważam, że grzeczniej jest użyć zwrotu "starajmy się szanować" od nakazywania, by szanować.


Na pewno pedofilów w zborach ŚJ nie dam rady szanować, nie dam rady szanować ciała kierowniczego itd.

Starajmy się, szanujmy tych, którzy na szacunek zasługują.

Trochę doprecyzowane w moim rozumieniu.
Matowa, bez urazy.
Pozdrawiam.


Zaburzanie uroczystości religijnej, nazywanie jej czarną mszą i robienie sobie zwyczajnie jaj jest naruszaniem wolności i obrazą.
Napis z butelki wina mówi:
"Koty nie chodzą na spacery, żeby gdzieś dojść, a żeby odkrywać."
Nie jestem niczyim krytykiem, ale do nikogo nie należę.


Offline abece

Odp: Pamiątka 2019 w USA - Film z reakcją porządkowych
« Odpowiedź #108 dnia: 29 Kwiecień, 2019, 13:45 »

Zaburzanie uroczystości religijnej, nazywanie jej czarną mszą i robienie sobie zwyczajnie jaj jest naruszaniem wolności i obrazą.
A do niczego więcej nie dało rady się odnieść, co jest poruszone w moim poście.


Masz napisane bez urazy Matowa.
I masz napisane starajmy się szanować uczucia religijne i starajmy się szanować pokrzywdzonych w WTS.

Przeczytałaś tym razem wszystko?

Przecież PISZE JAK BYK

"STARAJMY SIĘ SZANOWAĆ UCZUCIA RELIGIJNE".

Po co się powtarzasz?
Że teraz ja muszę się powtarzać.

Czy ja obrażam czyjeś uczucia religijne?

NIE.

Wsadz za kraty tego exa, bo zrobił co zrobił, obraził uczucia, może nazwac go "dnem społecznym" i gorzej.

Nie musi Ciebie przecież zainteresować co się stało, dlaczego zrobił, co zrobił.

Oprócz paragrafow za obrażanie uczuć religijnych, są też prawa umocowanie o wolności słowa.

Tu do prawnego rozwiązania nie dojdziemy.
Idź z tą sprawą do jakiś prawników, sądu i daj znać.

Postaraj się też szanować, a nie ze musisz szanować.

Gdybyś się zagłębila w mój post, byś mnie może zrozumiała lepiej.


Nie szanuje pedofilów ŚJ, nie szanuje tych co ich ukrywają, nie szanuje ciała kierowniczego,  a to nie jest obrażanie uczuć religijnych.
« Ostatnia zmiana: 29 Kwiecień, 2019, 14:03 wysłana przez abece »


Offline Xevres

Odp: Pamiątka 2019 w USA - Film z reakcją porządkowych
« Odpowiedź #109 dnia: 29 Kwiecień, 2019, 13:49 »
Jak wyrywkowo przeczytane, to brak całokształtu.

Nie "Wasza wolność", a Nasza wolność, Twoja wolność, moja wolność itd.

Tak to zabrzmiało jakbyś nam palcem pogrozila.

Ale mniejsza z tym.

Starajmy się siebie wzajemnie szanować, starajmy się szanować uczucia religijne, starajmy się szanować odstepcow, którzy ponieśli, ponoszą dramatyczne skutki bycia świadomym, że  WTS to korporacja oszukująca ludzi, ludzi którzy stracili rodziny przez ostracyzm, dzieci, które były wykorzystywane seksualnie w tej korporacji religijnej itd. starajmy się szanować niewierzących, starajmy się szanować zwierzęta, przyrodę, pożywienie itd. itp.

Celowo pisze "starajmy się szanować", gdyż to wymaga ogromnej siły psychicznej, zachowania nad wyraz spokojnego nastawienia i opanowania emocjonalnego.

Starajmy się szanować, starajmy się być wrażliwymi na krzywdy poniesione w WTS i starajmy się szanować uczucia religijne.
W tym też tych, którzy krzywdzili i krzywdza nadal
!?
Starajmy się jakoś pogodzić te uczucia?!

Uważam, że grzeczniej jest użyć zwrotu "starajmy się szanować" od nakazywania, by szanować.


Na pewno pedofilów w zborach ŚJ nie dam rady szanować, nie dam rady szanować ciała kierowniczego itd.

Starajmy się, szanujmy tych, którzy na szacunek zasługują.

Trochę doprecyzowane w moim rozumieniu.
Matowa, bez urazy.
Pozdrawiam.

PS.
A ukrywanie pedofilów w zborach ŚJ jest też niezgodne z prawem.

Pokaz mi gdzie choć jedna osoba napisała w tym temacie, ze ukrywanie pedofili jest zgodne z prawem. Prawdziwe jest jednak stwierdzenie ze zacietrzewienie odbiera zdrowa ocenę sytuacji. Ty jesteś tak zacietrzewiony, ze nie potrafisz przeczytać tego co inni tutaj piszą. Nikt z nas nawet przez sekundę nie broni sekty SJ. Każdy z nas wie, ze ostracyzm i inne manipulacje są fatalne w skutkach. Szkoda, ze nie potrafisz tego zakumać.
wolnym jest się dopiero wtedy gdy można wszędzie i zawsze być sobą


Offline klenczon

Odp: Pamiątka 2019 w USA - Film z reakcją porządkowych
« Odpowiedź #110 dnia: 29 Kwiecień, 2019, 13:50 »
Przeczytałam tylko wyrywkowo Wasze wypowiedzi i chciałabym ogólnie doprecyzować:

Wasza wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka. A obraza uczuć religijnych też jest niezgodna z prawem. Proszę się wzajemnie szanować.

Absolutnie ani ja ani chyba nikt na tym forum nie chcę obrażać żadnych uczuć, religijnych też nie.
Nie popieram takiego zachowania, dlatego zadałem pytanie, jak takie skrzywdzone osoby mogą walczyć by odpowiedzialne za to osoby poniosły zasłużoną karę?  JAK ?
Ponadto nie chcę mieć też wątpliwości że przestępstwo a nawet przez niektórych kwalifikowane jako zbrodnie (karane przez prawo) było by pomniejszane w porównaniu do obrażanych uczuć.

Czy możesz obejrzeć ten film, jeżeli nie cały to od 34  minuty.? Będzie miło jak odniesiesz się do tego fragmentu.
https://www.facebook.com/watch/?v=268948327133725
Łatwiej jest oszukać człowieka, niż przekonać go, że został oszukany.
Mark Twain


Offline abece

Odp: Pamiątka 2019 w USA - Film z reakcją porządkowych
« Odpowiedź #111 dnia: 29 Kwiecień, 2019, 13:54 »
Pokaz mi gdzie choć jedna osoba napisała w tym temacie, ze ukrywanie pedofili jest zgodne z prawem. Prawdziwe jest jednak stwierdzenie ze zacietrzewienie odbiera zdrowa ocenę sytuacji. Ty jesteś tak zacietrzewiony, ze nie potrafisz przeczytać tego co inni tutaj piszą. Nikt z nas nawet przez sekundę nie broni sekty SJ. Każdy z nas wie, ze ostracyzm i inne manipulacje są fatalne w skutkach. Szkoda, ze nie potrafisz tego zakumać.
Weź wszystkie posty i wszystkie rozważania przeczytaj jeszcze raz, dwa, dziesięć, dwadzieścia razy a odpowiedź jest, tam, gdzie jest odpowiedź w poście Klenczona.




Tu nie chodzi o to że żadna osoba nie napisała, że ukrywanie pedofilii jest zgodne z prawem.

Nigdzie też z mojej strony nie jest napisane, że tak Ktoś napisał.

Czemu tak mącisz.
Od wczoraj nie potrafisz zakumac.

I Ty i Matowa, czytacie i nie doczytaliscie, co doprowadza do takich sytuacji.


OSTRACYZM, wymusza y przez WTS.

Gdyby ŚJ mogli swobodnie rozmawiać z byłymi ŚJ, nie byłoby scen, jak z filmu z tego wątku.

Byłby przepływ informacji.
« Ostatnia zmiana: 29 Kwiecień, 2019, 14:14 wysłana przez abece »


Offline Xevres

Odp: Pamiątka 2019 w USA - Film z reakcją porządkowych
« Odpowiedź #112 dnia: 29 Kwiecień, 2019, 14:08 »
Weź wszystkie posty i wszystkie rozważania przeczytaj jeszcze raz, dwa, dziesięć, dwadzieścia razy a odpowiedź jest, tam, gdzie jest odpowiedź w poście Klenczona.




Tu nie chodzi o to że żadna osoba nie napisała, że ukrywanie pedofilii jest zgodne z prawem.

Nigdzie też z mojej strony nie jest napisane, że tak Ktoś napisał.

Czemu tak mącisz.
Od wczoraj nie potrafisz zakumac.

Jak edytujesz posty to rzeczywiście już tego nie ma. Śmieszne.
wolnym jest się dopiero wtedy gdy można wszędzie i zawsze być sobą


Offline abece

Odp: Pamiątka 2019 w USA - Film z reakcją porządkowych
« Odpowiedź #113 dnia: 29 Kwiecień, 2019, 14:16 »
Jak edytujesz posty to rzeczywiście już tego nie ma. Śmieszne.
Że co?
Zarzucasz mi, że było napisane przeze mnie, że Ktoś napisał, że ukrywanie pedofilii jest zgodne z prawem?

Proszę o natychmiastowe wyjaśnienie i proszę o postaranie się, by szanować.


Coś mi zarzucasz? Jakiś fałsz?
O co Tobie chodzi tak naprawde?


Edytuje posty, bo poprawiam błędy w pisowni, przesuwam przecinku, kropki czlowieku!
Pisze na małym ekranie!
Po to jest "edycja"!


Odnies się do wszystkich moich postów w takiej formie, jak są teraz, bo takie miały być!


Przeczytaj 20 razy, aż zakumasz.
« Ostatnia zmiana: 29 Kwiecień, 2019, 14:31 wysłana przez abece »


Offline matowa

Odp: Pamiątka 2019 w USA - Film z reakcją porządkowych
« Odpowiedź #114 dnia: 29 Kwiecień, 2019, 14:19 »
Matko, wnoszę o odrobinę dystansu. Nie cisnę po Was. Przeczytanie wyrywkowe mi wystarczy, dlatego że połowę tego co piszecie nie kumam bo jest tak zagmatwane, albo jest napisane chaotycznie i bardzo się męczę. I TAK NIE ZMIENIĘ zdania co do tego, że gość z filmu przegiął i nie uszanował uroczystości. Tyle, więcej nie mam do powiedzenia :)
Napis z butelki wina mówi:
"Koty nie chodzą na spacery, żeby gdzieś dojść, a żeby odkrywać."
Nie jestem niczyim krytykiem, ale do nikogo nie należę.


Offline abece

Odp: Pamiątka 2019 w USA - Film z reakcją porządkowych
« Odpowiedź #115 dnia: 29 Kwiecień, 2019, 14:22 »
Matko, wnoszę o odrobinę dystansu. Nie cisnę po Was. Przeczytanie wyrywkowe mi wystarczy, dlatego że połowę tego co piszecie nie kumam bo jest tak zagmatwane, albo jest napisane chaotycznie i bardzo się męczę. I TAK NIE ZMIENIĘ zdania co do tego, że gość z filmu przegiął i nie uszanował uroczystości. Tyle, więcej nie mam do powiedzenia :)
I  każdy z nas też uważa, że należy prawa przestrzegać.
Starać się szanować uczucia religijne i uczucia pokrzywdzonych exow.

Klenczon krótko wyjaśnił w czym rzecz i cisza.

Miło by było poznać opinię Twoją i Xevresa.

Nie każdemu udaje się szanowanie uczuć religijnych.
Co na to wpływa?

Nie każdemu udaje się szanowanie uczuć exow.
Co na to wpływa?

Punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia.
Omówione w jednym z moich postów.
Trzeba czytać, by komentować.
« Ostatnia zmiana: 29 Kwiecień, 2019, 14:43 wysłana przez abece »


Offline klenczon

Odp: Pamiątka 2019 w USA - Film z reakcją porządkowych
« Odpowiedź #116 dnia: 29 Kwiecień, 2019, 14:38 »
Zauważyłem z relacji i opisów że starsi zborów wyrywkowo wysłuchują co mają do powiedzenia osoby skrzywdzone, tylko przekazywane zalecenia są doprecyzowane. CIEKAWE  :)
Łatwiej jest oszukać człowieka, niż przekonać go, że został oszukany.
Mark Twain


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Pamiątka 2019 w USA - Film z reakcją porządkowych
« Odpowiedź #117 dnia: 29 Kwiecień, 2019, 14:42 »
Mógłby ktoś dla odwiedzających ten wątek rzucić nieco światła  ;) w zagadnieniu jaki jest jego temat?


Offline abece

Odp: Pamiątka 2019 w USA - Film z reakcją porządkowych
« Odpowiedź #118 dnia: 29 Kwiecień, 2019, 14:47 »
Mógłby ktoś dla odwiedzających ten wątek rzucić nieco światła  ;) w zagadnieniu jaki jest jego temat?
Temat jest widoczny nad każdym postem.

« Ostatnia zmiana: 29 Kwiecień, 2019, 14:49 wysłana przez abece »


Offline Storczyk

Odp: Pamiątka 2019 w USA - Film z reakcją porządkowych
« Odpowiedź #119 dnia: 29 Kwiecień, 2019, 15:35 »
DPT,Moze i byłoby to śmieszne gdyby to nie dotyczylo tylu ludzkich  dramatów i ludzkiego cennego w oczach Bozych życia (dzieci ktore nawet nie wiadomo czy w doroslym życiu byliby sj).Biorąc pod uwage jedyny werset skierowany do żydów unikajcie krwi!Jak co niektórym wytłumaczyć ,ze to nie jest Zadna uroczystość tylko pośmiewisko.Sekta powinna byc tak jak w Rosji Zdelegalizowana ! . Zakaz i konfiskata za to co CK wyprawia i smieje sie prosto w oczy w tych filmikach comiesiecznych.