Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Permamentna depresja i myśli samobójcze  (Przeczytany 38680 razy)

Offline Zvi

Odp: Permamentna depresja i myśli samobójcze
« Odpowiedź #210 dnia: 08 Grudzień, 2019, 13:47 »
Mam 173 cm wzrostu, to jest dramat


Offline Roszada

Odp: Permamentna depresja i myśli samobójcze
« Odpowiedź #211 dnia: 08 Grudzień, 2019, 13:50 »
Mam 173 cm wzrostu, to jest dramat
Mam 177 a więc średni wzrost, a i tak jak raz wybiegałem z bloku to zahaczyłem czołem (łbem) ;D o framugę.
Lepiej nie mieć wiecej jak 185, bo często się haczy o poręcze w tramwajch, dachy w busach itp itd.  :)


Offline Zvi

Odp: Permamentna depresja i myśli samobójcze
« Odpowiedź #212 dnia: 08 Grudzień, 2019, 13:57 »
Super

Zwłaszcza że teraz dzieci mają po 180 cm


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Permamentna depresja i myśli samobójcze
« Odpowiedź #213 dnia: 08 Grudzień, 2019, 19:16 »
Bardzo ważne pytanie do forumowych niewiast:

Czy związałybyście się z mężczyzną niższym od was?

Na aplikacji randkowej, z której korzystam, kobiety stawiają wymagania, by mężczyzna miał > 180cm wzrostu, bo one nie chcą wyglądać na niższe w szpilkach.  :-[

Z racji, ze jestem forumową 'niewiastą' to śpieszę z odpowiedzią. A raczej pytaniem.
Jeśli masz na 'panelu głównym', czyli na czole powyżej brwi, napisane: 'Snowid - permanentna depresja'. to jaka normalna dziewczyna się Tobą zainteresuje? Osobiście takiej nie znam.

Bruce Lee miał nie więcej niż 172 cm. Do tego mega rozchwianie z wagą. Technicznie niemożliwe jest abyśmy się kiedyś spotkali. Umarł zbyt szybko. Wbrew utartym schematom, lubił gorzałe. Gdybym miał z nim wystąpić na parkiecie i jakimś cudem wytrzymałbym 30 sekund, to była by dla mnie nobilitacja. Jeszcze, jakbym przeżył ten nokaut, to już szczęście.
Robię pompki na palcach, nawet po tłustej imprezie. On robił pompki na 2 palcach jednej ręki. Ja na dwóch. Nie mam kompleksów, a faceta prawdziwie podziwiam. I co z tego, że jestem od niego wyższy, i na domiar wszystkiego, żyję dłużej?
« Ostatnia zmiana: 08 Grudzień, 2019, 19:19 wysłana przez Moyses »


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Permamentna depresja i myśli samobójcze
« Odpowiedź #214 dnia: 08 Grudzień, 2019, 20:18 »
Bardzo ważne pytanie do forumowych niewiast:

Czy związałybyście się z mężczyzną niższym od was?

Na aplikacji randkowej, z której korzystam, kobiety stawiają wymagania, by mężczyzna miał > 180cm wzrostu, bo one nie chcą wyglądać na niższe w szpilkach.  :-[
Po pierwsze. Facet może być niski, ale nie może być mały. To spora różnica, wierz mi.
Po drugie. Takie które stawiają wymagania co do wzrostu, omijaj szerokim kołem. Wg mnie to pustaki, które nie szukają partnera na stałe, ale jako ozdobę swojej pustej natury. Jakbyś miał 180 cm wzrostu i związał się z taką, to za tydzień pojawi się gość który ma 185 cm, więcej w bicepsie no i grubszy portfel. A wtedy Ty zobaczysz jej wyciągnięty w Twoją stronę środkowy palec z tekstem "baj, baj biedny kurduplu".
To takie moje zdanie.
Edit: Ja mam od ziemi do czubka głowy aby 175 cm.
« Ostatnia zmiana: 08 Grudzień, 2019, 20:20 wysłana przez Nemo »
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4061
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Permamentna depresja i myśli samobójcze
« Odpowiedź #215 dnia: 08 Grudzień, 2019, 22:44 »
Z racji, ze jestem forumową 'niewiastą' to śpieszę z odpowiedzią. A raczej pytaniem.
Jeśli masz na 'panelu głównym', czyli na czole powyżej brwi, napisane: 'Snowid - permanentna depresja'. to jaka normalna dziewczyna się Tobą zainteresuje? Osobiście takiej nie znam.

A korespondencyjnie?

Przez znajomych znajomych?

Z opowieści wiejskiej szeptuchy?

Bruce Lee miał nie więcej niż 172 cm.

Brus Li - idealne odzwierciedlenie sytuacji i perspektyw polskiego prekariatu w XXI wieku.

Aż przy okazji przypomniały mi się inne historyczne figury męskości i urody z naszej historii - choćby hrabiowie i szlachciury. Zębów nie myli nigdy, a szczerniałe wyrywali u kowala, dobywający się z ich ust bukiet aromatyczny określilibyśmy mianem...zdecydowanego. Reszta jaśniepańskiego ciała myta była w święta, ewentualnie na natarczywą sugestię lekarza. Im dalej w przeszłość tym byli też niżsi, sporo mniej niż dzisiejsza średnia albo nawet minimum. Tymczasem chętne wiejskie dziewuchy i dwórki obracali tak, że rodził się bękart za bękartem. Tak więc nie musisz być jak Brus Li, Władimir Putin ( też niski) czy Tom Krus ( to samo) by mieć powodzenie, wystarczy kontusz i maszyna czasu.


Offline Snowid

Odp: Permamentna depresja i myśli samobójcze
« Odpowiedź #216 dnia: 09 Grudzień, 2019, 13:11 »
Bruce Lee i Tom Cruise mają supermoce, a ja jestem nikim.

Dlaczego kobiety mogą nosić szpilki by poczuć się wyższymi, a mężczyźni nie mogą?


Offline Sebastian

Odp: Permamentna depresja i myśli samobójcze
« Odpowiedź #217 dnia: 09 Grudzień, 2019, 13:37 »
Dlaczego kobiety mogą nosić szpilki by poczuć się wyższymi, a mężczyźni nie mogą?
a nie mogą? jakiś przepis zabrania?! :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4061
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Permamentna depresja i myśli samobójcze
« Odpowiedź #218 dnia: 09 Grudzień, 2019, 13:52 »
Dlaczego kobiety mogą nosić szpilki by poczuć się wyższymi, a mężczyźni nie mogą?

Mogą. To się nazywa buty z podwyższonym obcasem. Oferta jest całkiem szeroka.


Offline Snowid

Odp: Permamentna depresja i myśli samobójcze
« Odpowiedź #219 dnia: 09 Grudzień, 2019, 18:40 »
bez sensu to wszystko
nie mam siły


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Permamentna depresja i myśli samobójcze
« Odpowiedź #220 dnia: 09 Grudzień, 2019, 21:12 »
bez sensu to wszystko
nie mam siły

Daj spokój z tym użalaniem. 'Baby' też zostawmy sobie na potem. Napisz co Cię kręci w pociągach. Tylko tak precyzyjnie. Samo to, że one jeżdżą mi nie wystarczy. Dawaj z tym pisaniem, bo do świąt się nie wyrobimy. ;)


Offline stinkfist34

Odp: Permamentna depresja i myśli samobójcze
« Odpowiedź #221 dnia: 10 Grudzień, 2019, 08:21 »
Wzrost naprawdę nie ma znaczenia, to tylko wymówka. Faktem jest, że prawdopodobnie nie potrafisz nawiązać relacji z kobietami, jestem okrutny ale tak to wygląda >:D Takie jest moje zdanie... Musisz sobie to poukładać w głowie. Ja sprzątam na strychu od kilku lat i ciągle bałagan 8-). Zawsze mogło być gorzej... serio.


Offline dziewiatka

Odp: Permamentna depresja i myśli samobójcze
« Odpowiedź #222 dnia: 10 Grudzień, 2019, 09:28 »
A co to jest relacja z kobietami?Za kudły lub nogę i do jaskini! Relacji im się zachciewa.


Offline Trinity

Odp: Permamentna depresja i myśli samobójcze
« Odpowiedź #223 dnia: 10 Grudzień, 2019, 10:01 »
A co to jest relacja z kobietami?Za kudły lub nogę i do jaskini! Relacji im się zachciewa.
albo wersja współczesna
za włosy i do wyra 😄


Offline stinkfist34

Odp: Permamentna depresja i myśli samobójcze
« Odpowiedź #224 dnia: 10 Grudzień, 2019, 15:44 »
A co to jest relacja z kobietami?Za kudły lub nogę i do jaskini! Relacji im się zachciewa.

Ciekawe co na to Twoja żona >:D