Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Permamentna depresja i myśli samobójcze  (Przeczytany 38672 razy)

Offline zenobia

Odp: Permamentna depresja i myśli samobójcze
« Odpowiedź #120 dnia: 13 Wrzesień, 2019, 15:20 »
Widzę tu mentalnosć pisowską  :)
Widocznie moja wykładnia regulaminu jest inna


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Permamentna depresja i myśli samobójcze
« Odpowiedź #121 dnia: 13 Wrzesień, 2019, 15:56 »
Nigdy nie czytam regulaminów... chyba, że dopiero wtedy gdy dostanę jakąś informację, że coś tam naruszam (a i wtedy nie zawsze).  ;) Nie zgłaszam też postów innych forumowiczów bez względu na to czy się z nimi zgadzam czy nie. Co ciekawe, często te które zawierają myśli najbardziej odbiegające od mojego spojrzenia na daną sprawę są dla mnie najbardziej inspirujące. A w całym tym pilnowaniu moralności i poprawności najbardziej śmiesząco-irytujące dla mnie jest to, że trzeba łazić po cmentarzach by posklejać najciekawsze rozmowy.  ;) ;D >:D


Offline zenobia

Odp: Permamentna depresja i myśli samobójcze
« Odpowiedź #122 dnia: 13 Wrzesień, 2019, 16:33 »
Zapytałam z niewiedzy , nie wiedziałam , ze to oburzeni forumowicze zgłaszają do moderatora post
Dlatego tez zainteresowałam sie Regulaminem , a Sebastian mnie oswiecił jak to działa.
Takie akcje dają mozliwosć lepszego poznania ludzi  :)


Offline HARNAŚ

Odp: Permamentna depresja i myśli samobójcze
« Odpowiedź #123 dnia: 13 Wrzesień, 2019, 16:36 »
Ekskluzywna_inkluzywność mądrze prawi, na tej czynności oszczędzać nie będę.

A ty HARNAŚ ogarnij dietę, bo chyba za dużo spożywasz tego browara. No i ogarnij spacje przed znakami interpunkcyjnymi, bo wstyd tak pisać.
Życzę Ci Snowid powodzenia w walce z chorobą , to paskudne schorzenie ale walcz o siebie , z pewnością jeszcze wiele pięknych dni przed Tobą . Buduj wokół siebie , grono  bliskich Ci osób , może faktycznie siłownia to dobry początek na zmiany .


Offline Snowid

Odp: Permamentna depresja i myśli samobójcze
« Odpowiedź #124 dnia: 13 Wrzesień, 2019, 18:11 »
Życzę Ci Snowid powodzenia w walce z chorobą , to paskudne schorzenie ale walcz o siebie , z pewnością jeszcze wiele pięknych dni przed Tobą . Buduj wokół siebie , grono  bliskich Ci osób , może faktycznie siłownia to dobry początek na zmiany .

Dziękuję serdecznie. Widać, że można też kulturalnie odpisać  :-*


Offline HARNAŚ

Odp: Permamentna depresja i myśli samobójcze
« Odpowiedź #125 dnia: 13 Wrzesień, 2019, 19:49 »
Nie masz wrażenia , że niekulturalna to była Twoja wypowiedź tym bardziej , że ja nie odezwałem się do Ciebie w Twoim wątku ani razu ?
A ty HARNAŚ ogarnij dietę, bo chyba za dużo spożywasz tego browara. No i ogarnij spacje przed znakami interpunkcyjnymi, bo wstyd tak pisać.


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Permamentna depresja i myśli samobójcze
« Odpowiedź #126 dnia: 13 Wrzesień, 2019, 20:19 »
Zapytałam z niewiedzy , nie wiedziałam , ze to oburzeni forumowicze zgłaszają do moderatora post

   Tak to działa, niektórzy się gorszą na potęgę.  :D

Mnie by ręką zadrżała aby zgłosić,  to dziecinada, czyli...prose pani on się bije...
Niech każdy pilnuje się sam.

« Ostatnia zmiana: 13 Wrzesień, 2019, 20:29 wysłana przez Tazła »
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Gremczak

Odp: Permamentna depresja i myśli samobójcze
« Odpowiedź #127 dnia: 13 Wrzesień, 2019, 21:47 »
Widocznie to naleciałość jeszcze z orga. Tam też kapowano.
« Ostatnia zmiana: 13 Wrzesień, 2019, 21:52 wysłana przez Gremczak »


Offline Snowid

Odp: Permamentna depresja i myśli samobójcze
« Odpowiedź #128 dnia: 13 Wrzesień, 2019, 22:00 »
Nie masz wrażenia , że niekulturalna to była Twoja wypowiedź tym bardziej , że ja nie odezwałem się do Ciebie w Twoim wątku ani razu ?
Atakowanie osób w moim wątku, które są mi życzliwe i chcą mi pomóc, musi się spotkać z natychmiastową ostrą reakcją.


Offline zenobia

Odp: Permamentna depresja i myśli samobójcze
« Odpowiedź #129 dnia: 13 Wrzesień, 2019, 22:24 »
Kazdy radził ci z dobrego serca , ale w koncu to twoja rzecz gdzie chcesz umoczyc pierwszy raz  :) :) :)
Uwazam dyskusje za skonczoną , powodzenia


Offline Snowid

Odp: Permamentna depresja i myśli samobójcze
« Odpowiedź #130 dnia: 13 Wrzesień, 2019, 22:30 »
Kazdy radził ci z dobrego serca , ale w koncu to twoja rzecz gdzie chcesz umoczyc pierwszy raz  :) :) :)
Uwazam dyskusje za skonczoną , powodzenia
Skończ już


Offline Terebint

Odp: Permamentna depresja i myśli samobójcze
« Odpowiedź #131 dnia: 13 Wrzesień, 2019, 23:26 »
Jeżeli Snowid pójdzie między innymi i za moją radą, aby skorzystać z prostytutki, to o ile później nie zechce jej zabić to i tak okaże się o wiele świętszy niż protoplasta rodu chrystusowego - Juda (ah, ah, ten Lew z plemienia Judy), który - jak ktoś tu poetycko napisał - po zamoczeniu i przy okazji po zapłodnieniu kobiety, chciał ją później zabić.

Alleluja!
« Ostatnia zmiana: 13 Wrzesień, 2019, 23:29 wysłana przez Terebint »
"Dusza jest całym światłem... Ciemność jest spowodowana martwym sercem, które ożywić może ból". Hazrat Inayat Khan


Offline HARNAŚ

Odp: Permamentna depresja i myśli samobójcze
« Odpowiedź #132 dnia: 14 Wrzesień, 2019, 06:08 »
Atakowanie osób w moim wątku, które są mi życzliwe i chcą mi pomóc, musi się spotkać z natychmiastową ostrą reakcją.
Rozumiem , nie drążę już zatem tematu przede wszystkim ze względu na Twoją kruchą psychikę . Miłego weekendu .


Offline pies berneński

Odp: Permamentna depresja i myśli samobójcze
« Odpowiedź #133 dnia: 14 Wrzesień, 2019, 07:14 »
Ograniczyć alkohol, papierosy i przetworzone jedzenie, co poprawi mi samopoczucie.
W pewnych sytuacjach delikatne kompromisy mogą się okazać mało efektywne.Wiem,że drastyczny zwrot akcji początkowo jest bolesny ale ostatecznie jako faceci stajemy się zwycięzcami i bardziej pewni siebie.Co oczywiście korzystnie wpłynie na relacje damsko-męskie.
Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawić.


Offline HARNAŚ

Odp: Permamentna depresja i myśli samobójcze
« Odpowiedź #134 dnia: 14 Wrzesień, 2019, 07:27 »
Cytat: Snowid w 12 Wrzesień, 2019, 21:18

   ... Ograniczyć alkohol, papierosy i przetworzone jedzenie, co poprawi mi samopoczucie. ... koniec cytatu

To tak jakby chcieć syfa leczyć pudrem.
Gdy w burdelu źle się dzieje to nie zmienia się firanek,tylko zmienia się panienki.
« Ostatnia zmiana: 14 Wrzesień, 2019, 07:40 wysłana przez HARNAŚ »