Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Zaproszenie na przesłuchanie. Cz. I  (Przeczytany 10731 razy)

Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Zaproszenie na przesłuchanie. Cz. I
« Odpowiedź #15 dnia: 13 Marzec, 2019, 14:11 »
Witaj-Butelczyk

Z uwagą przesłuchałem Jarku tą rozmowę telefoniczną, którą wykonałeś do Zbyszka starszego zboru, rzeczywiście jest szokująca ze strony tego człowieka, który w sposób apodyktyczny względem Twojej osoby prowadził konwersację.
Przesłuchując to nagranie stwierdzić mogę ponadto,Twoje przedstawiane argumenty nie wpłynęły pozytywnie na tok Zbyszka rozumowanie, co pragnąłeś zakomunikować w sprawie zarzutu ''rozliczenia się z nami'' (takie padły słowa z przeciwnej strony) wobec Ciebie.
Argumentowałeś, że byleś starszym przez 20 lat i wiesz doskonale w jaki sposób, naciągane są fakty w komitetach sądowniczych.
Kiedy wspomniałeś o tych komitetach, które nie mają żadnej wzmianki w NT,  rozmówca natychmiast w przebiegły sposób przywołał, mogę powiedzieć powołał się na Pisma Hebrajskie gdzie ów tacy sędziowie byli w Izraelu i to jest pewna zasada oraz wskazówka na obecne czasy, gdzie natychmiast te przedstawione argumenty obaliłeś.
Jak w każdej takiej rozmowie telefonicznej, czy komitecie wewnątrz sekty (Ww) zrzucana jest automatycznie wina na poszkodowanego ''czy tonie ty'', aby było wszystko to jeszcze dopięte na ostatni guzik, ostentacyjnie przynoszą pismo na którym widnieją podpisy oraz temat sprawy.
Na wymienionego Roberta z Betel w rozmowie telefonicznej, Zbyszek w subtelny lecz dobitny sposób obrócił sytuację, w której uzasadniał swoją rację - twierdząc, że jest to ''jałowa rozmowa'' w tej kwestii patrząc z Twojego punktu widzenia.

Jasno i wyraźnie z tej rozmowy wynika, że osoby piastujące nadzór, które nie mając nic wspólnego z tzw. ''Duchem Bożym''o którym przedstawia PŚ – stosują terror nad członkami sekty (Ww).
Zdecydowanie postępują, wymuszając i narzucając swoje wymagania, przeciwnej stronie,
Dlatego, łapiąc za słówka wyraźnie i jednoznacznie wskazują!!, że ich pokrętne działanie jest usprawiedliwiane w imię Boga przedstawionego w Biblii.

Owi ''policjanci teokratyczni'' jak ich nazwałeś, wyraźnie są widoczne!!, ich metody postępowania - jak!! cyniczne, wyrachowane i podstępne w działaniu wobec Ciebie, czy też innych osób zamieszanych w ten ''teatralny spektakl'' zwany w sekcie - komitet sądowniczy.

Twoją postawę wobec rozmówcy odebrałem bardzo pozytywnie,wyrażającą szacunek wobec tej drugiej osoby, kończąc rozmowę słowami ''zadzwonię nie martw się''
Z zainteresowaniem czekam na dalszą część tak dramatycznego postępowania wobec Ciebie ze strony sekty (Ww)- dziękuję


Offline Alicja_W

Odp: Zaproszenie na przesłuchanie. Cz. I
« Odpowiedź #16 dnia: 13 Marzec, 2019, 15:26 »
Właściwie już wszystko zostało o tej rozmowie napisane.
Dodam może tylko, że poziom arogancji, władctwa, bezczelności i braku szacunku do ludzi i wchodzenie z butami w prywatne życie u 'przywódczyków' ŚJ wzrasta w zastraszającym tempie.
Jakby wprost proporcjonalnym do ilości ludzi uciekających z tej organizacji.
Jak gdyby im większy odpływ wiernych, tym większy zamordyzm wobec pozostałych.

Ta rozmowa oraz dwa komitety Dorkas pokazują prawdziwe oblicze tej tzw. religii.
"Rozlicz się z nami!" to po prostu wisienka na torcie. Ja jestem za!
Należałoby wystawić organizacji rachunek za 20 lat pracy za darmo. Plus odsetki. Przy chrzcie było pytanie jedynie o "utożsamianie się ze ŚJ" i nie było mowy o zasuwaniu przez lata za free.
Jako starszy, Jarek zapewne był urobiony po kokardkę, nie wspominając o obciążeniach psychicznych. A te musiały być ogromne, skoro przepraszał ludzi za komitety sądownicze, w których uczestniczył.
Ciekawa jestem kolejnej rozmowy. Mam jednak nadzieję, że do komitetu nie dojdzie.



Offline Siedemtwarzy

Odp: Zaproszenie na przesłuchanie. Cz. I
« Odpowiedź #17 dnia: 13 Marzec, 2019, 15:33 »
Lubie wysłuchiwać tych nagranych rozmów z przewodnikami organizacji. Tym razem pierwszy raz nagranie z osobą, którą dano mi w życiu poznać. Jej umiłowanie do organizacji jest wręcz nie samowite. Zbyszek wręcz fanatycznie, broni prawa nadanego mu przez organizację, do osądzenia. Oni jakby tylko wyczekiwali momentu kiedy bedą mogli zgnoić taka osobę. Bo jak inaczej rozumieć kilkanascie minut namawiania na stawienie się na komitet, mimo że rozmówca chce to załatwić po swojemu. Jak mantra, jakby mieli obiecane, że jak ofiara się stawi to ją rozszarpiemy, przecież od tygodni ostrzą zęby. Brawo dla Butelczyka, że chce załatwić na swoich prawach. To ich najbardziej rozłoszcza, że nie mogą nic  załatwić po swojemu, że ktoś nie daje się sprowokować.


Offline Kleryk

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 465
  • Polubień: 2245
  • Aby zacząć myśleć musisz przestać brać 'Prozium'
Odp: Zaproszenie na przesłuchanie. Cz. I
« Odpowiedź #18 dnia: 13 Marzec, 2019, 15:47 »
Czekam z niecierpliwością na kolejny odcinek.
Zapowiada się jeden z ciekawszych komitetow :)
"Kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą."
Josef Goebbels


Offline Sztyrlyc

Odp: Zaproszenie na przesłuchanie. Cz. I
« Odpowiedź #19 dnia: 13 Marzec, 2019, 16:35 »
Wow, Zbigniew Ruszkowski w roli prokuratora WTS, no to niezły debiut w tej roli na YouTube  ;D ;D ;D


Offline Brat Kardyga

Odp: Zaproszenie na przesłuchanie. Cz. I
« Odpowiedź #20 dnia: 13 Marzec, 2019, 16:46 »
Wow, Zbigniew Ruszkowski w roli prokuratora WTS, no to niezły debiut w tej roli na YouTube  ;D ;D ;D

Zadebiutował już wcześniej  ;)

https://drive.google.com/file/d/0B4lrXCMQzmDdX1doQXg3aDgwU1U/view


Offline butelczyk

Odp: Zaproszenie na przesłuchanie. Cz. I
« Odpowiedź #21 dnia: 13 Marzec, 2019, 21:52 »
Jeżeli macie jakieś pytania to zapraszam na priv lub konto na fejsie-jarek czarek


Offline Brat Kardyga

Odp: Zaproszenie na przesłuchanie. Cz. I
« Odpowiedź #22 dnia: 13 Marzec, 2019, 22:27 »
Jeżeli macie jakieś pytania to zapraszam na priv lub konto na fejsie-jarek czarek

Jarków-Czarków jest kilku na fejsie a w tej chwili fejs ma jakieś problemy techniczne.

Zresztą co tu pytać jak wsio jasne... toksyczna sekta do kwadratu i tyle.
A ten cały Zbyszek ma taką manierę w mówieniu jakby zaraz miał zrobić kupę.
Jak teraz patrzę z perspektywy kilku lat po wykluczeniu to mi się śmiać chce na te całe ich komitety.... My tu będziemy ciebie sądzić on może sądzić swoje dzieci o ile takowe posiada a nie innego człowieka, do osądzania potrzebne są odp. kwalifikacje a nie wykształcenie np. listonosza, sprzątaczki, ciecia, albo bezrobotnego.
Mnie te ichniejsze osądy to za przeproszeniem wiszą kalafiorem, teraz to oni mnie się boją jak ich spotkam a nie ja ich. Biedni zakompleksieni ludziki co myślą, że są władcami ciał i umysłów innych.


Offline Sztyrlyc

Odp: Zaproszenie na przesłuchanie. Cz. I
« Odpowiedź #23 dnia: 14 Marzec, 2019, 11:29 »
Zadebiutował już wcześniej  ;)

https://drive.google.com/file/d/0B4lrXCMQzmDdX1doQXg3aDgwU1U/view

Nie no, mnie chodziło o debiut w ukrytym "mikrofonie"  ;D ;D ;D


Offline janekb77

Odp: Zaproszenie na przesłuchanie. Cz. I
« Odpowiedź #24 dnia: 14 Marzec, 2019, 15:50 »
Ja zastanawiam się na jedną sprawą. Mamy wolność religijną w Polsce każdy może należeć to dowolnego kościoła, religii, organizacji. Natomiast wszystkie one muszą działać w granicach prawa obowiązującego na terenie Rzeczypospolitej. To pytanie raczej do prawników czy religia może mieć własne prawo które jest sprzeczne z prawem obowiązującym w Polsce. W tej rozmowie Pan Jarek żąda prawa do obrony. W sądzie świeckim takie prawo jest zagwarantowane konstytucyjnie i jest podstawowym prawem obywatelskim. Zastanawiam się jak to się ma do sytuacji w której taka organizacja ma własny sąd i nie gwarantuje takiego prawa. Nagrać nie możesz z Policjantem przyjść nie możesz z prawnikiem przyjść nie możesz. Możesz przyjść i się przyznać albo nie przyznać i my ci udowodnimy że jesteś winny. Czyli nic nie możesz zrobić bo i tak udowodnimy ci winę. Zastanawiam się czy to wszystko jest zgodne z Polskim prawem


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Zaproszenie na przesłuchanie. Cz. I
« Odpowiedź #25 dnia: 14 Marzec, 2019, 15:59 »
Ja zastanawiam się na jedną sprawą. Mamy wolność religijną w Polsce każdy może należeć to dowolnego kościoła, religii, organizacji. Natomiast wszystkie one muszą działać w granicach prawa obowiązującego na terenie Rzeczypospolitej. To pytanie raczej do prawników czy religia może mieć własne prawo które jest sprzeczne z prawem obowiązującym w Polsce. W tej rozmowie Pan Jarek żąda prawa do obrony. W sądzie świeckim takie prawo jest zagwarantowane konstytucyjnie i jest podstawowym prawem obywatelskim. Zastanawiam się jak to się ma do sytuacji w której taka organizacja ma własny sąd i nie gwarantuje takiego prawa. Nagrać nie możesz z Policjantem przyjść nie możesz z prawnikiem przyjść nie możesz. Możesz przyjść i się przyznać albo nie przyznać i my ci udowodnimy że jesteś winny. Czyli nic nie możesz zrobić bo i tak udowodnimy ci winę. Zastanawiam się czy to wszystko jest zgodne z Polskim prawem
[/b][/size]
W tym cały problem, że komitety są tajne. Tylko członkowie wewnątrz organizacji wiedzą o nich, a ludzie na zewnątrz, postronni już nie. Komitetów nie wolno nagrywać, a do zapisów z komitetów nawet osoba sądzona nie ma dostępu. Nigdy się nie dowiesz co tam jest napisane w tych dokumentach. Z wróc uwagę, że podczas głosowania jesteś wypraszany z pokoju.
Ale starszym nie byłem więc może jakiś starszak lub były starszak obcykany w komitetach się wypowie.   
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline vincent

Odp: Zaproszenie na przesłuchanie. Cz. I
« Odpowiedź #26 dnia: 14 Marzec, 2019, 16:02 »
Hehehe dobre nagranie. Żenada totalna. Dla mnie to powinno być puszczane przy pytaniach na glosiciela.
P. S. Ten starszy to niezły jełop.


Offline janekb77

Odp: Zaproszenie na przesłuchanie. Cz. I
« Odpowiedź #27 dnia: 14 Marzec, 2019, 16:07 »
Ok. Tylko jeśli ktoś działa w Polsce to działania powinny być zgodne z Polskim prawem. To że to jest tajne to tylko dodatkowy argument żeby się temu przyjrzeć z perspektywy prawa. A gdyby w skutek takich tajnych komitetów ktoś odebrał sobie życie bo przesłuchanie było prowadzone w taki sposób że ktoś oo nim obiera sobie życie bo nie wytrzymał presji to z punktu widzenia prawa Polskiego taka organizacja i jej praktyki są legalne czy nie. Przecież z tego co tu wypisują byli ŚJ po takich komitetach i byciu w organizacji bardzo długo przechodzili detox i dochodzili psychicznie do siebie. Dlatego myślę że już z tego powodu należało by sprawę skierować na odpowiednie tory. Myślę że są prawnicy którzy mogli by się tym zająć.


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Zaproszenie na przesłuchanie. Cz. I
« Odpowiedź #28 dnia: 14 Marzec, 2019, 16:14 »
Ok. Tylko jeśli ktoś działa w Polsce to działania powinny być zgodne z Polskim prawem. To że to jest tajne to tylko dodatkowy argument żeby się temu przyjrzeć z perspektywy prawa. A gdyby w skutek takich tajnych komitetów ktoś odebrał sobie życie bo przesłuchanie było prowadzone w taki sposób że ktoś oo nim obiera sobie życie bo nie wytrzymał presji to z punktu widzenia prawa Polskiego taka organizacja i jej praktyki są legalne czy nie. Przecież z tego co tu wypisują byli ŚJ po takich komitetach i byciu w organizacji bardzo długo przechodzili detox i dochodzili psychicznie do siebie. Dlatego myślę że już z tego powodu należało by sprawę skierować na odpowiednie tory. Myślę że są prawnicy którzy mogli by się tym zająć.
[/b][/size]
W Polsce mamy władzę: Ustawodawczą, Wykonawczą i Sądowniczą. I tylko takie są prawnie obowiązujące. Komitety sądownicze ŚJ są więc nie legalne i nie uznawane przez prawo świeckie. Ale trzeba powiadomić i udowodnić, że taki proceder istnieje. Nie wiem jak taki proces sądowy miałby się odbyć, czy jest to w obecnej sytuacji do udowodnienia, biorąc pod uwagę zmowę milczenia wśród członków zboru. Popatrz dopiero teraz zaczęto nagrywać komitety i je ujawniać. Wcześniej wszyscy godzili się z nimi. Poza tym komu zarzuty postawić starszym?, czy betelczykom z Nadarzyna?. A może CK  z Warwick?
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline janekb77

Odp: Zaproszenie na przesłuchanie. Cz. I
« Odpowiedź #29 dnia: 14 Marzec, 2019, 16:23 »
Nie ma rzeczy niemożliwych i znów milczenia które są wieczne. Uwierz mi wszyscy są twardzi dopóki nie siądą na przeciw prokuratora albo policjanta. Weź wszystkich szefów grup przestępczych czy oni byli też tacy twardzi.? Jeśli ktoś by zgłosił że w wyniku takiego procesu stracił zdrowie psychiczne, wylądował w szpitalu poleżał że cztery miesiące, zwolnili go z pracy i zażądał by zadośćuczynienia to wierz mi starsi którzy przesłuchiwali taką osobę będą mieli miękkie kolana. Jeden z drugim pójdą na współpracę i mit milczenia runie. Przed organami wymiaru sprawiedliwości miękną kolana nawet najsilniejszym. Zmowa milczenia w sprawie pedofilii też była i sąd w Australii sobie poradził. Myślę że jeszcze trochę publikacji podchwycą je media które szukają sensacji i co niektórzy się zastanowią nad tym co robią.
« Ostatnia zmiana: 14 Marzec, 2019, 16:30 wysłana przez janekb77 »