Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Pamiątka 2019 - Obecność ?  (Przeczytany 26925 razy)

Offline matowa

Odp: Pamiątka 2019 - Obecność ?
« Odpowiedź #240 dnia: 25 Kwiecień, 2019, 10:03 »
Ja na pamiątce zostałam poinformowana, że armagedon tuż tuż a ja nie myślę o swoim przyszłym życiu... :)
Napis z butelki wina mówi:
"Koty nie chodzą na spacery, żeby gdzieś dojść, a żeby odkrywać."
Nie jestem niczyim krytykiem, ale do nikogo nie należę.


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Pamiątka 2019 - Obecność ?
« Odpowiedź #241 dnia: 25 Kwiecień, 2019, 10:41 »
Ja na pamiątce zostałam poinformowana, że armagedon tuż tuż a ja nie myślę o swoim przyszłym życiu... :)

Standard na każdej Pamiątce - łapią się wszystkiego żeby potencjalnie zatrzymać na dłużej tych, którzy przychodzą tylko raz do roku. Ja się zastanawiam czy ludzie tam kiedykolwiek się zorientują, że organizacja od 130 lat powtarza, że armagedon jest tuż tuż. Że całe pokolenia narodziły się i umarły w tym czasie. Ja w każdym razie nigdy tak o tym nie myślałem będąc w organizacji, dopiero teraz widzę jak bardzo absurdalne jest by powtarzać to jak mantrę.


Offline matowa

Odp: Pamiątka 2019 - Obecność ?
« Odpowiedź #242 dnia: 25 Kwiecień, 2019, 11:30 »
Standard na każdej Pamiątce - łapią się wszystkiego żeby potencjalnie zatrzymać na dłużej tych, którzy przychodzą tylko raz do roku. Ja się zastanawiam czy ludzie tam kiedykolwiek się zorientują, że organizacja od 130 lat powtarza, że armagedon jest tuż tuż. Że całe pokolenia narodziły się i umarły w tym czasie. Ja w każdym razie nigdy tak o tym nie myślałem będąc w organizacji, dopiero teraz widzę jak bardzo absurdalne jest by powtarzać to jak mantrę.


Na przestrzeni tylu lat istnienia ziemi, akurat teraz będzie armagedon. Akurat teraz są najgorsze czasy, bo wszyscy ŚJ dokładnie przeanalizowali, czy na przestrzeni wieków było lepiej czy gorzej i pod jakim względem.
Napis z butelki wina mówi:
"Koty nie chodzą na spacery, żeby gdzieś dojść, a żeby odkrywać."
Nie jestem niczyim krytykiem, ale do nikogo nie należę.


Offline Światus

Odp: Pamiątka 2019 - Obecność ?
« Odpowiedź #243 dnia: 26 Kwiecień, 2019, 13:49 »
Ja na pamiątce zostałam poinformowana, że armagedon tuż tuż a ja nie myślę o swoim przyszłym życiu... :)

Spokojnie, będziesz mieć 1000 lat na poprawę  ;D
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline HARNAŚ

Odp: Pamiątka 2019 - Obecność ?
« Odpowiedź #244 dnia: 26 Kwiecień, 2019, 17:14 »
Ja się kiedyś nieśmiało modliłem , no może nie aż modliłem , ale marzyłem żeby jednak ten armagedon jeszcze tak szybko nie przychodził . Zaczynało mi się fajnie żyć , kaska płynęła przyzwoita , możliwości się otwierały a tu armagedon za chwilę ci mówią.
Jednak prawda jest taka , że im człowiek w ORG mniej ma , tym bardziej tego armagedonu chce jako szansy na wyrównanie porażek czy może bardziej wycofania społecznego .


Offline Storczyk

Odp: Pamiątka 2019 - Obecność ?
« Odpowiedź #245 dnia: 26 Kwiecień, 2019, 21:33 »
Pamietam to parcie na 2000 rok , to pokolenie z 1914 juz miało ten sluszny wiek.Czekalo sie na koniec☺Pozniej juz mi wszystko sie  rozjezdzac zaczęło .


Offline Ruda woda

Odp: Pamiątka 2019 - Obecność ?
« Odpowiedź #246 dnia: 27 Kwiecień, 2019, 20:40 »
dziś na fb podrzuciła mi koleżanka  ;D ;D ;D
https://www.facebook.com/watch/?v=2597518293655308
"Nigdy nie próbuj upodobnić kogoś do siebie. Ty wiesz - i Bóg wie to również - że jeden taki egzemplarz jak ty zupełnie wystarczy"  Ralph Waldo Emerson


Offline Terebint

Odp: Pamiątka 2019 - Obecność ?
« Odpowiedź #247 dnia: 27 Kwiecień, 2019, 23:40 »
Ruda Woda już po raz trzeci widzę to dzisiaj na forum. ;)
"Dusza jest całym światłem... Ciemność jest spowodowana martwym sercem, które ożywić może ból". Hazrat Inayat Khan


Offline uncja

Odp: Pamiątka 2019 - Obecność ?
« Odpowiedź #248 dnia: 28 Kwiecień, 2019, 06:40 »
Ja się kiedyś nieśmiało modliłem , no może nie aż modliłem , ale marzyłem żeby jednak ten armagedon jeszcze tak szybko nie przychodził . Zaczynało mi się fajnie żyć , kaska płynęła przyzwoita , możliwości się otwierały a tu armagedon za chwilę ci mówią.
Jednak prawda jest taka , że im człowiek w ORG mniej ma , tym bardziej tego armagedonu chce jako szansy na wyrównanie porażek czy może bardziej wycofania społecznego .
Bingo Szczęśliwi, ktorych potrzeby sa spełnione nie potrzebują Armagedonu.


Offline LEOLDOTT

Odp: Pamiątka 2019 - Obecność ?
« Odpowiedź #249 dnia: 28 Kwiecień, 2019, 19:06 »
Na tegorocznej pamiątce mówca powiedział ,ze w zeszłym roku obecnych na takiej uroczystości  na całym świecie  było ponad 20 mln .Ale nic nie wsponmiał ilu było spożywających emblematy . Pamietam ze zawsze były podawane te liczby i  dlatego to ze ich nie wymówił  zwróciło to moją uwagę .Wiem jaki jest tego powód ,bo liczba ta szybko wzrasta a to nie zgadza się z wykładnia jw.org .


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5142
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Pamiątka 2019 - Obecność ?
« Odpowiedź #250 dnia: 28 Kwiecień, 2019, 19:10 »
dziś na fb podrzuciła mi koleżanka  ;D ;D ;D
https://www.facebook.com/watch/?v=2597518293655308
[/size]
Sorki ale nie lubię chamstwa. Bardzo niskich lotów to było.
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Xevres

Odp: Pamiątka 2019 - Obecność ?
« Odpowiedź #251 dnia: 28 Kwiecień, 2019, 19:11 »
Ja się kiedyś nieśmiało modliłem , no może nie aż modliłem , ale marzyłem żeby jednak ten armagedon jeszcze tak szybko nie przychodził . Zaczynało mi się fajnie żyć , kaska płynęła przyzwoita , możliwości się otwierały a tu armagedon za chwilę ci mówią.
Jednak prawda jest taka , że im człowiek w ORG mniej ma , tym bardziej tego armagedonu chce jako szansy na wyrównanie porażek czy może bardziej wycofania społecznego .

Hehe coś w tym jest choć szczerze mówiąc zobaczysz jeszcze, ze przyjdzie moment w Twoim życiu mimo majętności, ze będziesz chciał raju.
wolnym jest się dopiero wtedy gdy można wszędzie i zawsze być sobą


Offline HARNAŚ

Odp: Pamiątka 2019 - Obecność ?
« Odpowiedź #252 dnia: 28 Kwiecień, 2019, 19:12 »
Wykładnia JW.ORG się nie zmieniła . Nadal uważają , że braci Chrystusa ubywa , reszta to popaprańcy psychiczni spożywający pod wpływem niewłaściwych emocji. Im się wciąż wszystko zgadza :o
Hehe coś w tym jest choć szczerze mówiąc zobaczysz jeszcze, ze przyjdzie moment w Twoim życiu mimo majętności, ze będziesz chciał raju.
Moje nie jest aż tak obfite , zwyczajna klasa średnia . Ale i tak mnie to cieszyło , że wreszcie zaczynam mieć coś swojego .
« Ostatnia zmiana: 28 Kwiecień, 2019, 19:15 wysłana przez HARNAŚ »


Offline dziewiatka

Odp: Pamiątka 2019 - Obecność ?
« Odpowiedź #253 dnia: 28 Kwiecień, 2019, 20:37 »
Nie byłem mimo że dostałem zaproszenie sms-em od jednego starszego a może właśnie dla tego nie byłem.Pajac pomylił imiona!


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5142
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Pamiątka 2019 - Obecność ?
« Odpowiedź #254 dnia: 28 Kwiecień, 2019, 20:45 »
Nie byłem mimo że dostałem zaproszenie sms-em od jednego starszego a może właśnie dla tego nie byłem.Pajac pomylił imiona!
[/b][/size]

Wiemy, wiemy szóstkę z dziewiątką łatwo pomylić. ;) ;)
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,