Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd  (Przeczytany 48098 razy)

Offline ewa11

Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #165 dnia: 10 Kwiecień, 2019, 14:41 »
W organizacji boją się jeden drugiego. Było tak kiedyś, jest i teraz.


Offline UWAGA AWARIA

Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #166 dnia: 10 Kwiecień, 2019, 15:42 »
no właśnie ten fenomen mnie interesuje ,skąd to idzie?
każdy z nas popełnia błędy i grzechy,ale w tej organizacji jest to piętnowane
do puki nie ujrzy światła dziennego
Bóg czy Jezus wiedzą że jesteśmy grzesznikami co wynika z biblii
ale ŚJ jak widzę choć kombinują na wszelkie sposoby to udają że nie
jeden przed drugim

nie za długo Moris powie że kolega mu wódę kazał kupić ;D ;)



Offline Storczyk

Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #167 dnia: 10 Kwiecień, 2019, 20:03 »
Skad?Z Ameryki☺Poznali mechanizmy działania ludzkiego mozgu jak reaguje na strach (Ponoć człowiek w strachu nie mysli wylacza sie logika)Co by nie mowic wysokie mierniki w orgu sa .A to ze im ludzie sprostac nie dadza rady .To oto chodzi.Poczucie winy to dopiero kij samobij.Później taki robi wszystko co SEKTA karze (buduja sale bez szemrania ,gdy za malo godzin wiecej wrzuca do skrzyneczek .O to chodzi.☺


Offline UWAGA AWARIA

Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #168 dnia: 10 Kwiecień, 2019, 21:45 »
'"Ale gdyby ten niewolnik pomyślał sobie: ‚Mój pan zwleka z przyjściem’ i gdyby zaczął bić służących i służące oraz jeść, pić i się upijać, to jego pan przyjdzie w nieoczekiwanym dla niego dniu i o nieznanej mu godzinie i ukarze go z największą surowością, i wyznaczy mu miejsce z niewiernymi” (Łukasza 12:45, 46).

oj Blady strach teraz na Morrisa padł ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
ciekawe czy rozważą jego kwalifikacje ;D ;D ;D  ??
« Ostatnia zmiana: 10 Kwiecień, 2019, 21:48 wysłana przez UWAGA AWARIA »


Offline Dietrich

Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #169 dnia: 10 Kwiecień, 2019, 22:15 »
Pan, który przyjdzie załatwi to.
My póki co wyciągamy wnioski.


Offline Storczyk

Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #170 dnia: 10 Kwiecień, 2019, 22:58 »
Oj surowa kara im sie nalezy ,ale to nie nam ich sądzić.Nie ma powodu aby kwalifikacje rozważać bo nie ma nic zlego w kupowaniu alkoholu .Gdyby  nawalony chodził i belkotal to pewnie bez skrupułów by go wywalili lub nie kolesiowie pomazancy na odwyk najdroższy po cichu by go wyslali.Chodzi o sam fakt .O ta obłude tak nam znaną.


Offline UWAGA AWARIA

Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #171 dnia: 11 Kwiecień, 2019, 07:55 »
cz do publikacji
Tajemnica, której chrześcijanom nie wolno ukrywać!
Strażnica Zwiastująca Królestwo Jehowy — 1997


"Skromność powstrzymuje klasę niewolnika wiernego i roztropnego, mającą dostarczać chrześcijanom pokarm we właściwym czasie, od zarozumiałego wybiegania naprzód i snucia swobodnych domysłów o sprawach, które ciągle pozostają niejasne. Klasa ta unika dogmatyzmu. Nie zapomina o słowach z Księgi Przypowieści 4:18 i jest na tyle pokorna, by przyznać, iż obecnie nie potrafi udzielić odpowiedzi na każde pytanie. Ale jakże pokrzepia świadomość, że Jehowa w wyznaczonym przez siebie czasie i w sposób, który sam uzna za stosowny, będzie dalej objawiał tajemnice dotyczące swego zamierzenia! Nigdy nie będziemy zniecierpliwieni postanowieniami Jehowy i nie podejmiemy nierozważnych prób wyprzedzania Tego, który objawia tajemnice. Jak to dobrze, że nie czyni tak klasa ludzi służąca Mu dziś za kanał łączności! Jej postawa świadczy zarówno o wierności, jak i roztropności (Mateusza 24:45; 1 Koryntian 4:6)"


Offline UWAGA AWARIA

Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #172 dnia: 12 Kwiecień, 2019, 22:37 »
zaraz zaraz ....
A w ogóle to to jaka zapowiedź strażnicy z ostatnich 100lat historii istnienia organizacji ..się potwierdziła lub spełniła? :o ::)


Offline Storczyk

Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #173 dnia: 16 Kwiecień, 2019, 21:25 »
Dowiedzialam sie ostatnio, ze  Brat starszy z mojego zboru ok 40 zawsze mi bylo podejrzane co on taki czerwony, ale bralam  pod uwage uczulenie na plyn do golenia(moja naiwność☺ .Sluzbista czyszczacy zbór i to charakterystyczne siadanie w pierwszym rzedzie z pokazujac wszystkim podeszwe(lekceważenie wspoltowazyszy).Corka jego miala powiedzieć " u niej w lodowce jedzenia moze nie być ,ale piwo zawsze sie znajdzie"!Wbilam sie w szok nie ze piwo pije tylko ta jego postawa sztywna i dretwa i cięcie wszystkich równo.Perypetnie z córką z tragedia w tle sprawily ,ze dziś starszym juz nie jest, ale żona dalej gwiazda pierwszego planu.


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #174 dnia: 17 Kwiecień, 2019, 13:53 »
Pan, który przyjdzie załatwi to.
My póki co wyciągamy wnioski.
  zaznaczenie dodałem


O ile Przyjdzie ???


Offline UWAGA AWARIA

Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #175 dnia: 17 Kwiecień, 2019, 21:45 »
Dowiedzialam sie ostatnio, ze  Brat starszy z mojego zboru ok 40 zawsze mi bylo podejrzane co on taki czerwony, ale bralam  pod uwage uczulenie na plyn do golenia(moja naiwność☺ .Sluzbista czyszczacy zbór i to charakterystyczne siadanie w pierwszym rzedzie z pokazujac wszystkim podeszwe(lekceważenie wspoltowazyszy).Corka jego miala powiedzieć " u niej w lodowce jedzenia moze nie być ,ale piwo zawsze sie znajdzie"!Wbilam sie w szok nie ze piwo pije tylko ta jego postawa sztywna i dretwa i cięcie wszystkich równo.Perypetnie z córką z tragedia w tle sprawily ,ze dziś starszym juz nie jest, ale żona dalej gwiazda pierwszego planu.

  ;D ;D skoro on był taki czerwony to może wstydził się tego co ma mówić ;D ;D ;
                               tak jak ten z wykładem z biura ;D
               może jest tu pod jakim nickiem jak już starszym nie jest
                                       nigdy nic nie wiadomo ;)


Offline Storczyk

Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #176 dnia: 17 Kwiecień, 2019, 22:50 »
 Czrwony bo za dużo pobiera Ten typ czlowieka Wstydu nie ma raczej  .Malo prawdopodobne, aby byl na forum niedawno spotykaliśmy sie w kolekcje przy kasie zero dzien dobry jak wykluczona. .Zachowanie typowego betonu i zborowego sztywniaka.Nie odszedł sam wiem, ze zdjeli go ze stołka za córkę ktora zle wychował(nie chce byc swiadkiem)


Offline UWAGA AWARIA

Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #177 dnia: 18 Kwiecień, 2019, 08:06 »


Offline Adam_73

Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #178 dnia: 18 Kwiecień, 2019, 20:14 »
Skad?Z Ameryki☺Poznali mechanizmy działania ludzkiego mozgu jak reaguje na strach (Ponoć człowiek w strachu nie mysli wylacza sie logika)Co by nie mowic wysokie mierniki w orgu sa .A to ze im ludzie sprostac nie dadza rady .To oto chodzi.Poczucie winy to dopiero kij samobij.Później taki robi wszystko co SEKTA karze (buduja sale bez szemrania ,gdy za malo godzin wiecej wrzuca do skrzyneczek .O to chodzi.☺

dokladnie! wymyslili i wdrozyli ten algorytm i jak niestety widac dziala to poki co skutecznie na kilka milionow biednych oglupionych ludzi...
jesteśmy wszyscy zwierzętami.. no ok, skrzyżowaniem zwierzęcia z aniołem Bożym ...


Offline UWAGA AWARIA

Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #179 dnia: 18 Kwiecień, 2019, 20:56 »
jutro idę na pamiątkę i pewnie będę ją długo pamiętać bo to chyba moja ostatnia"

zbór podzielony jeden drugiemu by oko wydłubał za kasę,starsi skłóceni walka wpływów<nie wiadomo o co
plota na plocie ,kto co ma,kto komu wisi ,kto kogo nie lubi tematem wózków do tego stopnia że niektórzy nie chodzą z tego powodu
a wyobrażam sobie ten jutrzejszy braterski nastrój miłości i błogości , :o choroba
« Ostatnia zmiana: 18 Kwiecień, 2019, 20:59 wysłana przez UWAGA AWARIA »