Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd  (Przeczytany 48108 razy)

WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #150 dnia: 08 Kwiecień, 2019, 11:07 »
Zwodziciele, których ktoś kiedyś zwiódł, a teraz oni zwodzą innych.
Albo jak kto woli, mąciciele, którym ktoś kiedyś namącił w głowach, a teraz oni mącą innym.

Witam ewa11, robią to z zimną krwią i "kalkulatorem w ręku".

Inc - to korporacja, a w niej na miłość nie ma miejsca, liczy się bilans


Offline ewa11

Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #151 dnia: 08 Kwiecień, 2019, 11:51 »
to jest ta myśl która nie daje mi spokoju ,czy to ofiary ofiar,czy aktorzy gdzie jest bliżej :o
Moim zdaniem jedno nie wyklucza drugiego. Kiedyś padli ofiarą sekty. Po jakimś czasie zorientowali się, w czym tkwią (bo ja, niestety, nie wierzę, że jest inaczej), ale dla własnych korzyści odgrywają swoje role troskliwych przywódców jedynej organizacji bożej.
Więc kiedyś moim zdaniem padli ofiarą sekty, ale dzisiaj znacznie im bliżej do aktorów.


Offline UWAGA AWARIA

Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #152 dnia: 08 Kwiecień, 2019, 19:28 »
nie chce mi się wierzyć że robią to dla kasy/ jakiej? widać że z pod monopolowego odjechał już nie młodym autem
dla whisky? :o też chyba nie ;D ,tylko zastanawia mnie to ,czemu się do tego nie przyzna któryś szczery
przecież każdy ma po 50ce i widzą że wszystkie ich przepowiednie poszły w kanał

zapewne prowadząc działalność gospodarczą w US więcej by zarobili


Offline Terebint

Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #153 dnia: 08 Kwiecień, 2019, 19:33 »
to jest ta myśl która nie daje mi spokoju ,czy to ofiary ofiar,czy aktorzy gdzie jest bliżej :o
Wydaje mi się, że jak ten cały cyrk się rozkręcał i trwał tak do lat chyba siedemdziesiątych może nawet osiemdziesiątych to byli to raczej tacy naiwni "don kichotowie"... Ludzie z jakąś tam wizją, w którą sami uwierzyli. Byli wtedy bardziej jeszcze religią niż korporacją. Jednak współcześnie to już jest korporacja pełną gębą, gdzie na najwyższych stanowiskach są obsadzeni ludzie wyjątkowo cyniczni, źli i podli.
"Dusza jest całym światłem... Ciemność jest spowodowana martwym sercem, które ożywić może ból". Hazrat Inayat Khan


Offline Asturia

Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #154 dnia: 08 Kwiecień, 2019, 20:19 »
nie chce mi się wierzyć że robią to dla kasy/ jakiej? widać że z pod monopolowego odjechał już nie młodym autem
dla whisky? :o też chyba nie ;D ,tylko zastanawia mnie to ,czemu się do tego nie przyzna któryś szczery
przecież każdy ma po 50ce i widzą że wszystkie ich przepowiednie poszły w kanał

zapewne prowadząc działalność gospodarczą w US więcej by zarobili


o kasie to oni od dawna nie myślą, zabezpieczone na 5000 lat, ale władza to jest coś innego, auto nie młode ale armia 8 mln. niewolników to zacna, odbierają cześć i chwałę, bo jak inaczej zrozumieć reakcję żony starszego która oglądając wystąpienie brata Króla na brudcastingu mówi że czuję tak jakby Jehowa przemawiał do niej, głosiciele oddają im Boski szacunek i na negatywne słowa na ich temat dosłownie zamykają uszy, o tym wszystkim dobrze poinformowany jest niewolnik omylny, świeży przykład ostatnio taka jedna weteranka z świadków Morrisa w starszym wieku, spotkała moją żonę i interesowała się dlaczego nas nie ma na zebraniach i zaraz zapytała żonę, ale w niewolnika wierzysz nie? dodam, że żona nic nie mówiła na temat niewolnika ani wiary, po prostu powiedziała, że mamy własne powody i nie ma zamiaru rozmawiać na ten temat, nie pytała się czy wierzysz dalej w Jezusa, Boga ale od razu czy w niewolnika wierzysz, tak odbiera cześć jedyny kanał na ziemi, ma status Boga i już mamy w nich wierzyć bo inaczej nie pełnowartościowy chrześcijanin, komedia
« Ostatnia zmiana: 08 Kwiecień, 2019, 20:27 wysłana przez Asturia »


Offline ewa11

Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #155 dnia: 08 Kwiecień, 2019, 20:27 »
nie chce mi się wierzyć że robią to dla kasy/ jakiej? widać że z pod monopolowego odjechał już nie młodym autem
Z milion razy pisaliśmy tu, że nie chodzi tylko o kasę, ale też o władzę, pozycję, prestiż.


Offline UWAGA AWARIA

Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #156 dnia: 08 Kwiecień, 2019, 20:56 »
Wszyscy piszecie prawdę że idea poszła do kanału z końcem lat90 ...<to fakt
przeraża mnie fakt o którym tu nie jednokrotnie piszecie a mianowicie "CHĘĆ WŁADZY"

to fakt wyczuwa się to w zborach wszechobecny lans obwodowy furką za kaskę głosicieli
iphon X każdy ipad pro z tych młodych jak rzucą listą co czego nie jedzą to z 20 pozycji ostatnio było ;D
aparaty po kilkanaście tysięcy,jeden się chwalił że dostał klucze od domku na afrykańskiej wyspie
od brata może jechać kiedy chce,rozkręcają się chłopaki szczególnie te nowe

zastanawia minie ta chęć władzy na to jest kładziony nacisk to każdy widzi ewolucja na maksa idzie
tylko niech po drugim drinku z whisky błyśnie takie światełko o krok dalej z planami władzy
mając jak ktoś z was już wspomniał ,armię swoją ...i to gotową poświęcić życie
--------------------------------------------------------------------------
jestem przekonany że obecnie przegrupowują się
za dużo było wpadek i na dobicie ten Moris, po wódę skoczył
bo maja dużo planów do obgadania ;D ;D

tylko znów po wódzie ciekawe jakie będą teraz te światła
 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
« Ostatnia zmiana: 08 Kwiecień, 2019, 21:01 wysłana przez UWAGA AWARIA »


Offline ewa11

Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #157 dnia: 08 Kwiecień, 2019, 21:47 »
Wydaje mi się, że jak ten cały cyrk się rozkręcał i trwał tak do lat chyba siedemdziesiątych może nawet osiemdziesiątych to byli to raczej tacy naiwni "don kichotowie"... Ludzie z jakąś tam wizją, w którą sami uwierzyli.
I mi się tak wydaje.

Cytuj
Wszyscy piszecie prawdę że idea poszła do kanału z końcem lat90 ...<to fakt
przeraża mnie fakt o którym tu nie jednokrotnie piszecie a mianowicie "CHĘĆ WŁADZY"
Oj tam, oj tam, każdy facet kocha władzę, a jak nie każdy, to prawie każdy. Tako rzekł mój szef, który świadkiem nigdy nie był. Niejedna kobieta też ją zresztą kocha, przynajmniej ja znam takich sporo. Już kiedyś pisałam, że władza to coś, co kręci niejedną osobę na tym łez padole, a że świadki to zwykli ludzie, to kręci ich to samo, co innych.

« Ostatnia zmiana: 08 Kwiecień, 2019, 21:52 wysłana przez ewa11 »


Offline Storczyk

Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #158 dnia: 09 Kwiecień, 2019, 09:17 »
Jest tez taka opcja ,ze w tym chorym klamstwie  trzyma ich  strach.Moze to bardzo slabi ludzie. Zobaczcie jakie ofiary sie ponosi po wyjsciu Oni to wiedza.Inna sprawa sa w szachu , gdyby to oglosili " Jesteśmy  Sekta wszystkie światła wymyslalismy natchnieni nie duchem a flaszka (Bo wszystko na to wskazuje choćby książka "Wspaniały finał Objawienia bliski☺...Armagedon gotowy!


Offline UWAGA AWARIA

Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #159 dnia: 09 Kwiecień, 2019, 20:40 »
Jest tez taka opcja ,ze w tym chorym klamstwie  trzyma ich  strach.Moze to bardzo slabi ludzie. Zobaczcie jakie ofiary sie ponosi po wyjsciu Oni to wiedza.Inna sprawa sa w szachu , gdyby to oglosili " Jesteśmy  Sekta wszystkie światła wymyslalismy natchnieni nie duchem a flaszka (Bo wszystko na to wskazuje choćby książka "Wspaniały finał Objawienia bliski☺...Armagedon gotowy!

czyli chcesz powiedzieć że oni się boją :o :o ;D ;D my się boimy
i jeden przed drugim się boi ? :D...qurde ale czego?


Offline Storczyk

Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #160 dnia: 09 Kwiecień, 2019, 23:14 »
Ja sie nie boję juz nikogo(jedynie Boga ) gdybym sie bała to bym tam siedziała. Na zabrania nie chodze .Czuje sie  jakbym byla wykluczona .Powiedziałam, ze jest opcja a jak jest naprawde to nie wiem czy sie boją gdyby sie bali choć troche Boga to by nie dopasowywali wersetow do swoich doktryn  bo dobrze wiedza czym to grozi.


Offline Siedemtwarzy

Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #161 dnia: 09 Kwiecień, 2019, 23:42 »
Z tym lękiem wszechobecnym u każdego świadka, czy to na dole, czy na górze hierarchii, przypomina się mi opowiadanie Stanisława Lema ( nie mogę sobie przypomnieć tytułu), gdzie roboty przejeły władzę nad planetą. Żeby udowadniać, że nikt nie jest człowiekiem, nie posiada uczuć, trzeba było co jakiś czas roztrzaskać pałką zwierzę. Koniec, końców, okazalo się, że żaden robot nie istniał a wszystko to byli ludzie w przebraniach, a do tego działania napędzał ich strach. Tak podobnie jest u świadków, na zewnątrz w konataktach ze "światem" to często naprawdę fajni ludzie, ale w zborze w obawie o pozycję, status są gotowi na wszystko. Zamieniaja się w roboty.             Co do samochodu brata króla, który towarzyszył mu podczas wycieczki po szkocka, to starsi ludzie przywiązują sie do samochodu, i trudno jest im przesiaść się do nowego, nadzianego elektroniką. Dlatego może mieć ten model, bo dobrze mu się nim jeździ.


Offline listonosz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 281
  • Polubień: 3498
  • Der bestirnte Himmel über mir...
Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #162 dnia: 10 Kwiecień, 2019, 05:20 »
Z tym lękiem wszechobecnym u każdego świadka, czy to na dole, czy na górze hierarchii, przypomina się mi opowiadanie Stanisława Lema ( nie mogę sobie przypomnieć tytułu), gdzie roboty przejeły władzę nad planetą. Żeby udowadniać, że nikt nie jest człowiekiem, nie posiada uczuć, trzeba było co jakiś czas roztrzaskać pałką zwierzę. Koniec, końców, okazalo się, że żaden robot nie istniał a wszystko to byli ludzie w przebraniach, a do tego działania napędzał ich strach. Tak podobnie jest u świadków, na zewnątrz w konataktach ze "światem" to często naprawdę fajni ludzie, ale w zborze w obawie o pozycję, status są gotowi na wszystko. Zamieniaja się w roboty.             Co do samochodu brata króla, który towarzyszył mu podczas wycieczki po szkocka, to starsi ludzie przywiązują sie do samochodu, i trudno jest im przesiaść się do nowego, nadzianego elektroniką. Dlatego może mieć ten model, bo dobrze mu się nim jeździ.

"Dzienniki Gwiazdowe "  Podroz  Jedenasta  .  :)


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #163 dnia: 10 Kwiecień, 2019, 11:46 »
Jest tez taka opcja ,ze w tym chorym klamstwie  trzyma ich  strach.Moze to bardzo slabi ludzie. Zobaczcie jakie ofiary sie ponosi po wyjsciu Oni to wiedza.Inna sprawa sa w szachu , gdyby to oglosili " Jesteśmy  Sekta wszystkie światła wymyslalismy natchnieni nie duchem a flaszka (Bo wszystko na to wskazuje choćby książka "Wspaniały finał Objawienia bliski☺...Armagedon gotowy!
zaznaczenie dodałem

Tak jest, mam w domu i niemal że każdego dnia przerabiam, cienizm, zero argumentów, logika nie wchodzi w grę.

grają typy z Warwick na emocjach.


Offline UWAGA AWARIA

Odp: Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
« Odpowiedź #164 dnia: 10 Kwiecień, 2019, 14:09 »
Czyli mówicie że idzie w tym kierunku?:
wymyślimy sobie stracha na wróble i będziemy się go bać?
« Ostatnia zmiana: 10 Kwiecień, 2019, 14:16 wysłana przez UWAGA AWARIA »