Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Dotyczy: Program konserwacji w Sali Królestwa.  (Przeczytany 7391 razy)

Offline DonnieDarkoJG

Odp: Dotyczy: Program konserwacji w Sali Królestwa.
« Odpowiedź #15 dnia: 31 Grudzień, 2018, 22:11 »
Teraz jest tak, że 'zalecane' środki czystości można zamówić w systemie dla starszych. Nie wiem jak to dokładnie działa.
Chemia i szmatki mają 3 kolory: do podłóg, toalet, szyb i chyba ogólny. Ten podział akurat jest ok, upraszcza robotę, bierzesz czerwony psikacz i czerwoną szmatkę i jedziesz. O tym, że jedna szmatka ma 8 czystych stron ! dowiedziałem się z filmu instruktażowego. Trzeba tylko równo złożyć.
Ale u mnie tego nie kupują. Jest kilka sztuk tej 'zalecanej', ale normalnie to z Lidla czy Biedry.

Na serwisie dla starszych jest podstrona "oferty".
Tam znajduje się lista firm i usług z których "domawiasz" potrzebne dla zboru produkty lub usługi.
Internet czy inne umowy są zawierane z konkretnie wyznaczonymi firmami.


Offline Martin

Odp: Dotyczy: Program konserwacji w Sali Królestwa.
« Odpowiedź #16 dnia: 01 Styczeń, 2019, 11:29 »
A tak na marginesie, to kiedy Sale Królestwa awansowały do roli 'świątyń' i 'domów Jehowy'? :D
"Religia to głupie odpowiedzi na głupie pytania."


Offline Roszada

Odp: Dotyczy: Program konserwacji w Sali Królestwa.
« Odpowiedź #17 dnia: 01 Styczeń, 2019, 11:32 »
A tak na marginesie, to kiedy Sale Królestwa awansowały do roli 'świątyń' i 'domów Jehowy'? :D
Salami Królestwa stały się w 1935 r.
Wcześniej wynajmowani np. Świątynie Masonów, więc może zlało się to z czasem. :)


Offline Kleryk

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 465
  • Polubień: 2245
  • Aby zacząć myśleć musisz przestać brać 'Prozium'
Odp: Dotyczy: Program konserwacji w Sali Królestwa.
« Odpowiedź #18 dnia: 01 Styczeń, 2019, 11:42 »
Gdyby z taka dbałością jak o salę dbano o głosicieli w zborze...
Niestety w tej Korporacji chodzi tylko o kase...
"Kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą."
Josef Goebbels


Offline Bożydar

Odp: Dotyczy: Program konserwacji w Sali Królestwa.
« Odpowiedź #19 dnia: 03 Styczeń, 2019, 19:32 »
Mam nadzieję, że wszytko co ważne zakryte..

Dziękuję. Przekazałem do studia w celu przeprowadzenia realizacji komentarza. ;D
Zapowiada się ironicznie, ze szczyptą humoru...  ;D


Offline Wiedza

Odp: Dotyczy: Program konserwacji w Sali Królestwa.
« Odpowiedź #20 dnia: 07 Styczeń, 2019, 14:46 »
Sam program jako pomysł jest super! W moim odczuciu działałby gdyby tylko zbiry były bardzo zżyte ze sobą i z salą. Niestety w moim pomysł był przez długi okres klapą, nawet starsi nie brali udziału w programie konserwacji. Wyznaczono sługę pomocniczego do opiekowania się tym zaszczytnym zadaniem. Powiedział mi niedawno że nie ma chętnych do tego zadania od ponad roku.. .. tylko tych których sam wyłapał z łapanki.


Offline Bożydar

Odp: Dotyczy: Program konserwacji w Sali Królestwa.
« Odpowiedź #21 dnia: 19 Styczeń, 2019, 14:19 »
Odpowiedni dział pod kierownictwem Jaśniejszego Światła dokonał interpretacji listu z "polskiego na nasze..."  ;D



Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Dotyczy: Program konserwacji w Sali Królestwa.
« Odpowiedź #22 dnia: 19 Styczeń, 2019, 15:06 »
Bożydar- czasu poświęcasz dużo, nawet bardzo dużo- aby nadal obwieszczać zakłamanie (Ww)- za wszystko co czynisz, wkładając ciężką pracę -dziękuję  :) :)


Offline Bugareszt

  • Pionier
  • Wiadomości: 757
  • Polubień: 848
  • Dzięki bogu jestem ateistą. Nigdy nie byłem w org.
Odp: Dotyczy: Program konserwacji w Sali Królestwa.
« Odpowiedź #23 dnia: 19 Styczeń, 2019, 15:11 »
Bożydar- czasu poświęcasz dużo, nawet bardzo dużo- aby nadal obwieszczać zakłamanie (Ww)- za wszystko co czynisz, wkładając ciężką pracę -dziękuję  :) :)
Ja też jestem wdzięczny ale myślę że to żadna łaska ze strony Bożydara, myślę że każdy z Was powinien jakoś ludzkości wynagrodzić głoszenie tej fałszywej ewangelii,  może trochę przesadzam ale uważam że każdy ex powinien obejść swój teren i wyprostować tym ludzią co głosił i ich przeprosić za wprowadzenie w błąd
Nie mamy prawa naszej nieznajomości praw rządzących światem uważać za przejaw boskości. To tylko nasza niewiedza.


Offline Kerostat

Odp: Dotyczy: Program konserwacji w Sali Królestwa.
« Odpowiedź #24 dnia: 19 Styczeń, 2019, 18:06 »
Ja też jestem wdzięczny ale myślę że to żadna łaska ze strony Bożydara, myślę że każdy z Was powinien jakoś ludzkości wynagrodzić głoszenie tej fałszywej ewangelii,  może trochę przesadzam ale uważam że każdy ex powinien obejść swój teren i wyprostować tym ludzią co głosił i ich przeprosić za wprowadzenie w błąd
Generalnie też tak myślę i robię że, poświęcam cześć czasu w celu odrobienia złego, którego mogłem narobić. Akurat pomysł z przemierzeniem ponownym swoich byłych terenów nie porywa mnie, ale komuś może się spodobać.


Jana 8:32

Ateizm to postawa, że zaprezentowane dowody za istnieniem boga są za słabe aby uznać istnienie takiego bytu za realne.


Offline Ruda woda

Odp: Dotyczy: Program konserwacji w Sali Królestwa.
« Odpowiedź #25 dnia: 19 Styczeń, 2019, 20:07 »
to ja już teraz kumam

z racji branży, w której pracuję mogłam zaopatrywać salę w środki czystości.
1 raz - wow super, 2 - fajnie, 3 -  może być, a potem... dziękujemy siostro nie ma potrzeby, mimo, że  środki były naprawdę świetnej jakości

teraz już rozumiem. papier ekonomiczny... palcem a nie papierem tyłek się podcierało, specyfiki koszmarek, nic nie czyściły

ale wiadomo, biznes to biznes, gdzieś badziewie trzeba upchnąć
"Nigdy nie próbuj upodobnić kogoś do siebie. Ty wiesz - i Bóg wie to również - że jeden taki egzemplarz jak ty zupełnie wystarczy"  Ralph Waldo Emerson


Offline HARNAŚ

Odp: Dotyczy: Program konserwacji w Sali Królestwa.
« Odpowiedź #26 dnia: 20 Styczeń, 2019, 08:52 »
Ja też jestem wdzięczny ale myślę że to żadna łaska ze strony Bożydara, myślę że każdy z Was powinien jakoś ludzkości wynagrodzić głoszenie tej fałszywej ewangelii,  może trochę przesadzam ale uważam że każdy ex powinien obejść swój teren i wyprostować tym ludzią co głosił i ich przeprosić za wprowadzenie w błąd
A ja myślę ,że powinieneś odrobić lekcje z ortografii . To co każdy ex powinien zrobić pozostaw im samym.
Bożydar podejmuje wysiłki nie z powodu wyrzutów sumienia , doceń .
I co ma obejść teren i proponować zaangażowanie w KK ? Nie ośmieszaj się ze swoimi pomysłami . Żyjesz w jeszcze większym bagnie i zaciągasz się jego mułem .


Offline abece

Odp: Dotyczy: Program konserwacji w Sali Królestwa.
« Odpowiedź #27 dnia: 20 Styczeń, 2019, 09:40 »
To co jest realnie możliwe, to robię.
Uświadamiam, informuję o szkodliwości orga tych, którzy są zainteresowani tematem.
Kilka osób uratowanych mam na swoim koncie.
Chociażby wczoraj przydarzyła się taka możliwość, a jest takich naprawdę wiele, wiele.
Z mojej strony nigdy nie było w założeniu by "wciągać" kogoś do organizacji, choć tego się tam oczekiwalo od każdego, męczyły mnie "głoszenia" z powodu  braku ufności w te organizacje  i tej organizacji.
To całe głoszenie, było obciążeniem mojego sumienia i psychiki.

Wreszcie mogę to z siebie "wyrzucić",zrzucic ten ciężar, mówić o tym z ludźmi.

Jeszcze co do tematu wątku, co Bożydar komentuje w swoim filmiku z  tym  się zgadzam.
Ile to razy człowiek nawet chory, czy mający inne poważne sprawy rodzinne uczestniczył w tych "konserwacjach" SK szkodząc tym sobie, czy rodzinie.
Niby nie przymus, a jednak jakiś przymus, by robić to, czego oczekują inni.

« Ostatnia zmiana: 20 Styczeń, 2019, 10:08 wysłana przez abece »


Offline Bugareszt

  • Pionier
  • Wiadomości: 757
  • Polubień: 848
  • Dzięki bogu jestem ateistą. Nigdy nie byłem w org.
Odp: Dotyczy: Program konserwacji w Sali Królestwa.
« Odpowiedź #28 dnia: 20 Styczeń, 2019, 10:06 »
A ja myślę ,że powinieneś odrobić lekcje z ortografii . To co każdy ex powinien zrobić pozostaw im samym.
Bożydar podejmuje wysiłki nie z powodu wyrzutów sumienia , doceń .
I co ma obejść teren i proponować zaangażowanie w KK ? Nie ośmieszaj się ze swoimi pomysłami . Żyjesz w jeszcze większym bagnie i zaciągasz się jego mułem .

Uważam że należy się tym ludzią którzy byli przez tyle lat wprowadzani w błąd słowo wytłumaczenia i wcale nie trzeba przy tej okazji wciągać kogoś do kk , a Ty byś  Harnaś nie chciał jak by cię ktoś w błąd wprowadzał w szkole w pracy czy gdzie kolwiek by ta osoba potem wyprostowała to wszytko i przeprosiła za wprowadzenie w błąd ?
« Ostatnia zmiana: 20 Styczeń, 2019, 10:15 wysłana przez Bugareszt »
Nie mamy prawa naszej nieznajomości praw rządzących światem uważać za przejaw boskości. To tylko nasza niewiedza.


Offline abece

Odp: Dotyczy: Program konserwacji w Sali Królestwa.
« Odpowiedź #29 dnia: 20 Styczeń, 2019, 10:15 »
Uważam że należy się tym ludzią którzy byli przez tyle lat wprowadzani w błąd słowo wytłumaczenia i wcale nie trzeba przy tej okazji wciągać kogoś do kk
Każdy robi, co może.
Pisze o tym powyżej.
Sa manifestacje, są ulotki, są konferencje, jest to Forum, więc byli ŚJ "udzielają wielu słów wytlumaczenia."
Na jakieś tereny oddalone, kto pojedzie "naprawiać bledy"?
Zmieniło się wiele okoliczności.
Weź pod uwagę, że najpierw trzeba się ogarnąć samemu, ktoś kto zmaga się z ostracyzmem ledwo sam się w życiu trzyma, to gdzie chodzenie po ludziach o którym piszesz, żeby iść na swoje byle tereny.
Różne losowe zdarzenia, jak choroby, śmierć w rodzinie, utrata pracy uniemożliwia takie działania jakich oczekujesz.

Nie obwiniaj tak surowo ludzi, którzy mają sami ciężko otrząsnąć się po byciu w religii o znamionach sekty, gdzie utracili swoje rodziny i inne negatywne skutki.
« Ostatnia zmiana: 20 Styczeń, 2019, 10:20 wysłana przez abece »