Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy  (Przeczytany 49662 razy)

BetMen

  • Gość
Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #240 dnia: 31 Grudzień, 2018, 16:22 »
I co się tak bulwersujecie moim wpisem? Nie szanujecie zdania innych jak fanatyczni Świadkowie! Mam prawo do własnego spojrzenia na daną kwestię,a Wasza reakcja świadczy,że uderzyłem w "czułą strunę"...


Offline Martin

Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #241 dnia: 31 Grudzień, 2018, 16:23 »
Takie były czasy i nikt sie rysami na psychice nie przejmował.
Co nie znaczy, że nie istniały. ;)
"Religia to głupie odpowiedzi na głupie pytania."


Offline Bożydar

Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #242 dnia: 31 Grudzień, 2018, 16:35 »
I co się tak bulwersujecie moim wpisem? Nie szanujecie zdania innych jak fanatyczni Świadkowie! Mam prawo do własnego spojrzenia na daną kwestię,a Wasza reakcja świadczy,że uderzyłem w "czułą strunę"...
A może to ten wywiad uderza w Twoją czułą strunę...
Wszystko zależy gdzie przykładasz ucho i na czym się skupiasz. Pomyśl ilu osobom ten wywiad pomaga, nawet jeśli ktoś na parcie na media.
Ja sam jestem dość mocno krytyczny w takich sprawach, a jakoś nie widzę okazji do wytykania i doszukiwania się negatywów.
Oczywiście masz prawo do własnej opinii, ale wydaje się, że patrzysz dość wąsko.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 001
  • Polubień: 8492
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #243 dnia: 31 Grudzień, 2018, 17:06 »
I co się tak bulwersujecie moim wpisem? Nie szanujecie zdania innych jak fanatyczni Świadkowie! Mam prawo do własnego spojrzenia na daną kwestię,a Wasza reakcja świadczy,że uderzyłem w "czułą strunę"...
BetMen- nie uderzyłeś w żadną 'strunę', orkiestra gra już od dawna, a ty jesteś  kolejnym członkiem grającym na fagocie (instrument muzyczny) ♫♫♫


Offline Dianne

Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #244 dnia: 31 Grudzień, 2018, 17:33 »
W "Skandalistach" wystąpili tzw. odstępcy-celebryci,bo widać że mają parcie na szkło...
Ja tam nie afiszuje się tym,jak się czyje po poznaniu "prawdy o prawdzie" ;)
Trzeba wziąć to na klatę,a nie biegać do TV i pisać o tym gdzie się da! Zgadzacie się ze mną,czy chętnie byście się przyłączyli do Tomasza, Macieja czy też Sary?


Ej, a ja? Ja też mam parcie na szkło :/ i Edwin też :(
Biegała dziewczynka po polu minowym i machała rączkami na pięć kilometrów.


Offline HARNAŚ

Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #245 dnia: 31 Grudzień, 2018, 17:36 »

I co się tak bulwersujecie moim wpisem? Nie szanujecie zdania innych jak fanatyczni Świadkowie! Mam prawo do własnego spojrzenia na daną kwestię,a Wasza reakcja świadczy,że uderzyłem w "czułą strunę"...
Nie zauważyłem bulwersów :) Daj spokój , masz prawo do własnego zdania i nikt nie zamierza Ci go zmieniać. Mamy prawo też nie zgadzać się z Twoim zdaniem ale nie oznacza to jesteśmy przeciwko Tobie. 
Bardzo bym nie chciał żebyś miał takie zdanie jak ja , wolę gdy masz własne.
 Pewnie przekonałeś się ,że ja jestem z reguły na NIE dla zasady . Tym razem jednak gratuluję tym , którzy byli zaangażowani w projekt , bo zrobił dobrą robotę w społeczeństwie a i wielu świadków obejrzało a na odstępcze forum , jak moja rodzina nie zerkną a tu nawet pochwalili.

Ej, a ja? Ja też mam parcie na szkło :/ i Edwin też :(
Ty dziecko jesteś znowu k**** nieskromna  ;D
« Ostatnia zmiana: 31 Grudzień, 2018, 17:41 wysłana przez HARNAŚ »


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 001
  • Polubień: 8492
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #246 dnia: 31 Grudzień, 2018, 17:51 »

Ej, a ja? Ja też mam parcie na szkło :/ i Edwin też :(
przyjmuję w godz 18.00-21.00 Rybnik ul.''hujaota''18 dobiorę odpowiednie soczewki


Offline zona_abrahama

Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #247 dnia: 31 Grudzień, 2018, 19:02 »
Się poczułam wywołana do odpowiedzi!
Tak, plawie się w celebryctwie. Całe życie o tym marzyłam. Gdyby nie depresja spowodowana życiem w organizacji, wymyśliłabym sobie inną traume, na której mogłabym się lansować.
Ps. Gdyby każdy człowiek siedział cicho i nic nie robił, to kobiety nadal nie miałyby praw wyborczych, a i pewnie wciąż byśmy byli pod zaborami. Pamiętam, że jak się wybudzilam, to bardzo chciałam coś zrobić, w pewien sposób zawalczyć z organizacją chociaż to mocne słowo i dziś już do tego tak nie podchodze. Męczyłam się, że nie umiem nic zrobić. Nie potrafiłam tkwić w zborze i po cicho ratować przyjaciół i znajomych. I wtedy Edwin mi powiedział, że umiem pisać. Napisałam więc jeden wpis. Reszta zadziała się sama.


Offline Roszada

Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #248 dnia: 31 Grudzień, 2018, 19:06 »
ja Sebastian chętnie wystąpiłbym w mediach, ale wolałbym radio niż telewizję
Ja najchętniej na telefon. :)
Takie miałem z netu dziennikarki.

Kiedyś miałem też dziennikarkę z Radia Gdańsk, co przyszła do mnie do domu z magnetofonem. :)


Ola

  • Gość
Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #249 dnia: 31 Grudzień, 2018, 19:14 »
Się poczułam wywołana do odpowiedzi!
Tak, plawie się w celebryctwie. Całe życie o tym marzyłam. Gdyby nie depresja spowodowana życiem w organizacji, wymyśliłabym sobie inną traume, na której mogłabym się lansować.
Ps. Gdyby każdy człowiek siedział cicho i nic nie robił, to kobiety nadal nie miałyby praw wyborczych, a i pewnie wciąż byśmy byli pod zaborami. Pamiętam, że jak się wybudzilam, to bardzo chciałam coś zrobić, w pewien sposób zawalczyć z organizacją chociaż to mocne słowo i dziś już do tego tak nie podchodze. Męczyłam się, że nie umiem nic zrobić. Nie potrafiłam tkwić w zborze i po cicho ratować przyjaciół i znajomych. I wtedy Edwin mi powiedział, że umiem pisać. Napisałam więc jeden wpis. Reszta zadziała się sama.

A ja Cię podziwiam, że masz odwagę i przede wszystkim chęci by opowiadać to przez co przeszłaś i czego doświadczyłaś. Nie każdy by miał taką odwagę szkoda tylko że niektórym łatwo przychodzi ocenianie innych... ale cóż lepiej jest kogoś pocisnąć niż dać, lub zrobić coś od siebie.
« Ostatnia zmiana: 31 Grudzień, 2018, 19:16 wysłana przez Ola »


Offline salvat

Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #250 dnia: 31 Grudzień, 2018, 19:16 »
BetMen, na początku też myślałem jak ty. Smolarka nie trawię, jest/był cyniczny, nie przebierał w słowach, zawsze można mu wytknąć, że miał podpis pod avatarem: " Nie jestem już świadkiem i nie zajmuję się tym tematem" mimo, iż zajmuje się de facto tym tematem pojawiając się któryś raz w TV. Jednak...No właśnie... Absolutnie nie można odmówić mu oraz innym bardzo dobrej roboty czyli informowania społeczeństwa o prawdziwym obliczu organizacji. Zatem czy go lubię czy nie, nie mogę zaprzeczyć faktom. Czy ja miałbym odwagę wystąpić publicznie w podobnym programie i mówić o organizacji? Szczerze, nie wiem. Dożyliśmy takich czasów, że Internet i TV czy inne mass media mają większą siłę przebicia niż... ulotki, choć i te nota bene spełniają swój cel. Tak więc doradzam dalej posunięty obiektywizm w ocenie rzeczywistości.
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Offline Roszada

Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #251 dnia: 31 Grudzień, 2018, 19:21 »
zona_abrahama to takie 'medialne zwierzątko'. Ciepłe zwierzątko. :)
Musimy ją pielęgnować, zachęcać, pomagać i dopingować, a nie jak czasem tu, 'obrażać' czy denerwować.

Królowa zawsze jest jedna, więc robi swoją pozycją wiele za nas wszystkich.
Ma swoje poletko, które uprawia rewelacyjnie i skuteczne plony są z niego.

Sami wiecie, że jedni podlewają i kwiaty usychają, a inni mają dobrą rękę. ;)

Jak macie pomysły dla Niej, to śmiało piszcie, bo zapewne poruszy to wcześniej czy później na blogu, a z czasem może będzie okazja w mediach.
Póki Ona ma werwę i chęci. :)


Offline Bożydar

Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #252 dnia: 31 Grudzień, 2018, 20:19 »
BetMet, każdy ma prawo do opinii.
Ale jeśli podaje się przy tym jakieś (rozsądne) argumenty to taka wypowiedź posiada większą wartość niż słowa pusto rzucone na wiatr.
Może uczestnicy programu mają miano silnych osobowością, ale koleżanka Sara ma prawo odebrać twoją wypowiedź jako niesprawiedliwą.
I wg mnie to było niesprawiedliwe.
Najśmieszniejsze jest, że nie podałeś żadnych argumentów, a przy tym zrobiłeś siebie wielce pokrzywdzonego, podczas kiedy inni kulturalnie wykazują jak ograniczone postrzeganie prezentujesz.

To jak..? Masz jakieś argumenty czy jesteś biedny i kropka?

Btw... co krzyczysz swoim awatarem?  Jedni krzyczą na zewnątrz, a inni uwewnętrzniają, krytykując tych pierwszych za odwagę.
Trzeba było przemyśleć co klepiesz na klawiaturze zanim wciskasz enter. ;)


Offline Roszada

Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #253 dnia: 31 Grudzień, 2018, 20:26 »
BetMet, każdy ma prawo do opinii.
Całe szczęście, że ja od jakiegoś czasu tych jego opinii już nie widzę. :)


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #254 dnia: 01 Styczeń, 2019, 01:01 »

Ej, a ja? Ja też mam parcie na szkło :/ i Edwin też :(
Tak też i też córka Edwina też 😉 ma parcie na szkło 😋