Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy  (Przeczytany 49690 razy)

Offline dziewiatka

Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #135 dnia: 24 Grudzień, 2018, 13:57 »
Niestety będę mógł dopiero jutro obejrzeć.Ostatnio rozmawiałem ze znajomą śj za każdym razem gdy próbowałem coś powiedzieć to mi odpowiadała że nie chce wiedzieć bo jest jej tak dobrze.Raz tylko mnie zdenerwowała gdy próbowała relatywizować sprawę pedofili w zborach i jej ukrywanie.


Offline Sebastian

Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #136 dnia: 24 Grudzień, 2018, 17:17 »
jeśli ktoś wpłaca na ich rachunek bankowy pieniądze splamione krwią to powinni te pieniądze odeśłać, a jeśli historia powtarza się to powinni zamknąć rachunek bankowy i otworzyć go w innym banku aby kolejne brudne przelewy nie docierały
smutne jest, że ciało kierownicze nie stosuje się nawet do zasady którą kierowali się uczeni w Piśmie po wydaniu Jezusa na śmierć

jak pamiętamy, Judasz zwrócił im srebrniki, a oni orzekli "nie kładźmy ich do skarbca świątynnego, gdyż są zapłatą za krew"

nawet oni (postacie jednoznacznie negatywnie opisane w Biblii) rozumieli to, czego samozwańczy niewolnik zrozumiec nie potrafi
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline HARNAŚ

Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #137 dnia: 24 Grudzień, 2018, 17:23 »
Judasz jest bardziej moralny od nich , bo oddał kasę i się powiesił


Offline kormoran

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 229
  • Polubień: 549
  • Każda zmiana ma iść ku lepszemu
Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #138 dnia: 24 Grudzień, 2018, 17:30 »
i tom Strażnicy z 1989 mówiący o końcu w XX wieku (nie wyemitowano tego fragmentu).

mav szukam właśnie tej strażnicy... możesz podać namiar ? z góry dzięki, przygotowuję się do rozmowy ws roku 75. i właśnie XXw.


Offline Kleryk

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 465
  • Polubień: 2245
  • Aby zacząć myśleć musisz przestać brać 'Prozium'
Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #139 dnia: 24 Grudzień, 2018, 18:48 »
Wyciekły zdjęcia związane z programem Skandaliści w Polsat News.
« Ostatnia zmiana: 24 Grudzień, 2018, 18:50 wysłana przez Kleryk »
"Kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą."
Josef Goebbels


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 001
  • Polubień: 8492
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #140 dnia: 24 Grudzień, 2018, 18:54 »
Wyciekły zdjęcia związane z programem Skandaliści w Polsat News.
Jatiw-Kleryk
SUBCIO


Offline paralipomena

Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #141 dnia: 24 Grudzień, 2018, 19:03 »
mav szukam właśnie tej strażnicy... możesz podać namiar ? z góry dzięki, przygotowuję się do rozmowy ws roku 75. i właśnie XXw.
 
Czy chodzi o ten fragment; Straż 15 luty 1989 ss. 12 ak. 8

8 Około 47-48 roku n.e. Bóg przez ducha świętego zalecił dokonanie posunięcia, które w rozwoju pracy misjonarskiej stało się momentem przełomowym. W sprawozdaniu z Księgi Dziejów Apostolskich 13:2-4 czytamy: „Rzekł duch święty: ‛Wydzielcie mi spośród ogółu Barnabasza i Saula do dzieła, do którego ich powołałem’ (...) Zatem ci mężowie, będąc wysłani przez ducha świętego, zeszli do Seleucji [portu w pobliżu Antiochii Syryjskiej], a stamtąd odpłynęli na Cypr”. Wyobraźmy sobie, jak podnieceni musieli być Paweł i Barnabasz, gdy wyruszali na swój pierwszy teren zagraniczny! Apostoł Paweł odegrał dominującą rolę w chrześcijańskiej działalności misjonarskiej. Położył też podwaliny pod dzieło, które miało być zakończone teraz, w XX wieku.
https://wol.jw.org/pl/wol/d/r12/lp-p/1989002

Mocny materiał g70/1  https://wol.jw.org/pl/wol/lv/r12/lp-p/0/32007


Offline Roszada

Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #142 dnia: 24 Grudzień, 2018, 19:46 »
mav szukam właśnie tej strażnicy... możesz podać namiar ? z góry dzięki, przygotowuję się do rozmowy ws roku 75. i właśnie XXw.
Tu masz skany te o XX wieku i inne:

http://piotrandryszczak.pl/XXw.a.html


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #143 dnia: 24 Grudzień, 2018, 19:52 »
 
Czy chodzi o ten fragment; Straż 15 luty 1989 ss. 12 ak. 8

Tak, dokładnie o ten fragment chodziło :)


puma

  • Gość
Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #144 dnia: 24 Grudzień, 2018, 20:03 »
odnośnie zdjęć które wyciekły :D :D :D


Offline kormoran

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 229
  • Polubień: 549
  • Każda zmiana ma iść ku lepszemu
Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #145 dnia: 24 Grudzień, 2018, 20:09 »
mav, Roszada i paralipomena wielkie dzieki


Offline salvat

Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #146 dnia: 24 Grudzień, 2018, 20:11 »
Nie każdy miałby odwagę stanąć przed kamerami i opowiedzieć, że jeszcze nie tak dawno jego życie wyglądało inaczej. Zwrot o 180 st i doprowadzenie do tego, by skrzętnie skrywane fakty ujrzały światło dzienne. Nie zdziwię się jak będzie część trzecia.
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Offline dziewiatka

Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #147 dnia: 25 Grudzień, 2018, 17:07 »
Należy ogłosić zbiórkę na Ranigast dla Nadarzyna,bo pewnie dostali zgagi po obejrzeniu programu.


Offline Sebastian

Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #148 dnia: 25 Grudzień, 2018, 18:34 »
czy moge poprosić o linka z którego mozna pobrać cały program? Mam słaby net i nawet nie próbuję "oglądać z sieci" bo co chwile mi przerywa i staje itd. wolę sciągnąć cały (choćby 3 lub 4 gb) plik i obejrzeć na komputerze
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Agnesja

Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #149 dnia: 25 Grudzień, 2018, 19:41 »
Tak, dokładnie o ten fragment chodziło :)

Znalazłam strażnicę na ich stronie jw org. w archiwum w89 15.2 ss. 11-12;

"8. Około 47-48 roku n.e. Bóg przez ducha świętego zalecił dokonanie posunięcia, które w rozwoju pracy misjonarskiej stało się momentem przełomowym. W sprawozdaniu z Księgi Dziejów Apostolskich 13:2-4 czytamy: „Rzekł duch święty: ‛Wydzielcie mi spośród ogółu Barnabasza i Saula do dzieła, do którego ich powołałem’ (...) Zatem ci mężowie, będąc wysłani przez ducha świętego, zeszli do Seleucji [portu w pobliżu Antiochii Syryjskiej], a stamtąd odpłynęli na Cypr”. Wyobraźmy sobie, jak podnieceni musieli być Paweł i Barnabasz, gdy wyruszali na swój pierwszy teren zagraniczny! Apostoł Paweł odegrał dominującą rolę w chrześcijańskiej działalności misjonarskiej. Położył też podwaliny pod dzieło, które miało być zakończone teraz, w XX wieku."
 https://wol.jw.org/pl/wol/d/r12/lp-p/1989002
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać mężczyznę, wystarczyła kobieta.
                              Św. Ambroży