Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy  (Przeczytany 49694 razy)

Offline Roszada

Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #120 dnia: 23 Grudzień, 2018, 22:14 »
A co to znów na WP, na głównej stronie?

https://kobieta.wp.pl/dostaje-wiadomosci-zginiesz-w-armagedonie-sara-w-kwietniu-odeszla-od-swiadkow-jehowy-6282929875036289a

Powtórka?

Dopisałem to do spisu forumowego, bo tam tego nie widziałem.
« Ostatnia zmiana: 23 Grudzień, 2018, 22:36 wysłana przez Roszada »


Offline ihtis

Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #121 dnia: 23 Grudzień, 2018, 22:38 »
Mnie już nic nie zdziwi u świadków , jestem pewny że nawet jak by Jezus przed nimi stał a ciało kierownicze by powiedziało że to nie Jezus to by posłuchali ciała kierowniczego
Nie po to Jezus ustanowił zbiorowego niewolnika by teraz chcieć respektu dla siebie.







Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 297
  • Polubień: 2231
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #122 dnia: 23 Grudzień, 2018, 23:40 »
Panowie i Pani - dziękuję w imieniu swoim i żony za budujący materiał.
Żona najwyżej zaszła do poziomu zainteresowanej,  z tego materiału dowiedziała się parę nowości z przeszłości.


Offline Irena

Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #123 dnia: 23 Grudzień, 2018, 23:49 »
Super🙂 ja sie uśmiałam....dzieki temu forum nic mnie nie zaskoczyło a tylko powodowało przyjemne rozluźnienie, tak świadomość, ze ludzie siedzą przed tv i oglądają... albo ci z widowni- przecież oni wszyscy swoim znajomym sie chwała ze byli w studio i co słyszeli...
Mam tylko jedno pytanie- jesli ktos wie....ta bajeczka to przypadkiem nie powstała już ponyjawnieniu brudów w Australii?

Maciek, Tomek, Agata- jesteście niezłomni i za to Wam dziekuje!
Lepsz już byłam, zanim poznałam zarazę ”wts”


Offline Fantom

Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #124 dnia: 24 Grudzień, 2018, 07:48 »
 a ja jestem ciekawy ile Polsat wyciął minut z tego co mówiliście. Ile czasu faktycznie trwało nagranie?
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline uncja

Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #125 dnia: 24 Grudzień, 2018, 08:56 »
Własnie , opowiedzcie proszę o tym co było w studiu a czego nie było w TV.
w zasadzie opowiedz mav i pewnie Twoja zona bo tak mysle, ze była z Tobą


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #126 dnia: 24 Grudzień, 2018, 10:22 »
Nie po to Jezus ustanowił zbiorowego niewolnika by teraz chcieć respektu dla siebie.

Zaznaczenie dodałem

A Ciebie co, TRAMWAJ POTRĄCIŁ?

Jezus ustanowił? A gdzie to pisze, gdzie są panny, jest niewolnik są i panny, gdzie oni są? Kto to śpiewał? Ci moi przyjaciele ele ele .

W minioną Niedzielę byłeś doładowywany na strasznicy tematem by pokładać ufność w Jezusie tylko dlaczego do 10-tego punktu byliście motani Jozuem? Nie odpowiadaj, ja wiem, ciąg dalszy psychomanipulacji, co Biblia "mówi" w sprawie Pana Jezusa nie jest ważne, ważne jest to co piszą właściciele waszych umysłów, bo wam nie wolno myśleć ani samodzielnie ani logicznie.

JESTEŚCIE UŚPIONYMI agentami masonerii, masz za mało wiedzy by podejmować tą kwestię.

Na początek proponuję pozycję HASSANA Stivena, " Jak uwolnić się od manipulacji psychicznej w sekcie".
To na start, jak to ogarniesz, w co wątpię, weź w swe dłonie "KRYZYS SUMIENIA" obowiązkowo, czy dasz radę nie wiem, może tak, może nie, życie pokaże, ale dla samego siebie warto, chyba że jesteś rzeczywiście do granic UBEZWŁASNOWOLNIONY, to niestety z przykrością stwierdzam, jesteś przegrany na starcie.

Powodzenia ;)   
« Ostatnia zmiana: 24 Grudzień, 2018, 10:24 wysłana przez WIDZĘ MROKI »


Offline Roszada

Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #127 dnia: 24 Grudzień, 2018, 10:39 »
Cytuj
A Ciebie co, TRAMWAJ POTRĄCIŁ?

Pamiętaj, że ihtis miewa rozdwojenia jaźni. Raz broni organizacji, raz ją szarpie.
To taki marzyciel reformator. ;D
Takich kilku znam. :)


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #128 dnia: 24 Grudzień, 2018, 10:46 »
Nie po to Jezus ustanowił zbiorowego niewolnika by teraz chcieć respektu dla siebie.
:) a ja uznałem, że to sarkazm  :)


Offline Roszada

Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #129 dnia: 24 Grudzień, 2018, 10:51 »
:) a ja uznałem, że to sarkazm  :)
A to też był sarkazm?

https://swiadkowiejehowywpolsce.org/napisz-my-znajdziemy-odpowiedni-dzial/1914-znamienny-russell-bible-examiner/msg114853/#msg114853

i kilka innych.
Ja śledzę ihtisa przemycane nauki niewolnika.
Znam go. ;)


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #130 dnia: 24 Grudzień, 2018, 11:03 »
Jeśli chodzi o ścisłość informacji to WTS nie inwestuje w zakłady zbrojeniowe. Robi to fundusz powierniczy HENRIETTA M RILEY TRUST którym co prawda jedynym benificjentem jest WTS, ale formalnie i oficjalnie to nie oni kierują inwestycjami, a jedynie czerpią zyski. To tak jakby zewnętrzna firma inwestycyjna wynajmowała np. hale produkcyjne innej firmie - np. zbrojeniowej i cały zysk miesiąc w miesiąc przelewała na konta WTS.

zaznaczenie dodałem

Nie piszę, że nie jest tak do końca, bo nie jest tak w ogóle.

WTS powierzając "swe" środki na fundusze inwestycyjne, w funduszu powierniczym wyżej wskazanym nie wie gdzie one idą.

Daruj sobie, przejdź się do pierwszego z brzegu maklera giełdowego, i powiedz mu 'powierzam w pana ręce 1000 000 euro i niech pan robi z tym co chce bym zyskał', w każdym przypadku to ty decydujesz gdzie środki idą, masz pełną wiedzę w co inwestować, makler ci ją udostępni.

Natomiast, skoro dziś najbardziej lukratywnym inwestowaniem to inwestycje w zbrojenia to czynią  to bez zahamowań choć ludowi zabraniają iść do wojska, dokładnie ta sama zasada dotyczy przemysłu tytoniowego czy banków krwi.

Oni działają z pełną świadomością i pełną wiedzą w co inwestują, to samo dotyczy inwestycji w zakłady forda (okres II wojny światowej), co w Ameryce nie mieli wiedzy, jeszcze odpowiednie kręgi, do których zalicza się masoneria, że Ford wyposaża armie niemiecką w silniki? Hm.
Pozdrawiam
   
« Ostatnia zmiana: 24 Grudzień, 2018, 11:05 wysłana przez WIDZĘ MROKI »


Offline Sebastian

Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #131 dnia: 24 Grudzień, 2018, 11:21 »
nawet jeśli od strony prawnej to nie strażnica inwestuje w zakłady zbrojeniowe, to sam fakt bycia beneficjentem fiducji jest mocno obciążający moralnie

jeśli ktoś wpłaca na ich rachunek bankowy pieniądze splamione krwią to powinni te pieniądze odeśłać, a jeśli historia powtarza się to powinni zamknąć rachunek bankowy i otworzyć go w innym banku aby kolejne brudne przelewy nie docierały

gdyby Jehowa faktycznie istniał i gdyby posługiwał sie akurat tą korporacją, to po przyjęciu takich brudnych pieniędzy powinien się na nich mocno zdenerwować i cofnąć swoje błogosławieństwo (jesli ktoś wierzy w Jehowę, to obecny kryzys może w ten sposób zinterpretować)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Disorder

Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #132 dnia: 24 Grudzień, 2018, 12:58 »
zaznaczenie dodałem

Nie piszę, że nie jest tak do końca, bo nie jest tak w ogóle.

WTS powierzając "swe" środki na fundusze inwestycyjne, w funduszu powierniczym wyżej wskazanym nie wie gdzie one idą.

Daruj sobie, przejdź się do pierwszego z brzegu maklera giełdowego, i powiedz mu 'powierzam w pana ręce 1000 000 euro i niech pan robi z tym co chce bym zyskał', w każdym przypadku to ty decydujesz gdzie środki idą, masz pełną wiedzę w co inwestować, makler ci ją udostępni.

Natomiast, skoro dziś najbardziej lukratywnym inwestowaniem to inwestycje w zbrojenia to czynią  to bez zahamowań choć ludowi zabraniają iść do wojska, dokładnie ta sama zasada dotyczy przemysłu tytoniowego czy banków krwi.

Oni działają z pełną świadomością i pełną wiedzą w co inwestują, to samo dotyczy inwestycji w zakłady forda (okres II wojny światowej), co w Ameryce nie mieli wiedzy, jeszcze odpowiednie kręgi, do których zalicza się masoneria, że Ford wyposaża armie niemiecką w silniki? Hm.
Pozdrawiam
 

Rozumiem, że masz twarde dowody, że to WTS przelał pieniądze na ten fundusz i nim steruje? Bo z tego co czytałem założyła go Henrietta Riley i to od niej pochodziły fundusze. I zyski z tego funduszu po jej śmierci są przekazywane do WTS. Tak to zrozumiałem.

Jeśli coś się zmieniło w tej kwestii to chętnie się dowiem ponieważ temat mnie interesuje. Także jak masz sprawdzone informacje na ten temat, a nie domysły to chętnie się z nimi zapoznam.

Owszem my wiemy i WTS wie gdzie idą pieniądze inwestowane przez ten fundusz - jest to w oficjalnych zeznaniach do których linkowałem.

nawet jeśli od strony prawnej to nie strażnica inwestuje w zakłady zbrojeniowe, to sam fakt bycia beneficjentem fiducji jest mocno obciążający moralnie

jeśli ktoś wpłaca na ich rachunek bankowy pieniądze splamione krwią to powinni te pieniądze odeśłać, a jeśli historia powtarza się to powinni zamknąć rachunek bankowy i otworzyć go w innym banku aby kolejne brudne przelewy nie docierały

gdyby Jehowa faktycznie istniał i gdyby posługiwał sie akurat tą korporacją, to po przyjęciu takich brudnych pieniędzy powinien się na nich mocno zdenerwować i cofnąć swoje błogosławieństwo (jesli ktoś wierzy w Jehowę, to obecny kryzys może w ten sposób zinterpretować)

Tu się zgadzam w 100%.


Offline listonosz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 281
  • Polubień: 3498
  • Der bestirnte Himmel über mir...
Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #133 dnia: 24 Grudzień, 2018, 13:27 »
Nie po to Jezus ustanowił zbiorowego niewolnika by teraz chcieć respektu dla siebie.

Jezeli ktos nie rozumie sarkazmu tego wpisu  , to  mu  juz nic nie pomoze ...   ;D ;D ;D


Offline Roszada

Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #134 dnia: 24 Grudzień, 2018, 13:32 »
Jezeli ktos nie rozumie sarkazmu tego wpisu  , to  mu  juz nic nie pomoze ...   ;D ;D ;D
A ja obserwuję wypowiedzi ihtisa z tego i dawnego forum. Wiem czego uczył i jak chciałby reorganizować organizację. :-\
Nie dam się wrobić w jego sztuczki.