Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy  (Przeczytany 49443 razy)

Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #60 dnia: 22 Grudzień, 2018, 21:28 »
Trębacz, ty dziku
Cicho tam kobieto z nieskromnymi włosami.


Offline Robert Dworak (Berlin)

  • Nadzorca obwodu w pasie
  • Wiadomości: 205
  • Polubień: 999
  • MYŚLĘ, więc mnie NIE MA w JW.ORG
    • Międzynarodowa Mapka Ex Świadków Jehowy
Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #61 dnia: 22 Grudzień, 2018, 21:29 »
Jednym słowem - zajefajnie!  8-) 8-) 8-)

Pozdrawiam Was serdecznie odstępczuszki!  ;D
"Jakby ftosi myśloł, ze cosi <<wiy>>, to jesce nie wiy, jako wiedzieć trza" - 1 Kor.8:2 Biblia Góralska NT ;-)


Offline Estera

Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #62 dnia: 22 Grudzień, 2018, 21:30 »
   
Gości nam obrodziło: ;D

   Ciekawe, ile z warszawskiej w Nadarzynie?
   Bo jak się okazuje, pewne rzeczy nie rozejda się po kościach.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 990
  • Polubień: 8481
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #63 dnia: 22 Grudzień, 2018, 21:37 »
moje trzy grosze:
AGATA, TOMASZ, MACIEK, ''Trójca''-uczyniła kolejne odkrycie czarnej strony sekty (Ww) w mediach. Składam podziękowanie czyniąc głęboki ukłon wobec WAS - BRAVO


Offline Szycha

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 499
  • Polubień: 1647
  • Bądź Sobą - jw.org miej w... tam gdzie chcesz...
Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #64 dnia: 22 Grudzień, 2018, 21:46 »
Pierwszy raz słyszałem o chuście na głowie , ktoś przybliży temat ?
Żartujesz? No chyba że nigdy nie byłeś w jw.org to wtedy jesteś rozgrzeszony, w przeciwnym wypadku, za nie znajomość procedur na kolanach do Nadarzyna marsz!!!  ;D
« Ostatnia zmiana: 22 Grudzień, 2018, 21:48 wysłana przez Szycha »


Offline abece

Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #65 dnia: 22 Grudzień, 2018, 21:48 »
   Świetna wypowiedź Macieja nt., studiów.
   Obnarzajacy majstersztyk.
   A mina prowadzącej, bezcenna.
Tak, ta mina też rzuciła się mi w oczy, takie zniesmaczenie.
Agatko powodzenia, zadowolenia z podjętego teraz według siebie wyboru kierunku kształcenia sie.


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5142
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #66 dnia: 22 Grudzień, 2018, 21:52 »
Żartujesz? No chyba że nigdy nie byłeś w jw.org to wtedy jesteś rozgrzeszony, w przeciwnym wypadku, za nie znajomość procedur na kolanach do Nadarzyna marsz!!!  ;D
[/b][/size]
W użyciu była także beretka:)
Kobieta musi zakrywać głowę jak mówi modlitwę, prowadzi zebranie lub studium w obecności mężczyzny np.swojego ochrzczonego syna.
« Ostatnia zmiana: 22 Grudzień, 2018, 21:53 wysłana przez Gandalf Szary »
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline PoProstuJa

Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #67 dnia: 22 Grudzień, 2018, 21:52 »
Gdybym była takim przeciętnym Świadkiem jakieś 3 lata po chrzcie, to bym powiedziała - kłamią, wyolbrzymiają!

Ale niestety to o czym mówili w programie Maciek, Tomek czy Agata doświadczyłam będąc w orgu...
Czyli pionierka, która ze mną studiowała modliła się z chustą na głowie przy swoim synu.

 Oprócz tego MOJEMU mężowi (a nie mi bezpośrednio) pewna siostra (po 30-stce) zwróciła uwagę, że gdy siedzę w spodniach jeansowych przy stole, to widać mi kawałek pleców. Dodam, że siedziałam przy stole już po kolacji... na ośrodku pionierskim i miałam plecy skierowane w stronę ściany, a ta siostra była jedyną osobą, która miała szansę je zobaczyć. Cud, że wtedy pozwalali nosić jeansy!  ;D

Innym razem zgłosiłam starszym pewien problem - poważne podejrzenie, że w pewnej rodzinie Świadków może dochodzić do przemocy wobec dzieci (psychicznej i fizycznej). Oczywiście spuścili mnie na drzewo i kazali mi się z nimi kontaktować, gdy będę miała dodatkowe informacje (czyli jak już sprawa zostanie oficjalnie zgłoszona na policję).
Wtedy zdałam sobie sprawę, że oni nie chcą pomóc tym dzieciom, tylko po prostu szukają dwóch świadków żeby zrobić ojcu ewentualny komitet. To nie dzieci były priorytetem, ale zborowe procedury!
Faktycznie sprawą zajęły się władze świeckie, ale tym bezdusznym dziadom nic już nie powiedziałam - wiedziałam, że "pomogą" tej rodzinie w ten sposób, że po prostu wykluczą albo upomną ojca i tyle.
Gdyby sprawa dotyczyła pedofilii to pewnie byłoby tak samo, a może jeszcze to mnie by oskarżono, że rzucam podejrzenie na niewinnych braci.

Takie patologiczne zachowania po prostu trzeba demaskować!

A Świadkowie powinni mieć na wszystkich swoich salach duże szyldy z napisem:

WCHODZISZ TU NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ!


Ilekroć miałam jakąkolwiek inicjatywę, pomysł (np. dotyczący spotkania na sali integrującego braci czy dotyczącą zmiany godziny zbiórki, zebrania - dostosowanej do potrzeb osób jeżdżących autobusem itp.), to zawsze te pomysły starsi olewali. A gdy przyjeżdżał nadzorca obwodu i podał dokładnie ten sam pomysł/zarządzenie, to z dnia na dzień wszystko się dało zrobić. Ale wiadomo, że to facet tylko rządzi, a kobieta to taki głupszy "podczłowiek" jest...

Oczywiście również nieprzychylnie patrzono na moją decyzję o rozpoczęciu studiów, choć mnie - jako kobietę zdegradować nie mogli! Bo czego mi zakażą? Mycia kibelków podczas sprzątania sal?!  ;D


Offline sawaszi

Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #68 dnia: 22 Grudzień, 2018, 21:53 »
Trębacz, ty dziku
   
- "Diane" - byłaś 'w porzo' - szacun dla Ciebie  :) :)
moje trzy grosze:
AGATA, TOMASZ, MACIEK, ''Trójca''-uczyniła kolejne odkrycie czarnej strony sekty (Ww) w mediach. Składam podziękowanie czyniąc głęboki ukłon wobec WAS - BRAVO
 
Tak to już bywa , że 'nasze trzy grosze na wierzch wypływa' - pozdrawiam (wszystkich)  :) :) :) :) :) :) :)


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #69 dnia: 22 Grudzień, 2018, 21:59 »
Nagranie z programu na żywo jakby ktoś chciał obejrzeć: Skandaliści 22.12.2018 (link alternatywny)

To tak w międzyczasie, bo pewnie za kilka dni na stronie Polsat News ukaże się oficjalne nagranie.
« Ostatnia zmiana: 22 Grudzień, 2018, 22:04 wysłana przez mav »


Offline listonosz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 281
  • Polubień: 3498
  • Der bestirnte Himmel über mir...
Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #70 dnia: 22 Grudzień, 2018, 22:00 »
GRATULACJE !   Ciekawie  , rzeczowo   przedstawiane  fakty ...   Przypuszczam , ze  Nadarzyn  juz opracowuje  strategie  jak zareagowac .   

A tu nasza ukryta kamera w Nadarzynie  pokazuje reakcje  brata  odpowiedzialnego za wizerunek  Orga  , po obejrzeniu programu...


 ;D


Offline Matylda

Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #71 dnia: 22 Grudzień, 2018, 22:26 »
Żartujesz? No chyba że nigdy nie byłeś w jw.org to wtedy jesteś rozgrzeszony, w przeciwnym wypadku, za nie znajomość procedur na kolanach do Nadarzyna marsz!!!  ;D
Ha ha ha.Pamiętam jak nasz wspólny znajomy mój ówczesny narzeczony( :o 8-)) bywał w naszym domu,jeszcze wtedy jako zainteresowany to moja matuś przyodziewała się w taką kwiaciastą chustkę i przed konsumpcją pierogów żarliwie modliła sie do Jehowy ;D To były czasy :)



Ale Maciej siedział cicho jak grób. :-\ :-\

Czyli że umi :P być dyskretny ;D
« Ostatnia zmiana: 22 Grudzień, 2018, 22:35 wysłana przez Matylda »


Offline Abba

  • Pionier
  • Wiadomości: 779
  • Polubień: 2839
  • Przebudzony, przerażony prawdą o WTS
Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #72 dnia: 22 Grudzień, 2018, 23:21 »
Tajnej książki dla starszych, to w POLSACIE jeszcze nie było :)

To był mega strzał. Szacun


Offline hello_him

Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #73 dnia: 22 Grudzień, 2018, 23:22 »
Super broadcasting, powinien być obejrzany w grupach służby haha. Tak serio, wystąpienie na bardzo dobrym poziomie. Każdy musi mieć prawo poznać dwie strony i wtedy może podejmować świadome decyzje. Pamietam jak z humorem w zborach podchodzono do tego ze ksiądz nie chciał w służbie rozmawiać, napewno dla tego bo nie ma argumentów- a tak naprawdę to świadkowie nie rozmawiają z wykluczonymi dokładnie z tego powodu. Dziękuje ze w programie wyrażono tez moje opinie- jeszcze bedacego w zborze!!!


Offline ihtis

Odp: Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy
« Odpowiedź #74 dnia: 22 Grudzień, 2018, 23:44 »
 :P super i gratulacje. !!!!
Teraz nakręćmy o dominikanach, frankach i jezuitach.  :P