Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Komitet Sądowy pani Doroty  (Przeczytany 8398 razy)

Offline janeczek

Odp: Komitet Sądowy pani Doroty
« Odpowiedź #30 dnia: 27 Marzec, 2021, 16:04 »
No nie owijajmy w bawełnę Mahershalalhashbaz mówi jak czołowy polityk taki co to nie kłamie nie kradnie a jak złapią za rękę krzyczy, wyście kradli więcej tak nawiasem jak oni to robią w imieniu jehowy to ten jehowa nie wypada dobrze mnie uczona że niewiastom należy się szacunek, a 3 na jedną to nieładnie dorabianie jehowie takiej twarzy ładnie nie wygląda może stąd taki strach żeby nie nagrać i jehowa nie usłyszał
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline Technolog

Odp: Komitet Sądowy pani Doroty
« Odpowiedź #31 dnia: 27 Marzec, 2021, 16:16 »
And...
Należy ci się złota łopata za odkopanie wątku z przed ponad 2 lat.


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4061
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Komitet Sądowy pani Doroty
« Odpowiedź #32 dnia: 27 Marzec, 2021, 16:53 »
Należy ci się złota łopata za odkopanie wątku z przed ponad 2 lat.

Lepiej wątek wykopać niż założyć kilka na ten sam temat. Zresztą złote mentalne łopaty to należałoby rozdać lekką ręką przynajmniej połowie forumowiczów, od lat poza Organizacją, ale temat dalej roztrząsają.


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Komitet Sądowy pani Doroty
« Odpowiedź #33 dnia: 27 Marzec, 2021, 17:41 »
To chyba dobrze że ludzie kiedyś oszukani przez organizację czują że powinni ostrzegać przed nią innych skoro nie da się jej inaczej powstrzymać.
nihilista


Offline Worms21

Odp: Komitet Sądowy pani Doroty
« Odpowiedź #34 dnia: 27 Marzec, 2021, 21:41 »
Dzieki!  ;)


Offline Matylda

Odp: Komitet Sądowy pani Doroty
« Odpowiedź #35 dnia: 27 Marzec, 2021, 22:00 »
Należy ci się złota łopata za odkopanie wątku z przed ponad 2 lat.

Szpadel, Szpadel Technolog, kopie się szpadlem 🤓😜
Łopatą to się tylko piasek do betoniarki sypie 😉😈😄


Offline Sebastian

Odp: Komitet Sądowy pani Doroty
« Odpowiedź #36 dnia: 27 Marzec, 2021, 22:18 »
Andrzej ................ to straszna menda. (...) Przez takich ludzi organizacja traci członków.
Nemo: Wykropkowałem nazwisko na życzenie autora.
a zatem, módlmy sie aby Bóg Jehowa obdarzył Pana Andrzeja długim życiem i dobrym zdrowiem :) gdyż dzięki niemu wielu ludzi może opuścić jw.org
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Komitet Sądowy pani Doroty
« Odpowiedź #37 dnia: 27 Marzec, 2021, 23:31 »
Tu chyba chodzi o Andżeja a nie o Andrzeja.  ;)


Offline accurate

  • Pionier
  • Wiadomości: 577
  • Polubień: 1142
  • Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży..
Odp: Komitet Sądowy pani Doroty
« Odpowiedź #38 dnia: 28 Marzec, 2021, 09:20 »
Słychać po głosie że to bardzo fałszywy człowiek. Ma taką księżowską manierę mówienia.

Właśnie
Wiesz co majstersztyk psychomanipulacji i wpływu na emocje

Jest to taka Stalowa rękawiczka w aksamitnym cienkim opakowaniu wewnątrz pełno pychy buty poczucia wyższości Pogardy dla człowieka a słowa wypowiadane zciszonym tonem z bardzo długimi pauzami i bardzo powolnie wypowiadane Kojarzą mi się tak z księdzem lub Kaszpirowski Hipnotyzer telewizyjny w Polsce z lat 90.
 dodatkowo tak mówi się do niemowląt i małych dzieci lub osób niepełnosprawnych czy też takich które od nowa uczą się mówić po wylewie udarze i tak dalej.

 Coś na styl Kościelny chórów gregoriańskich taki niby facet niby mężczyzna ale taka trochę mamałyga.

Zresztą kilka razy ten zakompleksione delikatnie przewodniczący czy jeden z członków komitetu podkreślał że oni mają prawo A ona rości sobie prawo do czegoś do czego jej nikt nie dał więc tak naprawdę żadne traktowanie ludzkie tam nie musi wystąpić a tylko pokaz znajomości wykutych na blachę fragmentów i zrealizowania wyroku zamiast szczerej przyjacielskiej chociażby rozmowy.

Raczej jestem obecnie agnostykiem i staram się zrozumieć wszystko logicznie natomiast pewien jestem jako były starszy i koordynator grona że ci ludzie w takich wersjach bez emocji traktując zimno nie są responsywni na jej słowa i myśli.
 Gdyby był ktoś taki jak Jezus chciałby ich osądzić to w tamtym miejscu Myślę że powtórzyłbym słowa że zrobiliście z mojej świątyni z mojego ludu jaskinie zbójców jakim sądem sądzicie takim będziecie osądzeni.


Kłamstwo obiegnie cały świat zanim prawda zdąży włożyć buty a ludzie uwierzą we wszystko co odkryli np.amerykańscy naukowcy a mocniej gdy to bedzie łaciną hebrajskim greką ważne żeby brzmiało powaznie


Offline Estera

Odp: Komitet Sądowy pani Doroty
« Odpowiedź #39 dnia: 28 Marzec, 2021, 13:26 »
To chyba dobrze że ludzie kiedyś oszukani przez organizację czują
że powinni ostrzegać przed nią innych skoro nie da się jej inaczej powstrzymać.
   Tutaj nagranie łącznie z komitetem odwoławczym Dorkas.
   Kto jest zainteresowany dalszą częścią tej farsy rzekomo braterskiej, może sobie wysłuchać.
   Mniej więcej od 45 minuty.
      https://www.youtube.com/watch?v=L1k5xefprwQ   
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Komitet Sądowy pani Doroty
« Odpowiedź #40 dnia: 29 Marzec, 2021, 16:26 »
Słychać że kawał gnoja i obłudnika. Przez takich pizdryków jak ten typ ludzie odchodzą z organizacji. Nie chciałbym z takim mieć do czynienia, w moim zborze starsi byli zupełnie inni. Ten osobnik wyraźnie chciał siostrę Dorotę potraktować z góry i poniżyć ale wiedziała co będzie i się nie dała, pojechała ze szmaciarzem. Brawo!
nihilista