Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Komitet Sądowy pani Doroty  (Przeczytany 8389 razy)

Offline Matylda

Odp: Komitet Sądowy pani Doroty
« Odpowiedź #15 dnia: 14 Grudzień, 2018, 22:56 »
Małe sprostowanie , Gienia , z którą byłam widziana w parku to nie moja córka ale siostra ,............


Mówisz , że wyczuwasz agresje z mojej strony? no cóż masz prawo tak myśleć , jako wilczyca alfa staję do walki z każdym kto próbuje zaatakować moje stado a tak się stało w moim przypadku, wtedy nie ma znaczenia jaki olbrzym stoi na mojej drodze , ja po prostu walczę .  :)

 ;D ;D ;D ;D Też mi się tak dziwne wydawało że córka Gienia :) To raczej staromodne imię.Moja ciotka,siostra mojej matki,moja chrzestna matka jest Gienia. Cudowna kobieta. Też wilczyca alfa :)

Jesteś Dorkas babą z jajami.Wilczycą :)
Choć ja Ci powiem że ja mało zrozumiałam z przywołanych przez Ciebie argumentów i wersetów z Pism bo ja żem głąb i ignorantka religijna jest,ale Twoja cudna walka o rodzinę jest wartością piękną i najwyższą.


Offline Szycha

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 499
  • Polubień: 1647
  • Bądź Sobą - jw.org miej w... tam gdzie chcesz...
Odp: Komitet Sądowy pani Doroty
« Odpowiedź #16 dnia: 14 Grudzień, 2018, 23:05 »
Czy tylko ja zauważam agresję z obu stron? Rozmowa jest nieprzyjemna również względem starszych. Nikogo nie bronię i niczyjej strony nie biorę, ale takie są moje odczucia.

Miałam okazję brać udział w wizycie pasterskiej i bracia podeszli do mnie z dużą miłością, nie im zarzucałabym złe intencje :).
Gdy ktoś Cię wkur...ia od wielu lat, gdy zeszmaci Ci rodzinę, na koniec atakuje Cię za spacer z koleżanką, nie miałabyś agresji?
ja osobiście bym Andżejowi (nie Andrzejowi) ;) wyj..ł prosto w twarz... Nie opanował bym emocji, gdybym z jego świętojebliwym uśmiechem i "łagodnością" oraz ze wzrokiem wilka spotkał się osobiście... Znam go od ... 25 lat??? Może dłużej... Ch...j i menda.. On nie ma miłości dla nikogo... spytaj innego forumowicza, który niestety rzadko tu zagląda. Spaczyńskiego metoda - po trupach do celu, oczyszczać organizację - inkwizytor jw.org
« Ostatnia zmiana: 14 Grudzień, 2018, 23:12 wysłana przez Szycha »


Offline ihtis

Odp: Komitet Sądowy pani Doroty
« Odpowiedź #17 dnia: 14 Grudzień, 2018, 23:56 »
Daj już mu spokój  :D jeszcze wpadnie w depresje  :D

co wyście zrobili temu psu  ;D ;D ;D ;D przecież ona jest nieszczęśliwa , że jej ubraliście płaszczyk :D :D :D

Ach Ci ludzie :-)


Offline matowa

Odp: Komitet Sądowy pani Doroty
« Odpowiedź #18 dnia: 17 Grudzień, 2018, 15:33 »
Tak, wyczułam agresję. W obliczu argumentu Dorkas, że jej nastawienie wynikało z obrony na atak, okej, nie patrzyłam na to w ten sposób i rozumiem.
Napis z butelki wina mówi:
"Koty nie chodzą na spacery, żeby gdzieś dojść, a żeby odkrywać."
Nie jestem niczyim krytykiem, ale do nikogo nie należę.


Offline Ruda woda

Odp: Komitet Sądowy pani Doroty
« Odpowiedź #19 dnia: 17 Grudzień, 2018, 18:40 »
Ch...j i menda.. On nie ma miłości dla nikogo... spytaj innego forumowicza, który niestety rzadko tu zagląda. Spaczyńskiego metoda - po trupach do celu, oczyszczać organizację - inkwizytor jw.org
karierowicz, który myśli, że ma władzę. sporo jest takich osobników - zostając starszymi poczuli się ważni i stali się aroganccy bo wydaje im się, że są  - wyjątkowi namaszczeni przez boga  :P :P :P
popadają w pychę a innych karcą za brak pokory

jeszcze parę nagrań i komitety będą zaoczne, albo będą przychodzić z detektorami podsłuchów  ;D

"Nigdy nie próbuj upodobnić kogoś do siebie. Ty wiesz - i Bóg wie to również - że jeden taki egzemplarz jak ty zupełnie wystarczy"  Ralph Waldo Emerson


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 262
  • Polubień: 2164
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Komitet Sądowy pani Doroty
« Odpowiedź #20 dnia: 23 Grudzień, 2018, 01:15 »
Od dłuższego czasu chodzi mi po głowie wątek (ale nie wiem jak się zakłada wątki) o tytule niczym z TVP " Jak oni wykluczają".
Taki ranking nagrań z komitetów. Oceny za:
  • wstęp
  • merytoryczną stronę,
  • pomysł na scenariusz komitetu
  • poczucie humoru,
  • co potencjalny wykluczany mógłby zastosować na swoim komitecie
  • komitet pobudził do myślenia starszych
  • jakość nagrania
Ten komitet ma ode mnie wysoką notę 9/10.
Dałbym dziesięć jak by się chociaż z jeden starszy nawrócił ;)

Co do poruszanej agresji, a co w niej złego?
To uczucia nami rządzą i to on powodują że się tak zachowujemy.
Pani Dorota kontrolowała swoje emocje ale też ich nie ukrywała.
Jak czytamy ewangelie to zachowania Chrystusa wyglądały podobnie.
W moim moim odbiorze Jezus był agresywny w słowie względem faryzeuszy.





Offline Opatowianin

Odp: Komitet Sądowy pani Doroty
« Odpowiedź #21 dnia: 28 Grudzień, 2018, 18:55 »
Świetnie, że nagrania komitetów sądowniczych trafiają do sieci!!! Niech jak najwięcej odbiorców dowie się, jak naprawdę wygląda przejawianie miłości i miłosierdzia w tej "jedynozbawczej organizacji", niech się przekonają jak wygląda "pokora", "łagodność" i "uczciwość" jej pasterzy!!! :(

Nic dziwnego, że tacy "sędziowie" drżą ze strachu, żeby prawda o przebiegu komitetu nie wyszła na jaw - i jeszcze ośmielają się bezczelnie grozić ofierze o jakiejś "odpowiedzialności karnej" za nagrywanie!!! >:( >:( >:( Ale - na szczęście - dobre czasy dla tych zwyrodnialców "w białych rękawiczkach" się skończyły...


Offline Opatowianin

Odp: Komitet Sądowy pani Doroty
« Odpowiedź #22 dnia: 28 Grudzień, 2018, 20:33 »
Przepraszam za błąd gramatyczny ("grozić ... o"). Niestety, zauważyłem poniewczasie... :(

Ale tak wyszło chyba z wściekłości na tych "sędziów":-X
« Ostatnia zmiana: 28 Grudzień, 2018, 20:45 wysłana przez Opatowianin »


Offline Technolog

Odp: Komitet Sądowy pani Doroty
« Odpowiedź #23 dnia: 29 Grudzień, 2018, 21:31 »
To jest jakaś abstrakcja co słyszę. "Telewizor kiedyś był zły, ale scena tego świata się zmieniła i już jest dobry."
I wylot za kontaktowanie się z siostrą... masakra, i jeszcze z pominięciem kroków...  urzędniczych.

A o Meksyku muszę doczytać. Jakieś źródło na szybko?


Offline dziewiatka

Odp: Komitet Sądowy pani Doroty
« Odpowiedź #24 dnia: 30 Grudzień, 2018, 13:02 »
Kryzys sumienia.Podobało się ale jaja .Byli przygotowani na sukces a tu klapa siostra śmiała się bronić,co za zuchwalstwo!


Offline Proctor

Odp: Komitet Sądowy pani Doroty
« Odpowiedź #25 dnia: 30 Grudzień, 2018, 14:26 »
Od dłuższego czasu chodzi mi po głowie wątek (ale nie wiem jak się zakłada wątki) o tytule niczym z TVP " Jak oni wykluczają".
Taki ranking nagrań z komitetów. Oceny za:
  • wstęp
  • merytoryczną stronę,
  • pomysł na scenariusz komitetu
  • poczucie humoru,
  • co potencjalny wykluczany mógłby zastosować na swoim komitecie
  • komitet pobudził do myślenia starszych
  • jakość nagrania
Ten komitet ma ode mnie wysoką notę 9/10.
Dałbym dziesięć jak by się chociaż z jeden starszy nawrócił ;)
No tak dajmy jeszcze noty za ubiór, fryzurę i stan uzębienia.


Offline Polaris

Odp: Komitet Sądowy pani Doroty
« Odpowiedź #26 dnia: 31 Grudzień, 2018, 00:22 »
Wysłuchałam wczoraj nagrania Doroty z komitetów. Nagranie to udostępniła znajoma na Facebooku.
Jestem pod ogromnym wrażeniem tego w jaki sposób Dorota z nimi rozmawiała. Ich bezwzględność nie pozostawia złudzeń.


Offline Worms21

Odp: Komitet Sądowy pani Doroty
« Odpowiedź #27 dnia: 27 Marzec, 2021, 10:53 »
Andrzej ................ to straszna menda. Przez 25 lat w zborze w Żyrardowie, wyrobił sobie opinie karierowicza, pozbawionego ludzkich uczuć, zaślepionego. Jego marzeniem było awansować w hierarchii, był zawzięty, na budowę Betel przyjechał bez umiejętności, ale nauczył się angielskiego, żeby zostać. Wyrzucili go z Betel, wiec odreagowuje porażkę życiowa.
Nikt po nim nie płakał kiedy opuszczał Żyrardów, wręcz strzelały korki od szampanów.

Przez takich ludzi organizacja traci członków.
Nemo: Wykropkowałem nazwisko na życzenie autora.
« Ostatnia zmiana: 27 Marzec, 2021, 16:33 wysłana przez Nemo »


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 262
  • Polubień: 2164
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Komitet Sądowy pani Doroty
« Odpowiedź #28 dnia: 27 Marzec, 2021, 15:17 »


Dzięki takim ludziom
organizacja traci członków.

Mała korekta, z mojej strony ;)

Możesz śmiało wrzucić to jakieś smaczki o tym jegomościu.


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Komitet Sądowy pani Doroty
« Odpowiedź #29 dnia: 27 Marzec, 2021, 15:38 »
Słychać po głosie że to bardzo fałszywy człowiek. Ma taką księżowską manierę mówienia.
nihilista