Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Grupy exŚJ na Facebook  (Przeczytany 19766 razy)

Offline Roszada

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #90 dnia: 05 Maj, 2024, 11:00 »
Frakcje się tworzą, jak w CK, jak to opisywał Ray Franz. ;D
Nie ty ich, to oni ciebie. ;)


Offline Gostek

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #91 dnia: 05 Maj, 2024, 11:23 »
Myślę ,że ludzie się nie zmieniają.Pozostają tacy sami.Obojętnie czy w organizacji czy już poza nią. 🥴 No ,może tam będąc w orgu musieli się sztucznie zachowywać i maskować. Teraz ,kiedy są już wolni to pokazują swoje prawdziwe oblicze. Smutne to a zarazem prawdziwe .🙄


Offline Szwejk (dawniej Gorolik)

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #92 dnia: 05 Maj, 2024, 13:12 »
Jak miło poczytać że ludzie nie są wcale lepsi gdy im przybędzie przedrostek "ex". To tak jak w orgu, są dobrzy i jest większość stukniętych. :-) Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać. :-) Ps. Też pamiętam Monikę Russo. :-(
« Ostatnia zmiana: 05 Maj, 2024, 13:20 wysłana przez Szwejk (dawniej Gorolik) »


Offline Reskator

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #93 dnia: 05 Maj, 2024, 13:37 »
O schizmach,klątwach nie będę przypominał w łonie chrześcijaństwa.
A że to sięgło ex-ów i wzajemne okładanie się trwa to nic nowego pod słońcem.
Z dala od religii z dala od sekt i z dala od grup exów to moje motto


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 521
  • Polubień: 14357
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #94 dnia: 05 Maj, 2024, 14:02 »
Jak miło poczytać że ludzie nie są wcale lepsi gdy im przybędzie przedrostek "ex". To tak jak w orgu, są dobrzy i jest większość stukniętych. :-) Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać. :-) Ps. Też pamiętam Monikę Russo. :-(
Bo ludzie często wychodzą z orga. Ale nie zawsze org wychodzi z tych ludzi.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Roszada

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #95 dnia: 05 Maj, 2024, 17:14 »
Wydaje się, że powinny się wykształcić dwa rodzaje forów na face dla exŚJ.
Jedne dla wierzących, a drugie dla niewierzących.
Powstaje sporo konfliktów na tym polu.

ExŚJ wierzący i niewierzący wiedzieliby, gdzie się gromadzić.
A tak niepotrzebnie dochodzi do wojen o Biblię, o głupotę tych, co wierzą, o nietolerancję, itp.
Sam byłem świadkiem takich batalii.
Nawet dostało mi się też od niektórych i nie za obronę tych czy innych wierzeń,
ale za to że wierząc w Biblię popieram ciemnotę.
Z kolei byli tacy wierzący, co niewierzących uważali za głupców i z tym się nie ukrywali.
O ile spokojniej byłoby gdyby jedni i drudzy byli na swoich grupach.

Nie wykluczam, że takie grupki już istnieją, te nieznane ogółowi np. na whatsappie, ale kto wie o ich istnieniu?
To tylko zamknięte kółka 'wzajemnej adoracji'. ;)


Offline Sebastian

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #96 dnia: 05 Maj, 2024, 17:32 »
Wydaje się, że powinny się wykształcić dwa rodzaje forów na face dla exŚJ.
Jedne dla wierzących, a drugie dla niewierzących.
niestety, to niewiele daje...

na takie "ateistyczne" forum chodzą nawiedzeni chrześcijanie "aby nawracać",
a na takie "chrześcijańskie" forum wchodzą _kinderateiści_ "aby wykazać że wiara to głupota".

Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Roszada

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #97 dnia: 05 Maj, 2024, 17:41 »
Zmiany za zmianami, z dnia na dzień.
U Mieczysława Dobrego od dziś dwóch nowych moderatorów:

Jakub Rajko
Magdalena Szumowska

Sebastian nadal bez awansu. :D

https://www.facebook.com/groups/869456901158922


Offline Sebastian

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #98 dnia: 05 Maj, 2024, 18:15 »
Sebastian nadal bez awansu. :D
bo nie zabiegam o awans :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 521
  • Polubień: 14357
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #99 dnia: 05 Maj, 2024, 18:29 »
niestety, to niewiele daje...

na takie "ateistyczne" forum chodzą nawiedzeni chrześcijanie "aby nawracać",
a na takie "chrześcijańskie" forum wchodzą _kinderateiści_ "aby wykazać że wiara to głupota".
Nie do końca potwierdzę. Na grupach stricte ateistycznych zdarzają się samozwańczy pseudo ewangelizatorzy. Na szczęście admini w porę i zdecydowanie, takiemu delikwentowi dziękują za współpracę.
A czy ateiści wchodzą na grupy skupiające osoby wierzące? Nie wiem, bo nie uczestniczę w takich grupach.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Roszada

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #100 dnia: 13 Maj, 2024, 18:29 »

Monika Russo jest szefem na największej grupie.
Ona poglądy zmieniała, na temat wiary w Boga.
Udzielała się na dwóch grupach biblijnych też jako admin i moderator. Ona widać kocha to zajęcie. Lubi rządzić.
Miałem z nią spięcie i pożegnałem.

Natomiast co do orga to udaje obiektywną, ale zwalcza osoby o skrajnych poglądach.
Najlepiej jak napiszesz coś dobrego o orgu i coś lekko krytycznego.
Z tego forum wiele osób uciekło. Pisali mi dlaczego.

Russo wprowadziła też swoją znajoma na moderatora.
Źle skończy to forum...

Napisałem "Źle skończy to forum" i zdaje się źle skończyła Monika Russo.
Już kilka osób napisało mi, że nie ma już admina czy adminki o tym imieniu i nazwisku. ;)

Nie wiem co się stało, czy wojenka z adminem Wiktorem czy inne powody. 8-)
Zdaje się Sebastian obserwował to forum będąc uczestnikiem, może coś napisze. ;)

Może jest tam posada Admina dla Sebastiana-uzdrowiciela Wyzwolonych i grupy Dobrego. :D


Offline Gostek

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #101 dnia: 13 Maj, 2024, 21:55 »
Napisałem "Źle skończy to forum" i zdaje się źle skończyła Monika Russo.
Już kilka osób napisało mi, że nie ma już admina czy adminki o tym imieniu i nazwisku. ;)

Nie wiem co się stało, czy wojenka z adminem Wiktorem czy inne powody. 8-)
Zdaje się Sebastian obserwował to forum będąc uczestnikiem, może coś napisze. ;)

Może jest tam posada Admina dla Sebastiana-uzdrowiciela Wyzwolonych i grupy Dobrego. :D


A może się grupa Wiktora i Dobrego razem połączy.😉Kto wie .Jedno jest pewne ,że siła jest w jedności .🤗


Offline Roszada

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #102 dnia: 13 Maj, 2024, 22:27 »

A może się grupa Wiktora i Dobrego razem połączy.😉Kto wie .Jedno jest pewne ,że siła jest w jedności .🤗
Coś Ty, przecież oni niedawno mało się nie pozabijali. ;D
Ty ich nie znasz, choć obaj są na naszym forum.
Jeden jako 'szpieg', a drugi jako czynny od czasu do czasu uczestnik.


Offline janeczek

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #103 dnia: 14 Maj, 2024, 01:54 »
 Trzeba przyznać że potraktowanie Roszady miłe i estetyczne nie było za daleko poszło, minie czas ułoży się mam taką nadzieje bo wszystkich na swój sposób lubię.
Bycie jako wybraniec ten który skorzysta na cierpieniu bliźnich że umrą żeby jego dupsko miało dobrze w raju, smutne że tak myśleliśmy będąc w środku ryje beret czy chcemy czy nie.
Czas w którym to wybuchło alkohol, słusznie Sebastian zwrócił uwagę.
Tu Roszada tak znany dlatego tak piszę, ma wady jak każdy z nas ale jest zwykłym nieraz pieniaczem i tyle, lata znam jego pisane teksty i nigdy nie miał wypowiedzi ponad normy standardu Polaka.
 Jesteśmy troszkę inni Naród ORG też przez to obrywa, nasze zdanie nieraz ważniejsze od realnego otoczenia bywa u mnie też, lepiej kamieniami nie rzucać bo w łeb od swojego można oberwać.
Ja pogodziłem się nigdy nie zmienię się całkiem, dostosowuje się łagodnieje ale jak u alkoholika może ciąg wyskoczyć.
Grupa dobrego się zmienia jak dla mnie zawsze było OK, oprócz wyskoku o jakim piszemy ale czas powinien ułożyć te sprawy bo nie poszło o nic specjalnego, a wyszło bardzo nieładnie.
Ja za bardzo nie znam się na tym kto jest kim poza głównymi, tak jest na dzisiaj         
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline Gostek

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #104 dnia: 14 Maj, 2024, 10:14 »
A na grupie Wiktora Zimocha obecnie nie ma moderatorów.Jest on tylko sam jako administrator.
Widać ,że Monika miejsce zwolniła ,może Sebastian wskoczy i je zagospodaruje...😄 Boć to jest on na jednej modem, to i może na drugiej takim zostać i przyczynić się do zbliżenia tych dwóch wielkich grup Facebookowych. 😜