Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Grupy exŚJ na Facebook  (Przeczytany 19032 razy)

Offline Sebastian

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #60 dnia: 06 Kwiecień, 2024, 19:37 »
jak zwykle wymieszałeś fakty z własnymi urojeniami... ale i tak Cię lubię :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Roszada

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #61 dnia: 06 Kwiecień, 2024, 20:21 »
Moja reklama grupy M. Dobrego na moim profilu z 29 listopada 2022 r.

https://www.facebook.com/wlodzimierz.bednarski/posts/pfbid04MQFvgFUYaqJPYRcuyF95vGvu2A9HW1tn7q5SP4gqxZ9mYNnoj9nhaZAChZmD34al

Żadnej wojenki nie było.
Nic od tej pory nie pisałem o grupie.
Reklamowałem też inne grupy exŚJ.


Offline Szwejk (dawniej Gorolik)

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #62 dnia: 06 Kwiecień, 2024, 20:24 »
Pozwolę sobie. :-) Już dawno temu napisałem, że to forum jest przeraźliwie monotematyczne, nawet dopisek "i nie tylko" tego nie zmienił. :-)


Offline Roszada

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #63 dnia: 06 Kwiecień, 2024, 20:26 »
Pozwolę sobie. :-) Już dawno temu napisałem, że to forum jest przeraźliwie monotematyczne, nawet dopisek "i nie tylko" tego nie zmienił. :-)
To proszę zakładać tematy, a nie wiecznie marudzić, że mało się dzieje.
Który to wątek założył ostatnio Szwejk? ;D


Offline Szwejk (dawniej Gorolik)

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #64 dnia: 06 Kwiecień, 2024, 20:35 »
Lubię Sebastiana, wyjątkowo rozsądnie pisze. :-)


Offline Roszada

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #65 dnia: 06 Kwiecień, 2024, 20:38 »
Lubię Sebastiana, wyjątkowo rozsądnie pisze. :-)
Ja też go lubiłem od 2005 r.
Dopóki mi nie obrobił publicznie wobec 2000 uczestników forum tyłka.
Nawet mi jego erotomańskie teksty nie przeszkadzały póki mi kobiety o nich nie zaczęły pisać. Sam tych wyssanych z palca tekstów nie czytałem.

Dlatego nigdy nie wziąłem Sebastiana do Znajomych na face (choć zgłaszał się), bo wiedziałem czym to grozi, jak zacznie pisać o tym u mnie. :D

Szwejka przyjąłem, ale wywaliłem, bo jak zwykle przyszedł jęczeć i krytykować wszystkich, że się czepiają biednego CK.
« Ostatnia zmiana: 07 Kwiecień, 2024, 08:41 wysłana przez Roszada »


Offline Szwejk (dawniej Gorolik)

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #66 dnia: 06 Kwiecień, 2024, 20:52 »
Napiszę to czego nikt nie odważył się napisać (najwyżej wyląduje na śmietniku :-) ), Katolik mnie powinien zdominować swoim katolickim punktem widzenia forum dla SJ i ex-SJ.


Offline Roszada

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #67 dnia: 06 Kwiecień, 2024, 20:54 »
Napiszę to czego nikt nie odważył się napisać (najwyżej wyląduje na śmietniku :-) ), Katolik mnie powinien zdominować swoim katolickim punktem widzenia forum dla SJ i ex-SJ.
Pieprzysz jak fanatyk antykatolicki.
Co ja takiego katolickiego piszę tu?
Podaj moje wątki 'katolickie' z ostatnich 2 lat.

Proszę zakładaj wątki swoje.

Albo idź na swój profil na face, bo mi też pisali inni żeś zniesmaczony na różnych grupach.
Załóż swoją, wtedy będzie super. ;)


Offline Szwejk (dawniej Gorolik)

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #68 dnia: 06 Kwiecień, 2024, 20:59 »
Twoje słowa są najlepszym dowodem, że coś jest na rzeczy. :-) TAK SADAM STĄD.


Offline Roszada

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #69 dnia: 06 Kwiecień, 2024, 21:01 »
Twoje słowa są najlepszym dowodem, że coś jest na rzeczy. :-) TAK SADAM STĄD.
Idź ze swoim Bogiem! :)


Offline Sebastian

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #70 dnia: 06 Kwiecień, 2024, 21:11 »
w sobotę i niedzielę wielkanocną a także w poniedziałek wielkanocny niektórzy ludzie spożywają więcej alkoholu niż powinni, dlatego ja przyjąłem "praktyczne" założenie, że jeśli nawet ktoś napisze coś niemądrego w te trzy dni, to ja nie będę przejmować się tym...
tym bardziej dziwi mnie wielka afera rozpętana przez Włodka...
w każdym razie ja NADAL lubię Włodka, takim jakim on jest, włącznie z jego "zmianami nastroju"...
to przedszkolak, ale bardzo sympatyczny przedszkolak...
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Sebastian

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #71 dnia: 06 Kwiecień, 2024, 21:55 »
Włodek do tamtej grupy nie należy, ale mimo to "wie", że moje wpisy rzekomo są "erotomańskie" :)

koń by się uśmiał :)

moje posty są tak "erotomańskie" jak kółko trójkąt i kwadrat które (wg znanego dowcipu z brodą) seksuolog narysował na kartce swojemu pacjentowi...


odnośnie publikowania na tamtej grupie, na której jestem moderatorem, treści które (w ocenie Włodka który ich nie czytał bo do grupy nie należy) rzekomo są "erotomańskie", każdy może osobiście przekonać się, bo łatwo jest zapisać się na tamtą grupę i łatwo jest samemu wyrobić sobie zdanie

po pierwsze, moich wpisów jest tam niewiele, bo mam dużo innej pracy, a jako moderator "ja tam po prostu sprzątam"


po drugie, każdy po rejestracji może poczytać i sam ocenić, czy są to treści "erotomańskie"

po trzecie, każdy po rejestracji może samodzielnie policzyć, jak nikły PROMIL (bo nawet nie procent) wszystkich treści opublikowanych na tamtej grupie nawiązuje (pośrednio lub bezpośrednio) do sfery intymnej człowieka
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline janekkowalski

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #72 dnia: 06 Kwiecień, 2024, 22:29 »
A kto to ten Włodek i po co się nim przejmować? ::)



Offline Roszada

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #73 dnia: 06 Kwiecień, 2024, 22:41 »
Pewnie olać go. :)

Sebastian znany jest z usuwania swoich postów. Tu za to wyleciał z moderatora. Wywalił cały Cmentarz.
A na face jeszcze łatwiej to zrobić. Na wywalenie 1 posta wystarczy sekunda.
Tam nie ma Cmentarza więc nie ma śladów.
Posprząta po sobie i zaprasza teraz na grupę. Znam te jego sztuczki.
Jak mu napisałem, że Dobry nawet moje nazwisko zmienił pisząc Benarski i to kilka razy, to Sebastian się pochwalił, że już zmienił i jest dobrze.

Poza tym ja mam tam kilka osób które mi zrobiły screny i każde kłamstwo Sebastiana zostanie ukazane jak będzie nadal kłamał.
On ciągle wierzy swojej admince, a ona uczciwie mi pisała o tym że "to jakiś erotoman". Pisałem że zerwała ze mną kontakty, jak jej Dobry nakazał. Mam korespondencję z nią zachowaną. >:D
« Ostatnia zmiana: 06 Kwiecień, 2024, 23:21 wysłana przez Roszada »


Offline Sebastian

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #74 dnia: 06 Kwiecień, 2024, 23:08 »
napisz jeszcze jeden post o mnie, Włodku, a ja obiecuję że NIE odezwę się...
dzięki temu "będziesz miał ostatnie słowo" :) a potem puść sobie tę piosenkę:
https://www.youtube.com/watch?v=04854XqcfCY
i ogłoś: "ja, Włodek, wygrałem! podziwiajcie Włodka!"
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)