Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Grupy exŚJ na Facebook  (Przeczytany 23008 razy)

Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 542
  • Polubień: 14421
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #105 dnia: 15 Maj, 2024, 12:24 »
Coś Ty, przecież oni niedawno mało się nie pozabijali. ;D
Ty ich nie znasz, choć obaj są na naszym forum.
Jeden jako 'szpieg', a drugi jako czynny od czasu do czasu uczestnik.
A z kim ta ekipa by się nie pozabijała? Wszystko jest dobrze do czasu. Wystarczy jemu, albo jej powiedzieć coś co nie mieści się w ich światopoglądzie i już jest się wrogiem nr 1. Wiem. Przeżyłem to na własnej skórze.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Sebastian

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #106 dnia: 16 Maj, 2024, 19:22 »
A na grupie Wiktora Zimocha obecnie nie ma moderatorów.Jest on tylko sam jako administrator.
Widać ,że Monika miejsce zwolniła ,może Sebastian wskoczy i je zagospodaruje...😄 Boć to jest on na jednej modem, to i może na drugiej takim zostać i przyczynić się do zbliżenia tych dwóch wielkich grup Facebookowych. 😜
ja na razie mam tyle pracy zawodowej, że "nie ubiegam sie o kolejne przywileje w służbie" dla Szatana Diabła :)
na razie wystarczy mi stanowisko moderatora w drugiej co do wielkości grupie exów na facebooku
« Ostatnia zmiana: 16 Maj, 2024, 19:24 wysłana przez Sebastian »
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Sebastian

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #107 dnia: 30 Maj, 2024, 11:45 »
dzisiaj "przyjąłem nowy przywilej" w służbie dla Szatana Diabła :) i zostałem adminem na grupie Dobrego :)
takich dwóch jak nas trzech to nie ma ani jednego :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Roszada

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #108 dnia: 30 Maj, 2024, 13:06 »
Cytuj
Sebastian i 2 innych członków są administratorami. Magdalena i Jakub są moderatorami.

Sebastian za 'psie oddanie' Dobremu (cukruje mu, jak słyszałem) i za przenoszenie z naszego forum postów i tematów na grupę Dobrego dostał awans.

Tylko na tej grupie to już tak jest, że wpierw awansują cię, a później wylatujesz całkiem.
Tak było z Martą Zubkowicz, która pochwaliła się mi, identycznie jak Seb, że została awansowana z moderatora na admina, a wkrótce po tym wyleciała z forum. Zbanowana została. 8-)

Poczekajmy na kolejne komunikaty. >:D


Offline Roszada

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #109 dnia: 30 Maj, 2024, 13:56 »
A na Wiktora forum (największe, ponad 2600 zarejestrowanych) nadal wakaty admiońsko-moderatorskie.
Posucha ‘literacka’:

Cytuj
Brak nowych postów dzisiaj
7 w ostatnim miesiącu


Offline Roszada

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #110 dnia: 31 Maj, 2024, 13:43 »
Tak w ogóle to się dziwię, że na tak dużych grupach i czasem nie ma prawie nowych postów.

Ja sam siebie muszę na swoim profilu hamować.
Zwyczajowo u siebie daję 2 wątki nowe dziennie.
Ale czasem zdarzy się i 5 wątków, jak coś nagle wyskoczy dodatkowego.

A tam 2600 osób nie mają co pisać?

Przykład absurdu.
Na jednej z grup nowy moderator Bartek Madej napisał do mnie na priv, bym się ograniczył "do jednego wątku dziennie".

Zupełnie mnie zatkało, że o takie głupoty może ktoś 'prosić' czy żądać tego.
Od razu opuściłem tę grupę. ;D
Pomyślałem sobie, że ten Bartek ma jakiegoś doła, że to on nie może pisać, bo nie ma o czym. :-\
Albo daję mu za dużo pracy do moderowania. :D


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 103
  • Polubień: 8579
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #111 dnia: 31 Maj, 2024, 14:23 »
Drogi Roszada: po co sie odkrywać nawiedzonym, tak dostałeś po ''Eipud'' (czytaj wspak) i odszedłeś z niesmakiem.
Ja jestem na kilku forach jako również  '' moderator'', takich tekstów nie śmiałbym napisać, bo zniesmaczają a nawet powiem subtelnie bardzo szkodzą uczestnikowi, uważany jest publicznie jako ''balast''  - niepotrzebny przez kogoś tam z wysokiego szczebla - pozdrawiam (FFF)


Offline Sebastian

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #112 dnia: 31 Maj, 2024, 15:26 »
W mojej ocenie „pretensje Roszady” wynikają z tego, że Włodek NIE uwzględnia „specyfiki” facebooka.

Tutaj (SJWP.PL) mamy forum, które zostało podzielone na wiele działów, a Czytelnik może wybrać sobie dział, który go interesuje.

Jeden pójdzie na dział doktrynalny, a inny woli poczytać historie osób wychodzących z sekty, a ktoś jeszcze inny podyskutuje o nowych procedurach sądowniczych i „wykluczaniu na trzy miesiące”.

Na facebooku wszystko przewija się w jednej taśmie „jak film w telewizji”. Wątki „pojawiają się i znikają”.

Na facebooku nadmiar JAKIEJKOLWIEK tematyki jest uciążliwy.

Na forum Sebastiana i Mieczysława także pilnujemy aby żadna tematyka „nie zdominowała” całego forum.

Jak ktoś jest „wyjątkowo płodnym pisarzem” to zalecamy aby wiele zagadnień było umieszczonych jako komentarze do jednego dużego wątku. Dzięki temu przeszukiwanie forum jest „bardziej przejrzyste”.
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Roszada

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #113 dnia: 31 Maj, 2024, 15:55 »
Drogi Roszada: po co sie odkrywać nawiedzonym, tak dostałeś po ''Eipud'' (czytaj wspak) i odszedłeś z niesmakiem.
Ja jestem na kilku forach jako również  '' moderator'', takich tekstów nie śmiałbym napisać, bo zniesmaczają a nawet powiem subtelnie bardzo szkodzą uczestnikowi, uważany jest publicznie jako ''balast''  - niepotrzebny przez kogoś tam z wysokiego szczebla - pozdrawiam (FFF)
A ja walę z mostu, bo też w swoim życiu byłem na wielu forach i 'dziwne dziwactwa' widziałem. Jedne będę chwalił, a drugie tępił.

Chwała przede wszystkim temu jednemu forum za to, że zostało przejęte od ŚJ, ale teraz niestety pada. :-\


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 103
  • Polubień: 8579
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #114 dnia: 31 Maj, 2024, 16:31 »
Roszada: masz rację w przedstawionym osobistym stwierdzeniu, różni ludzie, różne zapatrywania, różne oceny, ale z gustem nie dyskutuje się - albo przyjmiemy, lub odrzucimy do takiego działania mamy prawo,  ALBOOO stać się biernym obserwatorem jak na dobrym spektaklu teatralnym, czy fascynującym filmie. 


Offline Sebastian

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #115 dnia: 04 Czerwiec, 2024, 23:31 »
Tak było z Martą Zubkowicz, która pochwaliła się mi, identycznie jak Seb, że została awansowana z moderatora na admina, a wkrótce po tym wyleciała z forum. Zbanowana została. 8-)
przejrzyj raz jeszcze listę moderatorów i adminów i nie pisz głupstw na temat Marty :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Roszada

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #116 dnia: 05 Czerwiec, 2024, 08:27 »
Stan na dziś g. 8.27:
Info ze strony głównej grupy Dobrego.

Cytuj
Sebastian i 2 innych członków są administratorami. Magdalena i Jakub są moderatorami.

Tych dwóch innych adminów to:

Dobry i Kolski

Co do Marty Zubkowicz to kilka osób podało mi, że nie widzi jej wcale wśród adminów, ani nawet na grupie. No chyba że te wszystkie kilka osób ona zablokowała (co byłoby absurdem, bo jako admin musi 'śledzić' wszystkich).
Poza tym mogła zniknąć i mogła też powrócić, a Sebastian teraz rznie głupa. ;D


Turbulent_Business

  • Gość
Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #117 dnia: 05 Czerwiec, 2024, 08:40 »
Po kiego komu grzyba rozkminianie kto jest albo nie jest adminem na jakiejs grupie Facebookowej. Wlodek idz chlopie na spacer zamiast sie takimi bzdurami zajmowac:) Niby swiadkiem nie byles a zajmujesz sie w tym watku pier_dolami jak przykladna zona starszego :)


Offline Roszada

Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #118 dnia: 05 Czerwiec, 2024, 08:48 »
Po kiego komu grzyba rozkminianie kto jest albo nie jest adminem na jakiejs grupie Facebookowej. Wlodek idz chlopie na spacer zamiast sie takimi bzdurami zajmowac:) Niby swiadkiem nie byles a zajmujesz sie w tym watku pier_dolami jak przykladna zona starszego :)
Nie ty chłopie pisałeś historię polskich exŚJ, ale ja i za poparciem wielu exŚJ. Patrz poniżej link.
https://www.apologetyka.info/swiadkowie-jehowy/byli-swiadkowie-jehowy-w-polsce-na-wikipedii-i-ich-skrotowa-historia,1095.htm

Dlatego zajmuję się, a ciebie g... to obchodzi.
Na spacer wychodzę o 8.50. ;D
« Ostatnia zmiana: 05 Czerwiec, 2024, 12:59 wysłana przez Roszada »


Turbulent_Business

  • Gość
Odp: Grupy exŚJ na Facebook
« Odpowiedź #119 dnia: 05 Czerwiec, 2024, 09:34 »
Cykl Roszady:

1. Autoban / Obraza majestatu / Doniosle opuszczenie forum (tym razem na stale!)

2. Powrot na forum

   2.1. Pisanie neutralnych postow, histori sj, czasami komentarz do aktualnej straznicy

   2.2. Udzielanie sie w innych tematach, mniej neutralnie, ale jeszcze w granicach smaku

   2.3. Blokada maszyny losujacej sie zwalnia i odzywa sie "zew natury" - wchodza bezposrednie posty, czesto obrazliwe.

   2.4. Cichutkie usuwanie postow z punktu 2.3 i powrot do punktu 2.1

3. Zazwyczej punkty 2.1 - 2.4 sa powtarzane w kilku seriach. Z czasem po punkcie 2.3 nastepuje sprzezenie zwrotne do punktu 1, zeby po czasie i tak przejsc ulec pokusie powrotu do punktu nr 2.

Teraz jestesmy chyba gdzie pomiedzy 2.2 a 2.3?

PS: W poprzednim wpisie nie chcialem nikogo obrazac, ale chyba mi sie niechcacy udalo, za co przepraszam.
   
« Ostatnia zmiana: 05 Czerwiec, 2024, 09:59 wysłana przez Turbulent_Business »