Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Hej tu Baran  (Przeczytany 22415 razy)

Offline abece

Odp: Hej tu Baran
« Odpowiedź #15 dnia: 09 Listopad, 2018, 09:32 »
 :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(.
Łzy prawdziwe leja się z oczu, serce wali jak młot.
Ciężko to czytać.
Tak jak napisałeś, tak to jest.
Twoj wkład w pomoc zagubionym, zranionym, przez nich samych, jest i będzie doceniona. 
Trochę potrwa ogarnięcie różnych wywołanych emocji, tym co się zdarzlo.
Forum, to ludzie a nie tylko Forum.
Wytrwałości, powodzenia.

 :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
P. S.
Gdyby się komuś wydawało, że moje słowa i uczucia są na wyrost, na pokaz, to błąd.
Baran na pw ma  ich uzasadnienie.
« Ostatnia zmiana: 09 Listopad, 2018, 10:30 wysłana przez abece »


Offline Asturia

Odp: Hej tu Baran
« Odpowiedź #16 dnia: 09 Listopad, 2018, 09:54 »
Baran może powtarzam się, ale też chciałbym Ci bardzo podziękować za wszystko co na tym forum robiłeś, jestem pewny, że przyczyniłeś się do wybudzania wielu, napisałeś mnóstwo ciekawych i wartościowych postów, z wielką przyjemnością czytałem twoje kolejne wpisy, w wielu sprawach myślę tak jak ty, często czytając twoje myśli miałem takie odczucia, że te posty pisze mój klon  ;D,
nie ukrywam, że wchodzę na forum żeby poczytać coś wartościowego, coś co dotyczy do poważnych rzeczy, związaną z sektą świadków, twoje posty prawie zawsze omawiali sensowne wątki, tematy, mam nadzieję, tak jak inni, że nie odejdziesz z forum całkowicie, mam prośbę żebyś od czasu do czasu, coś sensownego napisał w twoim stylu, coś co pomaga ludziom aby wyzwolili się od szponów orga.
możesz pisać raz na 2 miesiące, może być, ale nie zniknij całkowicie, pamiętaj, że pomagasz ludziom, zmanipulowanych szczerych świadków, wykonujesz wolę Boga, całkowicie rozumiem w czym jest problem że chcesz podjąć taką decyzję, ta sytuacja jest podobna do życia zborowego świadków, kiedy latami inwestujesz czas, środki, emocje, zdrowie aby potem ''przyjaciele'' odwrócili się bo przestałeś słuchać ich ziemskiego bożka z Warwick, i wszystko w jeden dzień idzie do śmietnika, podobny los czeka na wątki o których pisałeś, zainwestujesz czas, zdrowie i emocje a potem i tak wszystko znika lub zmienia pierwotny cel.
« Ostatnia zmiana: 09 Listopad, 2018, 10:07 wysłana przez Asturia »


Offline Trinity

Odp: Hej tu Baran
« Odpowiedź #17 dnia: 09 Listopad, 2018, 10:19 »
Baranku kochany nie odchodź !!!!!
już ci pisałam że czytałam cię zawsze i nawet w jakiś niszowych wątkach

już to pisałam ale jest sporo nowych twarzy napisze jeszcze raz
ja trafiłam najpierw na bratnie forum szukałam materiału na punkt
słyszałam że zagranicą są strony z gotowymi punktami,
myślałam że jest coś takiego w naszym grajdołku.
punktu nie znalazłam ale trafiłam na tamto forum na wątek o kwiecistych modlitwach
śmiałam się do rozpuku, bo ot natknełam się w  necie na osoby które prześmiały temat 🤣
długo czytałam pod kołdrom w ukryciu. nie miałam żadnych odstępczych zapędów!

ale coś tam się już działo i to co czytałam układało mi sie w jakąś całośc.
z tamtego forum trafiłam tutaj czytałam pod kołdrą nadal.
wydało mi się bardziej merytoryczne! czytałam i szczęnka mi opadała coraz bardziej
jestem tutaj prawie od początku
to był majstrsztyk! tylu rzeczy się dowiedziałam m.in. od ciebie
jakoś równo się zalogowaliśmy.
osobiście uważam że jest nas o wiele więcej za tobą niż przeciwko
zwłaszcza że twój "atagonista" to raczej osoba która dla sportu tak sie zachowuje 😆
szkoda nerw nań bo robi to raczej żeby być w kontrze.

a propo wybudzania to ja już jestem zczilowana bo widzę że to może przynieść odwrotny skutek

trzymaj się mocno


Offline Roszada

Odp: Hej tu Baran
« Odpowiedź #18 dnia: 09 Listopad, 2018, 10:24 »
Baranku kochany nie odchodź !!!!!
Baranek zawsze pojawia się i znika. :)
On nie jest stałym forumowiczem, więc nie ma co larum podnosić.
Dotychczas bywał raz na 2-3 dni, to teraz będzie raz w tygodniu.
Wierzycie, że się chce sam pozbawić informacji z forum? :)


Offline CEGŁA

Odp: Hej tu Baran
« Odpowiedź #19 dnia: 09 Listopad, 2018, 11:23 »
Baranek zawsze pojawia się i znika. :)
On nie jest stałym forumowiczem, więc nie ma co larum podnosić.
Dotychczas bywał raz na 2-3 dni, to teraz będzie raz w tygodniu.
Wierzycie, że się chce sam pozbawić informacji z forum? :)

Zaglądanie na forum, a pisanie to chyba troszkę co innego :)
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline Roszada

Odp: Hej tu Baran
« Odpowiedź #20 dnia: 09 Listopad, 2018, 11:26 »
Zaglądanie na forum, a pisanie to chyba troszkę co innego :)
W moim przypadku to jest to samo. :)
Nigdy nie zaglądnąłem, by czegoś nie napisać. ;)


Offline abece

Odp: Hej tu Baran
« Odpowiedź #21 dnia: 09 Listopad, 2018, 11:35 »
Przepraszam Was, za niechcące wysłanie mojego zdublowanego  postu.
Juz zgłoszone, by został usunięty.


Offline zenobia

Odp: Hej tu Baran
« Odpowiedź #22 dnia: 09 Listopad, 2018, 12:13 »
Trinity pisze; jest nas o wiele wiecej za tobą niz przeciwko i cos o , antagonistach'
Nie staję po zadnej ze stron , ale zapytam czy Baran był zawsze w porządku ?
Jesli mnie ktos obrzuca błotem , nie oddaję tym samym .
Nie neguję zasług Barana na forum bo sama z tego korzystałam i za to mu dziekuję


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Hej tu Baran
« Odpowiedź #23 dnia: 09 Listopad, 2018, 12:14 »
Szkoda, że taką decyzję podjąłeś. Cóż więcej mogę napisać, pewnie i tak wyjdzie, że to ja jestem ten zły niezależnie od tego co napiszę. Już zarzucano mi kłamstwo gdy pisałem, że przesunięcie tamtego wątku nie miało związku z Kaiserem, więc skoro jestem uważany za kłamcę to co więcej mogę? :). Już komuś napisałem, że ten wątek miał być już dawno przeniesiony do innego działu, bo osobiście uważam, że tematyka teorii spiskowych nie jest czymś, co powinno wieść prym na tym forum. W regulaminie jest zresztą zapis który o tym mówi, także to nie jest żadna tajemnica. Przeniosłem go akurat wczoraj bo wczoraj mi się o sobie przypomniał, gdy rozgorzała w nim dyskusja. I tyle, żadnego spisku i zdalnego sterowania administratorem tutaj nie ma. A przy odrobinie dobrej woli dałoby się pewnie załatwić temat inaczej zamiast wytaczać od razu opcję nuklearną.

Prywatnie powiem Wam tylko że przykro czyta się niektóre wpisy, strasznie dużo w nich oceniania, a mało zrozumienia drugiej strony. Ja też jestem tylko człowiekiem, popełniam błędy, ale też mimowolnie biorę do siebie takie słowa, mam wtedy wrażenie, że nie ma sensu ciągnąć tego dalej, przecież buduję dom, żona otwiera firmę, zmieniam pracę. Mimo to ciągnę to z pomocą Nemo i innych, bo wierzę, że ma to jakiś sens, że to co tu robimy pomaga innym, ale niektóre wypowiedzi skutecznie tę wiarę podkopują.

PS. I w sumie pisząc to teraz strzelam sobie w stopę bo wyjdzie, że się żalę. Ale co mi tam, raz się żyje.
« Ostatnia zmiana: 09 Listopad, 2018, 12:23 wysłana przez mav »


Offline Kachinas

Odp: Hej tu Baran
« Odpowiedź #24 dnia: 09 Listopad, 2018, 12:33 »
A ja powiem Tak, cieszę się że trafiłem na to forum i dodam że całkiem przypadkiem. Czytam i poznaje was od jakiegoś czasu i mam nadzieję że i z czasem wy mnie poznacie lepiej.
Niezależnie od tego jacy jesteście i jakie macie charaktery cenie sobie was wszystkich bo wniesliscie więcej niż lata w WTS. Cenie sobie wasze uwagi i spostrzerzenia bo wiem że tutaj mogę merytorycznie rozmawiać A nie tylko jak gąbka chlonac przekaz poprzez jeden kanał.
Miłego dzionka


Offline Roszada

Odp: Hej tu Baran
« Odpowiedź #25 dnia: 09 Listopad, 2018, 12:57 »
Kachinas popieram Twe stwierdzenia.
Na dodatek właśnie różnorodność myśli jest cechą forum. Na PLUS. :)
Tu nie ma jednomyślności, jak w organizacji Jehowy. ;)


Offline abece

Odp: Hej tu Baran
« Odpowiedź #26 dnia: 09 Listopad, 2018, 13:00 »
Zastanawia mnie, że nikt z osób, które wczoraj i kilka dni wcześniej pisali z Baranem w jego watku, nie napisali tu ani słowa do niego, a są tu, lub byli.
Myślę, że Baran to nie "żaden ich wróg w pogladach", by choć kilka słów do niego tu napisać.
Dziwnie to jednak dla mnie wygląda, po kilka godzin wymiany zdań przez kilka dni, i w tym na wesoło i na poważnie, a dziś nic, cisza.
"Takie tam moje przemyślenie" , cytując Sawaszi, albo "moje trzy grosze", cytując Nadaszyniaka.
Wiem, nie ma przymusu.
Jeżeli, ktoś poczuł się urażony, przepraszam i może ten post być za to usunięty.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Hej tu Baran
« Odpowiedź #27 dnia: 09 Listopad, 2018, 13:10 »

Zastanawia mnie, że nikt z osób, które wczoraj i kilka dni wcześniej pisali z Baranem w jego watku, nie napisali tu ani słowa do niego, a są tu, lub byli.
Myślę, że Baran to nie "żaden ich wróg w pogladach", by choć kilka słów do niego tu napisać.
Dziwnie to jednak dla mnie wygląda, po kilka godzin wymiany zdań przez kilka dni, i w tym na wesoło i na poważnie, a dziś nic, cisza.
"Takie tam moje przemyślenie" , cytując Sawaszi, albo "moje trzy grosze", cytując Nadaszyniaka.
Wiem, nie ma przymusu.

Jeżeli, ktoś poczuł się urażony, przepraszam i może ten post być za to usunięty.
podkreślenie osobiście dodałem
Jatiw-abece
Nie rozumiem Twojego postu, w stosunku do mnie, pisałem Baranowi w tym wątku post pożegnalny- proszę wytłumacz ten Twój dziwny post???
« Ostatnia zmiana: 09 Listopad, 2018, 13:12 wysłana przez Nadaszyniak »


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Hej tu Baran
« Odpowiedź #28 dnia: 09 Listopad, 2018, 13:14 »
Jatiw-abece
Nie rozumiem Twojego postu, w stosunku do mnie, pisałem Baranowi w tym wątku post pożegnalny- proszę wytłumacz ten Twój dziwny post???

Myślę, że abece po prostu kończąc swój post użył zwrotów, którym Ty i Sawaszi się często posługujecie, a nie, że pisał powyższe w stosunku do Ciebie :).


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Hej tu Baran
« Odpowiedź #29 dnia: 09 Listopad, 2018, 13:16 »
Jatiw-Mav
Dziękuję  :) :) :)