Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Głosowanie w wyborach  (Przeczytany 20374 razy)

Offline dziewiatka

Odp: Głosowanie w wyborach
« Odpowiedź #45 dnia: 21 Październik, 2018, 13:18 »
Jak znajdzie się ktoś kto nie będzie obiecywał gruszek na wierzbie.chciałbym od kandydatów usłyszeć  co zamierzają zrobić ale też jak to osiągnąć.Oczywiście przy wyborach samorządowych bez partyjny ,choć o poglądach lewicowych.Niestety niemal każdy kandydat jest związany z jakąś partią albo bredzą coś o chrześcijańskiej służbie czy innej misji.Nie ma rzeczowych kandydatów, którzy charakteryzowali by się odwagą w wyrażaniu swoich poglądów.Mieszkam w jednym z najbardziej zanieczyszczonych smogiem miast i nie widzę nikogo mądrego, który by chciał rozwiązać ten problem.


Offline Sebastian

Odp: Głosowanie w wyborach
« Odpowiedź #46 dnia: 21 Październik, 2018, 13:59 »
odnośnie smogu to wielu kandydatów "ugryzło się w język", gdyż obawia się że gdyby zaproponowali konkretny sposób rozwiązania problemu, to ludzie wystraszą się i na nich NIE zagłosują

już obecnie rada miejska ma ustawowe uprawnienia aby podjąć uchwałę zakazującą wjazdu wysokoemisyjnych modeli samochodów do centrum miasta, a nawet w granice miasta. Jak uchwała wejdzie w życie, to samochód można sprzedać za marne grosze albo oddać na złom (gdyż w jednym czasie pojawi się dużo ofert a wiec cena radykalnie spadnie).

innym sposobem są mandaty za palenie w piecu nie taką substancją jak trzeba (każdy chciałby oddychać świeżym powietrzem, ale to wszyscy oprócz mnie mają zrezygnować z tańszego opału, a ja jako jedyny powinienem móc dalej sobie palić w piecu byle czym)

świadomość społeczna jest niska i dlatego kandydaci nie rozmawiają otwarcie o tym co można i powinno się zrobić konkretnie ale wolą walić ogólnikami
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Trinity

Odp: Głosowanie w wyborach
« Odpowiedź #47 dnia: 21 Październik, 2018, 14:28 »
Jak znajdzie się ktoś kto nie będzie obiecywał gruszek na wierzbie.chciałbym od kandydatów usłyszeć  co zamierzają zrobić ale też jak to osiągnąć.Oczywiście przy wyborach samorządowych bez partyjny ,choć o poglądach lewicowych.Niestety niemal każdy kandydat jest związany z jakąś partią albo bredzą coś o chrześcijańskiej służbie czy innej misji.Nie ma rzeczowych kandydatów, którzy charakteryzowali by się odwagą w wyrażaniu swoich poglądów.Mieszkam w jednym z najbardziej zanieczyszczonych smogiem miast i nie widzę nikogo mądrego, który by chciał rozwiązać ten problem.

może się znamy dziewiątko
ja idę głosować nie na kogoś tylko przeciw komuś
niestety
będę wybierać między złem a lepszym złem
w mojej miejscowości zawsze ludzie palili w piecu węglem
a teraz jest halo że jest smog ! dlaczego?
a no bo zabudowywane sa korytarze powietrzne !!!
i tu trzeba przerwać ten obłęd.
trzeba osłabić tych którzy mają moc i dają pozwolenia na zabudowywanie
każdego zielonego skwerka.
bo nie wierzę że wybierając jakiegoś niezależnego nagle będzie cudownie i wspaniale



Offline xXx

Odp: Głosowanie w wyborach
« Odpowiedź #48 dnia: 21 Październik, 2018, 14:50 »


Offline lukier

Odp: Głosowanie w wyborach
« Odpowiedź #49 dnia: 21 Październik, 2018, 15:09 »
No i jak tam głosowanie forumowicze? U mnie przy urnach były tłumy. I dobrze, bo to ważne wybory, coś na pewno pokażą. Zagłosowałam jednak na kandydatów, którzy pewnie i tak nie wygrają ale poszłam za głosem serca ;) A jak u Was?


Offline Roszada

Odp: Głosowanie w wyborach
« Odpowiedź #50 dnia: 21 Październik, 2018, 15:12 »
"poszłam za głosem serca"

Inni:

za głosem sumienia

za głosem rozsądku

za głosem rozumu

No i dlatego taka różnorodność. ;D


Offline lukier

Odp: Głosowanie w wyborach
« Odpowiedź #51 dnia: 21 Październik, 2018, 15:32 »
A jeszcze inni za głosem księdza...


Offline Roszada

Odp: Głosowanie w wyborach
« Odpowiedź #52 dnia: 21 Październik, 2018, 15:34 »
A jeszcze inni za głosem księdza...
Ksiądz mówi jak u ŚJ: za sumieniem wyszkolonym przez...


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Głosowanie w wyborach
« Odpowiedź #53 dnia: 21 Październik, 2018, 15:58 »
moje trzy grosze:
dopiero wyskoczyłem z pidżamy, za chwilę skieruję kroki do magicznej skrzyneczki
Posiedziałem trochę na czat-cie :) :)


Offline lukier

Odp: Głosowanie w wyborach
« Odpowiedź #54 dnia: 21 Październik, 2018, 16:13 »
Taki to pożyje ;)


Offline Trinity

Odp: Głosowanie w wyborach
« Odpowiedź #55 dnia: 21 Październik, 2018, 16:22 »
Taki to pożyje ;)
a co tu robić w taką burote?


Offline HARNAŚ

Odp: Głosowanie w wyborach
« Odpowiedź #56 dnia: 21 Październik, 2018, 16:50 »
Będę kandydował.


Offline lukier

Odp: Głosowanie w wyborach
« Odpowiedź #57 dnia: 21 Październik, 2018, 17:00 »
I jaki masz program wyborczy? ;)


Offline HARNAŚ

Odp: Głosowanie w wyborach
« Odpowiedź #58 dnia: 21 Październik, 2018, 17:02 »
A po co mi program ? Zamierzam atakować ;D i obśmiewać inne programy
« Ostatnia zmiana: 21 Październik, 2018, 17:04 wysłana przez HARNAŚ »


Offline Kerostat

Odp: Głosowanie w wyborach
« Odpowiedź #59 dnia: 21 Październik, 2018, 17:15 »
...Uważam, że udział w głosowaniu to nie tylko obowiązek obywatelski, to jest ogromny przywilej i zaszczyt każdego obywatela...


O który to zaszczyt wielu przodków walczyło oddając życie!
Ateizm to postawa, że zaprezentowane dowody za istnieniem boga są za słabe aby uznać istnienie takiego bytu za realne.