Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam wszystkich tu Kachinas  (Przeczytany 5639 razy)

Offline Takajaja

Odp: Witam wszystkich tu Kachinas
« Odpowiedź #15 dnia: 14 Listopad, 2019, 20:37 »
Gratulacje :-)) i powodzenia na nowej drodze zycia....
Ja jak Lukier....tez bym chciala to miec za sobą, ale...juz niedlugo.


Offline Kachinas

Odp: Witam wszystkich tu Kachinas
« Odpowiedź #16 dnia: 14 Listopad, 2019, 20:53 »
Spokojnie, dam wam znać czy coś napisali jeżeli w ogóle to zrobią. Liczę że tak, ponieważ chciałbym mieć potwierdzenie skreślenia z listy świadków.
Każdy ma swoje problemy i trudności, jednym łatwiej to zrobić innym nie. Nie ukrywam że wysłanie listu też nie było łatwe, natomiast wiem że wiele lat w organizacji wywarło piętno i dlatego tak trudno jest uczynić ten krok.
Naprawdę dzięki waszym szczerym wypowiedziom i dzieleniem się przeżyciami, czasami smutnymi i trudnymi,  pozwoliło i pomogło o wiele łatwiej i zdecydowanie raz na zawsze pożegnać sektę.


Offline Voyager

Odp: Witam wszystkich tu Kachinas
« Odpowiedź #17 dnia: 15 Listopad, 2019, 19:25 »
Witaj  :)


Offline Kleryk

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 465
  • Polubień: 2245
  • Aby zacząć myśleć musisz przestać brać 'Prozium'
Odp: Witam wszystkich tu Kachinas
« Odpowiedź #18 dnia: 15 Listopad, 2019, 21:12 »
Fajnie, że udało się zrobić to wspólnie, bo z tym bywa ciężko,
Organizacja ma wiele związków na sumieniu.
Mam taką hipotezę, że wiele związków w Orgu jest tylko dlatego, że są w Orgu i gdy org okazuje się kłamstwem, to w związkek też.
"Kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą."
Josef Goebbels


Offline Kachinas

Odp: Witam wszystkich tu Kachinas
« Odpowiedź #19 dnia: 15 Listopad, 2019, 22:22 »
Mam taką hipotezę, że wiele związków w Orgu jest tylko dlatego, że są w Orgu i gdy org okazuje się kłamstwem, to w związkek też.

Ja mam podobne odczucia, natomiast oczy mnie bolą jak widzę 19 letnią młodą dziewczynę i 20 latka jak biorą ślub. Po kilku latach wyglądają jak małżeństwo po przejściach, zmęczeni sobą, widać to, aż kole w oczy. Koło trzydziestki mają ochotę pewnie się rozejść, ale niestety się nie da. I tak trwają we frustracji i zmęczeniu.
Ile tego się naoglądałem, ty zapewne też.


Offline Takajaja

Odp: Witam wszystkich tu Kachinas
« Odpowiedź #20 dnia: 16 Listopad, 2019, 08:37 »
Ja mam podobne odczucia, natomiast oczy mnie bolą jak widzę 19 letnią młodą dziewczynę i 20 latka jak biorą ślub. Po kilku latach wyglądają jak małżeństwo po przejściach, zmęczeni sobą, widać to, aż kole w oczy. Koło trzydziestki mają ochotę pewnie się rozejść, ale niestety się nie da. I tak trwają we frustracji i zmęczeniu.
Ile tego się naoglądałem, ty zapewne też.

Wszyscy to widzieliśmy!!!!

I pomysleć że to bardzo czesto najblizsza rodzina dąży do tego żeby tak mlody czlowiek zawarł zwiazek małżenski aby go "zatrzymać, zakajdankowac, zamknać"w ORGu. To niby dla jego ochrony przed światem, wiec najlepiej zeby jak najszybciej ozenil sie z siostrą, bo w przeciwnym razie w swiecie mógłby za duzo zobaczyc.....i lipa!!!
Przykre....
W zwiazek malzenski powinno sie wchodzic po 30 tce....jak sie czlowiek wyszumi....pozna siebie, wie co moze dac komus i co oczekuje od drugiej polowki.
Amen


Offline Kachinas

Odp: Witam wszystkich tu Kachinas
« Odpowiedź #21 dnia: 27 Listopad, 2019, 22:06 »
Witam was moi drodzy.
Obiecałem że podam wam jakieś info w sprawie wysłania mojej rezygnacji do Nadarzyna.
Dzisiaj odwiedziło mnie dwóch braci, tak po 19.00 po "cywilnemu". Powiedzieli że otrzymali rezygnacje przesłane z Nadarzyna i czy to nasze bo może ktoś zrobił sobie kawał i wysłał za nas. Odpowiedzieliśmy z żoną że nasze, przemyśleliśmy sprawę i rezygnujemy. W związku z tym że jednego "brata" bardzo szanujemy nic więcej nie mówiliśmy (dyskutowaliśmy), więc się po prostu pożegnaliśmy. 
Wiemy z żoną że dobrze zrobiliśmy i jesteśmy przekonani o tym, natomiast po 20 latach znajomości i wspólnej współpracy usłyszałem, usłyszeliśmy "acha, no szkoda nie będziemy was przekonywać", do widzenia.
Smutne......., trochę jak w pracy wypruwasz flaki a potem no sorry musieliśmy kogoś zwolnić.
Nie ukrywam że mam trochę poczucie pustki że jakoś tak to wyszło........ sorki że tak trochę chaotycznie piszę ale 20 lat poświęcenia to nie 2 miesiące.
Hm sam nie wiem co jeszcze powiedzieć, jak minie kilka dni i jakoś opadną wewnętrzne emocje to postaram się skrobnąć.
Pozdrawiam was serdecznie


Offline Cytryna

Odp: Witam wszystkich tu Kachinas
« Odpowiedź #22 dnia: 28 Listopad, 2019, 07:10 »
BRAWO ! Ja równiez spodziewałam się,że będą o mnie walczyć,że po otrzymaniu listu,zadzwonią....nic takiego nie nastąpiło.I wiesz co?? To utwierdziło mnie o tym ,że to nie są uczniowie Jezusa.


Offline Takajaja

Odp: Witam wszystkich tu Kachinas
« Odpowiedź #23 dnia: 28 Listopad, 2019, 08:04 »
BRAWO !!!!!!!!!
 :))


Offline Trinity

Odp: Witam wszystkich tu Kachinas
« Odpowiedź #24 dnia: 28 Listopad, 2019, 08:57 »
witaj Kachinas

braci mych nasze miriady pomalutku się robi 🤗
a swoją drogą ciekawe co by było gdybyś się wyparł  listu z Nadarzyna
jakbyś powiedział że nie nic nie pisałeś?.

teoretycznie list jest wątpię że mają procedurę niszczenia dokumentów bo niby na jakiej podstawie?
i tak w Nadarzynie byś był odłączony a u starszych strugał byś zwykłego brata 😏

tak się rozmarzyłam, ale zdaję sobie sprawę że to są emocje i nerwy. i człowiek nie dałby rady tak grać.

zauważyłam że 20 lat to taka średnia w orgu po której przychodzi kryzys sumienia.
u mnie było 23 lat jak spdły mi łuski.
smutne to że człowiek dawał z siebie wszystko, a jak człowiek ma jakiś zakręt to sorry 🤨
cóż
witaj w prawdziwym świecie


Offline kormoran

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 229
  • Polubień: 549
  • Każda zmiana ma iść ku lepszemu
Odp: Witam wszystkich tu Kachinas
« Odpowiedź #25 dnia: 28 Listopad, 2019, 21:32 »
witaj Kachinas

braci mych nasze miriady pomalutku się robi 🤗
a swoją drogą ciekawe co by było gdybyś się wyparł  listu z Nadarzyna
jakbyś powiedział że nie nic nie pisałeś?.

teoretycznie list jest wątpię że mają procedurę niszczenia dokumentów bo niby na jakiej podstawie?
i tak w Nadarzynie byś był odłączony a u starszych strugał byś zwykłego brata 😏


Ależ pomysł -  wysłać list za starszego zboru że się odłącza.... ;-)  ;-) ;-)


Offline Aliki

Odp: Witam wszystkich tu Kachinas
« Odpowiedź #26 dnia: 28 Listopad, 2019, 22:59 »
Kachinas witaj na nowej drodze życia  ;). Ja straciłam 25 lat :'(. Ale zazdroszczę Wam że wybudziliście się razem! W niektórych małżeństwach wybudzenie jednej osoby zapoczątkowuje/pogłębia kryzys...
Zróbcie sobie prywatne święto - z szampanem i ciachem w kawiarni. I pamiętajcie w przyszłości o rocznicy!🍷🍰🎆


Offline Takajaja

Odp: Witam wszystkich tu Kachinas
« Odpowiedź #27 dnia: 29 Listopad, 2019, 07:09 »
Kachinas witaj na nowej drodze życia  ;). Ja straciłam 25 lat :'(. Ale zazdroszczę Wam że wybudziliście się razem! W niektórych małżeństwach wybudzenie jednej osoby zapoczątkowuje/pogłębia kryzys...
Zróbcie sobie prywatne święto - z szampanem i ciachem w kawiarni. I pamiętajcie w przyszłości o rocznicy!🍷🍰🎆

A czemu szampan z ciachem w kawiarni???

Lepiej szampan, truskawki, świece i.......... w SPA!!! :)) :)) :)) :)) lub w innym miejscu wg.finansów i upodobań.
To bylo po pierwsze :-)

A po drugie to zrobcie coś na co zawsze mieliscie ochote, ale ze wzgledu na ORG lub brak czasu ( bo poswiecaliscie sie ORG) nie mogliscie tego zrobic :-)))
« Ostatnia zmiana: 29 Listopad, 2019, 07:15 wysłana przez Takajaja »


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Witam wszystkich tu Kachinas
« Odpowiedź #28 dnia: 29 Listopad, 2019, 08:02 »
Cześć. Witam pełnoprawnego odstępczucha.  ;D Obojętnie jak zagospodarujecie z żoną wolny czas, który wcześniej przeznaczaliście na tą destrukcyjna religię, macie teraz zdecydowanie więcej czasu dla siebie nawzajem i na rozwijanie swoich pasji, czy zajęcie się swoim hobby. Zawsze samorozwój jest zdecydowanie lepszy od autodestrukcji, którą funduje ta toksyczna religia.
Powodzenia na nowej, zdecydowanie lepszej drodze życia.  :)
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline 30LatPrzyPrawdzie

Odp: Witam wszystkich tu Kachinas
« Odpowiedź #29 dnia: 29 Listopad, 2019, 14:33 »
Jestem pełen podziwu. Gratuluję! :)