Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam wszystkich tu Kachinas  (Przeczytany 5620 razy)

Offline Kachinas

Witam wszystkich tu Kachinas
« dnia: 15 Październik, 2018, 12:51 »
Witam wszystkich serdecznie.
Idąc za radą, założyłem własny wątek.
Tak jak pisałem wcześniej jestem ŚJ, natomiast do wielu faktów i spostrzeżeń doszedłem sam wraz z żoną. Na forum trafiłem przypadkiem i okazało się, że nie jestem sam który doszedł do identycznych wniosków. Przykre jest w tym wszystkim, że organizacja świadomie manipuluje ludźmi i ich zachowaniem wobec drugich.
Niestety dla organizacji faktycznie problemem jest ,,problem podnoszenia kwalifikacji i uczenia się", oraz poszerzania swoich horyzontów.
Uważam że jaka by nie była prawda organizacja powinna ja głosić A nie kłamać byle utrzymać ilość wiernych. Ale tutaj liczy się ilość a nie jakość.


Offline Roszada

Odp: Witam wszystkich tu Kachinas
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Październik, 2018, 13:08 »
Masz rację. Dla organizacji najważniejsze są statystyki:

liczba osób na Pamiątce, na kongresach i ogólna głosicieli i pionierów
liczba godzin
liczba rozkolportowanych publikacji

Jakość to już inna para kaloszy. :-\
Zresztą ta jakość w dużym stopniu utrzymywana jest strachem wykluczenia a nie wewnętrzną potrzebą i pobożnością.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Witam wszystkich tu Kachinas
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Październik, 2018, 13:36 »
Jatiw-KACINAS

Atrakcyjność sekty (Ww) polega głównie na tym, że dają osobom zagubionym we współczesnym świecie złudzenie szczęścia, wszechogarniającej ich miłości i przyjaźni, dlatego wciąż zyskują nowych zwolenników.

Gratulacje dla Ciebie i Twojej lubej z wybudzenia, tutaj z Nami zaznacie wiele radości i zgłębicie  wiedzę o sekcie (Ww), w odpowiednim momencie wszystko podsumujecie, odchodząc z ''matriksowego'' uzależnienia - tego WAM serdecznie życzę.   


Offline Safari

Odp: Witam wszystkich tu Kachinas
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Październik, 2018, 14:32 »
Hej! Witaj serdecznie. I ciesz sie mentalna wolnoscia! 😆
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Offline Estera

Odp: Witam wszystkich tu Kachinas
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Październik, 2018, 15:35 »
   Witam Cię jeszcze raz.
   Tym razem na Twoim powitalnym wątku.
   Otwieraj szeroko oczy, wyciągaj właściwe wnioski.

   Ja zanim trafiłam na to forum, również już miałam swoje sprecyzowane odkrycia i przemyślenia.
   Tutaj, to tylko mi się wiele rzeczy i informacji potwierdziło i mnie utwierdziło, że ...
   Jestem na właściwej drodze, by wyjść z tej sekty.
   I pomału zacząć odbudowywać własną tożsamość.
   Trzymaj się ciepło.
   Pozdrawiam.
   :)
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline HARNAŚ

Odp: Witam wszystkich tu Kachinas
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Październik, 2018, 15:52 »
Ale tutaj liczy się ilość a nie jakość.
A ponieważ mają hopla na punkcie statystyk i liczb więc nie mogą się do nich odnosić słowa z Objawienia :
Potem widziałem, a oto tłum wielki, którego nikt nie mógł zliczyć, z każdego narodu i ze wszystkich plemion, i ludów, i języków, którzy stali przed tronem. I wołali głosem donośnym, mówiąc: Zbawienie jest u Boga naszego.
Oni maja policzone wszystko , nawet godziny na stojaku.
Witaj Kachinas lubuskiewita


Offline Kachinas

Odp: Witam wszystkich tu Kachinas
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Październik, 2018, 06:26 »
Przyznam się wam, że odkąd został wprowadzony stojak ani razu nie miałem "przyjemności stać na nim. Zresztą z żoną doszliśmy do wniosku że to chyba dla tych co chcą nastukać godzin bez żadnego wysiłku.
Ja osobiście uważam, za jeżeli już głosimy to niestety wymaga to od nas myślenia i pewnej swobody w organizacji ponieważ metoda głoszenia którą sprawdza się w jednym zakątku ziemi, niekoniecznie sprawdzi się w innym. Trzeba dostosowywać głoszenie i być niestety elastycznym podobnie jak to robił Jezus. Dzisiaj niestety pozbawia się ludzi myślenia i pewnej swobody ruchów o czy wielokrotnie juz pisaliscie.
Może dlatego że jestem po zarządzaniu to coś tam więcej wiem od zwykłego prostego głosicieli.
A i jeszcze jedno bo zapomnę, stanie na stojaku to również manipulacja głosicielem. Otóż stojąc pokazujemy ludziom kim jesteśmy, że jesteśmy inni A to ma nas umacniać żeby trzymać się razem bo oni to ci źli.
Oj można by napisać o tym jeszcze wiele......
Pozdrawiam Was serdecznie


Offline HARNAŚ

Odp: Witam wszystkich tu Kachinas
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Październik, 2018, 06:46 »
Dlatego wyniki jakie są , każdy widzi. Co roku spadek w Polsce ok 2% a apogeum dopiero nastąpi z racji większej umieralności pokolenia , które miało żywo przejść przez Armagedon


Offline Trinity

Odp: Witam wszystkich tu Kachinas
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Październik, 2018, 09:36 »
witaj Kachinas
stojaki mnie śmieszą bo będąc młodą głosicielką przyjeżdżałam
na dworzec dużego miasta i stałam z innymi gorliwcami ze strażnicami w ręku
więc można powiedzieć że stałam na stojaku zanim to stało się modne 😄
dawne dzieje

ilość nie jakość i strach przed światem!! to ich podstawowe narzędzia !

witaj i miej się dobrze wśród odstępczej braci 😁
wiem wiem jeszcze cię razi to słowo
spokojnie zobaczysz że nie gryziemy, nie składamy dzieci w ofierze,
nie robimy tych wszystkich rzeczy o które podejrzewa nas jworg
jesteśmy garstką ludków która dostrzegła że król jest nagi


Offline Kachinas

Odp: Witam wszystkich tu Kachinas
« Odpowiedź #9 dnia: 16 Październik, 2018, 09:42 »
Napisałem taka długa wiadomość i poszła hehe.
Spokojnie nie razi mnie, mam swoje zdanie na pewne tematy więc jest spoko.


Offline Kachinas

Odp: Witam wszystkich tu Kachinas
« Odpowiedź #10 dnia: 16 Październik, 2018, 11:46 »
I będą wyniki spadały czy tego chcą czy nie. Stojak niestety nie wszędzie się sprawdza sztuczne bicie godzin. Do tego ludzie chcą normalnie żyć i zarabiać. Nie oszukujmy się ja nie mam ochoty dziadowac z miesiąca na miesiąc i tłumaczyć dzieciom że tak trzeba. Mam zrobić z dzieci odludkow żeby mi potem jakieś odchyly miały jak Doriana że całe życie na uboczu. Mam dzieci nie puszczać na wycieczki szkolne bo co, bo nie mamy pieniążków i trzeba skromnie żyć. Po 20 latach wychowania w taki sposób to one dopiero będą miały parcie na kasę. Wszystko z czego korzystamy a będzie to z umiarem to tylko przyniesie korzyść, a ciągle straszenie spowoduje tylko frustracje.
Wszystko zmierza jednak do tego że jak masz kasę to przypadkiem może jeszcze zaczniesz dodatkowo podnosić kwalifikacje.
Zresztą pewnie wielu z Was to widziało, mianowicie nawet jeśli jakiś brat stoi słabo duchowo A ma kasę, nową furę i jeszcze np. synowi daję mieszkanie na start to młode siostrzyczki i to córki przykladnych starszych za takimi tylko latają. Nie ważny stan duchowy byle by był bratem w rejestrze i miał kasę.


Offline Kachinas

Odp: Witam wszystkich tu Kachinas
« Odpowiedź #11 dnia: 14 Listopad, 2019, 20:14 »
Witam was moi drodzy.
Otóż dzisiaj wraz z żoną wysłaliśmy pismo do Nadarzyna o naszej wspólnej i świadomej rezygnacji.
Co prawda nie jestem gadułą i zbytnio nie udzielam się na forum, ale chciałem gorąco podziękować wszystkim za pracę, trud i wkład w to forum jak również za pomoc i wytrwałość w pomaganiu innym.
Wiecie zapewne co nastąpi prawdopodobnie na dniach ;D ;)

Jeszcze raz wszystkim GORĄCO DZIĘKUJĘ.


Offline Cytryna

Odp: Witam wszystkich tu Kachinas
« Odpowiedź #12 dnia: 14 Listopad, 2019, 20:21 »
Kachinas,GRATULUJĘ odstępczuchy  :D Nie uciekaj stąd.Każdy wnosi tu coś cennego.


Offline lukier

Odp: Witam wszystkich tu Kachinas
« Odpowiedź #13 dnia: 14 Listopad, 2019, 20:30 »
Gratuluję i trochę zazdroszczę, też czasem chciałabym mieć już to z głowy. Napisz coś więcej jak już będzie 'odpowiedź' z Nadarzyna ;)  i powodzenia na nowej drodze życia ;)


Offline DonnieDarkoJG

Odp: Witam wszystkich tu Kachinas
« Odpowiedź #14 dnia: 14 Listopad, 2019, 20:34 »
Witam was moi drodzy.
Otóż dzisiaj wraz z żoną wysłaliśmy pismo do Nadarzyna o naszej wspólnej i świadomej rezygnacji.
Co prawda nie jestem gadułą i zbytnio nie udzielam się na forum, ale chciałem gorąco podziękować wszystkim za pracę, trud i wkład w to forum jak również za pomoc i wytrwałość w pomaganiu innym.
Wiecie zapewne co nastąpi prawdopodobnie na dniach ;D ;)

Jeszcze raz wszystkim GORĄCO DZIĘKUJĘ.

Fajnie, że udało się zrobić to wspólnie, bo z tym bywa ciężko,
Organizacja ma wiele związków na sumieniu.