Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Święty spokój!  (Przeczytany 36328 razy)

DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Święty spokój!
« Odpowiedź #135 dnia: 30 Grudzień, 2018, 23:09 »
To ciekawe, bo ja też kwitu nie podpisałem o przetwarzaniu danych osobowych. No ale co zbór to inne zasady, zobaczymy co będzie.
Wydaje mi się, że chyba nigdzie nie jest zasadą, że niepodpisanie kwitu miałoby zwalniać ze zdawania owocu.  No ale skoro usłyszałem (w intencji wypowiadającego chyba jako karę dla mnie), że wylatuję z kartotek, to uchwyciłem się tej myśli i skoro nie ma mojej kartoteki to nie ma gdzie wpisywać owocu. Śmieszy mnie ta cała sytuacja tym bardziej, że ukazuje jak mało znaczące są takie sprawy jak głoszenie, jak zdrowie duchowe, jak właściwe zrozumienie u szeregowego głosiciela.


puma

  • Gość
Odp: Święty spokój!
« Odpowiedź #136 dnia: 31 Grudzień, 2018, 10:59 »
Tak trzymaj bracie Gandalf :)


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Święty spokój!
« Odpowiedź #137 dnia: 05 Styczeń, 2019, 20:35 »
Dziś 5 grudnia 2019 r. otrzymałem kolejnego sms o owoc od swego nadzorcy grupy. Właściwie można powiedzieć, że od grudnia ub.r. jestem oficjalnie nieregularny w głoszeniu. Oczywiście nie odpisałem na sms - a. Ostatecznie odpiszę, że nie mam owocu. Zobaczę jak zareagują.
Pozdrawiam wszystkich miksujących się od Orga.
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline zenobia

Odp: Święty spokój!
« Odpowiedź #138 dnia: 05 Styczeń, 2019, 20:49 »
Do mnie dzwonili tylko dwa razy ; raz , siostro musze miec twoj owoc , ja na to ;jak musisz to napisz 2 godz.
na następny miesiac o owoc powiedziałam , ze nie mam i wiecej nie dzwonił .
Odpisz sms , niech sobie zapisze .
Im i tak chodzi o papierki


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Święty spokój!
« Odpowiedź #139 dnia: 05 Styczeń, 2019, 20:58 »
Dziś 5 grudnia 2019 r. otrzymałem kolejnego sms o owoc od swego nadzorcy grupy. Właściwie można powiedzieć, że od grudnia ub.r. jestem oficjalnie nieregularny w głoszeniu. Oczywiście nie odpisałem na sms - a. Ostatecznie odpiszę, że nie mam owocu. Zobaczę jak zareagują.
Pozdrawiam wszystkich miksujących się od Orga.
Im wcześniej coś odpiszesz tym wcześniej możesz spodziewać się odpowiedzi. Zależy więc co chcesz osiągnąć.
 ;)


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Święty spokój!
« Odpowiedź #140 dnia: 05 Styczeń, 2019, 21:02 »
Im wcześniej coś odpiszesz tym wcześniej możesz spodziewać się odpowiedzi. Zależy więc co chcesz osiągnąć.
 ;)
[/b][/size]
Jak to co? Aby o mnie zapomnieli!!!!
Ps. Nie mam zamiaru odpisywać. Skoro na ulicy mnie nie poznają to również mogą nie dzwonić.
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Święty spokój!
« Odpowiedź #141 dnia: 05 Styczeń, 2019, 21:22 »
Miałem na myśli radę, byś nie spieszył się z odpowiedzią. Ja tak robię, że nie odpisuję a owocu nie zdaję od maja. Teraz jakoś na jesień (wrzesień październik) zmienił się nadzorca grupy służby czy jakoś tak  ;)). Nie dostaję już od niego powiadomień o zbiórkach, broadcastingach i innych głupotach. Nie wiem czy to wynik nie podpisania kwitu Rodo (moja żona podpisała i smsy dostaje mimo że solidarnie nie "głosi" od tego samego czasu co ja) a może nie wciągnął po prostu mojego nr tel. na listę adresatów służbowo-teokratycznych.


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Święty spokój!
« Odpowiedź #142 dnia: 05 Styczeń, 2019, 21:29 »
Miałem na myśli radę, byś nie spieszył się z odpowiedzią. Ja tak robię, że nie odpisuję a owocu nie zdaję od maja. Teraz jakoś na jesień (wrzesień październik) zmienił się nadzorca grupy służby czy jakoś tak  ;)). Nie dostaję już od niego powiadomień o zbiórkach, broadcastingach i innych głupotach. Nie wiem czy to wynik nie podpisania kwitu Rodo (moja żona podpisała i smsy dostaje mimo że solidarnie nie "głosi" od tego samego czasu co ja) a może nie wciągnął po prostu mojego nr tel. na listę adresatów służbowo-teokratycznych.
[/b][/size]
Pozytyw tego jest taki, że tatuś duchowy nie dzwoni, a jedynie nadzorca grupy. Odpowiem, że nie mam owocu bo nie głoszę, a telefonu nie będę odbierał. Dam oficjalny sygnał o mojej słabości duchowej ale mi już nie zależy.
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Ruda woda

Odp: Święty spokój!
« Odpowiedź #143 dnia: 05 Styczeń, 2019, 22:31 »
Dziś 5 grudnia 2019 r.

e aż tak? mamy dopiero 5 stycznia 2019
prorocy, otaczają nas prorocy  ;D
"Nigdy nie próbuj upodobnić kogoś do siebie. Ty wiesz - i Bóg wie to również - że jeden taki egzemplarz jak ty zupełnie wystarczy"  Ralph Waldo Emerson


puma

  • Gość
Odp: Święty spokój!
« Odpowiedź #144 dnia: 06 Styczeń, 2019, 12:58 »
e aż tak? mamy dopiero 5 stycznia 2019
prorocy, otaczają nas prorocy  ;D

Gandalf jestem z Ciebie dumna :) Nie ugnij się.I bardzo dobrze, że nie chodzisz już głosić czytaj werbować dla Wts


Offline Rusek

Odp: Święty spokój!
« Odpowiedź #145 dnia: 06 Styczeń, 2019, 13:02 »
Moja myśl choć nie wiem czy to już było w tym wątku:
Jeśli chcesz żeby o Tobie zapomnieli i żebyś żył na uboczu to nie zdaj owocu i na zebrania nie chodź wcale.

Myślę że jeśli ktoś nie zdaje owocu a pojawia się na jakimś zebraniu to starsi mają z tyłu głowy myśl że coś się dzieje ze owocu nie oddajesz ("coś nie daje Ci głosić") i będą drazyc temat.

Jak Cię nie ma na zebraniach, w służbie i nic nie oddajesz to masz etykietę nieczynnego i tylko od czasu do czasu będą coś robić.

Tak przynajmniej było w moim byłym zborze. Były jednostki nieczynne od wielu lat i mieli spokój.

Tylko co zbór to obyczaj. Trzymaj się. Pozdrawiam


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Święty spokój!
« Odpowiedź #146 dnia: 06 Styczeń, 2019, 13:24 »
Takie osoby trzymają jak św.Graal - jako numer statystyczny aby spadek nie był widoczny, chyba że już cosik poważnego- to zaczynają drążyć i krążyć służbiste marionetki (Ww)


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Święty spokój!
« Odpowiedź #147 dnia: 07 Styczeń, 2019, 20:41 »
 :) Gandalfie wpadła mi do głowy taka myśl. Zorientowałem się, że dość dobrze znasz brata Dżefreja (notabene Brata Króla). To wszakże jeszcze lepiej aniżeli byś samego Pana Boga za stopy chwycił  ;). Powinieneś szepnąć Dżefrejowi słówko, by ten ustawił starszaków z Twojego rodzimego zboru aby dali Ci spokój. Wszakże masz ważne zadanie jako prywatny korespondent i kronikarz Brata Króla. Toż to te zapowiedziane Nowe Zwoje wychodzą między innymi spod Twego pióra.  ;)


Offline matowa

Odp: Święty spokój!
« Odpowiedź #148 dnia: 09 Styczeń, 2019, 14:36 »
Ja nie głoszę i nie chodzę na zebrania i starsi po wizycie pasterskiej, na która się zgodziłam już dali mi spokój ;). Poszłabym z ciekawości na zebranie, ale boję się ponownego ataku, więc może wybiorę się do innego zboru albo na zgro. Chciałabym zobaczyć, jak po prawie roku odbieram przedstawiane tam informacje. Teraz nie wiem, czy tęsknię, czy mam niechęć. Co myślicie?
Napis z butelki wina mówi:
"Koty nie chodzą na spacery, żeby gdzieś dojść, a żeby odkrywać."
Nie jestem niczyim krytykiem, ale do nikogo nie należę.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Święty spokój!
« Odpowiedź #149 dnia: 09 Styczeń, 2019, 16:27 »
Ja nie głoszę i nie chodzę na zebrania i starsi po wizycie pasterskiej, na która się zgodziłam już dali mi spokój ;). Poszłabym z ciekawości na zebranie, ale boję się ponownego ataku, więc może wybiorę się do innego zboru albo na zgro. Chciałabym zobaczyć, jak po prawie roku odbieram przedstawiane tam informacje. Teraz nie wiem, czy tęsknię, czy mam niechęć. Co myślicie?
matowa- wnioskuję po tym poście, gdzieś głęboko odzywa się cząstkowa tęsknota za (Ww), ale najprawdopodobniej to pewna tęsknota za osobami, które znasz i jakimś sentymentem związana jesteś, co nie nadepnęli na Twój odcisk (możne się mylę w tak odważnym wniosku)