Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Nagranie z mojego Komitetu Sądowniczego - Wrzesień 2018 - Irlandia  (Przeczytany 25186 razy)

Offline zaocznie wywalony

Odp: Nagranie z mojego Komitetu Sądowniczego - Wrzesień 2018 - Irlandia
« Odpowiedź #75 dnia: 01 Październik, 2018, 13:56 »
Wiele rzeczy teraz ogarniam tylko jednej nie mogę pojąć.
Zgadzam się nawet z tym jak rozmawiałeś z „głupcami” czyli wg ich glupoty. Moje pytanie to dlaczego chodzisz na imprezy urodzinowe i Bożenarodzeniowe. Jak to sobie tłumaczysz ?
A może łaskawie wyjaśnisz co takiego złego Ty widzisz w imprezach urodzinowych ? A, sorki, nawet nie w imprezie, tylko zjedzeniu tortu, którym ktoś obchodzący takie swoje święto nas poczęstował ?
"Jak Ty to sobie tłumaczysz ?"


Offline matus

Odp: Nagranie z mojego Komitetu Sądowniczego - Wrzesień 2018 - Irlandia
« Odpowiedź #76 dnia: 01 Październik, 2018, 14:04 »
Bo torty dobre są?
I jedzenie jest dobre?
I ludzie?
Bogowie są gorsi od Pokemonów, bo nie da się złapać ich wszystkich, tylko jednego (albo małą grupkę), bo się obrażają.


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Nagranie z mojego Komitetu Sądowniczego - Wrzesień 2018 - Irlandia
« Odpowiedź #77 dnia: 01 Październik, 2018, 14:19 »
Jeśli chodzi o urodziny to był już na forum bardzo ciekawy wątek o tym: https://swiadkowiejehowywpolsce.org/biblia-dyskusje/urodziny/


Offline Tortowy SkrytoŻerca

Odp: Nagranie z mojego Komitetu Sądowniczego - Wrzesień 2018 - Irlandia
« Odpowiedź #78 dnia: 01 Październik, 2018, 14:44 »
Wiele rzeczy teraz ogarniam tylko jednej nie mogę pojąć.
Zgadzam się nawet z tym jak rozmawiałeś z „głupcami” czyli wg ich glupoty. Moje pytanie to dlaczego chodzisz na imprezy urodzinowe i Bożenarodzeniowe. Jak to sobie tłumaczysz ?

Nie chodzę na imprezy urodzinowe - te urodziny które miały miejsce w pracy to okoliczość na którą nie miałem wpływu, po prostu tam byłem i już ;)
Tak samo z imprezami bożonarodzeniowymi - nie obchodzę świąt, po prostu przyjąłem od szefa zaproszenie na obiad w grudniu który akurat wypadał w okresie tzw. 'świąt'.
A nawet gdybym te rzeczy robił - gdzie w Biblii jest napisane że nie mogę? Czy jest w tym jakieś moralne zło?


Tusia

  • Gość
Odp: Nagranie z mojego Komitetu Sądowniczego - Wrzesień 2018 - Irlandia
« Odpowiedź #79 dnia: 01 Październik, 2018, 14:51 »
A nawet gdybym te rzeczy robił - gdzie w Biblii jest napisane że nie mogę? Czy jest w tym jakieś moralne zło?

Człowieku! Czy Ty chcesz zginąć w Armagedonie, a potem będziesz gdzieś gnił na polu, a sępy (one przeżyją) będą wyjadać Twoje ciało, po kawałeczku, najpierw oczka, potem język, potem wątróbkę...? Naprawdę chcesz tego?
 ;D


Offline Tortowy SkrytoŻerca

Odp: Nagranie z mojego Komitetu Sądowniczego - Wrzesień 2018 - Irlandia
« Odpowiedź #80 dnia: 01 Październik, 2018, 15:51 »
Człowieku! Czy Ty chcesz zginąć w Armagedonie, a potem będziesz gdzieś gnił na polu, a sępy (one przeżyją) będą wyjadać Twoje ciało, po kawałeczku, najpierw oczka, potem język, potem wątróbkę...? Naprawdę chcesz tego?
 ;D

Tusia - co w tym twoim katolickim umyśle się lęgnie to aż czasami przebija koszmary pijanego nadzorcy obwodu...  8-)


Offline HARNAŚ

Odp: Nagranie z mojego Komitetu Sądowniczego - Wrzesień 2018 - Irlandia
« Odpowiedź #81 dnia: 01 Październik, 2018, 17:38 »
. Moje pytanie to dlaczego chodzisz na imprezy urodzinowe i Bożenarodzeniowe. Jak to sobie tłumaczysz ?
Skoro nawet Russell jako prezes zorganizował uroczystość bożonarodzeniową w Biurze Głównym  i dał nawet prezenty z tej okazji swoim współpracownikom , to dlaczego nie miałby zrobić tego pożeracz tortu ?
Przecież Jezus jak przyszedł na inspekcje to najwyraźniej  pochwalił takie działanie integracyjne z podtekstem religijnym , bo  wybrał to ugrupowanie religijne  jako jedyne ze wszystkich na świecie .Uznał , że ten nurt religijny  czyni dobrze i On jako przedstawiciel Jehowy jest zachwycony ich  wnikliwością i dojrzałością . Czy może jednak nie przybył i nie wybrał jak sądzisz?
« Ostatnia zmiana: 01 Październik, 2018, 18:30 wysłana przez HARNAŚ »


Offline Matylda

Odp: Nagranie z mojego Komitetu Sądowniczego - Wrzesień 2018 - Irlandia
« Odpowiedź #82 dnia: 01 Październik, 2018, 20:42 »
Skoro nawet Russell jako prezes zorganizował uroczystość bożonarodzeniową w Biurze Głównym  i dał nawet prezenty z tej okazji swoim współpracownikom , to dlaczego nie miałby zrobić tego pożeracz tortu ?
Przecież Jezus jak przyszedł na inspekcje to najwyraźniej  pochwalił takie działanie integracyjne z podtekstem religijnym , bo  wybrał to ugrupowanie religijne  jako jedyne ze wszystkich na świecie .Uznał , że ten nurt religijny  czyni dobrze i On jako przedstawiciel Jehowy jest zachwycony ich  wnikliwością i dojrzałością . Czy może jednak nie przybył i nie wybrał jak sądzisz?

Harnaś jakie Ty masz lekkie pióro :) ;) Nie mógł byś popełnić :-\ jakiejś książki?Oczywiście w temacie :)


Offline Estera

Odp: Nagranie z mojego Komitetu Sądowniczego - Wrzesień 2018 - Irlandia
« Odpowiedź #83 dnia: 01 Październik, 2018, 21:08 »
cieszę się że udało się, nowy awatar bardzo mi się podoba ;)
   Wchodzę właśnie na forum, a tu taka niespodzianka.
   No świetnie, Tortowy SkrytoŻerco.
   Torcik, jak ta lala, nawet w moich ulubionych, błękitno-białych barwach.
   Nazwa awatara też świetna, brawo.
   Świetnie, że udało Ci się to zmienić.
   ;D ;D
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Tusia

  • Gość
Odp: Nagranie z mojego Komitetu Sądowniczego - Wrzesień 2018 - Irlandia
« Odpowiedź #84 dnia: 01 Październik, 2018, 22:02 »
Tusia - co w tym twoim katolickim umyśle się lęgnie



Offline PoProstuJa

Odp: Nagranie z mojego Komitetu Sądowniczego - Wrzesień 2018 - Irlandia
« Odpowiedź #85 dnia: 01 Październik, 2018, 23:50 »
Ja popieram - nie ma co ciągnąć dalej tej farsy - za dużo nerwów.
A materiału na cyrk i kabaret już się sporo uzbierało.... jesteś niepoprawnym tortowym skrytożercą!  ;D
 

Czy mogę nieśmiało uznać się za "matkę" Twojego nowego nicka Tortowy SkrytoŻerco?!  ;D  (A Trinity to matka chrzestna  ;D )


Offline Tortowy SkrytoŻerca

Odp: Nagranie z mojego Komitetu Sądowniczego - Wrzesień 2018 - Irlandia
« Odpowiedź #86 dnia: 02 Październik, 2018, 02:04 »
Czy mogę nieśmiało uznać się za "matkę" Twojego nowego nicka Tortowy SkrytoŻerco?!  ;D  (A Trinity to matka chrzestna  ;D )

Jak najbardziej możesz być uznawana za 'matkę'... :) Zatem błogosławione twoje łono matko. Możesz dać mi matczynego cyca skoro jest już po wszystkim haha


Offline HARNAŚ

Odp: Nagranie z mojego Komitetu Sądowniczego - Wrzesień 2018 - Irlandia
« Odpowiedź #87 dnia: 02 Październik, 2018, 07:26 »
Harnaś jakie Ty masz lekkie pióro :) ;) Nie mógł byś popełnić :-\ jakiejś książki?Oczywiście w temacie :)
Mam zbyt specyficzne poczucie humoru aby ludzie chcieli mnie czytać. :'(
Jestem zbyt zadufany w sobie i przeświadczony o swoim talencie aby pozwolić wydawcy na jakiekolwiek poprawki :-[
Uwielbiam prowokować ,  jestem konfliktowy ,zatem byłbym częstym gościem prasy bulwarowej i pudelka, co niepokoiłoby znacznie sponsorów ::)
Gdybym zarobił naprawdę duże pieniądze byłbym mega filantropem lokalnym a to mogłoby się nie spodobać CK , że datki nie wędrują do nich. ;D

« Ostatnia zmiana: 02 Październik, 2018, 07:34 wysłana przez HARNAŚ »


Offline Startek

Odp: Nagranie z mojego Komitetu Sądowniczego - Wrzesień 2018 - Irlandia
« Odpowiedź #88 dnia: 02 Październik, 2018, 08:10 »
Harnasiu no to wróć do Jehowy i wspinaj się do góry po szczeblach organizacji . Napiszesz ładna ksiazke ,, Mein kampf " taki swoisty pamiętnik czyli od ODSTĘPCY do PREZESA WTSu . Stać cię na to Harnaś .


Offline HARNAŚ

Odp: Nagranie z mojego Komitetu Sądowniczego - Wrzesień 2018 - Irlandia
« Odpowiedź #89 dnia: 02 Październik, 2018, 08:40 »
WTS nie otworzyłby się na moje nowatorskie pomysły jako nowego Prezesa . Na pewno zblokowaliby projekt ustawy o:
- wspólnym życiu młodych ludzi przed ślubem w celu uniknięcia rozczarowań.
- dopuszczenia transfuzji w celu ratowania życia
-umożliwienie jawnego krytykowania nierozsądnych pomysłów CK.
-zgoda na kontakty towarzyskie z osobami wykluczonymi.
-obchodzenie urodzin oraz wybranych świat , zżeranie  tortów itp. według własnego sumienia
-obowiązkowe a nie dobrowolne  opłaty roczne z racji należenie do elitarnego grona
« Ostatnia zmiana: 02 Październik, 2018, 08:57 wysłana przez HARNAŚ »