Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Poszukuję osób zagubionych ale szczerych wobec siebie i Stwórcy...  (Przeczytany 23514 razy)

Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Odp: Poszukuję osób zagubionych ale szczerych wobec siebie i Stwórcy...
« Odpowiedź #150 dnia: 16 Wrzesień, 2018, 00:23 »
Skoro ziom/alka ma cel być znowu oszołomionym SJ, a pokolenie pędzi do przodu, to ciekawe czy ma cel 'duchowy' (ideologiczny) ochrzcić się na najbliższym jesiennym zgr. obw. - może wtedy nam napisze, że to zrobił/a znowu i zachęca do tego wszystkich.
A i tak uważam ten wątek za nadarzyńską przymiarkę do wyłowienia frajerów.
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline agent terenowy

Odp: Poszukuję osób zagubionych ale szczerych wobec siebie i Stwórcy...
« Odpowiedź #151 dnia: 16 Wrzesień, 2018, 05:30 »
Użyj opcji 'Usuń konto'.
bedesj, czy twoje grzechy są przebaczone?
"Wszyscy, którymi kieruje duch Boży, naprawdę są synami Bożymi" (Rz 8:14 NŚ rew.)


Offline Legion

Odp: Poszukuję osób zagubionych ale szczerych wobec siebie i Stwórcy...
« Odpowiedź #152 dnia: 24 Wrzesień, 2021, 01:22 »
Tak mnie zaciekawiło to, co strasznie denerwuje mnie w org. Sorry za odkopywanie i odgrzewanie dawno zakopanego kotleta.
Cytat: bedesj
Sam miałem jedną sprawę, której nie zgłosiłem nigdzie. Opisałem sprawę delikwenta i zapytałem biuro, co dalej. Odpowiedziano mi, że nie mamy angażować delikwenta w przywileje a do następnego zboru mamy napisać wyraźny list. Sam więc przyczyniłem się do utajnienia sprawy i nie uważam, że postąpiłem źle. Zrobiłem co się dało, żeby chronić innych ludzi.
Cytat: bedesj
Rusza mnie temat ukrywania pedofilii, ale nie wiem co mogłem ulepszyć w tym co robiłem. Umiecie to wykazać czy to tylko taki sztandarowy argument przeciwko komuś?
Czy sądzicie, że zanoszenie każdej informacji o PODEJRZENIU przestępstwa, przyczyniło by się do zmniejszenia ich liczby czy raczej do utraty zaufania do starszych zboru?
Przecież jak ktoś chciałby iść na policję, to poszedł by na policję a nie do starszych.

Sprawa kolejna, to fakt, że podejrzenia nie są tożsame z czynami!
Jeśli wiecie, co powinno być zrobione w tej sprawie, to powiedzcie.

To jak to w końcu jest?
Tematu nie zgłosiłeś nigdzie.
Nikt nie zweryfikował czy oskarżenie jest prawdziwe... Ale jednak gość został naznaczony w papierach i skreślony z przywilejów, a być może bezpodstawne oskarżenia, będą się ciągły za nim jak smród wiadomo gdzie. Why?
Przecież oskarżenia nie są tożsame z czynami... czyyyliii... dla świętego spokoju nie pozwolimy mu gadać z mównicy czy chodzić z mikrofonem ale nie wiemy dlaczego?


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4061
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Poszukuję osób zagubionych ale szczerych wobec siebie i Stwórcy...
« Odpowiedź #153 dnia: 24 Wrzesień, 2021, 03:29 »
Jako że autor dalej kręci się po forum - znalazłeś po tylu latach tych zagubionych ale szczerych?