Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Poszukuję osób zagubionych ale szczerych wobec siebie i Stwórcy...  (Przeczytany 23518 razy)

Offline bedesj

Witam Państwa,

Długi czas przyglądam się temu, co jest pisane na tym forum. Myślę, że są tu czasem ludzie, którzy są zagubieni, bo nie znaleźli na forum tego, czego potrzebowali - realnego wsparcia i odnalezienia się w życiu.

Napiszę wprost i myślę, że tutaj nikt nie będzie miał mi za złe szczerości:
po odejściu ze zboru (napisałem list) i zbadaniu wszystkiego co mogłem o negatywnych i pozytywnych stronach organizacji, dochodzę każdego dnia do wniosku, że jedynym miejscem, gdzie znalazłem najwięcej szczerze oddanych Bogu i ludziom ludzi, znalazłem w zborach Świadków Jehowy. Byłem w kilkunastu, w tym kilku o szczególnych potrzebach.

Owszem, szukałem na tym i innych forach czegoś, co definitywnie pogrążyło by organizację ŚJ w moich oczach, ale nie znalazłem.

Przepraszam za szczerość, ale to forum jak i wiele innych miejsc podobnych, w mojej prywatnej opinii, służy raczej nakręcaniu się ludzi już nastawionych na to, że nikt im nie będzie dyktował co mają robić, przeciwko organizacji. Mnie to jednak nie przekonuje. Hejt na nikogo i na nic mnie nie przekonuje.

Sądząc, że są ludzie, którzy zostali jak ja, skrzywdzeni przez LUDZI, właściwie to niektórych ludzi i nielicznych ludzi, źle postępujących, fałszywych, obłudnych - choć z nazwy są Świadkami Jehowy...
Sądząc, że są na tym forum ludzie zagubieni, bo prawdy nie znaleźli na tym forum i wśród rzekomo wyzwolonych z WTS,

stawiam się do dyspozycji takich ludzi i służę wsparciem, pomocą, oraz realnemu przyjrzeniu się negatywnym i pozytywnym informacjom na temat organizacji.

Jakieś 4 miesiące temu stwierdziłem, że moje działania będą polegały na czymś innym niż hejtowaniu przeciwko tym, którzy dalej tworzą zbór. Owszem, z wieloma rzeczami NADAL się nie pogodziłem, ale kiedy to nazywam po imieniu, to  brakło mi sił i chęci do tego, żeby się zabrać porządnie za rozliczenie moich pseudo braci. Mogą sobie być nawet najwyżej, ale to co mogę zrobić, to postawić do pionu pseudo starszych i wspierać tych, którzy są na prawdę szczerymi ludźmi wobec Stwórcy. Wiem jak to zrobić.

Zapraszam do kontaktu ludzi szczerych i zagubionych lub skrzywdzonych przez ludzi: bedesj@jw.info.pl
« Ostatnia zmiana: 03 Wrzesień, 2018, 06:21 wysłana przez gerontas »


Offline gerontas

Odp: Poszukuję osób zagubionych ale szczerych wobec siebie i Stwórcy...
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Wrzesień, 2018, 06:32 »
Witam apologetę organizacji Towarzystwa Strażnica.

Zauważ, że w organizacji ludzie są przede wszystkim szczerze oddani ciału kierowniczemu. Przecież strażnica pisze, że drugie owce muszą się uchwycić szaty Żyda, tzn. niewolnika wiernego i roztropnego. Ci szczerzy w dużej mierze ludzie są zmanipulowani przez grupę uzurpatorów i myślą, że są oddani Bogu.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Poszukuję osób zagubionych ale szczerych wobec siebie i Stwórcy...
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Wrzesień, 2018, 07:01 »
Proszę jednak o to, żeby dobrze się zastanowić, zanim się skorzysta z "usług" forumowicza "bedesj". Bywali już tu tacy którzy pod pozorem rzekomej pomocy, próbowali wyciągać czy to dane osobowe, czy informacje jak najbardziej prywatne.
« Ostatnia zmiana: 03 Wrzesień, 2018, 07:36 wysłana przez Nemo »
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline vincent

Odp: Poszukuję osób zagubionych ale szczerych wobec siebie i Stwórcy...
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Wrzesień, 2018, 07:23 »
Nie pomyslales o tym, że po prostu Tobie brakuje bata nad plecami? Są ludzie ktorzy uwielbiaja jak ktos im mowi co ma robić ,jak żyć a później odpowiedzialnosc odpycha od siebie. Taka osoba zostaje wtefy znow ze swoim problemem sama umartwiajac sie nad tym jaki to ja jestem przesladowany 😉 Uważam , ze skoro potrzebujesz tego to wracaj. Jesli nie chcesz wracac to skorzystajz pomocy specjalistow. Pozdrawiam Cie.
edit. Jak wszedzie - wazny jest przesiew. Nie czytaj forum z bezgranicznym zaufaniem tylko mysl co czytasz. Wiem ze po latac prania mozgu przez JW ciezko jest sie przeprosic z szarymi komorkami ale zaprzyj sie i wytęż. Wszystko trzeba brac przez palce i wyciagnac wnioski dla siebie.
« Ostatnia zmiana: 03 Wrzesień, 2018, 07:26 wysłana przez vincent »


Offline Safari

Odp: Poszukuję osób zagubionych ale szczerych wobec siebie i Stwórcy...
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Wrzesień, 2018, 07:28 »
Hej.
A zbadales sprawe ONZ, pedofilie, zarabiasz milionow na nieruchomosciach i dzieki darmowrj pracy braci?

A sprawdziles co to jest grupa psychomanipulacji I czy wiesz jak dziala?

Czy sprawdziles to, czy SJ stosuja kontrole ludzi przez strach?

Czy sprawdziles ich historie???

Mam podrzenia, ze jednak nie... Myle sie?
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Offline Iwonka

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 46
  • Polubień: 115
  • W trakcie wybudzania po 20 latach
Odp: Poszukuję osób zagubionych ale szczerych wobec siebie i Stwórcy...
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Wrzesień, 2018, 07:43 »
Wczoraj wydarzyła się ciekawa sprawa, poszłam na religijne spotkanie innych chrześcijan i tam spotkałam wykluczoną siostrę cielesną siostry, z którą się blisko znam( dajmy jej imię Sara), powiedziała że Sara to beton, zerwała kontakty i nawet nie chce zdjęć jej syna, którego uwielbiała...byłam bardzo zdziwiona- siostra ta robi karierę w pracy, do służby chodzi śladowo i po 10 minutach ma wymówkę żeby skończyć, na zebraniach jest w kratkę ale w ostracyzm wobec siostry włożyła całe serce.....jakich ludzi my(SJ) produkujemy? wyrzucamy dziewczyny w ciąży z domu dla Boga- a cóż to nienarodzone winne? Trudno mi to nazwać i zrozumieć


Offline gerontas

UWAGA! Agent Nadarzyna i Warwick zdemaskowany!
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Wrzesień, 2018, 08:23 »
UWAGA!!!

bedesj ma założone konto na http://jw.info.pl/ gdzie czytamy:

Serwis ten służy wymianie informacji między ochrzczonymi Świadkami Jehowy.
Niniejsza strona nie jest oficjalnym serwisem Świadków Jehowy.
Strona jest i będzie prowadzona przez Świadków Jehowy.


i dalej

Informujemy, że zakładanie skrzynek mailowych w domenie jw.info.pl jest dostępne JEDYNIE z polecenia posiadającego konto mailowe Świadka Jehowy.
Bardzo cenimy informacje o osobach podszywających się pod naszych drogich braci a tym bardziej osobach o działalności odstępczej. Informację o takich osobach, które posiadają u nas konto mailowe, prosimy przesłać na adres: admin@jw.info.pl 


Wynika z tego, że bedesj był i jest czynnym świadkiem Jehowy. Przeczuwam, że ma nieczyste intencje i jest tak jak napisał Nemo:

Proszę jednak o to, żeby dobrze się zastanowić, zanim się skorzysta z "usług" forumowicza "bedesj". Bywali już tu tacy którzy pod pozorem rzekomej pomocy, próbowali wyciągać czy to dane osobowe, czy informacje jak najbardziej prywatne.

Znając nieczyste metody jakie śJ stosują wobec "niewygodnych" współwyznawców, czego możemy spodziewać się od bedesj wobec odstępców?
« Ostatnia zmiana: 03 Wrzesień, 2018, 11:05 wysłana przez gerontas »


Offline salvat

Odp: Poszukuję osób zagubionych ale szczerych wobec siebie i Stwórcy...
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Wrzesień, 2018, 09:13 »
Przecież od razu widać, że post śmierdzi na kilometr!
Gerontas słusznie zauważył, podobnie jak Nemo, że próba kontaktu przez nowego użytkownika może skończyć się wyłudzeniem danych i czyimś przedwczesnym wykluczeniem lub co gorsza nawracaniem na JW takich co zarejestrowali się tutaj, ale ich aktywność jest niewielka i po postach widać, że miotają się pomiędzy zborem a światem.

Panie bedesj myślisz, że ludzie tutaj są głupi i bezmyślni by otwierać się przed nieznajomym, który w dodatku nie określił jednoznacznie swojego statusu wobec organizacji?
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Offline bene

Odp: Poszukuję osób zagubionych ale szczerych wobec siebie i Stwórcy...
« Odpowiedź #8 dnia: 03 Wrzesień, 2018, 09:18 »
Witam cie serdecznie mam nadzieje że będziesz wierny temu co napisałeś.
Sądząc, że są ludzie, którzy zostali jak ja, skrzywdzeni przez LUDZI, właściwie to niektórych ludzi i nielicznych ludzi, źle postępujących, fałszywych, obłudnych - choć z nazwy są Świadkami Jehowy...
Sądząc, że są na tym forum ludzie zagubieni, bo prawdy nie znaleźli na tym forum i wśród rzekomo wyzwolonych z WTS,

stawiam się do dyspozycji takich ludzi i służę wsparciem, pomocą, oraz realnemu przyjrzeniu się negatywnym i pozytywnym informacjom na temat organizacji.
Mam wiele ufności wobec ludzi i wobec Ciebie tak samo. Napisz więc na czym będzie polegało wsparcie pomoc oraz realne przyjrzenie się negatywnym informacją na temat organizacji. Bo o pozytywach których na pewno jest wiele można przeczytać na propagandowej stronie jw.org. W jaki sposób będziesz reagował na jawne sprzeczności czy to z Biblią lub prawem świeckim
Ciekawe jakie rośliny mają zmysły by poznać jaką budowę ma  owad oraz gdzie mają mózg aby mogły przetwarzać dane z poprzednich cyklów swojej egzystencji aby móc dostosować się do jego budowy


Offline Estera

Odp: Poszukuję osób zagubionych ale szczerych wobec siebie i Stwórcy...
« Odpowiedź #9 dnia: 03 Wrzesień, 2018, 09:49 »
po odejściu ze zboru (napisałem list) i zbadaniu wszystkiego co mogłem o negatywnych i pozytywnych stronach organizacji, dochodzę każdego dnia do wniosku, że jedynym miejscem, gdzie znalazłem najwięcej szczerze oddanych Bogu i ludziom ludzi, znalazłem w zborach Świadków Jehowy. Byłem w kilkunastu, w tym kilku o szczególnych potrzebach.
Owszem, szukałem na tym i innych forach czegoś, co definitywnie pogrążyło by organizację ŚJ w moich oczach, ale nie znalazłem (...)
Sądząc, że są ludzie, którzy zostali jak ja, skrzywdzeni przez LUDZI, właściwie to niektórych ludzi i nielicznych ludzi, źle postępujących, fałszywych, obłudnych - choć z nazwy są Świadkami Jehowy...
   Może, gdyby nie moje życie wśród śj przez wiele lat, to i może bym uwierzyła w te bzdury.
   A co do tego Twojego szukania, to chyba słabo otworzyłeś swój umysł, że "czarne" nazywasz "białym".
   :) :'(     
« Ostatnia zmiana: 03 Wrzesień, 2018, 10:20 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Roszada

Odp: Poszukuję osób zagubionych ale szczerych wobec siebie i Stwórcy...
« Odpowiedź #10 dnia: 03 Wrzesień, 2018, 09:56 »
Cytuj
Zapraszam do kontaktu ludzi szczerych i zagubionych lub skrzywdzonych przez ludzi
A tych skrzywdzonych przez organizację nie zapraszasz? :-\


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Odp: Poszukuję osób zagubionych ale szczerych wobec siebie i Stwórcy...
« Odpowiedź #11 dnia: 03 Wrzesień, 2018, 10:34 »
Co za krętacze - ta strona to przykrywka Nadarzyna: http://jw.info.pl/
Weź człowieku lepiej słownik do ręki i naucz się, jak należy pisać czasowniki w trybie przypuszczającym. Nie jakieś tam 'zrobił bym', ale 'zrobiłbym'.
Idź naucz siebie, zanim będziesz próbował uczyć innych.
Popatrzcie, ofensywa po wyciekach w wątku Tomka nabrała tempa. Być może ćwoki mają nowe cele duchowe (sic!) ideologiczne na nowy rok służbowy - wybadać kto pisze na forum. Żal. Żal.pl.
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline zenobia

Odp: Poszukuję osób zagubionych ale szczerych wobec siebie i Stwórcy...
« Odpowiedź #12 dnia: 03 Wrzesień, 2018, 10:45 »
Smie mowic o szczerości , obłude czuć na odległość ,fe !


Offline Roszada

Odp: Poszukuję osób zagubionych ale szczerych wobec siebie i Stwórcy...
« Odpowiedź #13 dnia: 03 Wrzesień, 2018, 10:49 »
Cytuj
Zapraszam do kontaktu ludzi szczerych i zagubionych
Prosimy o publiczne przedstawienie oferty.
Gdzie się zgłosić, do kogo, do jakiego zboru.
Co zaakceptować z tego, co uczy organizacja, a co odrzucić.
Kawa na ława. :)


Offline Estera

Odp: UWAGA! Agent Nadarzyna i Warwick zdemaskowany!
« Odpowiedź #14 dnia: 03 Wrzesień, 2018, 11:13 »
UWAGA!!!

bedesj ma założone konto na http://jw.info.pl/ gdzie czytamy:

Serwis ten służy wymianie informacji między ochrzczonymi Świadkami Jehowy.
Niniejsza strona nie jest oficjalnym serwisem Świadków Jehowy.
Strona jest i będzie prowadzona przez Świadków Jehowy.


i dalej

Informujemy, że zakładanie skrzynek mailowych w domenie jw.info.pl jest dostępne JEDYNIE z polecenia posiadającego konto mailowe Świadka Jehowy.
Bardzo cenimy informacje o osobach podszywających się pod naszych drogich braci a tym bardziej osobach o działalności odstępczej. Informację o takich osobach, które posiadają u nas konto mailowe, prosimy przesłać na adres: admin@jw.info.pl 


Wynika z tego, że bedesj był i jest czynnym świadkiem Jehowy. Przeczuwam, że ma nieczyste intencje i jest tak jak napisał Nemo:

Znając nieczyste metody jakie śJ stosują wobec "niewygodnych" współwyznawców, czego możemy spodziewać się od bedesj wobec odstępców?
   O żesz Q...źwa mać, chwytają się wszelkich metod,
   żeby nas, ODSTĘPCÓW zdemaskować i upalować na swoich komitetach.
   I nawet im nie przeszkadza pobratanie się z tym forum!!
   Coś słabo słuchają tego swojego cielca kierowniczego.
   Tutaj wszystkie wpisy nie autoryzowane przez niego.
   ;D ;D ;D
   
« Ostatnia zmiana: 03 Wrzesień, 2018, 12:09 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.