Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam ponownie  (Przeczytany 12109 razy)

Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #45 dnia: 06 Lipiec, 2018, 22:06 »
Jeśli chcecie wybudzać ludzi ze Świadków to zachęcam do mądrego i grzecznego działania. Po „owocach” ich poznacie także każdy kto jest wulgarny czy jest pieniaczem nie ma nic wspólnego z Jezusem dlatego nie uda się takim osobom pomagać innym. Natomiast nawet historie z tego forum pokazują ze łagodnym duchem można wiele.

Przyjmijcie moje serdeczne pozdrowienia i życzenia wielu błogosławieństw

I tu się z tobą zgodzę , powtórzę :
" Po „owocach” ich poznacie także każdy kto jest wulgarny czy jest pieniaczem nie ma nic wspólnego z Jezusem "
Twój sposób rozmowy pokazuje żeś pieniacz i nie masz nic wspólnego z postacią na którą się powołujesz.
Ale jeżeli twoja historia jest prawdziwa to może bycie starszym i udział w wielu komitetach  nauczyło ciebie braku szacunku dla rozmówcy? jeden za stary drugi za smarkaty tylko ty alfa i omega. Tak dbałeś o "czystość " zboru?
Dziś wiem więcej niż wczoraj


Michelangelo

  • Gość
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #46 dnia: 06 Lipiec, 2018, 22:09 »
I tu się z tobą zgodzę , powtórzę :
" Po „owocach” ich poznacie także każdy kto jest wulgarny czy jest pieniaczem nie ma nic wspólnego z Jezusem "
Twój sposób rozmowy pokazuje żeś pieniacz i nie masz nic wspólnego z postacią na którą się powołujesz.
Ale jeżeli twoja historia jest prawdziwa to może bycie starszym i udział w wielu komitetach  nauczyło ciebie braku szacunku dla rozmówcy? jeden za stary drugi za smarkaty tylko ty alfa i omega. Tak dbałeś o "czystość " zboru?

Zdecydowanie jedyna osoba która tutaj jest pieniaczem jest Roszada :) nie mam żadnego problemu z innymi osobami :) ja wiem ze jest tutaj kółko wzajemnej adoracji które będzie się wzajemnie broniło i naprawdę NIE dbam o to :) a starszy Pan z Gdańska nie będzie mi mówił ze jestem z sekty gdyż nie jestem zrzeszony z żadna organizacja religijna w przeciwieństwie do tego Pana który tkwi w sekcie :)

Edycja postu: zapomniałem dodać ze Ciebie sekta orgowska nauczyła oceniać ludzi choć ich totalnie nie znasz no chyba ze masz dar ducha świętego czy coś 😏


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 001
  • Polubień: 8492
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #47 dnia: 06 Lipiec, 2018, 22:15 »
moje trzy grosze:
Oj,oj ,oj  zrobiło się gorąco, bardzo gorąco jak u Brazylijczyków  :o


Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #48 dnia: 06 Lipiec, 2018, 22:21 »
Edycja postu: zapomniałem dodać ze Ciebie sekta orgowska nauczyła oceniać ludzi choć ich totalnie nie znasz no chyba ze masz dar ducha świętego czy coś 😏

Tak , mnie sekta orgowska nauczyła oceniać ludzi na podstawie ich słów , pomimo , że ich nie znam . Nauczyła mnie nazywać ich światusami , którzy będą leżeli jak gnój na roli .
Dziś wiem więcej niż wczoraj


Michelangelo

  • Gość
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #49 dnia: 06 Lipiec, 2018, 22:24 »
Tak , mnie sekta orgowska nauczyła oceniać ludzi na podstawie ich słów , pomimo , że ich nie znam . Nauczyła mnie nazywać ich światusami , którzy będą leżeli jak gnój na roli .

To uważaj bo co człowiek sieje to będzie zbierał, nie osadzaj bo sama zostaniesz osadzona. Spokojnej nocy Życzę


Offline Szycha

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 499
  • Polubień: 1647
  • Bądź Sobą - jw.org miej w... tam gdzie chcesz...
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #50 dnia: 06 Lipiec, 2018, 22:28 »
Z całym szacunkiem Michelangelo. Ale chyba nie zrozumiałeś postu Dorkas... Przecież wszyscy byliśmy tak uczeni, jak Ona napisała. Głosiliśmy "światusom" i za takowych należało ich uznawać, jeśli nie poznają jedynej najprawdziwszej prawdy to będą ja gnój... Jeśli byłeś świadkiem, byłeś tak samo zaprogramowany, nie pamiętasz?
I żeby było jasne, nie należę do żadnego kółka wzajemnej adoracji. Jeśli ktoś pisze głupoty, to bez względu na to, czy się znamy, czy nie, powiem to wprost!
« Ostatnia zmiana: 06 Lipiec, 2018, 22:31 wysłana przez Szycha »


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #51 dnia: 06 Lipiec, 2018, 22:29 »
Zdecydowanie jedyna osoba która tutaj jest pieniaczem jest Roszada :) nie mam żadnego problemu z innymi osobami :) ja wiem ze jest tutaj kółko wzajemnej adoracji które będzie się wzajemnie broniło i naprawdę NIE dbam o to :) a starszy Pan z Gdańska nie będzie mi mówił ze jestem z sekty gdyż nie jestem zrzeszony z żadna organizacja religijna w przeciwieństwie do tego Pana który tkwi w sekcie :)

Edycja postu: zapomniałem dodać ze Ciebie sekta orgowska nauczyła oceniać ludzi choć ich totalnie nie znasz no chyba ze masz dar ducha świętego czy coś 😏
W jakiej sekcie tkwi Roszada, bo chyba o nim tu mowa?


Michelangelo

  • Gość
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #52 dnia: 06 Lipiec, 2018, 22:32 »
Z całym szacunkiem Michelangelo. Ale chyba nie zrozumiałeś postu Dorkas... Przecież wszyscy byliśmy tak uczeni, jak Ona napisała. Głosiliśmy "światusom" i za takowych należało ich uznawać, jeśli nie poznają jedynej najprawdziwszej prawdy to będą ja gnój... Jeśli byłeś świadkiem, byłeś tak samo zaprogramowany, nie pamiętasz?

Nie kojarzę tego abym tak był uczony, może inne pokolenie. Za moich czasów to nawet da się znaleźć materiały ze nie tylko orgi przeżyją armagedon :) co do światusow to tez nie używałem tego określenia i miałem przyjemność poznać NO który bardzo mocno podkreślał żeby nie używać takich tekstów.

Szycha miło mi Cię poznać, słyszałem Twoje rozmowy ze starszymi, bardzo ciekawe :)

W jakiej sekcie tkwi Roszada, bo chyba o nim tu mowa?

Katolickiej ale nie mam zamiaru ciągnąć tematu bo to forum o orgach


Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #53 dnia: 06 Lipiec, 2018, 22:34 »
To uważaj bo co człowiek sieje to będzie zbierał, nie osadzaj bo sama zostaniesz osadzona. Spokojnej nocy Życzę

Znowu zgodzę się z tobą.  :)

 Mojżeszowa 19:32
32 Przed siwizną wstaniesz, będziesz szanował oblicze starca, w ten sposób okażesz bojaźń Bożą. Ja jestem Pan!
Czy nie tak uczy biblia ?
 
Dziś wiem więcej niż wczoraj


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #54 dnia: 06 Lipiec, 2018, 22:35 »
Katolickiej ale nie mam zamiaru ciągnąć tematu bo to forum o orgach
Ale w jakiej katolickiej sekcie, bo nie rozumiem?


Michelangelo

  • Gość
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #55 dnia: 06 Lipiec, 2018, 22:36 »
Znowu zgodzę się z tobą.  :)

 Mojżeszowa 19:32
32 Przed siwizną wstaniesz, będziesz szanował oblicze starca, w ten sposób okażesz bojaźń Bożą. Ja jestem Pan!
Czy nie tak uczy biblia ?

Dlatego prosiłem kilkukrotnie o to aby spamował gdzie indziej jednak postanowił publicznie kłamać na mój temat twierdząc ze jestem w jakiejś sekcie, za co mnie jeszcze przeprosi, na forum lub twarzą w twarz. Biblia nigdzie nie uczy ze mam pozwalać innym kłamać na mój temat czy się mylę?

Ale w jakiej katolickiej sekcie, bo nie rozumiem?

Już pisałem ze to forum o orgach a nie o sekcie Katolickiej. Poczytaj sobie, taka religia, nawet największa w Polsce.
« Ostatnia zmiana: 06 Lipiec, 2018, 22:37 wysłana przez Michelangelo »


Offline Szycha

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 499
  • Polubień: 1647
  • Bądź Sobą - jw.org miej w... tam gdzie chcesz...
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #56 dnia: 06 Lipiec, 2018, 22:38 »
Szycha miło mi Cię poznać, słyszałem Twoje rozmowy ze starszymi, bardzo ciekawe :)
Bardzo mi miło. Ciebie również witam serdecznie. Zerknij na mój dzisiejszy post w NAGRANIE ROZMOWY TELEFONICZNEJ (...) dziś zamieściłem pewnego rodzaju zapowiedź nadchodzących wydarzeń.... niestety trzeba się uzbroić w cierpliwość.
Ja nie byłem również z pokolenia gdzie mówiono światusy, ale rodzice i osoby w ich wieku nawet w prywatnych rozmowach bardzo często używali zwrotu światusy... na nasze można to przełożyć te chu...e :)
« Ostatnia zmiana: 06 Lipiec, 2018, 22:40 wysłana przez Szycha »


Michelangelo

  • Gość
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #57 dnia: 06 Lipiec, 2018, 22:39 »
Bardzo mi miło. Ciebie również witam serdecznie. Zerknij na mój dzisiejszy post w NAGRANIE ROZMOWY TELEFONICZNEJ (...) dziś zamieściłem pewnego rodzaju zapowiedź nadchodzących wydarzeń.... niestety trzeba się uzbroić w cierpliwość.
Ja nie byłe również z pokolenia gdzie mówiono światusy, ale rodzice i osoby w ich wieku nawet w prywatnych rozmowach bardzo często używali zwrotu światusy... na nasze można to przełożyć te chu...e :)

Haha już wchodzę i sprawdzam :)


Offline Roszada

Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #58 dnia: 06 Lipiec, 2018, 22:41 »
Ja już przestaję tego usera czytać. :-\
Szkoda czasu.
Jak on taki wybudzacz ŚJ to niech przyprowadzi na forum ze 30 osób. :)
Wtedy go pochwalę nawet i snikersa dam. ;D
« Ostatnia zmiana: 06 Lipiec, 2018, 22:48 wysłana przez Roszada »


Offline Matylda

Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #59 dnia: 06 Lipiec, 2018, 22:44 »
Dlatego prosiłem kilkukrotnie o to aby spamował gdzie indziej jednak postanowił publicznie kłamać na mój temat twierdząc ze jestem w jakiejś sekcie, za co mnie jeszcze przeprosi, na forum lub twarzą w twarz. Biblia nigdzie nie uczy ze mam pozwalać innym kłamać na mój temat czy się mylę?

Biblia nawet pozwala zabijać,a co tam kłamać.Zresztą w życiu przyzwoitością trzeba się posługiwać a nie jakąś książką,panie DYREKTORZE
https://www.youtube.com/watch?v=ZLG3JgkpyMA