Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: "Anioły" na akcji informacyjnej w Gliwicach  (Przeczytany 6619 razy)

Offline gedeon

Odp: "Anioły" na akcji informacyjnej w Gliwicach
« Odpowiedź #30 dnia: 19 Czerwiec, 2018, 23:24 »


Składając wniosek o wpisanie do obwieszczenia o planowanej manifestacji, należy podać cel z nazwy i organizatorów. Każdy kto przebywa w oznaczonym miejscu manifestacji z innym programem i organizacją z mocy prawa jest intruzem, który zakłóca przebieg planowy manifestacji i policja musi interweniować.
« Ostatnia zmiana: 19 Czerwiec, 2018, 23:26 wysłana przez gedeon »


Offline Sebastian

Odp: "Anioły" na akcji informacyjnej w Gliwicach
« Odpowiedź #31 dnia: 19 Czerwiec, 2018, 23:34 »
czy dobrze rozumiem, że gdyby np. adwentyści zrobili swoją demonstrację zgłosiliby ją i rozdawaliby swoje antykatolickie ulotki to Piotr Andryszczak byłby uznany za intruza i odprowadzony do radiowozu?
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: "Anioły" na akcji informacyjnej w Gliwicach
« Odpowiedź #32 dnia: 19 Czerwiec, 2018, 23:41 »
czy dobrze rozumiem, że gdyby np. adwentyści zrobili swoją demonstrację zgłosiliby ją i rozdawaliby swoje antykatolickie ulotki to Piotr Andryszczak byłby uznany za intruza i odprowadzony do radiowozu?

Gdybym ja, Ty czy on zakłócał ich zgłoszoną demonstrację np. rozdając ludziom na tym samym terenie swoje ulotki, to tak. Dlaczego prawo miałoby traktować nas i ich inaczej?
« Ostatnia zmiana: 19 Czerwiec, 2018, 23:42 wysłana przez mav »


Tusia

  • Gość
Odp: "Anioły" na akcji informacyjnej w Gliwicach
« Odpowiedź #33 dnia: 19 Czerwiec, 2018, 23:53 »
czy dobrze rozumiem, że gdyby np. adwentyści zrobili swoją demonstrację zgłosiliby ją i rozdawaliby swoje antykatolickie ulotki to Piotr Andryszczak byłby uznany za intruza i odprowadzony do radiowozu?

Adwentyści byli tam obecni ze swoją antykatolicką literaturą, stali całkiem z boku i nie zakłócali naszej. Nawet podszedłem sobie do nich i porozmawiałem.
Po drugie, gdyby sobie zgłosili swoją demonstrację... A co mnie by to obchodziło.
Bijesz pianę, a dobrze wiesz, że nie masz racji.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: "Anioły" na akcji informacyjnej w Gliwicach
« Odpowiedź #34 dnia: 19 Czerwiec, 2018, 23:55 »
czy dobrze rozumiem, że gdyby np. adwentyści zrobili swoją demonstrację zgłosiliby ją i rozdawaliby swoje antykatolickie ulotki to Piotr Andryszczak byłby uznany za intruza i odprowadzony do radiowozu?

moje trzy grosze:

Tak-najpierw zwrócono by uwagę, przez organizatorów ponieważ nie należy do grupy zgłaszającej.
Przebywając przy miejscu zgromadzenia i rozgłasza swoje prywatne tematy, które nie były skonsultowane z organizatorami wiecu, protestu itp(tzw. przyklejany intruz do głównego zgromadzenia), jeżeli zakłóca stając się dominującym nad programem uzgodnionym wcześniej w miejscu rejestracji takiego programu zgromadzenia,proszony jest o przejście w inne miejsce i przedstawiał tam swoje racje, nie zakłócając programu


Offline Sebastian

Odp: "Anioły" na akcji informacyjnej w Gliwicach
« Odpowiedź #35 dnia: 20 Czerwiec, 2018, 00:16 »
Bijesz pianę, a dobrze wiesz, że nie masz racji.
po prostu grzecznie pytam.
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline listonosz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 281
  • Polubień: 3498
  • Der bestirnte Himmel über mir...
Odp: "Anioły" na akcji informacyjnej w Gliwicach
« Odpowiedź #36 dnia: 20 Czerwiec, 2018, 07:52 »

Składając wniosek o wpisanie do obwieszczenia o planowanej manifestacji, należy podać cel z nazwy i organizatorów. Każdy kto przebywa w oznaczonym miejscu manifestacji z innym programem i organizacją z mocy prawa jest intruzem, który zakłóca przebieg planowy manifestacji i policja musi interweniować.
 

Z  formalnego  punktu widzenia  , mieliscie  pelne prawo  wezwac  policje  i ja tego nie kwestionuje...

Bardziej mi chodzi o zwykly , ludzki  punkt widzenia  na  roznego  typu  religijnych  oszolomow  , opetanych  wizja spelnienia poslannictwa   biblijnego . A dlaczego ?

Bo jeszcze nie tak dawno  sami tacy bylismy   i chyba powinnismy  rozumiec  co w  ich glowach siedzi .

Najprawdopodobniej  , pani Urszula i jej Aniol  tlumacza sobie to cale zdarzenie  jako  atak Szatana na  prawdziwych  slug Bozych .
Brzmi znajomo , czyz nie ...?



 


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: "Anioły" na akcji informacyjnej w Gliwicach
« Odpowiedź #37 dnia: 20 Czerwiec, 2018, 11:42 »
moje trzy grosze:
Listonosz: Przyznam Tobie po części racje - ale prawo, jest prawem i trzeba go przestrzegać, gdyż inaczej rodzi się anarchia i totalne zamieszanie  :)


Offline gedeon

Odp: "Anioły" na akcji informacyjnej w Gliwicach
« Odpowiedź #38 dnia: 20 Czerwiec, 2018, 12:30 »
Organizatorem manifestacji jest "Centrum Edukacji i Obywatelskich Inicjatyw Społecznych" jest to marka która w przestrzeni publicznej coś znaczy i ma powszechny szacunek u Decydentów.
Dlatego będziemy chronić nasz wizerunek.
Sprawa jest prosta, to organizator ponosi pełną prawną odpowiedzialność za słowa i czyny na manifestacji w związku z tym to organizator  podejmuje wszelkie decyzje dotyczące przebiegi i porządku na manifestacji, skoro je podjął, to znaczy że były  słuszne.

« Ostatnia zmiana: 20 Czerwiec, 2018, 12:47 wysłana przez gedeon »


Offline Estera

Odp: "Anioły" na akcji informacyjnej w Gliwicach
« Odpowiedź #39 dnia: 20 Czerwiec, 2018, 15:45 »
Składając wniosek o wpisanie do obwieszczenia o planowanej manifestacji, należy podać cel z nazwy i organizatorów. Każdy kto przebywa w oznaczonym miejscu manifestacji z innym programem i organizacją z mocy prawa jest intruzem, który zakłóca przebieg planowy manifestacji i policja musi interweniować.
   I to jest bardzo logiczne.
   W tym momencie, jest miejsce dla jednej manifestacji, która ma swój określony temat i organizatorów, którzy za to odpowiadają.
   Nawet gdyby ktoś w tym samym miejscu chciał uzyskać pozwolenie, to wydaje mi się, że pozwolenia by nie dostał.
   Coś na zasadzie, "kto pierwszy ten lepszy".
   W TYM MOMENCIE, "ANIOŁOWIE" SĄ INTRUZAMI.
   I policja słusznie ich wyprosiła.
   Dbając o interes manifestacji legalnie zgłoszonej.
   
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Sebastian

Odp: "Anioły" na akcji informacyjnej w Gliwicach
« Odpowiedź #40 dnia: 20 Czerwiec, 2018, 17:09 »
Sprawa jest prosta, (...) organizator  podejmuje wszelkie decyzje (...) skoro je podjął, to znaczy że były  słuszne
nie twierdzę że podjęte decyzje były akurat w tym przypadku niesłuszne, ale sposób przedstawienia powyższej argumentacji jest wg mnie co najmniej zabawny ;)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline PoProstuJa

Odp: "Anioły" na akcji informacyjnej w Gliwicach
« Odpowiedź #41 dnia: 21 Czerwiec, 2018, 19:05 »
Akcja w Gliwicach miała dotyczyć działalności Świadków Jehowy, a tymczasem wypromowano na forum działalność "Aniołów" - czyli osiągnęli już swój cel "ewangelizacji", bo dotarli do szerszego grona niż mieliby okazję tylko przez swoje konto na Youtubie.
Nie wiem czy kontynuowanie tego tematu ma sens?


Tusia

  • Gość
Odp: "Anioły" na akcji informacyjnej w Gliwicach
« Odpowiedź #42 dnia: 21 Czerwiec, 2018, 19:08 »
Akcja w Gliwicach miała dotyczyć działalności Świadków Jehowy, a tymczasem wypromowano na forum działalność "Aniołów"

Anioły zastały wywiezione na dworzec PKP, wsiedli w pociąg, odjechali i temat się zakończył.


Offline Roszada

Odp: "Anioły" na akcji informacyjnej w Gliwicach
« Odpowiedź #43 dnia: 21 Czerwiec, 2018, 19:09 »
Kogo anioł interesuje, niech go sobie znajdzie gdzieś na face, czy na jakimś forum.
My swego anioła-trampka mamy tu i mamy go dość. :)


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: "Anioły" na akcji informacyjnej w Gliwicach
« Odpowiedź #44 dnia: 21 Czerwiec, 2018, 19:10 »
Zgadzam się, i chociaż myślę, że temat legalności manifestacji i jednocześnie nielegalności ich zakłócania był potrzebny, to powiedziano chyba wszystko co trzeba było, więc temat zamykam.