Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Nowy regulamin forum - dyskusja  (Przeczytany 15154 razy)

Offline Noc_spokojna

Odp: Nowy regulamin forum - dyskusja
« Odpowiedź #45 dnia: 24 Czerwiec, 2018, 11:53 »
 
"towarzystwo wzajemnej adoracji" - nie jest takie złe - jak tam się 'siedzi' (punkt widzenia zależy od konta 'posia-dania' ) .


Dokładnie. Z kilkunastoletniego doświadczenia wiem, że każde poprzednie forum padało w chwili, kiedy zawiązywał się na nim "towarzystwo wzajemnej adoracji", z poparciem administratorów. Początkiem końca każdego forum, była "jedyna słuszna ideologia",  i usuwanie forumowiczów przedstawiających odmienną, "jedynie słuszne" "porady", i usuwanie tych, którzy udzielają innych, "jedynie słuszne" światło w przedstawianie organizacji, i usuwanie gorliwie jej broniących. Ludzie sami chcą wybierać, co dla nich jest słuszne, a co nie. Chcą dyskutować, spierać się, kłócić i godzić, zajmować stanowisko, jednych lubić a innych nie za bardzo. Forum powinno dostarczać dawki emocji, i nie zawsze muszą być to emocje pozytywne. Dopiero wtedy forum żyje. Pozbawiane tego wszystkiego przez nadgorliwą moderację powoli umiera.

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Nowy regulamin forum - dyskusja
« Odpowiedź #46 dnia: 24 Czerwiec, 2018, 12:12 »
   A ja uważam, że skoro jest tyle osób mających ale, tzn regulamin jest dobry.  ;D

Zgadzam się z Dosią.  Forum musi żyć, aby istnieć, a aby żyło nie może być tylko dobrze i poprawnie.

Kilka osób z tu obecnych pisało mi, że ich wq...am. ::)
Czy się obrażałam? Nie, bo lepiej wzbudzać takie emocje niż żadne. Od nadmiaru słodyczy może zemdlić. :D
« Ostatnia zmiana: 24 Czerwiec, 2018, 12:44 wysłana przez Tazła »
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline salvat

Odp: Nowy regulamin forum - dyskusja
« Odpowiedź #47 dnia: 24 Czerwiec, 2018, 13:20 »
Z chwilą ogłoszenia go w pierwszym poście tego wątku - 18 czerwca 2018.

Jest: https://swiadkowiejehowywpolsce.org/regulamin/poprzedni-regulamin-forum/

Jak wczoraj patrzyłem to w starym pojawiał sie nowy - może coś nie tak było z technicznego punktu widzenia.

Co do terminu, gdybym nie zapytał to NIKT by nie wiedział, bo taka informacja w samym regulaminie nie została zawarta.

Poza tym nowy regulamin posiada parę braków istotnych informacji, w związku z czym jest prawnym bublem.

Co do wypowiedzi Dosi: zgadzam się. Administracja i moderatorzy już nie raz dowiedli, że działają na wyrost. Motywy ich działania pisane do postów na cmentarzu często miały się nijak do rzeczywistości i były wyrazem braku opanowania nerwów zamiast merytorycznym uzasadnieniem, coś w rodzaju "nie bo nie i już". Skoro ludzie chcą dyskutować to niech to robią. Ale nie, gdy ktoś się wyłamie 'politycznie' to wypad.


« Ostatnia zmiana: 24 Czerwiec, 2018, 13:29 wysłana przez salvat »
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Offline HARNAŚ

Odp: Nowy regulamin forum - dyskusja
« Odpowiedź #48 dnia: 24 Czerwiec, 2018, 15:27 »

Zgadzam się z Dosią.  Forum musi żyć, aby istnieć, a aby żyło nie może być tylko dobrze i poprawnie.
Dlatego nie widzę nic złego gdy się w jakimś wątku trochę podkręci atmosferę , właśnie dla wywołania emocji i ożywienia dyskusji , bo ileż można dyskutować o tym samym? I nie ma potrzeby wywalać na cmentarz takich komentarzy tym bardziej gdy nikt ich do tego nie zgłasza panie właścicielu . :)


Offline sawaszi

Odp: Nowy regulamin forum - dyskusja
« Odpowiedź #49 dnia: 24 Czerwiec, 2018, 17:41 »
Emocje dodają tej 'iskry' do życia - czyż nie ?
Nie wyobrażam sobie życia - bez emocji - to byłyby takie 'jałowe' i bezsensowne wykonywanie czynności (zaprogramowanych) - jak robot ..
Ponoć "homo sapiens, sapiens" ma taki dar - jak "myślenie" i "kreatywność" - no 'chyba tak' !, ? ..


Offline Matylda

Odp: Nowy regulamin forum - dyskusja
« Odpowiedź #50 dnia: 24 Czerwiec, 2018, 17:55 »
. Początkiem końca każdego forum, była "jedyna słuszna ideologia",  i usuwanie forumowiczów przedstawiających odmienną, "jedynie słuszne" "porady", i usuwanie tych, którzy udzielają innych, "jedynie słuszne"

Zgadzam się w stu procentach. Mnie po tylu latach poza sektą do"jedynie słusznych"porad jest bardzo bardzo daleko.
Prawda to że początkiem końca..... itd co Nocka powiedziałaś. Ja się cieszę bo skoro każdy może swoje poglądy to i ja mogę.
Czym innym "jest jedynie słuszny"a czym innym prawo i jego stosowanie.
Dlatego dyskutujmy,krytykujmy i nie pieprzmy wkoło Macieju tylko o organizacji o panu Jezusie i nie składajmy ręców do modlitwy przed napisaniem każdego posta.
A że to ja wywołałam tą burzę bo powiedziałam: zakażmy udzielania porad prawnych,to sie biję w cycki.Ci co mnie znają to wiedzą że ja nie zawsze dosłownie mowię to co myślę i stosuję skróty myślowe a ci co mnie nie znają no to sobie trochę adrenalinę podnieśli,To nie jest takie złe. ;D
Ja zawszę piszę tutaj to co jestem w stanie każdemu z was powiedzieć w oczy przy osobistym spotkaniu,a że nie każdemu się to podoba to już takie jest życie i świętych obcowanie  :-*

Nawiązując do wczorajszego wpisu Twojego Nocka,to ma się wie że i ja ciebie lubię bo człowiek co kocha braci mniejszych może być tylko dobry,a że mam inne zdanie w kilku kwestiach to jak sama mówisz to musi być żeby życie trwało :)

Tak że se udzielajmy,rozmawiajmy,krytykujmy i chwalmy.
Kto zna sprawę jak Harnaś napisał to wie skąd się wzięło że"nie wolno proponować alternatywnych metod leczenia" .Uważam że to niepotrzebny jest taki zapis w regulaminie,a ja chciałam upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.Czytaj wywołać dyskusję i się udało.
Teraz dalszych wywiadów nie udzielam bo sie do mecza szykuję 8-)


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Nowy regulamin forum - dyskusja
« Odpowiedź #51 dnia: 24 Czerwiec, 2018, 22:03 »
Administracja i moderatorzy już nie raz dowiedli, że działają na wyrost. Motywy ich działania pisane do postów na cmentarzu często miały się nijak do rzeczywistości i były wyrazem braku opanowania nerwów zamiast merytorycznym uzasadnieniem, coś w rodzaju "nie bo nie i już". Skoro ludzie chcą dyskutować to niech to robią. Ale nie, gdy ktoś się wyłamie 'politycznie' to wypad.

   A może przestańmy się bić w piersi Administracji, a zacznijmy w swoje. ::)

Cmentarz, cmentarz a kto zawraca im d...i zgłasza komentarze do usunięcia? Sami tylko wywalają? Ilu jest takich co robią to pasjami, bo coś ich w treści uwiera?  ;D

Skoro chcą dyskutować, niech dyskutują, a nie kablują jak dzieci w przedszkolu.
« Ostatnia zmiana: 24 Czerwiec, 2018, 22:07 wysłana przez Tazła »
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline salvat

Odp: Nowy regulamin forum - dyskusja
« Odpowiedź #52 dnia: 24 Czerwiec, 2018, 22:10 »
To jak już wyciągasz cięższy kaliber to miej odwagę napisać kto to taki, bo widzę, że masz wiedzę niczym admin - kto, kiedy i ile.
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Offline HARNAŚ

Odp: Nowy regulamin forum - dyskusja
« Odpowiedź #53 dnia: 24 Czerwiec, 2018, 22:15 »
   A może przestańmy się bić w piersi Administracji, a zacznijmy w swoje. ::)

Cmentarz, cmentarz a kto zawraca im d...i zgłasza komentarze do usunięcia? Sami tylko wywalają? Ilu jest takich co robią to pasjami, bo coś ich w treści uwiera?  ;D

Skoro chcą dyskutować, niech dyskutują, a nie kablują jak dzieci w przedszkolu.
Brawo , popieram  , napisałem prawie 1500 postów , wdawałem się w dyskusje , pisałem odważnie  , byłem wyśmiewany , obrażany personalnie ,  wytykano mi kompleksy przyrównywano mnie dosłownie z ryja do małpy   gdy opublikowałem zdjęcie ale nigdy ale to nigdy nie zgłosiłem niczyjego postu do usunięcia .


Offline salvat

Odp: Nowy regulamin forum - dyskusja
« Odpowiedź #54 dnia: 24 Czerwiec, 2018, 22:24 »
Piszesz tak jakby zaraportowanie postu było co najmniej donosem do UB lub zdradą stanu.
Ludzie, to tylko forum. Nawet jeśli ktoś raportuje to przecież nie koncert życzeń i to administracja decyduje co i dlaczego wylatuje. Odmiennym tematem jest czy słusznie w naszym czy czyimś odczuciu.
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Nowy regulamin forum - dyskusja
« Odpowiedź #55 dnia: 24 Czerwiec, 2018, 22:28 »
Brawo , popieram  , napisałem prawie 1500 postów , wdawałem się w dyskusje , pisałem odważnie  , byłem wyśmiewany , obrażany personalnie ,  wytykano mi kompleksy przyrównywano mnie dosłownie z ryja do małpy   gdy opublikowałem zdjęcie ale nigdy ale to nigdy nie zgłosiłem niczyjego postu do usunięcia .

 Ja też nigdy.  8-)

 salvat , bądź konsekwentny w tym co piszesz. Usuwanie jest niefajne, ale kablowanie jak najbardziej.
Może zamiast usuwać, niech Admini dla najwięcej zgłaszających dadzą kwiatuszki za aktywność.  ;D
« Ostatnia zmiana: 24 Czerwiec, 2018, 22:33 wysłana przez Tazła »
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Nowy regulamin forum - dyskusja
« Odpowiedź #56 dnia: 24 Czerwiec, 2018, 22:36 »
Cmentarz, cmentarz a kto zawraca im d...i zgłasza komentarze do usunięcia? Sami tylko wywalają? Ilu jest takich co robią to pasjami, bo coś ich w treści uwiera?  ;D

Raporty tylko z ostatnich kilku dni:



Przy czym muszę przyznać, że ostatnich kilka dni było wyjątkowo spokojnych. Bywały czasy, że dostawaliśmy po kilkanaście raportów dziennie. Od różnych osób.

ale to nigdy nie zgłosiłem niczyjego postu do usunięcia .

Nieładnie tak kłamać. Edit: Błędnie zinterpretowałem dane, przepraszam.

Swoją drogą jeśli byłeś obrażany to właśnie po to jest funkcja zgłaszania postów, żeby z niej w takich sytuacjach korzystać. A nie potem zarzucać nam, że nic z tym nie robimy.

« Ostatnia zmiana: 24 Czerwiec, 2018, 22:47 wysłana przez mav »


Offline HARNAŚ

Odp: Nowy regulamin forum - dyskusja
« Odpowiedź #57 dnia: 24 Czerwiec, 2018, 22:41 »
Nie rozumiem tego zestawienia  bo nigdy nie zgłosiłem , nie użyłem takiej funkcji Może to mnie zgłoszono , to sie zgodzę bo ja nie zgłosiłem nigdy więc coś tu mieszasz
« Ostatnia zmiana: 24 Czerwiec, 2018, 22:44 wysłana przez HARNAŚ »


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Nowy regulamin forum - dyskusja
« Odpowiedź #58 dnia: 24 Czerwiec, 2018, 22:47 »
Nie rozumiem tego zestawienia  bo nigdy nie zgłosiłem , nie użyłem takiej funkcji Może to mnie zgłoszono , to sie zgodzę bo ja nie zgłosiłem nigdy więc coś tu mieszasz

Masz rację, poprawiłem się powyżej i przepraszam za wprowadzenie w błąd.


Offline HARNAŚ

Odp: Nowy regulamin forum - dyskusja
« Odpowiedź #59 dnia: 24 Czerwiec, 2018, 22:56 »
Spoko wszystko Ok.
A żalić się na nikogo nie potrafię nawet jak ktoś obraża załatwiam to sam albo puszczam koło uszu  ;) Duży chłopczyk jestem , radzę sobię
Mav Ty mnie słabo ale ja i tak Cię lubię  :)
« Ostatnia zmiana: 24 Czerwiec, 2018, 23:02 wysłana przez HARNAŚ »