Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Brat Bogumił - the series  (Przeczytany 81297 razy)

Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Brat Bogumił - the series
« Odpowiedź #255 dnia: 28 Wrzesień, 2018, 20:45 »
A czy będzie happy end? Czyli że brata Bogumiła wywalą  z orga na zbitą twarz i stoczy się na samo dno?  ;D ;)
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline lukier

Odp: Brat Bogumił - the series
« Odpowiedź #256 dnia: 28 Wrzesień, 2018, 20:48 »
O nie Nemo, tylko nie happy end! Brat Bogumił musi przeżyć ;) bo ja mam apetyt nie tylko na drugą serię, ale na kolejne też :)


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Brat Bogumił - the series
« Odpowiedź #257 dnia: 28 Wrzesień, 2018, 20:51 »
Ok. No to inny happy end. Brat Bogumił zarejestrował się na naszym forum bo doznał olśnienia.  ;D ;)
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4061
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Brat Bogumił - the series
« Odpowiedź #258 dnia: 28 Wrzesień, 2018, 20:53 »
A czy będzie happy end?

Pytanie źle postawione, legendy są wieczne :P


Offline lukier

Odp: Brat Bogumił - the series
« Odpowiedź #259 dnia: 28 Wrzesień, 2018, 20:56 »
Jeśli Bogumił będzie straszył nawet zza grobu to ja się zgadzam na taki happy end ;)


Offline Roszada

Odp: Brat Bogumił - the series
« Odpowiedź #260 dnia: 28 Wrzesień, 2018, 21:20 »
Już miałam się żegnać z forum, ale jak będzie Bogumił, to będę czytać i pisać.
Ja się żegnam rano i wieczór, dlatego z forum się nie żegnam. :)


Offline ewa11

Odp: Brat Bogumił - the series
« Odpowiedź #261 dnia: 28 Wrzesień, 2018, 21:22 »
No proszę, już sama zapowiedź kolejnej serii jaką wywołała dyskusję. :)


Offline Sebastian

Odp: Brat Bogumił - the series
« Odpowiedź #262 dnia: 28 Wrzesień, 2018, 21:31 »
dajcie mi znać lubikami i przemyślę projekt, bo nie ma sensu pisać do internetowej szuflady.
no dobra okażę umiar i nie będę bajerował że głosuję w imieniu wszystkich swoich klientów którzy korzystają z moich usług księgowych (bo jak wiadomo wiekszość tych osób nigdy nie miała kontaktu z organizacją) ...

ale nie odmówię sobie przyjemności podkreślenia że głosowałem i w imieniu własnym i w imieniu Beatki ;)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline ewa11

Odp: Brat Bogumił - the series
« Odpowiedź #263 dnia: 28 Wrzesień, 2018, 22:13 »
Bogumił wraca! Yeah!
W końcu Bogumił będzie jak NCIS - leci już piętnasty sezon. Ale rzeczywiście legendy są wieczne, Gibbs z Abby są wieczni i Bogumił okaże się wieczny. :D


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4061
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Brat Bogumił - the series
« Odpowiedź #264 dnia: 28 Wrzesień, 2018, 22:51 »
Dodam, że bardzo się cieszę, iż wpadłem na pomysł zamkniętych sezonów. Coś takiego trzeba było zastosować od samego początku, ale któż mógł przypuścić, że temat chwyci?

Ciągnąć tak na bieżąco - męcząca perspektywa i traci na tym całość. Dlatego teraz - o ile będzie widownia - chcę całą rzecz zawczasu przemyśleć. Tak żebym ja się nie zmęczył i materiał się nie zmęczył. Ułożyć całość, później stopniowo spisać wedle planu.

I chciałbym też, przy jednoczesnym zachowaniu dotychczasowej konwencji, aby bohaterowie troszkę - uwaga, brzydkie słowo z punktu widzenia teokracji - ewoluowali. Może pokazać nieco więcej ludzkiej strony każdego z nich, kto wie?

Ten koncept sprawia, że nie czuję, że wszystko w temacie zostało już opowiedziane.

Znacie Stary testament, to teraz czas na Nowy.


Offline Safari

Odp: Brat Bogumił - the series
« Odpowiedź #265 dnia: 28 Wrzesień, 2018, 22:57 »
Krótka piłka:

A gdyby tak...Bogumił Kozioł powrócił z kolejnym sezonem - tym razem zamkniętym i przemyślanym ( nie więcej jak 10 odcinków), po którym może nastąpić kontynuacja, ale może równie dobrze okazać się zamkniętą całością - czytalibyście?

Pytam, bo cholera mam pomysł na następną serię. Pomysł z którego jestem zadowolony, pomysł sensowny, wnoszący coś nowego i ustawiający starych bohaterów w nowych rolach... ale czy znajdę tu czytelników, czy znajdę tu prawych?

Jeśli jesteście za, dajcie mi znać lubikami i przemyślę projekt, bo nie ma sensu pisać do internetowej szuflady. Albo dla żywych, aktywnych czytelników albo wcale.

LUBIK!
I drugi... I trzeci 🤣🤣
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Brat Bogumił - the series
« Odpowiedź #266 dnia: 28 Wrzesień, 2018, 23:01 »
Jatiw-ExIN
Na pewno będzie - bardzo, bardzo długi, nie kończący się tasiemiec na Forum ""Brat BOGUMIŁ'', nowa wersja pisana "Opery mydlanej".
Stworzyłeś-ExIN Bogumiła, więc kontynuuj pisząc tą WIECZNĄ niekończącą się historię, jak wieczny wymyślony raj, w który wierzą świadkowie


Offline Sebastian

Odp: Brat Bogumił - the series
« Odpowiedź #267 dnia: 28 Wrzesień, 2018, 23:02 »
Znacie Stary testament, to teraz czas na Nowy.
a po starym i nowym testamencie przyjdzie czas na Koran a następnie na Ksiegę Mormona i na dzienniczek świętej Faustyny ;)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Tusia

  • Gość
Odp: Brat Bogumił - the series
« Odpowiedź #268 dnia: 28 Wrzesień, 2018, 23:20 »
a po starym i nowym testamencie przyjdzie czas na Koran a następnie na Ksiegę Mormona i na dzienniczek świętej Faustyny ;)

Duże i małe litery w nazwach piszesz świadomie?


Offline Sebastian

Odp: Brat Bogumił - the series
« Odpowiedź #269 dnia: 28 Wrzesień, 2018, 23:28 »
Duże i małe litery w nazwach piszesz świadomie?
nie, to raczej kwestia pośpiechu; prawie zawsze pamiętam że imiona (obojętnie czyje i obojętnie czy noszone przez postacie historyczne jak Faustyna czy postacie fikcyjne jak Zeus lub Posejdon) zazwyczaj piszę z dużej - co wyjaśnia Faustynę z dużej; księga Mormona pewnie poszła z dużej oba wyrazy bo Mormon to chyba imię (?) nie jestem pewny bo nie czytałem tej księgi

najbardziej zdziwiony jestem dlaczego Koran wyszedł z dużej a Stary Testament i Nowy Testament z małej (bardziej konsekwentne byłoby napisanie wszystkich tytułów wszystkich świętych ksiąg z dużej lub wszystkich z małej)

ale mogę Cię Piotrze uspokoić że moje błędy ortograficzne wynikają z niechlujstwa a nie z pobudek ideologiczno-religijnych
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)