Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy  (Przeczytany 68550 razy)

Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #315 dnia: 06 Maj, 2019, 20:30 »
Już nic.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Adam_73

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #316 dnia: 06 Maj, 2019, 20:54 »
Nemo a co ci sie nie zgadza konkretnie słucham...
A tak na marginesie po jaka cholerę miałbym kłamać i wymyślać historyjki patrz na mój podpis ... a prawda was wyzwoli... jak myślisz dlaczego mam to jako motto :)

Bracie nie badz taki do przodu, ja tez jak Nemo jestem 73 i po prostu zwyczajnie pamietamy jak to bylo, wiec jestesmy przeczuleni na ewentualne powiedzmy niescislosci..
dlatego tez wyluzuj, wejdz na powitanie i napisz o sobie kilka milych slow a forum Cie ucziwie powita :)
jesteśmy wszyscy zwierzętami.. no ok, skrzyżowaniem zwierzęcia z aniołem Bożym ...


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #317 dnia: 06 Maj, 2019, 21:05 »
73 to dobry rocznik.  ;D ;)
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline TUKAN_TOM

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 41
  • Polubień: 61
  • Sola Skriptura czyli Biblia tłumaczy sie sama.
Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #318 dnia: 07 Maj, 2019, 00:34 »
Bracie nie badz taki do przodu, ja tez jak Nemo jestem 73 i po prostu zwyczajnie pamietamy jak to bylo, wiec jestesmy przeczuleni na ewentualne powiedzmy niescislosci..
dlatego tez wyluzuj, wejdz na powitanie i napisz o sobie kilka milych slow a forum Cie ucziwie powita :)

Nie jestem do przodu tylko bardzo nie lubię gdy zarzuca mi sie czyny, których nie popełniłem w dodatku bez jakichkolwiek dowodów lub argumentów a w przywitaniu napisałem czego oczekuje i co mnie skłoniło do zaistnienia na forum.
PS.
A tak na marginesie to trudno opisać swe życie gdy po kilku zdaniach jest sie posądzany o nie wiadomo co i dlaczego, miałem nadzieje na zrozumienie a zarzuca mi sie kłamstwo lub wyzywanie od głupków, to jest przykre i smutne.
...a prawda was wyzwoli...


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #319 dnia: 07 Maj, 2019, 05:40 »
Nie wiem co to jest - ale ostatnio CK i JW org przekazuje "pokarm" w kształcie animacji komputerowej - czy to jakiś nowy trend z ich strony ??
- a może takie "nowe światło" im zabłysło (w głowach)_  :o
Kurcze pogubiłem się już w tym (15 lat poza zborem)  :-[ ..

Witaj Sawaszi

Oczywiście chodzi o przekaz i intensywniejsze dotarcie do odbiorcy, tego typu filmy, intensyfikują przekaz, a "mędrcom", z Warwick o to chodzi.

Wykorzystywałem tą formę szkoleń 25 lat temu, w czasie gdy nie jeden o tym nie pomyślał, a większoŝć myślała że to tylko, JAKIEŚ, filmy szkoleniowe, a chodziło o głębszy przekaz.

W tamtym czasie "guru" marketinku światowego to Brian Tracy.

Warwick, w dobie dzisiejszej też korzysta z porad najlepszych, widać to po ich działaniach, chociażby po poszerzaniu rynku, pozyskania "nowego klienta".

Pozdrawiam :)


Offline Xevres

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #320 dnia: 07 Maj, 2019, 07:01 »
Nie jestem do przodu tylko bardzo nie lubię gdy zarzuca mi sie czyny, których nie popełniłem w dodatku bez jakichkolwiek dowodów lub argumentów a w przywitaniu napisałem czego oczekuje i co mnie skłoniło do zaistnienia na forum.
PS.
A tak na marginesie to trudno opisać swe życie gdy po kilku zdaniach jest sie posądzany o nie wiadomo co i dlaczego, miałem nadzieje na zrozumienie a zarzuca mi sie kłamstwo lub wyzywanie od głupków, to jest przykre i smutne.

Dlatego nie czuj się zobowiązany komu kolwiek, co kolwiek tłumaczyć :) ja tam Ci wierze 👍🏻
wolnym jest się dopiero wtedy gdy można wszędzie i zawsze być sobą


Offline sawaszi

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #321 dnia: 07 Maj, 2019, 23:34 »
Witaj Sawaszi

Oczywiście chodzi o przekaz i intensywniejsze dotarcie do odbiorcy, tego typu filmy, intensyfikują przekaz, a "mędrcom", z Warwick o to chodzi.

Wykorzystywałem tą formę szkoleń 25 lat temu, w czasie gdy nie jeden o tym nie pomyślał, a większoŝć myślała że to tylko, JAKIEŚ, filmy szkoleniowe, a chodziło o głębszy przekaz.

W tamtym czasie "guru" marketinku światowego to Brian Tracy.

Warwick, w dobie dzisiejszej też korzysta z porad najlepszych, widać to po ich działaniach, chociażby po poszerzaniu rynku, pozyskania "nowego klienta".

Pozdrawiam :)
 

Mnie natomiast przypominają się (z młodości) "teleranek" . "Jaś i Małgosia" , "gąska Balbinka" , "Krecik" , "Bolek i Lolek" (potem dołączyła Lola) a i "Koziołek z Pacanowa" , "Rumcajs i Jagienka" itd. - a najbardziej podobał mnie się "Zwierzyniec" ( w poniedziałki to leciało )  :) :) :)
Ech ta młodość ("pane Hawranek to uz se ne wrati") ..


Offline salvat

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #322 dnia: 09 Maj, 2019, 17:51 »
Nowy materiał Bożydara.

Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Offline sawaszi

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #323 dnia: 09 Maj, 2019, 23:19 »
Faktycznie Bożydarze oddaj 1% podatku na kościół istniejący już 2000 lat - a resztę (co Ci zostanie) zachowaj dla siebie - bo nie warto się dzielić  ;D
Jezus Chrystus nie ma względu na środki pieniężne - ale to jest ważne co masz w duszy (jaki to majątek bezcenny) - każdy człowiek ma jakiś "talent" -
- lub kilka talentów , "kto zakopał swój talent nie otrzyma nagrody w niebiosach" . Dziel się talentem z innymi , albowiem nagroda przyjdzie niebawem  :)


Offline salvat

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #324 dnia: 28 Maj, 2019, 17:49 »
Ostatni film.

Bardzo trafne spostrzeżenia. Posłuchajcie i wyciągnijcie wnioski.

« Ostatnia zmiana: 28 Maj, 2019, 17:58 wysłana przez salvat »
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Offline Xevres

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #325 dnia: 28 Maj, 2019, 21:44 »
Ostatni film.

Bardzo trafne spostrzeżenia. Posłuchajcie i wyciągnijcie wnioski.


Mój ulubiony youtuber w tych tematach👍🏻
wolnym jest się dopiero wtedy gdy można wszędzie i zawsze być sobą


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #326 dnia: 29 Maj, 2019, 15:12 »
W filmie padło stwierdzenie, że forum jest "rodzajem inkubatora" po tym jak wychodzimy z organizacji, każdy z nas trafił tutaj żeby zrozumieć co się dzieje, spróbować odnaleźć się w nowej rzeczywistości, znaleźć akceptację, poznać fakty pomagające w podjęciu decyzji o odejściu od Świadków Jehowy - i całkowicie się z tym stwierdzeniem zgadzam. Gdy ktoś na forum pisze, że odchodzi stąd, to chociaż z jednej strony robi się przykro, szczególnie gdy z tą osobą prowadziliśmy tu dyskusje na różne tematy, to z drugiej postrzegam takie wpisy jako sukces tego miejsca - w przypadku danej osoby forum spełniło swój cel i można pójść dalej w życiu. Ogólnie każdy powinien raz na jakiś czas się zastanowić, czy to co aktualnie robię w życiu to jest to, co chcę i powinienem robić dalej, czy może raczej zostawić to i spróbować czegoś innego, i bytność tutaj nie jest wyjątkiem :).

Edit: Co do potrzeby "starszowania" - z prawdziwą przyjemnością oddałbym wszelkie zadania związane z moderowaniem tego miejsca innej osobie, która ma do tego więcej nerwów niż ja. Domyślam się, że Nemo zrobiłby podobnie ;D. To, że to robimy wynika wyłącznie z faktu, że jest taka potrzeba, inaczej to miejsca bardzo szybko zatraciłoby swój cel i w końcu przestało istnieć, co widzieliśmy chociażby na przykładzie forum watchtower, gdzie właścicielowi się zwyczajnie forum znudziło. Nie chciałbym, żeby tutaj również tak się stało i dlatego robimy to co robimy, by nadal mogły się tu pojawiać nowe osoby potrzebujące pomocy, wsparcia i akceptacji po wyjściu z sekty.
« Ostatnia zmiana: 29 Maj, 2019, 15:24 wysłana przez mav »


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #327 dnia: 29 Maj, 2019, 16:21 »
Domyślam się, że Nemo zrobiłby podobnie ;D.
Po ostatnich wydarzeniach na forum pewnie masz rację.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline salvat

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #328 dnia: 30 Maj, 2019, 20:15 »
Po ostatnich wydarzeniach na forum kolejni wartościowi ludzi odejdą, ba! już odchodzą. I nawet wiem kto  ;)
A dane słowo naszego administratora jest warte coraz mniej.
« Ostatnia zmiana: 30 Maj, 2019, 20:27 wysłana przez salvat »
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Offline zenobia

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #329 dnia: 30 Maj, 2019, 21:15 »
Salvat , co masz na mysli mowiąc ;wartosciowi ludzie ?