Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy  (Przeczytany 69444 razy)

Offline Proctor

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #195 dnia: 02 Czerwiec, 2018, 12:03 »
Dziewiatka to stary sceptyk.
Jemu się jeszcze żadna nasza akcja nie podobała.
Jak czytam jego posty, to jakbym czytał kogoś, kto włącza wsteczny bieg.
Próbuje piasek w szprychy rzucać.
Można odczuć, jak piszesz Bożydar, że to wtyka Nadarzyna. ;)

Może sam nie może się wykaraskać, ale innych metody torpeduje, bo u niego się nie sprawdzają. :(
To trzeba mu kobietę znaleźć. Bo to ewidentnie zachowanie starych kawalerów :-\ ;D


Offline Roszada

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #196 dnia: 02 Czerwiec, 2018, 12:31 »
To trzeba mu kobietę znaleźć. Bo to ewidentnie zachowanie starych kawalerów :-\ ;D
Niekoniecznie. Był tu taki, który wszystkie argumenty przyrównywał do ewentualnej opinii jego żony, zagorzałej świadkowej. :-\
Ponieważ ona wszystko odrzucała, więc i on czuł się sfrustrowany naszymi działaniami. :-\
Odszedł niedawno. I dobrze, bo działał mi na nerwy, a i innych dołował. :(


Offline dziewiatka

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #197 dnia: 03 Czerwiec, 2018, 08:43 »
Ja niczego nie torpeduję ,ale jako były betonowy straszny dostrzegam nieudolność z jednej jak i z drugiej strony.Mogę powiedzieć jedno,że w tym wypadku może zostać to wykorzystane jako trypowy przykład pieniactwa ze strony odstępców.Moja opinia nie jest wiążąca ani nie jest żadnym wyznacznikiem ale jest moja a jestem żonaty od ponad 30 lat i razem z żoną zostaliśmy świadkami.Teraz razem jesteśmy gdzieś pomiędzy,ale dalej nam do organizacji niż na drugą stronę.Na razie nie robię żadnego definitywnego kroku by pożegnać się z organizacją bo jest tak mi wygodnie.ten  oportunizm jest podyktowany wygodą. Wiem,że w organizacji źle się dzieje i że CK stosuje praktykę o czym się nie mówi to to nie istnieje.Wobec tego każde nagłośnienie niegodziwości w organizacji jest dobre ,tylko moje wątpliwości budzą metody świadkowsko-kościelne ,bo żadem Jehowa czy Jezus lub inna trójca nie ma nic wspólnego z tym co ludzie wyprawiają, to tak jakby obwiniać mechanika że jest złym mechanikiem bo nie do tego kościoła chodzi co trzeba.Jeżeli coś jest złe to jest złe  i nie ma to nic wspólnego w jaki sposób interpretuje Biblię i tego będę się trzymał o ile nie zapomnę bo prędzej grozi mi demencja niż starokawalerstwo.Może jeszcze jedno skoro tego typu działanie jest takim perfekcyjnym otwieraczem do zabetonowanych głów ,to może powiecie jak pokona tą przeszkodę;Niemal każdy zabetonowany świadek na jakąkolwiek krytyczną informację o organizacji odpowiada:Nie będę tego słuchał bo to jest nie budujące.


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #198 dnia: 04 Czerwiec, 2018, 22:35 »
Bożydarze wraz z żoną, drodzy forumowicze.
W dniu dzisiejszym zakończyłem odsłuchiwanie przesłanych tu nagrań - oczywiście największe poruszenie mojego serca spowodowały sam komitet pierwotny jak i odwoławczy.
Pierwsza sprawa - podziwiam i szanuję potrzykroć za przekaz merytoryczny.
Druga sprawa - podziwiam za opanowanie i cierpliwość w tłumaczeniu im (funkcjonariuszom amerykańskiej korporacji) spraw leżących Wam na sercu.
Trzecia sprawa - nie szanuję i hejtuję gościa, który powiedział: "My nie chcemy kierować się logiką"; ale się zdziwi, gdy od naszego Pana usłyszy: "A nie sprawdziłeś na logikę, czy znalazłeś moją drogę?".
Czwarta sprawa - naprawdę po tym wszystkim życzę Wam dużo uspokojenia i wytchnienia! Radości z wykonanej pracy i dumy z powoływania się na autorytet Pana Jezusa!
Mam te nagrania na dysku. Jest to ciężkie, bardzo osobiste z Waszej strony, ale gdy kiedyś mi się przyda do pomocy komuś - a może i sobie w przygotowaniach do starcia - to na pewno jeszcze raz ich odsłucham!
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline Arvena

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #199 dnia: 05 Czerwiec, 2018, 00:48 »
Czy starsi,ktorzy brali udzial w komitecie wiedza juz, ze wystepuja na YouTubie? Czy moga probowac sie rzucac i probowac wymuc skasowanie nagran?
Zle czynisz, jesli chwalisz, gorzej, jesli ganisz rzecz,ktorej dobrze nie znasz. " Leonadro Da Vinci


Offline Bożydar

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #200 dnia: 05 Czerwiec, 2018, 10:07 »
Starsi są w czasie służby publicznej jako kaznodzieje więc nawet nagranie ich samych z nazwiskami byłoby jak nagranie wykładu niedzielnego.
Nie jest to żadna spowiedź bo w komitecie bierze udział 5 osób, a w odwoławczym 8 osób. Poza tym nagranie ujawnia sprawę Bożydara i jego żony, a oni nie mają nic przeciw przedstawieniu jej szerokiemu gronu słuchaczy.
Z tego co mi wiadomo, jest poruszenie w obwodzie.
Starsi z nagrań już na 100% wiedzą o tym, że komitet jest w internecie. Btw, jeśli zrobiony wg wzniosłych zasad Bożych to powinien przynosić chwałę i dobre imię organizacji, a co za tym idzie przyrost wiernych. Nawet jeśli ten komitet to farsa, Nadarzyn i tak zawsze przyklepuje na korzyść starszych "kierowanych Duchem Świętym" w czasie komitetu, więc to nie może być farsa dla Nadarzyna.
« Ostatnia zmiana: 05 Czerwiec, 2018, 10:09 wysłana przez Bożydar »


Offline Startek

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #201 dnia: 05 Czerwiec, 2018, 21:29 »
Uśmiałem się ,, starsi kierowani Duchem Bożym " skoro są kierowani Duchem Bożym to po co komitet odwoławczy , czyżby  Duch Boży się pomylił


Offline Proctor

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #202 dnia: 06 Czerwiec, 2018, 01:46 »
Uśmiałem się ,, starsi kierowani Duchem Bożym " skoro są kierowani Duchem Bożym to po co komitet odwoławczy , czyżby  Duch Boży się pomylił
Nie!!! Duch Boży zastanawiał się i po odwoławczym podjął decyzje. Ziomuś takich podstaw nie wiesz?


Offline Bożydar

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #203 dnia: 06 Czerwiec, 2018, 12:54 »
Jeśli to ten sam Duch co chciał mnie ustami NO mianować za osiągi godzinowe w korporacji JW to nie dziwne, że takie ciuciubabki.  ;D
Wycieranie sobie rąk Duchem Świętym przy tak nieudolnych metodach jak w JW podchodzi pod bluźnierstwo.
Organizacja na każdym kroku podpina wszystkie osiągi korporacyjne pod działanie DŚ.
Obalić takie myślenie nie jest trudno za pomocą nawet jednej Strażnicy, jaką posłużyłem się na obu komitetach.


Offline Estera

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #204 dnia: 29 Lipiec, 2018, 16:13 »
   Bożydar.
   Czy to Twoje zdjęcie w awatarze?
   Pozdrawiam serdecznie.
   :)
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Bożydar

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #205 dnia: 29 Lipiec, 2018, 16:16 »
Może nie tak twarzowy jak puchacz ale cóż.  ;)


Offline Roszada

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #206 dnia: 29 Lipiec, 2018, 16:18 »
Może nie tak twarzowy jak puchacz ale cóż.  ;)
Myślałem że jakiś Hiszpańczyk. :)


Offline salvat

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #207 dnia: 29 Lipiec, 2018, 16:34 »
Bożo wyglądasz w porzo !
Zdjęcie zacne, a co se będzie chłop żałował :D
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Offline Estera

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #208 dnia: 29 Lipiec, 2018, 16:36 »
Może nie tak twarzowy jak puchacz ale cóż.  ;)
   No, świetnie.
   Miło Cię poznać z prawdziwego oblicza, bracie po odstępstwie.
   :)
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Roszada

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #209 dnia: 29 Lipiec, 2018, 16:38 »
To nie są jednak wilki w owczej skórze. :)