Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy  (Przeczytany 69456 razy)

Offline Gremczak

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #180 dnia: 01 Czerwiec, 2018, 07:50 »
U mnie dobrze slychać.


Offline vincent

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #181 dnia: 01 Czerwiec, 2018, 08:12 »
Trzdba uszy wyczyścić to bedzie dobrze słychać 😉
Widać ,że szybko zareagowali w zborze na Wasze "występy" .
Smieszy mnie to bo tak to wielka tajemnica za co wykluczenie ale potrzeby zboru momentalnie wskazuja na ten czy inny powód. Trzeba byc imbecylem do kwadratu zeby nie wyciagnac wnioskow😉


Offline lukier

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #182 dnia: 01 Czerwiec, 2018, 16:58 »
Ten brat Robert brzmi zupełnie jak ... brat Robert z mojego zboru, aż się wystraszyłam dopóki nie przeczytałam, że mieszkacie zupełnie gdzie indziej niż ja. Pewnie ten sam specyficzny sposób mówienia jest właściwy dla wielu innych starszych. Trochę jak w Kościele rozpoznaje się śpiewny głos ksiedza, u nas jest taki ton nabożności połączony z dostojnością i powagą pociągnięta często do granic śmieszności. Tak wielu właśnie przemawia.
A wracając do wątku, gratuluje Tobie Bożydarze i Twojej żonie. Ja niestety nie mogę pozwolić sobie póki co na komfort oficjalnego odejścia, ale jak już nadejdzie ten moment, na pewno coś wymyślę i zrobię to z pompą i w cieniu skandalu, żeby mnie popamiętali  ;)
Ciekawą masz historię, Twoje dyskusje z małżonka przypominają mi coś przez co sama przeszłam z mężem. Niestety nie istnieje tajemne zaklęcie na osobę usidloną przez świadków, które odczarowywuje w jednym momencie organizację. U nas też były niekończące się dyskusje i kłótnie...wieloletnie.
Interesująco też było wysłuchać jak to naprawdę wygląda na komitecie sądowniczym. Sama nigdy nie miałam przyjemności uczestniczyć w tego typu sądzie czarownic.
Wielkie dzieki za ten wątek i powodzenia !!!



Offline Bożydar

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #183 dnia: 01 Czerwiec, 2018, 17:56 »
Może puść mężowi nasz komitet. ;)
Może coś mu zaświta.
Życzę wam obojgu powodzenia w wychodzeniu z tej nieciekawej religii.


Offline lukier

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #184 dnia: 01 Czerwiec, 2018, 18:04 »
Bożydar, nie uściśliłam, to mój mąż walczył dzielnie o to żebym sobie odpuściła już to świadkowanie, teraz oboje już poza, wspominałam naszą przeszłość tylko. Ale dzieki :)


Offline Bożydar

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #185 dnia: 01 Czerwiec, 2018, 18:15 »
Bożydar, nie uściśliłam, to mój mąż walczył dzielnie o to żebym sobie odpuściła już to świadkowanie, teraz oboje już poza, wspominałam naszą przeszłość tylko. Ale dzieki :)

Ok.
Wszystkiego dobrego w takim razie. :)
« Ostatnia zmiana: 01 Czerwiec, 2018, 18:18 wysłana przez Bożydar »


Offline Startek

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #186 dnia: 01 Czerwiec, 2018, 20:47 »
Jestem pod wrazeniem tego co  przeszliście , szczególnie poruszyło mnie świadectwo twojej żony na pierwszym komitecie . Ja  podobnie przeżyłem dotknięcie Ducha Świętego to było takie osobiste przeżycie . Nawet się nie modliłem o to ,  Bóg sam zadziałał i otworzyl mój umysł na Ewangelię  .  Powiedziałem  o tym jednemu świadkowi jednemu świadkowi  wyśmiał mnie .


Offline Bożydar

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #187 dnia: 01 Czerwiec, 2018, 23:19 »
Nie martw się Startek.
Jakby któryś z "braci króla " poklepał tego brata po plecach to byłby powód do przejścia odrobiny wspaniałości ducha kierującego 8 panami.
ŚJ mają być posłuszni i jednolici. Unifikacja JW nie pozwala na takie wyróżnienia jakie może spotkać tylko kogoś z rolexem w Warwick.
Osobiście prosiłem żonę żeby zostawić ten fragment bez wycinania dla ludzi słuchających na YT i żeby usłyszeć co na to powiedzą starsi. Niestety dla starszych działanie DŚ to jak temat koranu - nic o tym nie wiedzą - dlatego nie powiedzieli nic poza działaniem DŚ tylko na CK. Pozdrawiam.


Offline Startek

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #188 dnia: 02 Czerwiec, 2018, 08:21 »
Nie wiem Bożyszcze czy zwróciłeś uwagę na modlitwę na tym komitecie sądowniczym .  Ten sędzia modlił się tylko za siebie i tych dwóch wy zostaliście pominięci w tej ich modlitwie . Ciekawe co , i druga sprawa oni wcale was nie słuchali . Przyszli z gotowym wyrokiem .


Offline dziewiatka

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #189 dnia: 02 Czerwiec, 2018, 09:22 »
Dziwne.Może tak,spodziewałem się jakiejś bomby a tu przepychanki czyja interpretacja biblii jest jedyna i prawdziwa.Starszaki tylko niewolnik wściekły i rozrzutny a Bożydar i Bożydarowa  tylko Jezus i my mamy tą interpretację.Lepiej było napisać list,szkoda tylko waszego czasu.


Offline Startek

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #190 dnia: 02 Czerwiec, 2018, 09:45 »
Nie chodziło o napisanie listu , bardzo dobrze zrobili . W prawdzie kosztowało ich dużo nerwów i zdrowia  ,  jednak wielu ludziom to przesłuchanie pomoże  , bo tak naprawdę nikt nie wie w zborach co się dzieje na tych komitetach . 


Offline Bożydar

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #191 dnia: 02 Czerwiec, 2018, 10:19 »
Dziwne.Może tak,spodziewałem się jakiejś bomby a tu przepychanki czyja interpretacja biblii jest jedyna i prawdziwa.Starszaki tylko niewolnik wściekły i rozrzutny a Bożydar i Bożydarowa  tylko Jezus i my mamy tą interpretację.Lepiej było napisać list,szkoda tylko waszego czasu.

Napisanie listu nie ujawniłoby tego jakim "szacunkiem" darzą Biblię CK i starsi.
Im nawet bomba nie pomoże więc nie tędy droga.
Chodziło o to, że z mównicy głosi się jak to ŚJ są podporządkowani Biblii i jak bardzo są pobożni, a na komitecie wyszło szydło z wora bo okazało się, że najważniejszy jest "Niewolnik i "procedury". Biblia okazała się kłodą pod nogami na drodze do wyprzątnięcia nieposłusznych z korporacji.
I to powinien usłyszeć świat. My wiedzieliśmy, że nic nie wskóramy, ale nagranie komitetu pokazało obłudę organizacji.


Offline Proctor

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #192 dnia: 02 Czerwiec, 2018, 11:31 »
Lepiej było napisać list,szkoda tylko waszego czasu.
Nie zgodzę się. Takie nagrania najlepiej otwierają oczy zabetonowanym Świadkom.


Offline Bożydar

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #193 dnia: 02 Czerwiec, 2018, 11:41 »
Może dziewiątka działa w konspiracji z Nadarzynem i zamieszcza komentarze opiniotwórcze żeby burdy organizacji nie wypływały w świat tylko zostały w piwnicy sali królestwa...  :P
Nie będzie żadnego milczenia. :) Nagrywać i publikować, aż świat nasyci się prawdą o prawdzie.
Jezus powiedział, że to co ukrywane będzie głoszone z dachów domów.


Offline Roszada

Odp: Bożydar odchodzi od Świadków Jehowy
« Odpowiedź #194 dnia: 02 Czerwiec, 2018, 11:47 »
Dziewiatka to stary sceptyk.
Jemu się jeszcze żadna nasza akcja nie podobała.
Jak czytam jego posty, to jakbym czytał kogoś, kto włącza wsteczny bieg.
Próbuje piasek w szprychy rzucać.
Można odczuć, jak piszesz Bożydar, że to wtyka Nadarzyna. ;)

Może sam nie może się wykaraskać, ale innych metody torpeduje, bo u niego się nie sprawdzają. :(