Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam wszystkich :)  (Przeczytany 5879 razy)

Offline Missen

Odp: Witam wszystkich :)
« Odpowiedź #15 dnia: 05 Maj, 2018, 23:15 »
Chętnie napiszę i wywale co we mnie siedzi :) ale to jutro na spokojnie :) dziś już opadłam z sił po tej dawce emocji.
"Nieważne, czy myślisz, że możesz, lub nie - w obu przypadkach masz rację"


Offline Salome

Odp: Witam wszystkich :)
« Odpowiedź #16 dnia: 05 Maj, 2018, 23:19 »
Witaj na forum! Kolejna owieczka się odnalazła dzięki forum.  ;) ;) ;)
"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Odp: Witam wszystkich :)
« Odpowiedź #17 dnia: 05 Maj, 2018, 23:30 »
Witaj na jedynej właściwej stronie:-D
No i spokojnej nocy - hehe, po zarejestrowaniu się tutaj człowiek nigdy spokojnie nie śpi:-D
Dręczy go ten demon...
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline Estera

Odp: Witam wszystkich :)
« Odpowiedź #18 dnia: 05 Maj, 2018, 23:36 »
Witaj na jedynej właściwej stronie:-D
No i spokojnej nocy - hehe, po zarejestrowaniu się tutaj człowiek nigdy spokojnie nie śpi:-D
Dręczy go ten demon...
   zero1.
   Nie strasz naszego niemowlaczka :D :D
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline jankowalski82

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 191
  • Polubień: 454
  • Każdy ma to, na co się odważył.
Odp: Witam wszystkich :)
« Odpowiedź #19 dnia: 05 Maj, 2018, 23:38 »
  Witaj.


Offline CEGŁA

Odp: Witam wszystkich :)
« Odpowiedź #20 dnia: 06 Maj, 2018, 10:48 »
Witaj  :)
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline HARNAŚ

Odp: Witam wszystkich :)
« Odpowiedź #21 dnia: 06 Maj, 2018, 11:21 »
Chętnie napiszę i wywale co we mnie siedzi :) ale to jutro na spokojnie :) dziś już opadłam z sił po tej dawce emocji.
Już jest jutro wstawaj , sępy czekają  :)


Offline salvat

Odp: Witam wszystkich :)
« Odpowiedź #22 dnia: 06 Maj, 2018, 11:42 »
No dajcie kobiecie zebrać myśli. Może akurat skrobie w Wordzie 12-tą stronę...  ;D
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Offline Rajski Ptak

Odp: Witam wszystkich :)
« Odpowiedź #23 dnia: 06 Maj, 2018, 11:50 »
Czesc Missen😊 swiadomosc tego co nam zrobil ORG to juz duzo. Teraz mysl o sobie i ukladaj sobie wszystko😊 zycie jest piękne, wiec życzę Ci wielu wspanialych chwil, rowniez na naszym forum!
"Gdy mówisz prawdę, nie potrzebujesz sobie niczego przypominać."- Mark Twain


Offline Missen

Odp: Witam wszystkich :)
« Odpowiedź #24 dnia: 06 Maj, 2018, 12:36 »
Witam, spałam prawie do 12, tak mnie demony kołysały do snu  ;D A więc chciałam usciślić ze w orgu byłam ok 23 lata swojego zycia. Odcinanie się trwało ok rok, teraz jestem juz pozornie całkowicie wolna od 7 lat. Mam ten plus ze moja mama, mimo że jest totalnie zaslepiona organizacja i niejednokrotnie nieswiadomie robila mi przez to krzywde, to akceptuje i szanuje mój wybór. Z resztą rodziny tez jest ok bo w końcu nie jestem wykluczona bo nigdy nie byłam chrzczona xD. Moja największą bolączką jest to ze przez te 23 lata, najlepsze lata dzieciństwa i młodości mój łeb był programowany. Teraz mimo że jestem wolna, to wszystko na mnie dalej oddzialowuje. Od dziecka stawiane były ograniczenia, trzeba było szybciej dorosnąć, nawet nie miało się czasu na to aby popełnić błędy. To wszystko skutkuje tym, że mój właściwy okres dojrzewania zaczal się gdy już u innych dawno skończył,  czyli w wieku 23 lat gdy się uwolniłam.  Teraz jestem ledwo po 30tce, a czuje się jak max 20 latka z "duszą" w wieku podeszłym. Mam prace, znajomych, faceta a mimo wszystko czuje się jak puzelek nie z tej układanki. Czuje ze to forum to nowy początek. Juz nie tylko wiem ze organizacja była nie dla mnie i w sumie ostatecznie nie wierze w to co nauczali. Teraz mogę ją strącić z piedestału tej jedynej "normalnej" . Poza tym widzę wreszcie ze moja popsuta głowa to nie moja wina i nie jestem w tym sama.
"Nieważne, czy myślisz, że możesz, lub nie - w obu przypadkach masz rację"


Offline HARNAŚ

Odp: Witam wszystkich :)
« Odpowiedź #25 dnia: 06 Maj, 2018, 13:18 »
Organizacja wywiera olbrzymi wpływ na życie każdego z nas . Czasami trzeba lat aby uwolnić głowę.Ja długo po wyjściu z Organizacji tłukłem się z myślą: A co jeśli oni jednak mimo wszystko mają rację? Na szczęście ten etap mam za sobą.
Nawet gdy nam się wydaję , że niewiele mieliśmy do czynienia z ich ideologią , to i tak jesteśmy w jakiś sposób skażeni mentalnością jaką w nas wtłaczali. Posłużę się przykładem a w zasadzie przemyśleniami z dzisiejszego przepięknego poranka przy kawie na tarasie. a zaznaczę , że spędziłem w Organizacji niemal całe swoje dotychczasowe życie.
Otóż w zborze uchodziliśmy za ludzi raczej  majętnych. Nie rozwijaliśmy jednak możliwości robienia większej kasy , bo to nie właściwe , bo materializm , bo świat pochłonie , bo to marność , bo lepiej poprzestawać na małym , bo jesteśmy tu tylko przybyszami , bo zaraz Armagedon , bo szkoda energii , bo lepiej spożytkować ten czas na sprawy duchowe itp. itd. I choć czasami odzywało się pragnienie zrobienia czegoś większego to skutecznie to w sobie zagłuszałem .
Więc byliśmy majętni ale względem braci w zborze tymczasem ludzie wokół których mieszkam wykorzystali swój czas i zrobili naprawdę fajne interesy. Ja ten czas przespałem , a raczej przebiegałem po klatkach . I chociaż mam w głowie kilka pomysłów to raczej mój peleton już odjechał .


Offline Agnesja

Odp: Witam wszystkich :)
« Odpowiedź #26 dnia: 06 Maj, 2018, 13:44 »
Witaj Missen!
Mam pytanie jak Tobie się udało nie zanurzyć?
Ja pamiętam ,że non stop przy każdej wizycie czy starszych czy nadzorcy obw. truli mi kiedy dam się ochrzcić , bo czas już bliski inaczej zginiesz. Zgodnie z ich obietnicą powinniśmy już lwiątka głaskać 😃.
Pozdrawiam !
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać mężczyznę, wystarczyła kobieta.
                              Św. Ambroży


Offline Sebastian

Odp: Witam wszystkich :)
« Odpowiedź #27 dnia: 06 Maj, 2018, 14:08 »
Dziękuję wszystkim za miłe słowa :D napisałam strasznie długi tekst w odpowiedzi, ale jestem gała i go niechcący skasowalam xD
ja po kilku wpadkach nauczyłem się redagować dłuższe teksty w notepadzie lub wordzie i potem wklejać.
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Missen

Odp: Witam wszystkich :)
« Odpowiedź #28 dnia: 06 Maj, 2018, 15:25 »
Ja, kiedy moje koleżanki martwiły się klasówkami,  martwiłam się ze zginę w armagedonie xD kiedy chodziły na randki, imprezy urodzinowe, ja szukałam juz potencjalnej ofiary na męża i chodziłam na "spotkania" mlodxiezy z przyzwoitką. Spotkania max do 22, bo potem się nie godzi ;D Nie popływałam w basenie bo za mało głosiłam, po prostu się tego wstydziłam. Miałam 10tki wizyt i rozmów oczywiście. One jednak tylko pchnęly mnie żeby odejść. Chyba w głębi duszy zawsze byłam trochę buntowniczką ;)
"Nieważne, czy myślisz, że możesz, lub nie - w obu przypadkach masz rację"


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Witam wszystkich :)
« Odpowiedź #29 dnia: 06 Maj, 2018, 19:06 »
Od dziecka stawiane były ograniczenia, trzeba było szybciej dorosnąć, nawet nie miało się czasu na to aby popełnić błędy. To wszystko skutkuje tym, że mój właściwy okres dojrzewania zaczal się gdy już u innych dawno skończył....

  Tak jest, dzieci śJ to małe ciałka wciśnięte w stroje stylizowane na dorosłych ludzi.
Ta mentalność poprawności pozbawia ( pozbawiła nas) beztroski. Tacy rodzice nawet nie wiedzą jaką krzywdę robią swoim dzieciom, ograbiając ich z najlepszych lat. Dzieciństwo to bycie dzieckiem, a nie uganianie po okolicy ze strażnicą czy podnoszenie paluszków na zebraniu.
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).