Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam wszystkich :)  (Przeczytany 5877 razy)

Offline Villa Ella

Odp: Witam wszystkich :)
« Odpowiedź #30 dnia: 06 Maj, 2018, 19:23 »
Ja na tekst mojej babci, że czas się kończy i zginę w Armagedonie, odpowiedziałam : "No to trudno, zginę. Przynajmniej ten kończący się czas wykorzystam tak jak mi się podoba... A ty masz pewność, że robisz wystarczająco dużo, aby przeżyć?" Tu ją zatkało i miałam trochę spokoju. Od tej rozmowy minęło 23 lata. W swoim życiu zrobiłam wiele błędów, ale to były i są MOJE błędy. Tak jak w moim podpisie, niezależnie, czy postąpimy według czyjejś rady, czy swojego uznania, konsekwencjie i tak spadną na nas. A ja wolę ponosić konsekwencjie swoich czynów, niż iść za zmieniającymi się światłami orga.
Obojętnie czy postąpisz według czyjejś rady, czy według własnego uznania, konsekwencje zawsze poniesiesz  ty sam.


Offline Missen

Odp: Witam wszystkich :)
« Odpowiedź #31 dnia: 06 Maj, 2018, 20:41 »
Trafia mnie jak jw mówią że katolicy chrzczą nic nieświadome niemowlęta a sami pozwalają podjąć taką dojrzałą decyzję 10ciolatkowi a potem ponosić konsekwencje z tytułu zmiany zdania. Całe szczęście ze moja mama zawsze mi mówiła ze nie mam co się spieszyć, bo teraz bym nie mogła się witać z jej fumfelkami od domokrążenia ;) Co do popełniania błędów na własne życzenie... ja z moim opóźnionym buntem polecialam po bandzie ;D tak jak nastolatki testują granice u rodziców, tak ja przetestowałam swoje własne. Wielu rzeczy bym nie powtórzyła, większości mimo wszystko nie zaluje :) Swoją drogą pierwszy raz palilam dopalacze  (były jeszcze legalne xD) z naszymi braciszkami ;) twierdzili ze to chyba ok bo to nie narkotyki ani papierosy ;D
"Nieważne, czy myślisz, że możesz, lub nie - w obu przypadkach masz rację"


Offline Trinity

Odp: Witam wszystkich :)
« Odpowiedź #32 dnia: 06 Maj, 2018, 21:47 »
zazdro z tymi dopalaczami
też mam ochotę zapalić
dżońta na urodziny..tylko za bardzo wiem skąd wziąć

ps. szczegóły prosze na priv


Offline Missen

Odp: Witam wszystkich :)
« Odpowiedź #33 dnia: 06 Maj, 2018, 22:24 »
zazdro z tymi dopalaczami
też mam ochotę zapalić
dżońta na urodziny..tylko za bardzo wiem skąd wziąć

ps. szczegóły prosze na priv
Bardzo śmieszne ;D z nimi pierwszy i ostatni raz to był. Przecież ja się nawet nie umiałam zaciągnąć.
"Nieważne, czy myślisz, że możesz, lub nie - w obu przypadkach masz rację"


Offline ogórek kiszony

Odp: Witam wszystkich :)
« Odpowiedź #34 dnia: 06 Maj, 2018, 22:54 »
Witaj. Uśmiech proszę, mrok za Tobą już! :)


Offline Missen

Odp: Witam wszystkich :)
« Odpowiedź #35 dnia: 08 Maj, 2018, 16:59 »
Kilka przemyśleń :)

1. Cebulka
Czytam forum przez ostatnie kilka dni i czuje się jak bym obierała cebulę ;) nie że płaczę jak bobr, tylko ściągam warstwe po warstwie. Przez ostatnie lata bardziej wszystko schowałam pod łóżko, zamiast to wyrzucić. Teraz odnajduje w postach temaciki które kiedyś łykałam jak pelikan a zupełnie o  nich zapomniałam. Teraz widzę jakie idiotyzmy były fundamentami mojego dawnego życia i czytając jak z poczuciem humoru je obalacie jest cudowne. Tak ze ten... wyjmuje śmieci spod łóżka i je wywalam. Obieram kolejną warstewkę cebuli.

2. Brat Starszy Nieomylny

Był taki jeden delikwent którego nie znosiłam. Typ z przyklejonym usmiechem, którego życie rodzinne pozostawiało wiele do życzenia. Potem oczywiście znalazł sobie nową żonę w jego stylu. Był taką  osobą która totalnie mnie dolowala, wtrącał 3 grosze itd. Ostatnio dowiedziałam się że już nie jest śj i ma nową pannę. Wpadłam w szał ze jak w ogóle ktoś taki mógł mnie pouczać za młodu. Może jesteś tu wujku ;) ? Wybaczam i dziękuję za dolożenie cegiełki  (albo raczej żelbetonowego kloca) do mej ewakuacji.


3. Fashion Show

Tyle się mówi o skromności itd. a kongres jest jednym wielkim pokazem mody. Te ładniejsze i lepiej ubrane młode siostry chodzą po raczke, lansując się mocno. Każda ma spódnice za kolano oczywiście, ale spódnica spódnicy nie równa ;) moje znajome i kuzynki zawsze przed zgromadzeniem zakupki na ałtfit obwodowy, co by się 2 razy w sezonie w starym nie pokazać. Zapytałam ostatnio mamy czy nadal są pokazy mody. Mama mówi ze tak ;D po wszystkim 3 dni wybiera zestawy na kongres ;D
"Nieważne, czy myślisz, że możesz, lub nie - w obu przypadkach masz rację"


Offline Proctor

Odp: Witam wszystkich :)
« Odpowiedź #36 dnia: 08 Maj, 2018, 20:40 »
Wita was ex głosicielka. Ex od ok 8 lat, wcześniej od urodzenia wychowywana w "prawdzie" . Typowa czarna owca w rodzinie składającej się z 70% swiadków. Nigdy nie ochrzczona. Odeszłam powoli, powoli tez uswiadamiajac sobie, że była to moja najlepsza decyzja. Organizacja jednak wygieła mi psyche permamentnie. Forum znalazłam dzisiaj, bo dzisiaj dopiero odważyłam się poszukać faktów, które pomogą mi wreszcie wymazać z podświadomości tego wirusa. Czytam, włos mi się na głowie jezy, ale czuję jak z barków powoli spada ciężar noszony przez ponad 30 lat.
To samo czuliśmy. Witaj :)


Offline Lechita

Odp: Witam wszystkich :)
« Odpowiedź #37 dnia: 09 Maj, 2018, 16:51 »
Witaj Missen!

Jak miło, że zasiliłaś nasze wesołe grono  ;)
Nie raz już o tym pisałem, i znów powtórzę. To forum jest jak terapia, ja sam tak je traktowałem w okresie poznawania prawdy o ŚJ, i nadal tak do tego podchodzę mimo że właśnie dziś upływa dokładnie pół roku odkąd dostarczyłem na salę list o swojej ewakuacji z tej szaleńczej sekty!
Życzę Ci samych dobrych chwil na forum. Udanego zrzucania z siebie "świadkowskiej osobowości" :)

Serdecznie pozdrawiam - Lechita :)
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline Missen

Odp: Witam wszystkich :)
« Odpowiedź #38 dnia: 09 Maj, 2018, 21:26 »
Dziekuje kolejnym osobom za przywitanie :) mam tu kolejne przemyślenia.

Wezwanie do przebudzenia

Po odłączeniu się od matrixa jakimś dziwnym trafem stałam się fanką teorii spiskowych. Oczywiście na każdą z nich miałam poprawkę, jednak dawały mi wiele do myslenia. Jakieś 3 lata temu chłopak pokazał mi film "Wezwanie do przebudzenia" . Film potraktowałam właśnie w taki sposób o jakim wspomniałam. Było tam dużo o religii, polityce, pieniądzu i oglupianiu nas. Największym szokiem jednak było jak pokazali zlepek wyciętych kawałków przemówień przeróżnych polityków, mówiących "nowy porządek" . Wtedy zapaliła mi się wielka czerwona żarówka ;) Czy czasem org nie działa w taki sposób, czy czasem nie jest wielką korpo? Czy na swój pokręcony sposób nie próbuje przekabacic ten procent ludzkości,  który np nie potrafią politycy? Potem trochę się w duchu zasmialam ze chyba sama tworze teorie spiskowe. A tu bang!  Po kilku latach wiele z tych wydumanych teorii się potwierdza. Kto widział wspomniany film, pewnie lepiej zrozumie o czym mówię. Może gdzieś ktoś już to na tym forum zauważył, ale jeszcze wszystkiego nie przeczytałam :)
"Nieważne, czy myślisz, że możesz, lub nie - w obu przypadkach masz rację"


Offline Estera

Odp: Witam wszystkich :)
« Odpowiedź #39 dnia: 09 Maj, 2018, 23:40 »
   Missen
   Czy ta mała laseczka w Twoim awatarze to Ty?
   :) :)
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Odp: Witam wszystkich :)
« Odpowiedź #40 dnia: 09 Maj, 2018, 23:46 »
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline Missen

Odp: Witam wszystkich :)
« Odpowiedź #41 dnia: 10 Maj, 2018, 09:01 »
Nie, ta dziewczynka jest memem internetowym:
https://www.cosmopolitan.com/uk/entertainment/a9929919/this-is-what-the-side-eye-meme-girl-looks-like-now/

Dokladnie :) po prostu jej zazenowana mina idelnie oddaje zazenowanie orgiem ;)
"Nieważne, czy myślisz, że możesz, lub nie - w obu przypadkach masz rację"