Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Ruda woda ...  (Przeczytany 17458 razy)

puma

  • Gość
Odp: Ruda woda ...
« Odpowiedź #45 dnia: 07 Marzec, 2019, 04:30 »
Prawda? Jak lekko jak cudownie bez co tygodniowego prania mózgu na zebraniach :D


Offline matowa

Odp: Ruda woda ...
« Odpowiedź #46 dnia: 07 Marzec, 2019, 10:17 »
A moja gorliwa ciocia zawsze powtarzała: "Najgorsze to są te rude, wydziwiają na tej głowie!" :D
Napis z butelki wina mówi:
"Koty nie chodzą na spacery, żeby gdzieś dojść, a żeby odkrywać."
Nie jestem niczyim krytykiem, ale do nikogo nie należę.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 964
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Ruda woda ...
« Odpowiedź #47 dnia: 07 Marzec, 2019, 10:21 »
(mtg:) to złote włosy- najpiękniejsze jeszcze długie proste sięgające do pasa- rzadko spotykane, sam miód, a jeśli kobieta jest smukła i wysoka to noo, noo  :)


Offline Ruda woda

Odp: Ruda woda ...
« Odpowiedź #48 dnia: 07 Marzec, 2019, 12:09 »
A moja gorliwa ciocia zawsze powtarzała: "Najgorsze to są te rude, wydziwiają na tej głowie!" :D
A to tak   ;D tylko fioletowych jeszcze nie miałam. Obecnie króluje czerwień
 
to złote włosy- najpiękniejsze jeszcze długie proste sięgające do pasa- rzadko spotykane, sam miód, a jeśli kobieta jest smukła i wysoka to noo, noo  :)

Ojej to nijak się nie wpisuje w twój ideał. Kompletne przeciwieństwo hahaa
"Nigdy nie próbuj upodobnić kogoś do siebie. Ty wiesz - i Bóg wie to również - że jeden taki egzemplarz jak ty zupełnie wystarczy"  Ralph Waldo Emerson


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Ruda woda ...
« Odpowiedź #49 dnia: 07 Marzec, 2019, 13:44 »
Już prawie rok jak jesteś, a ja dopiero dziś zabrałem się za wczytanie się w to co napisałaś.
Witam Cię serdecznie, cieszy mnie to że oboje jesteście poza ogrami.
Moja druga, ta ładniejsza połowica tkwi w orgu, co zauważam wymięka.
Rad Ci nie będę udzielał bo nie wypada, jeszcze raz witaj ;)


ruda jak nic... ale farbowana  ;D dalej podczytuje i oraz bardziej oczy mi się otwierają. a między mną a mężem więź nie do opisania - coraz lepiej. mam coraz większy ubaw z osób, które na mój widok opuszczają głowę na dół i udają, że mnie nie widzą. i jestem świadoma, że to ich problem a nie mój. dziś na naszym lokalnym rynku spotkałam żonę byłego starszego świętoj... pionierkę od lat. spanikowała i chciała wiać na mój widok. ale że ja to już nie ta ruda co kiedyś złapałam ją za rękę i mówię - patrz i dziękuj bogu że żyjesz. nie wiedziała co z sobą zrobić z sobą i z oczami. cholera wredna jak nic ze mnie wyłazi  ::)
zaznaczenie dodałem

To, że spuszczają głowę na Twój widok, to normalne, oni się wstydzą tego, że Ty wiesz o wszystkich świństwach typów z Warwick, z pedofilią na czele i po prostu powiedziałaś dość, a oni tkwią w szambie dalej.
Nie mam współczucia dla nich żadnego, wszystko mogą sprawdzić, mają dostęp do wiedzy.
Paweł zachęcał: "Wszystko sprawdzajcie...." 1 Tesaloniczan 5:21 a oni co? wolą czad od świeżego powietrza, ech życie. :)
« Ostatnia zmiana: 07 Marzec, 2019, 13:46 wysłana przez WIDZĘ MROKI »


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 964
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Ruda woda ...
« Odpowiedź #50 dnia: 07 Marzec, 2019, 13:48 »
Ojej to nijak się nie wpisuje w twój ideał. Kompletne przeciwieństwo hahaa
pogrubienie osobiście dodałem
Witaj Ruda woda: Dlaczego tak sądzisz...???  przecież ''KOBIETA ZMIENNĄ JEST".
A mój ideał jest jaki? - napisz nie krepuj się , jak się mówi ''papier wszystko przyjmie'' ja jestem otwarty na opinię


Offline Adam_73

Odp: Ruda woda ...
« Odpowiedź #51 dnia: 07 Marzec, 2019, 13:48 »
Ruda woda, a ja Ci tak napisze, ku pokrzepieniu serc :) jak mie wykluczyli, a moj tatko byl starszym, to nie wiem jak to tam bylo, czy sam sie zdjal z przywileju, czy go zdjeli, bo syn taki niedobry, huje muje dzikie weze...
no i ten tego, po tym wszystkim generalnie chlop odzyl, normalnie jak byl beton i gamon, to nagle stal sie calkiem wporzo gosciem, normalnym ojcem :)
czego Tobie serdecznie zycze!
jesteśmy wszyscy zwierzętami.. no ok, skrzyżowaniem zwierzęcia z aniołem Bożym ...


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Ruda woda ...
« Odpowiedź #52 dnia: 07 Marzec, 2019, 13:51 »
Ruda woda, a ja Ci tak napisze, ku pokrzepieniu serc :) jak mie wykluczyli, a moj tatko byl starszym, to nie wiem jak to tam bylo, czy sam sie zdjal z przywileju, czy go zdjeli, bo syn taki niedobry, huje muje dzikie weze...
no i ten tego, po tym wszystkim generalnie chlop odzyl, normalnie jak byl beton i gamon, to nagle stal sie calkiem wporzo gosciem, normalnym ojcem :)
czego Tobie serdecznie zycze!
pogrubienie dodałem

Co to niby ma być?  ;D  ;D ;D ;D ;D ;D ;D


Offline Adam_73

Odp: Ruda woda ...
« Odpowiedź #53 dnia: 07 Marzec, 2019, 13:54 »
przerywnik.. zaloz ze to po prostu przecinek :)
jesteśmy wszyscy zwierzętami.. no ok, skrzyżowaniem zwierzęcia z aniołem Bożym ...


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Ruda woda ...
« Odpowiedź #54 dnia: 07 Marzec, 2019, 14:09 »
(...) bo syn taki niedobry, huje muje dzikie weze...

Powiem w skrócie. Ostatnio dużo miłości wyznawałem. Normalnie, wiadomo, że kobietom. Ale muszę to napisać: kocham Cię za to. Tylko sobie tego do serca nie bierz. ;)


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 964
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Ruda woda ...
« Odpowiedź #55 dnia: 07 Marzec, 2019, 14:22 »
Powiem w skrócie. Ostatnio dużo miłości wyznawałem. Normalnie, wiadomo, że kobietom. Ale muszę to napisać: kocham Cię za to. Tylko sobie tego do serca nie bierz. ;)
Witaj-Moyses Jesteś niesamowity, niepodważalny, lubię i rozbraja mnie  Twoje poczucie humoru - majstersztyk +++5000  :)


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Ruda woda ...
« Odpowiedź #56 dnia: 07 Marzec, 2019, 14:25 »
Powiem w skrócie. Ostatnio dużo miłości wyznawałem. Normalnie, wiadomo, że kobietom. Ale muszę to napisać: kocham Cię za to. Tylko sobie tego do serca nie bierz. ;)
pogrubienie dodałem sam


Tu mnie zaintrygowałeś, kobietom.

Dobrze czytam, kobietom, nie kobiecie? :)

Co wtedy, gdy sobie weźmie do serca, wiesz przecież że "nie", prawie zawsze działa w odwrotną stronę. ;D

« Ostatnia zmiana: 07 Marzec, 2019, 14:30 wysłana przez WIDZĘ MROKI »


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 964
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Ruda woda ...
« Odpowiedź #57 dnia: 07 Marzec, 2019, 14:31 »
pogrubienie dodałem sam
Tu mnie zaintrygowałeś, kobietom.
Dobrze czytam, kobietom nie kobiecie? ;)
Witaj-Widzę Mroki: dobrze napisał Moyses j.pol. to celownik: komu? czemu? - ''kobietom"


Offline Adam_73

Odp: Ruda woda ...
« Odpowiedź #58 dnia: 07 Marzec, 2019, 14:32 »
Powiem w skrócie. Ostatnio dużo miłości wyznawałem. Normalnie, wiadomo, że kobietom. Ale muszę to napisać: kocham Cię za to. Tylko sobie tego do serca nie bierz. ;)

love you too  :-*
kisses
jesteśmy wszyscy zwierzętami.. no ok, skrzyżowaniem zwierzęcia z aniołem Bożym ...


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Ruda woda ...
« Odpowiedź #59 dnia: 07 Marzec, 2019, 14:39 »
Witaj-Widzę Mroki: dobrze napisał Moyses j.pol. to celownik: komu? czemu? - ''kobietom"

Mi nie szło o Polszczyznę, że zapodam a wielość DAM. ;D